tower 5788197 1280Svētku nedēļas būs ar paaugstinātu iekšējo tonusu un sparīgumu. Lai arī cik ļoti negribētos, bet šī gada svētki atšķirsies no iepriekšējiem gadiem. Tie neļaus palikt komforta zonā vai svinēt kā parasti, līdz ar to tiem ir augsts potenciāls ienest jaunas radošas tradīcijas jūsu mājās. Vienlaicīgi vēl joprojām būs aktuāli, kā savu enerģiju ievirzīt tā, lai paši justos labi un arī iekšējā spriedzīte atlaistos.

Ziemassvētku vakarā un Ziemassvētku dienās šī atšķirīgā svētku gaisotne var radīt kādu skumju noti, kāds varbūt padusmosies, bet kopības enerģija (arī ar tehnoloģiju piedāvātajām iespējām) ieņems ļoti augstu vietu. Tāpat, visticamāk, lai nomierinātu satrauktos prātus un kompensētu šos “new age” Ziemassvētkus – ļoti liels akcents būs uz ķermenisku labsajūtu, primāri, ēšanu un gulēšanu, bet derēs arī apskāvieni un labs sekss. Būtu ieteicams vaktēt, lai viss ir baudāmās devās. 25. decembrī – labas idejas, atklāsmes, labs laiks, lai tās pārrunātu un paplānotu, kā arī, lai ieskatītos nākotnē.

No 27. decembra atsāksies lielāka lietišķā rosīšanās. Svētku galda sarūpēšanu neieteiktu atstāt uz 29., 30. un 31. decembri. Astroloģiski būs paaugstinātas spriedzes, neapmierinātības un pārtērēšanās riski, ko visu pavadīs 30. decembra pilnmēness emocionalitāte. Šajā laikā būs ļoti grūti atteikt sev, bērniem vai citiem ģimenes locekļiem, kā arī var paaugstināties vēlme pēc alkohola.

Tādēļ šīs dienas būtu ļoti piemērotas, lai atsekotu savas gribēšanas un negribēšanas, mācoties tās nosaukt vārdā. Tās apzinoties būs daudz vieglāk saprast uz kuru pusi stūrēt savu dzīves kuģi un labāk vedīsies ar savu lielo sapņu identificēšanu. Visas vizuālās un mākslinieciskās metodes to nofiksēšanai, piemēram, ar bilžu kolāžām, palīdzēs nostiprināt jūsu nolūka spēku.

Vecgada diena salīdzinoši mierīga un uz ģimeni orientēta, bet jau pašā vakarā, pēc pl. 21:00, pamodīsies īsts ballīšu noskaņojums, ar dejām, mūziku, smiekliem un citām radošām nodarbēm, kas solās būt gana aktīvas un izklaidējošas. Ja ievēlēsities vēlēšanās, tad labāk kādā radoši atraktīvā veidā, bez liekas pieticības.

Kopumā šis vēl joprojām ir enerģētiski ļoti uzlādēts laiks, kad pievērsties nākotnes sapņiem un cerībām, plāniem un iecerēm. Maģijas pieliets laiks, kad zīlēt nākotni, liet laimītes un visādi citādi nostiprināt savu pārliecību un gatavību labākai nākotnei. Ja jums būs lieli sapņi un arī gana liela elastība adaptēties līdzi situācijai un laikam, 2021. jums būs tiešām lielisks gads!

Lai radoši, sirsnīgi un skanīgi svētki!

Auns

Ziemassvētku nedēļā jūs būsiet īpaši enerģiski un aktīvi, tādēļ arī ātri varat sadusmoties, ja lietas neies tā kā jūs gribētu. Ļoti piemērots laiks, lai pabeigtu kādus darbus, kas no jums prasa lielu drosmi un apņēmību. Jums piemitīs dabiska tendence dominēt visās situācijās. Šajās nedēļās var tikt sperts kāds drosmīgs solis, kuram gatavojāties jau kopš vasaras. Ziemassvētkos būsiet noskaņoti uz dzīves baudīšanu un labprāt domāsiet un runāsiet par naudu. Jaungada nedēļā jūs mēģināsiet nobalansēt savas ambīcijas un mērķus ar ģimenes plāniem un vajadzībām. Savukārt vecgada vakars var negaidīti izvērsties par skaļu un jautru ballīti. Mūzika, bērni un rotaļas palīdzēs jums iedvesmoties radošam un draugiem bagātam 2021. gadam.

Vērsis

Ziemassvētku nedēļā būs diezgan jūtams tas kā jūsu iekšējās izmaiņas maina jūsu priekšstatus par to, kāda nākotne jūs sagaida. Izmaiņas, kas jūsos notiek jau kopš augusta, beidzot ir nonākušas savā finiša taisnē. To galvenais uzdevums – palīdzēt jums daudz plašāk uztvert savu dzīvi, iespējas un pasauli kopumā. Ziemassvētku dienas būs jūsu īstais laiks, kad izpausties. Viss tas, kas jums iet pie sirds, sniedz prieku, harmoniju un labsajūtu, šajās dienās kļūs īpaši svarīgs. Apkārtējie dabiski tieksies pēc jūsu miera, siltuma un labestības. Pastāv risks likt pārāk lielu akcentu uz ēšanu. Jaungada nedēļa ar tās pilnmēness emocionalitāti tikai pastiprinās jūsu vēlmi būt ar saviem tuvajiem un mīļajiem omulīgā mājas vidē. 2021. gads būs jūsu lielo mērķu laiks.

Dvīnis

Kāda drosmīga, jūsu dabu mainoša iniciatīva, iespējams jau no vasaras dedzināt dedzināja, nepārtraukti prasot no jums papildus uzmanību. Ziemassvētku nedēļā šī dedzinošā sajūta un ar to saistītās neskaidrības un nestabilitātes sajūta beigsies. Iespējams ar to, ka pieņemsiet kādu dzīves izaicinājumu. Ziemassvētkus jūs vislabprātāk pavadītu vienatnē vai tālu prom no apkārtējās kņadas un to radītā satraukuma. Ziemassvētku dienās jūs varat tikt pie vērtīgām atziņām vai atklāsmēm. Tomēr šīs dienas nebūtu piemērotas, lai izrunātos vai izskaidrotos ar kādu. Jaungada nedēļā jūs jutīsities daudz sociāli atvērtāki un arī jauno gadu jūs būsiet gatavi sagaidīt daudz plašākā kompānijā (ja tas būs iespējams). 2021. gadā jūs daudz mācīsities un audzēsiet savu profesionālismu.

Vēzis

Jums Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ļoti bieži var būt ne tas pats harmoniskākais laiks. Astroloģiski tas ir laiks, kad jūs tiekat maksimāli izaicināti iziet ārpus savas komforta zonas un vairāk domāt par citiem. Ziemassvētku nedēļā jūs varat beidzot iziet uz kādām kardinālām izmaiņām, kurām briedāt jau kopš vasaras. Savukārt Ziemassvētku dienas jūs vislabprātāk pavadītu mierīgā un omulīgā atmosfērā ar sev tuvajiem un mīļajiem. Pastiprināti pievērsīsities kulinārijai. Partneris iespējams izmainīs sākotnējos svētku plānus. 30. decembra pilnmēness aktivizēs jūsu dabisko jūtīgumu un vēlmi palīdzēt, un, šādā noskaņojumā jūs sagaidīsiet arī jauno gadu. 2021. gads no jums prasīs spēju sadarboties un lielu drosmi.

Lauva

Ziemassvētku nedēļa solās būt stipri aktīva. Ja būtu iespējams, jūs vislabprātāk ceļotu, aizbrauktu prom no ierastās vides un izbaudītu citu vidi, ar tās kultūru un iespaidiem. Visādi citādi, šī enerģija labi kalpo arī dažādiem citiem radošiem risinājumiem, kur galvenais, lai būtu interesanti. Mīlas dzīve var par sevi atgādināt un negaidīti prasīt no jums visu uzmanību. Ziemassvētku dienās jums būs grūti nosēdēt uz vietas un gribēsies satikt vai vismaz pakomunicēt ar citiem cilvēkiem. Ļoti viegli un dabiski varat izpausties organizatora lomā. Savukārt jaungada nedēļā vairāk aizdomāsities par to, cik noderīgi jūs esat šai pasaulei. Vecgada vakars solās būt izdevies – ar salūtu, pastaigām un smiekliem. 2021. gads aktualizēs partnerattiecības.

Jaunava

Gaidāmās svētku nedēļās jūs būsiet noskaņoti uz atpūtu un izklaidēm. Tiesa liela daļa no jūsu atpūtas var sastāvēt no tīrības un kārtības ieviešanas savā vidē. Kāds mīlas stāsts ar kuru netiekat skaidrībā jau kopš vasaras, tagad var palikt saprotams. Ziemassvētkos jūs būsiet noskaņoti gūt jaunu pieredzi, paskatīties uz lietām filozofiski, atpūsties un pavadīt labi laiku ar mīļoto. Nebūtu ieteicama izrunāšanās par tiešām svarīgiem jautājumiem, labāk izklaidējaties. Vecgada nedēļas pilnmēness var atnest izmaiņas jūsu plānos un jūs varat svārstīties starp ieplānoto un iespējamo. Tomēr pašu vecgada vakaru jūs vislabprātāk pavadītu vienatnē vai ar pašiem tuvākajiem. 2021. gads jums aktualizēs darba tēmu.

Svari

Šajās svētku nedēļās iespējams fināla pagrieziens kādām kardinālām pārmaiņām jūsu dzīvē, kurām jūs gatavojāties jau kopš augusta. Ziemassvētku dienas būs vairāk piemērotas, lai izrunātos par visu svarīgo un aktuālo ar ģimenes locekļiem, kā arī, lai ieviestu kādas jaunas svētku tradīcijas. Kopējo noskaņojumu ļoti ietekmēs jūsu partneris. Jaungada nedēļā jūs lietas un visu notiekošo sāksiet uztvert daudz vieglāk, tomēr, ja būs nepadarīti darbi, tad gada izskaņā tas vēl patricinās jūsu emocijas, mēģinot visu sabalansēt ar ģimenes vajadzībām. Jaungada sagaidīšana, ja vien drīkstēs, var notikt jautrā draugu kompānijā. Jūs būsiet noskaņoti uz pārmaiņām un domas un idejas grozīsies ap jaunām iespējām. 2021. gads jums aktualizēs mīlestības un pašizpausmes jomu.

Skorpions

Gaidāmajās svētku nedēļās jums būs daudz enerģijas, kas līdz galam neļaus atslābt, radot sajūtu, ka tieši tagad kas svarīgs vēl ir jāpaveic. Kāds darba jautājums vai iespēja, kura līdz šim bija iestrēgusi vai stipri nenoteikta, tagad var sākt beidzot virzīties uz priekšu. Dēļ paaugstinātajām enerģijām – ieteiktu ļoti aktīvu dzīvesveidu. Ziemassvētku dienas būs par un ap būšanu kopā ar mīļoto cilvēku un kopīgā laika izbaudīšanu. Tomēr būtu jāuzmanās no dziļām un nopietnām sarunām, labāk pievērsties humoram. Jaungada nedēļa ar tās pilnmēnesi mudinās jūs paskatīties uz lietām globāli un neiestrēgt pie smalkās drukas. Ja vien iespējams, jaungada sagaidīšana var notikt publiskā vidē vai kopā ar svarīgiem cilvēkiem. 2021. gads jums aktualizēs dzīves vietas un ģimenes jautājumus.

Strēlnieks

Ziemassvētku nedēļa būs piesātināta ar radošās pašizpausmes enerģijām. Tā var izpausties kā caur mīlestību, tā bērniem un hobijiem. Šajā laikā ļoti daudz kas būs atkarīgs no jūsu pašapziņas, vērtību sistēmas un arī burtiski – jūsu finansēm. Jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties, tādēļ, pucēšanās un sevis iznešana būs ļoti svarīga svētku sastāvdaļa. Ziemassvētku dienās jūs būsiet aizņemti rūpējoties par svētku galdu un visu to, lai šīs dienas jūsu ģimenei būtu patiesi mierīgas un patīkamas. Jaungada nedēļas pilnmēness jūs mudinās vairāk pasekot līdzi saviem tēriņiem. Vecgada vakars var izdoties tiešām izklaidējošs un jautrs. 2021. gads jums aktualizēs līdzcilvēku un informācijas lielo nozīmi.

Mežāzis

Gaidāmās svētku nedēļas daļai no jums sakritīs arī ar personiskajiem svētkiem. Šādā gadījumā, ņemot vērā kopējo astroloģisko fonu, var prognozēt, ka jums gaidāms ļoti nozīmīgs gads, sevišķi darba un finanšu aspektā. Šis ir laiks, kad būsiet apņēmības pilni darīt to, kas jādara, lai jūsu pašu un līdzcilvēku dzīves kļūtu labākas. Iespējamas nozīmīgas, pat kardinālas dzīves izmaiņas. Ziemassvētku dienas būs ļoti piemērotas mierīgai atpūtai. Galvenais, labi izgulēties, paēst un uzkrāt spēkus jaunajam gadam. Šis būs arī ļoti labs laiks, lai tā nopietni, dziļi un gana globāli pārdomātu savu dzīvi un apdomātu tālākos soļus. Vecgada vakara gaita var būt atkarīga no jūsu partnera vēlmēm un noskaņojuma.

Ūdensvīrs

Soli pa solītim, ar katru dienu aizvien vairāk pieņemas spēkā ūdensvīriskās enerģijas. Tomēr pagaidām viss vēl var notikt tā mierīgi un klusi, priekš jums gandrīz nemanāmi. Tas tādēļ, ka pagaidām vēl ir ļoti liels akcents uz jūsu zemapziņas procesiem, padarot nemierīgāku miegu un vedinot atstāt pagātnē ļoti daudz cilvēkus, sarunas, situācijas un notikumus, kurus līdz šim nēsājāt līdzi. Ziemassvētku dienas jūs vislabprātāk pavadīsiet omulīgā un siltā ģimeniskā vidē, pļāpājot, ēdot un jokojoties, kādam iespējams arī digitālā veidā. Jaungada nedēļas pilnmēness aktualizēs partnerattiecību lielo nozīmi un kādam var būt arī liktenīgā iepazīšanās. 2021. gads jums ir sarūpējis daudz dāvanu un iespējas parādīt sevi pasaulei.

Zivis

Šajās svētku nedēļās vēl iespēsiet diezgan daudz. Kāda iniciatīva ar kuru darbojāties jau kopš vasaras, tagad ieies savā finiša taisnē un tai būs liela ietekme uz jūsu tālākajiem plāniem. Arī Ziemassvētku dienās jūs vēl diezgan aktīvi domāsiet un runāsiet par un ap saviem lietišķajiem plāniem. Iespējams uzradīsies kāds cilvēks vai iespēja, kas iedos jaunu perspektīvu. Daudz laika ar sanākt pavadīt uz telefona vai ceļā. Jaungada nedēļā gan jūs būsiet vairāk noskaņoti svētkiem ar izklaidēm un nekā nedarīšanu. Pilnmēness aktivizēs bērnu, dāvanu un saturīga laika pavadīšanas lielo nozīmi. Savukārt jauno gadu sagaidīsiet uz ļoti radošas nots. 2021. gads jums parādīs, ka nav citu robežu, kā tikai tās, kuras nēsājat sevī.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt