aurora 5599375 1280Nedēļa paies ar pilnmēness un mēness aptumsuma nospiedumiem. Šis ir tā dēvētais aptumsuma koridors, kurš ilgst no 30. novembra līdz 14. decembrim, bet atskaņās, vismaz līdz 13. janvārim. Šādi periodi izceļas ar liktenīgajiem notikumiem, kā labiem, tā sliktiem.

Šajā laikā ļoti daudziem dzīvēs var notikt tās izmaiņas, kuras vēl pēc daudziem gadiem jūs atcerēsities kā gana nozīmīgas. Galvenā notikumu arēna – profesionālā darbība un tās tālākā attīstība, izaugsme. Laiks ir piemērots, lai īstenotu dzīvē labi pārdomātus un iepriekš sagatavotus drosmīgus plānus. Savukārt, ja tādu nav, lai pie tādiem aktīvi strādātu. Visam būs tendence pastiprināties, paplašināties un pieaugt apmēros, ietekmē un nozīmībā, sevišķi, ja jūsu darbošanās ir saistīta ar zināšanām, mārketingu, popularizēšanu, tirdzniecību un informāciju kopumā.

Vēl viena no aktīvākajām tēmām – attiecības un mīlestība, kas ne vienam vien šajā rudenī tricināja iekšējo pasauli. Iestrēgušās, nenoteiktās attiecības sāks izkustēties no to sastinguma punkta. Nobriedušajās attiecībās var atgriezties degsme. Tāpat arī viegli var notikt jaunas, īpašas iepazīšanās, kopā ar mistisku vilkmi un spēcīgu iemīlēšanās sajūtu.

Laiks kopumā ir nedaudz maģisks, kad kāds brīnums jūsu dzīvē var manifestēties. Daudziem piemitīs liels spēks, pārliecība un gatavība ko svarīgu savā dzīvē paveikt, nespējot nosēdēt uz vietas un turpināt gaidīt. Tomēr klātesošie riski ir informatīvā pārbagātība ar tās maldinošu ietekmi, nepamatots optimisms un savu spēku pārvērtēšana. Tādēļ, kamēr sirds un prāts tiecas pretī jaunām virsotnēm, kājas paturiet uz zemes.

Auns

Šis jums ir aktīvs laiks, kad ļoti daudzās jomās, kurās tieši jūs esat iniciators, atsāksies kustība un tās izkustēsies no savas iestrēguma zonas. Arī tās tēmas un jautājumi, kurus visādi izmēģinājāt pavirzīt uz priekšu pēdējā pusgada laikā. Tieši tagad, aptumsuma koridora laikā, ļoti saspiestos termiņos var notikt viss vienlaicīgi, it kā lai iespētu iekavēto. Jūs būsiet pašpārliecināts, enerģisks un optimistisks, nebūsiet gatavi ne samierināties, ne iet uz kādiem kompromisiem. Laiks neatskatoties virzīties uz priekšu – kaut ko apgūt vai nostiprināties kādā jaunā statusā. Tagad jūs spēsiet domāt globāli un gana stratēģiski, tiesa, pacietības nebūs, tādēļ uzmanieties pārāk sasteigt savus plānus.

Vērsis

Šajā nedēļā ir iespējams ļoti būtisks un kvalitatīvs lēciens jūsu attiecībās. Tām ir laiks ievirzīties jaunā gultnē, iziet jaunā līmenī. Ļoti svarīgi būtu, lai jūs attiecību tēmu risinātu divatā, personiski noskaidrojot, izrunājot un liekot lietā izzināto, lai padarītu attiecībās labākas, nevis vadoties pēc citu cilvēku piemēriem. Tieši partnerattiecības šobrīd prasa ļoti drosmīgu un tikai jums raksturīgu alķīmiju. Pastiprināsies jūsu pašatdeve un ideālu izjūta, kā rezultātā jūs varat palīdzēt, dāvināt, būt blakus un atbalstīt kā savu partneri, tā arī draugus. Naudas jautājumi un dažādas individuālās iniciatīvas, ieceres un projekti tagad, ja būsiet gana drosmīgi, var gūt pamatīgu izrāvienu.

Dvīnis

Šis jums ir īpašs laiks, kurā koncentrētā veidā var notikt ļoti daudz. Ieteicams plānotāju paturēt pabrīvu, jo spontāni te kāds zvanīs vai rakstīs, te prasīs jūsu padomu, te aicinās uz tikšanos vai piedāvās kādas sadarbības iespējas. Tā vai citādi, jūs būsiet aizņemts un pieprasīts, apkārtējā pasaule un notikumi dunēs trīskāršā ātrumā, prasot jūsu personisko iesaisti. Šis būs arī tāds kā pārbaudījums jūsu spējai saglabāt iekšējo noteiktību un viengabalainību, kā arī apzināti pārslēgt savu prātu, lai varētu atpūsties vismaz pa nakti. Galvenās tēmas – partnerattiecības vai potenciālā biznesa sadarbība, kur notiks strauja un mērķtiecīga virzība labākas nākotnes vārdā. Drosmīgas iniciatīvas ar iziešu no komforta zonas.

Vēzis

Šī nedēļa jūsos var izcelt kā labāko, tā arī sliktāko. Primārā notikumu arēna – vai un kā jūs varat būt noderīgs šai pasaulei. Attiecīgi, tas ir jūsu darbs, cik jēgpilns un saturīgs tas ir, tāpat tas būs stāsts arī par visām tām sfērām un cilvēkiem, kur jūs darbojaties uz brīvprātības principa – atbalstot, uzklausot, sarūpējot dāvanas vai kā citādi palīdzot. Tādēļ kopā ar tuvojošos svētku laiku, iespējams, jūs aktīvi iesaistīsities kādā labdarības projektā vai arī pats būsiet tā iniciators, kā minimums, nodosiet jums pašam nevajadzīgās lietas tālāk. Vienlaicīgi šis ir aktīvs laiks, kad dzīvē realizēt ļoti ambiciozus un gana redzamus plānus, publiski atrādīt savu veikumu. Iespējama spēcīga iemīlēšanās.

Lauva

Ļoti enerģisks, aktīvs un entuziasma pilns laiks. Aktīvi gatavosities svētkiem un rūpēsities par dāvanām. Diezgan daudz var sanākt pavadīt laiku ceļā, lai īstajai noskaņai sarūpētu. Ja ir atbilstoša vecuma bērni, tad pilnībā ienirsiet visā, kas ir saistīts ar bērnu prieku un labsajūtu, pat tad, ja jāmetas četrāpus un jādauzās līdz. Šis laiks jums atvērs papildus radošo degsmi un dzirksti, kā arī spēju rast visneiedomājamākos risinājumus, lai uzlādētu un iepriecinātu ne tikai sevi, bērnus un draugus, bet arī daudzus citus. Vienlaicīgi dāvājot sev iespēju arī pārslēgties un atpūsties, nedaudz pasapņot un pailgoties pēc kā tāla, nezināma. Iespējama arī uzstāšanās, kļūt par autoritāti vai skolotāju.

Jaunava

Jums šīs aptumsuma koridora laiks būs vairāk saistīts ar savas profesionālās darbības popularizēšanu, sasniegto vai nesasniegto dzīves mērķu apzināšanos un nepastarpinātu vēlmi drosmīgi spert soli nezināmajā, lai varētu gūt vajadzīgo izrāvienu un izietu jaunā līmenī. Paralēli tam ģimene vai dzīvesvietas jautājumi šobrīd prasīs no jums ne mazums enerģijas. Tādēļ, ja jūsu mērķi ir saistīti ar ģimenes dzīvi vai nekustamo īpašumu, tad būsiet mazāk izmētāti un visu enerģiju šeit arī novirzīsiet. Visos citos gadījumos sanāks vairāk laipot starp mājinieku un profesionālajām vajadzībām. Laiks piemērots plānotām biznesa iniciatīvām. Iespējama kāda romantiska iepazīšanās, flirts, arī nozīmīgu lēmumu pieņemšana.

Svari

Jebkura veida attiecībām šis ir ļoti jaudīgs laiks, sevišķi partnerattiecībām. Jau no vasaras ilgušās neskaidrības, nenoteiktība vai pat konflikti, tagad sāks risināties un šķetināties. Nekas vairs nestāvēs uz vietas. Attiecībām ir laiks pāraugt jaunā etapā vai savādāk jūs varat atklāt, ka kopā jums vairs nav ko darīt. Tāpat iespējama kāda varbūt pat nevainīga iepazīšanās, kas var radīt spēcīgu iemīlēšanās sajūtu, radot zināmu apjukumu un nenoteiktību. Šis var izvērsties arī par dāvanu vai dzīves bonusu laiku, bet drīzāk balstoties uz kādām iepriekšējām iestrādnēm. Svarīgas tikšanās un sarunas, kas palīdzēs paplašināt jūsu redzes loku. Labs laiks apmācībām, arī drosmīgiem soļiem un lēmumiem.

Skorpions

Šajā nedēļā, ja vien to vēlēsities, jūs spēsiet atstāt draudzīgi patīkamu pirmo iespaidu. Tādēļ jebkuras iepazīšanās vai pārrunas, visticamāk, izvērsīsies jums labvēlīgas. Darbā ar papildus sparu atsāksies jauna dinamika, tādēļ būsiet stipri noslogoti. Iespējams nedēļa būs ļoti blīvi aizplānota, vai ļoti strauji tāda paliks. Daudz iziesiet uz iniciatīvu un apzināti mainīsiet notikumu gaitu, ja tā jūs neapmierinās. Ļoti spēcīgi motivēs potenciālā peļņa vai citi ieguvumi. Iespējams jūs spontāni sagribēsiet ko palielu iegādāties, tomēr nevajadzētu uzņemties jaunas finansiālās saistības. Enerģijas būs daudz, aizrautība ļoti liela, savukārt pacietība un spēja nepalaist garām būtiskas detaļas būs ierobežota.

Strēlnieks

Enerģiska un jaudīga nedēļa. Ļoti liela iespēja, ka tieši strēlnieku dzīvēs var notikt kādi nozīmīgi, pat liktenīgi notikumi, sevišķi, ja jūsu dzimšanas diena iekrīt ap 30. novembri vai 14. decembri. Šobrīd jums ir lielas iespējas pāraugt jaunā apziņas un sevis izjūtas līmenī. Palielināsies pašapziņa, gribasspēks un gatavība uzņemties līdera lomu. Ar lielu aizrautību nodosities radošajām aktivitātēm, kā arī visam tam, kas vienkārši jums sniedz prieku. Piemitīs izteikti stratēģiska un tālejoša domāšana, tik jāpatur prātā, ka ar sīkumiem gan jums negribēsies krāmēties, tādēļ šis tas var paslīdēt garām. Šādiem gadījumiem labi noderētu kāda neitrāla un izteikti racionāli domājoša cilvēka padoms.

Mežāzis

Profesionālajā jomā šis var būt tāds kā restarta laiks, kad kādas tēmas, sfēras un jautājumus jūs atstājat pagātnē, vienlaicīgi liekot jaunus pamatus un būvējot perspektīvas ieceres nākotnei. Arī tīri personiski šobrīd rit pēdējās “eksāmenu” nedēļas, kurās jums atkal un atkal sevi kārtot, dziedināt un veidot jaunu savas personības stūrakmeņu izjūtu. Pastiprināsies jūsu ideāli un vēlme vairot šai pasaulē labo un skaisto. Iespējams aktīvi iesaistīsities kādos labdarības projektos un plānos. Nedēļa no jums prasīs ļoti lielu elastību, spēju ātri reaģēt un paskatīties uz situāciju no citas puses. Jūs varat aizrauties ar filozofiskām sarunām vai pārdomām, kas būtiski ietekmēs šīs nedēļas fona noskaņojumu.

Ūdensvīrs

Gaidāma gana dinamiska un nemierīga nedēļa. Daudz braukāsiet, pārvietosities vai būsiet ceļā. Iespējams ar paša iniciatīvu jūs būsiet starpnieks ļoti daudzām sarunām, tikšanām, cilvēku savešanai vai draudzībām. Nedēļas pirmajā pusē meklēsiet jaunus iespaidus, pieredzes un sajūtas. Tādēļ tīši netīši jūs varat nonākt sev neraksturīgās vietās, kompānijās vai situācijās. Mīlestība un jūtas var viegli kļūt par centrālo dzīves tēmu, kas prasīs gan drosmi un atklātību, gan šur tur savākties, lai atstātu vajadzīgu iespaidu. Naudas lietām šis jums ir izteikti nepraktisks laiks, kad viegli varat pārtērēties, līdz galam neizvērtējot savas iespējas. Ieteicams strādāt pie nākotnes plāniem un iecerēm.

Zivis

Lielākā daļa enerģijas šobrīd būs sakoncentrētas uz to, kā sasniegt savus mērķus, gūt vēlamos rezultātus, primāri profesionālajā un naudas tēmā. Tieši finanšu aspekts jūs ļoti spēcīgi motivēs būt drosmīgākiem, redzamākiem un kopumā būt daudz mērķtiecīgākiem. Būs novērojama liela degsme un aizrautība. Iespējamas tikšanās un pārrunās ar kādu autoritāti vai potenciālo darba devēju. To rezultāts nebūs ideāls, bet tik un tā, drīzāk pozitīvi vērtējams. Šajās nedēļas rit jūsu ilgtermiņa plānu un ieceru fināla noslīpēšanās. Jebkurā gadījumā, noskaņojums būs vairāk pozitīvs, dēļ kopējās aizņemtības, dinamikas un sajūtas, ka viss notiek. Paaugstināta idealizācija, entuziasms, tālredzība un ticība labākajam sevī un citos.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt