arches 1837166 1280Šī būs ļoti svarīga nedēļa. Iespējams ļoti daudzi jau šobrīd apzinās, ka kaut kas briest, kāda svarīga pāreja, etaps, kurš iezīmē robežu starp pirms un pēc. Lai arī enerģijas ir gana nospriegotas, periodam ir liels potenciāls palīdzēt iziet jaunā līmenī vai nostiprināt savu iziešanu jaunā dzīves etapā.

Kopējais nedēļas fons ir ar dilstoša mēness un aptumsuma koridora nospiedumiem. 14. decembra pēcpusdienā sāksies jauns mēness cikls kopā ar Saules aptumsumu, kurš Latvijā nebūs redzams. Šajā datumā arī noslēgsies pēdējais šī gada aptumsuma koridors ar savām liktenīgajām un karmiskajām mācībām un dzīves pagriezieniem.

Tādēļ, vēl līdz 13. decembrim ir ļoti enerģisks un apņēmības pilns laiks, kad savu mēnešiem krāto enerģiju ir iespēja novirzīt uz gana lieliem un ambicioziem plāniem, svarīgiem lēmumiem, kas no jums prasīs drosmi, gribu un apņēmību. Domāšanas veidam arī būs nosliece uz pozitīvu perspektīvu. Attiecīgi, rosīgajiem, drosmīgajiem un ar nākotnes sapņiem apveltītajiem, šis būs ļoti labs periods.

Iespējamie riski – pārspīlējums un nesamērīgums vai pārāk liela degsme, spontanitāte. Otrs lielais grāvis, kurā kāds var iekrist, ir saistīts ar izteiktu nevēlēšanos mainīties līdzi laikam, atteikties no kādas komforta lietas, ieraduma – pie šī scenārija cilvēks izteikti ies pret straumi, kas būs ļoti smags un nepateicīgs ceļš, kurā pastiprināsies inertums, neapmierinātība ar sevi, neticība saviem spēkiem, palielināsies bailes un apetīte.

Kopumā visas nedēļas garumā ieteiktu aktīvi un drosmīgi darboties un virzīt savus lielos dzīves plānus. Nedēļas nogalē, kopā ar vecu mēnesi un aptumsuma ietekmi, būtu piemērots laiks, lai atbrīvotos no mantām, kuras vairs nav vajadzīgas, tādejādi atbrīvojot vietu savā dzīvē jaunajam. No 11.-17.decembrim ieteiktu būt uzmanīgākiem un vērīgākiem tajā ko darāt un solāt, kā arī pastiprināti saudzēt veselību, lieki neriskējot. Notiekošajam var būt ilgtermiņa ietekme.

Savukārt 14. decembra vakarā, jaunmēness un aptumsuma ietekmē ir iespēja izdarīt lielos dzīves pasūtījumus – nofiksēt savā prātā kādus nozīmīgus tālejošus plānus un ieceres, sevišķi saistībā ar kā jauna apgūšanu, apzinātāka un pozitīvāka dzīves redzējuma nostiprināšanu.

Lai enerģiska un piepildīta nedēļa!

Auns

Turpinās aktīvs un enerģisks laiks, kad drosmīgi un mērķtiecīgi īstenot savus plānus un ieceres. Iespējas iziet no iestrēguma zonas ir ļoti augstas. Decembra otra puse un janvāra sākums būs stipri smagnējāki un grūtāki, tādēļ, ja kaut kas ir padomā, dariet to tagad. Jūsu gadījumā gan pastāv zināmi riski pārspīlēt, saforsēt, pārvērtēt savus spēkus, bet brīdināts jau ir bruņots, un jums ir visas iespējas neiekrist šajā galējībā. Līdz ar veco mēnesi un aptumsuma koridora beigām, jūs varat atbrīvoties no bailēm par rītdienu, par finansiālo drošību un stabilitāti un pagriezt savu apziņu uz tām perspektīvām, kuras dabiski jums rodas tad, ja jūs mākslīgi nepieturaties pie cilvēkiem, pienākumiem, vietām un atbildībām, kuras jau sen sevi vairs neattaisno.

Vērsis

Šī nedēļa no jums prasīs lielāku dinamiku, drosmi un uzņēmību, nekā jums tas būtu dabiski. Tomēr mākslīgi noturēties pret dzīves straumi būs vēl grūtāk. Tādēļ tie plāni un ieceres, kuri ir tiešā veidā atkarīgi no jums, tagad būtu aktīvi jāvirza uz priekšu. Citādi jūsu neapmierinātības ar sevi var sākt dedzināt no iekšpuses. Lai vai kā, ir laiks pārmaiņām, un atpakaļceļa īsti vairs nebūs. Līdz ar veco mēnesi un 14. decembra aptumsumu, jūs varat atbrīvoties no partnerattiecību ilūzijām, vai atrast jaunus, ļoti mīlamus aspektus savā partnerī, atmest zināmu pieticību un drosmīgi paust savas vēlmes. Tomēr uzmanīgi vērojiet vai jūsu partneris ir gatavs jūsu atklātībai, jo šī ietekme var atnest atklāsmi arī par jūsu totālu nesaderību.

Dvīnis

Jums šis ir ļoti intensīvs un svarīgs laiks. Jums parādīsies daudz iespējas izpaust savu viedokli, būt redzamiem. Viena no lielajām tēmām – partnerība. Šajā laikā jums var izveidoties kāda svarīga, ilgi spēlējoša profesionālā sadarbība. Arī laulība un attiecību jautājumi tagad prasīs daudz vairāk uzmanības kā citkārt. Jūsu teiktajam, solītajam, parakstītajam un sadarītajam būs tālejošas sekas. Lai arī šajā laikā viss notiks ļoti ātri, dodiet sev iespēju apdomāties, lai jūs ar tīru sirdsapziņu varētu arī atsaukties un atbildēt par saviem vārdiem. Līdz ar vecā mēness izskaņu, jūs varat atbrīvoties, pārkārtot vai pārstrukturizēt savu ikdienu, darba ritmu, pienākumus vai darbu, lai būtu brīvākas rokas strādājot uz nākotnes plāniem.

Vēzis

Šai nedēļai ir ļoti augsts potenciāls tieši profesionālajā jomā. Iespējams strādāsiet pie gana ambicioziem un tālejošiem nākotnes plāniem. Svarīgākie dzīves mērķi tieši visu gada otro pusi kā reiz bija inventarizācijas režīmā, tagad jūs būsiet gatavi izteikt savu verdiktu – apzināties, kāda izskatās jūsu nākamā virsotne uz kuru tieksities. Tā rezultātā, jūs varat pārskatīt savu ikdienu, darbus un pienākumus, un ieviest tajā veselīgākas un perspektīvākas rutīnas. Lai vai kā, pieticība noteikti būs jāmet pie malas. Arī mīlestības tēma šonedēļ būs ar augstu potenciālu un iespējām. Līdz ar veco mēnesi būtu ieteicams piedomāt pie tā, lai kaut vai simboliski atteiktos no senām sāpēm un bailēm attiecībās vai ar bērniem.

Lauva

Enerģisks laiks, kad aktīvi rosīties. Viena no prioritārākajām tēmām būs bērnu jautājumi, kā pašu, tā arī citu – lai mācītu, audzinātu vai ko radošu kopā sadarītu. Priekšroka būs aktīvajām nodarbēm. Ārpus tā, šis ir ļoti piemērots laiks savu radošo talantu izcelšanai, lai iepriecinātu gan pašiem sevi, gan arī apkārtējos. Ļoti iespējams iziesiet uz iniciatīvu un kļūsiet redzamāks, drosmīgāks un spilgtāks. Kopā ar aizejošo veco mēnesi un aptumsuma ietekmi, jūs varat pabeigt sakārtot tādus jautājumus kā nekustāmā īpašuma problēmas, sarežģītas ģimenes vai radinieku attiecības, darba pienākumus un dokumentus. Atbrīvojot savā dzīvē vietu jauniem, daudz aizraujošākiem radošajiem sākumiem.

Jaunava

Šajā periodā jūs diezgan daudz laika varat pavadīt savā vidē, tomēr enerģijas norāda, ka tā visticamāk nebūs tāda pasīva sēdēšana un gaidīšana, bet drīzāk aktīva darbošanās. Tas var būt kā darbs no mājām, vai kā aktīva rosīšanās, lai ieviestu kādas pārmaiņas ģimenes dzīvē vai dzīves vietā. Tāpat šis var izvērsties par ļoti produktīvu laiku, kad jūs varat paveikt kādu liela apjoma intelektuālo darbu, pie nosacījuma, ka tā izpilde pilnībā ir atkarīga no jums pašiem. Kopā ar aizejošo mēness ciklu un aptumsumu, jūs varat veiksmīgi realizēt kādu diētas plānu, pārdot vai atdāvināt nevajadzīgās grāmatas, sakārtot dokumentus. Tādejādi nostiprinot pārliecību, ka visu ko varējāt, jūs esat izdarījuši.

Svari

Šis jums ir sociāli aktīvs laiks. Ļoti daudz jautājumi būs jāatrisina sarunu, sarakstes vai pat dokumentālā ceļā. Papildus entuziasmu un perspektīvu varat gūt no piedalīšanās kādās apmācībās vai kādu atbilžu saņemšanas rezultātā. Var nākties risināt automašīnas vai kādas citas tehnikas jautājumus. Partnerattiecībās arī šis var kļūt par lielo pārrunu laiku, kurā jūs daudz drosmīgāk un atklātāk runāsiet par to, kas jums svarīgs. Tiesa, ja šīs attiecības jau būs sevi izsmēlušās, šajā periodā tas var kļūt ļoti acīmredzams. Kopā ar veco mēnesi un aptumsumu jaudu, jūs varat salikt treknus punktus attiecībās, dokumentos vai ieilgušās pārrunās par kādu sadarbību. Labs laiks, lai iepazītos un gūtu jaunus iespaidus.

Skorpions

Šajā nedēļā jūs varēsiet darboties ar pilnu iniciatīvu, aktīvi un drosmīgi, sevišķi jautājumos kas ir saistīti ar jūsu darbu un ienākumiem. Jūs pats būsiet visa notiekošā galvenais cēlonis un pašam vien būs jātiek galā ar radītajām sekām. Tādēļ, ja jūs jau kādu laiku apdomājat un taustāt vidi par iespējamo darba maiņu, šajā nedēļā var tikt pieņemts ne tikai gala lēmums, bet jau uzsāktas konkrētas pārrunas vai jau izskatīti kādi piedāvājumi. Kopumā enerģijas tam ir labvēlīgs, vienīgi būtu jāuzmanās no pārāk lieliem un nepārdomātiem riskiem. Šīs nedēļas entuziasma pilnos solījumus jau pēc nedēļas var nākties dalīt pat uz desmit. Līdz ar veco mēnesi un aptumsuma koridora beigām jūs varat atbrīvoties no kādām smagnējām saistībām.

Strēlnieks

Jums šī būs ļoti svarīga nedēļa, galvenokārt dēļ tā, ka šis aptumsuma koridors, ar tā noslēdzošo aptumsumu 14. decembrī tiešā veidā skars visus, kuriem šajā laikā ir dzimšanas diena. Tas liecina, ka priekšā jums ir ļoti svarīgs gads, kurš ilgi paliks atmiņā. Šonedēļ būtu ieteicams paņemt maksimumu no dzīves. Aktīvi darboties, iziet uz iniciatīvu, rast iespēju mijiedarboties ar citiem cilvēkiem, kaut vai attālināti. Jūsu pozitīvisms būs lipīgs un vārdi iedvesmos, tādēļ neklusējiet. Nopietni var pavirzīties uz priekšu jūsu plāni, kas ir saistīti ar kādu izklaidi, hobiju, svētkiem vai kopā sanākšanām. Līdz ar veco mēnesi jūs varat salikt punktiņus tajā, kur un kā jūs tērējat savu enerģiju, kur nesaņemat pretī gandarījumu vai naudu.

Mežāzis

Šie ir burtiski pēdējie metri astroloģiski sarežģītiem un tricinošiem notikumiem jūsu dzīvēs. Tādēļ kā jau visos noslēgumos, kad var jau apjaust gaismas staru tuneļa galā, ar pacietību, samierināšanos vai gaidīšanu paliek pavisam slikti. Tomēr, šonedēļ jūs varat sastrādāt vēl ļoti daudz laba. Ir iespēja pabeigt dzīvesvietas remontu, atrisināt ģimenes vai dzimtas jautājumus vai arī pilnībā nodoties saviem iekšējiem procesiem, noslēgties no apkārtējās pasaules, un, tā kā ceļot visticamāk nebūs iespējams, tad gūt jaunas sajūtu pieredzes caur grāmatām, mūziku, televīziju vai internetu. Ja jums ir darbs, kur ļoti daudz jāpaveic vienatnē, tad tas jums labi vedīsies. Periods ļaus izstrādāt un atbrīvoties no bailēm.

Ūdensvīrs

Šis periods jums būs izteikti aktīvs, daudz runāsiet un dalīsities savā pieredzē ar apkārtējiem cilvēkiem. Jaunas iepazīšanās, tehnoloģijas vai portāli, jauns veids kā sevi iznest un parādīt pasaulei, tas viss tagad būs gana aktuāli. Arī draugi un līdzīgi domājošie ne tikai latvieši, bet arī citu valstu un kultūru pārstāvji jūs interesēs. Labprāt ar viņiem komunicēsiet, gūstot jaunus iespaidus un varbūt arī būvējot kādus kopējus plānus. Visam būs tendence notikt ļoti ātri un spontāni. Jaunām pazīšanām būs liels potenciāls ienest kādu atslēgas ideju, pavērsienu vai iespēju ar ilgspēlējošu ietekmi. Līdz ar aizejošo mēness ciklu ir labas iespējas atteikties no nepamatotām ambīcijām vai neperspektīviem plāniem.

Zivis

Šis jums ir aktīvs profesionālās darbības laiks, kurā jūs varat ļoti daudz paveikt, lai sasniegtu kādus drosmīgus, gana ambiciozus mērķus un gūtu tos ienākumus, kādus vēlaties. Atslēgas vārds ir iniciatīva. Lai arī cik smagnēji nav gājis šajā rudenī, lai arī ko jūs nebūtu izmēģinājuši, šī pieredze jums bija vajadzīga, bet tā nedrīkstētu kalpot par pamatu tam, lai nolaistu rokas vai kā attaisnojums, ka to jau esat mēģinājuši. Tieši tagad labi nobriedinātas idejas un plāni kā reiz var atrast tās netveramās takas un ceļus, lai viss notiktu jums vislabākajā veidā. Esiet drosmīgi, redzami un aktīvi. Līdz ar aizejošo mēness ciklu un aptumsumu jūs varēsiet piekoriģēt piekopto stratēģiju un savus lielos dzīves plānus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt