stairs 4574579 1280Šī būs augoša mēness nedēļa, kas kopā ar tik tikko noslēgto bremzēšanās un kavēšanās periodu, pamazām uzņems savus apgriezienus, meklējot konstruktīvus enerģiju izlietošanas veidus. Nedēļas sākumā vēl var pavīdēt zināma nepacietība un pārgalvība, kuras iespaidā var gribēties pārmaiņas realizēt nesamērīgos tempos un apmēros ar attieksmi – ja jau nav, tad, lai nav, sākšu visu no nulles, – kas sevi neattaisnos.

Tanī pat laikā, saglabājot vairāk konstruktīvu domāšanu, neforsējot notikumus un adekvāti izvērtējot savus spēkus, laiku un apstākļus, jūs šajā nedēļā varat sākt būvēt fundamentu, likt pamatus lielām un svarīgām iecerēm, projektiem un plāniem, primāri profesionālajā jomā. Lai arī vēl nedaudz smagnēji, tomēr laiks ir piemērots jauniem sākumiem.

21. novembrī Saulīte pāriet Strēlnieku zīmē, aktivizējot lielāku degsmi un tieksmi augt, izzināt, gūt jaunas pieredzes un sekot saviem ideāliem. Šajā pat dienā Venēra pāriet Skorpiona zīmē pastiprinot mūsu dziļākos instinktus un vēlmes, kā arī nespēju samierināties ar kaut ko mazāk, kā iekārots.

Kopumā šī nedēļa var izvērsties par labu laiku, kad ielikt pamatus nozīmīgām iecerēm. Laiks, kad var sēt sēklas un strādāt uz nākotni. Tomēr visu bez steigas. Soli pa solītim. Sistemātiskums darbībās un pacietība būs labi palīgi. Iedvesmu un spēku radīsiet, ja balstīsities savos ideālos un būsiet stratēģiski.

Lai produktīva nedēļa!

Auns

Nedēļas sākumā būs stipra vēlme kārtīgi patērēties. Ja plānotais pirkums vai ieguldījums ir saistīts ar iepriekš izplānoto, izpētīto un izrēķināto, tad problēmu nebūs, savukārt, ja sekosiet spontānam impulsam, tad gan to netrūks. Ja jums ir kāds profesionālais mērķis, kuram ilgi un dikti esat gatavojušies, tad tuvākajās nedēļās to būs iespējams iekustināt. Jums piemitīs apķērība un izveicība apgūt dažādus biznesa vai nauda gūšanas iespējas. Tomēr pacietīgie, pārbaudītie un labi pārdomātie scenāriji būs daudz veiksmīgāki. Svētdiena būtu piemērota atpūtai tālu prom no ikdienas rūpēm un raizēm – izgulēties vai pavadīt laiku pie jūras. Nedēļa piemērota, lai liktu pamatus kam gana nopietnam un vērienīgam, darbojoties nākotnes ieceru vārdā.

Vērsis

Šonedēļ jūs varat saskarties ar gana provokatīvām ziņām vai informāciju, kas jums liks savākties un darīt visu pareizi, kā pēc priekšrakstiem. Ir pienākumi, kas vienkārši ir jāveic, un ir jomas par kurām tieši jūs nesat atbildību. Lai kaut kur virzītos uz priekšu jums būs skaidri jāapzinās jūsu tiesības un pienākumi jeb to, kas jums pienākas, un to, kur jums jāizpilda savas saistības. 18. un 19. novembrī būs ļoti nopietns fons un, visticamāk, atslābināties jūs sev vispār neļausiet. Labs laiks, lai kārtotu birokrātiskus jautājumus. Attiecībās iespējams savstarpējs vēsums, kad vairāk tiks darīts ķeksītim, nevis patiesas vēlmes vadītiem. No sestdienas pastiprināsies gatavība meklēt arī kompromisus.

Dvīnis

Nedēļas sākumā būs vairāk jūra līdz ceļiem. Lieli plāni un izaicinošas idejas, kā arī vēlme izpaust kādu provocējošu jaunumu, kuru būsiet atklājuši. Jutīsities salīdzinoši dumpinieciski un nebūsiet gatavi iet pa labi iestaigātiem scenārijiem. Tomēr jau trešdien un ceturtdien zināma sociālā atbildība un pienākumi par sevi atgādinās visos iespējamos veidos. Kolēģi tīši netīši var jūs maldināt vai sagādāt pārsteigumu. Ja ir kādi biznesa projekti vai ieceres, kuras apsvērāt, šajā nedēļā var ielikt to realizācijai labus un stabilus pamatus. Veselības jomai būtu jāpieiet bez idealizācijas, ja ir aizdomas par kādām problēmām, ieteicams pārbaudīties. Kāda draudzība var pārvērsties arī profesionālā sadarbībā.

Vēzis

Laiks virzīties uz priekšu, pietiek atlikt uz nākamo dienu. Ja noķersiet šīs nedēļas pulsāciju, kur pienākumi ar iespējām iet roku rokā, jūs varēsiet paveikt ļoti daudz. Mirklis piepūles, saņemoties un pārvarot savu inertumu un jūs jau būsiet tajā dzīves pusē, kur paveras viena iespēja aiz otras. Viss strādās tieši šādā secībā, ne pretējā, nebūs iespējams avansā tikt pie dzīves bonusiem un tad saņemties kaut ko darīt. Ja jums ir nobrieduši kādi svarīgi profesionālie projekti un plāni, laiks ir ļoti piemērots, lai ieliktu šīm iecerēm labus pamatus. Valstiskā kontrole, ierobežojumi nekur neuzsūksies, tā kā būs jāmeklē risinājumi kā tos ievērot un vienlaicīgi sekot saviem ideāliem. Uzticieties savai intuitīvajai sajūtai.

Lauva

Šonedēļ jums būs diezgan spēcīgi birokrātiskie nospiedumi. Iespējams jūs pilnībā ienirsiet kādu dokumentu, jautājumu risināšanā, kas prasīs ļoti atbildīgi un juridiski korekti risināt situāciju darbā, mājās vai ģimenes lietās. Paviršība, neuzmanība vai virspusēja pieeja jebkuram jautājumam šonedēļ noteikti nestrādās. Remonts vai problēmas ar nekustamo īpašumu būs jārisina lēni un prātīgi. 18. un 19. novembrī būtu pastiprināti jāsaudzē un jārūpējas par savu veselību, arī pārslodze var sašūpot jūsu veselību. No sestdienas jūs daudz labprātāk pavadīsiet laiku mājas vidē, rūpējoties par tās komfortu un estētiku. Savukārt no svētdienas vairāk pievērsīsities bērniem vai kādiem hobijiem.

Jaunava

Nedēļas sākumā varat saskarties ar kādu provokatīvu ziņu vai jaunumiem, kas var kārtīgi satricināt to, kā jūs uztverat visu notiekošo. Jums ir labas iespējas atjaunot kontaktus vai veidot jaunas pazīšanās, kas ilgtermiņā var noderēt jūsu iecerētā realizācijai. Tāpat arī šis būtu piemērots laiks, kad kārtot dažādus birokrātiskos jautājumus, nokārtot formalitātes. Jūs ļoti labprāt apgūsiet ko jaunu, aktīvi iesaistīties dažādās diskusijās un viedokļu apmaiņās. Tādēļ varat uzsākt kādas apmācības vai nodoties pašizzinošām pārdomām. Mīlestības jautājumiem pieiesiet ļoti nopietni un atbildīgi, nepieļaujot un nepiedodot sev vājumu. No svētdienas aktuāla kļūs ģimene vai dzīvesvietas jautājumi.

Svari

Šonedēļ jūs lielu uzmanību pievērsīsiet savam izskatam un tam, kādu iespaidu jūs atstājat uz citiem cilvēkiem. Ja ar to nebūsiet īsti apmierināti, nobriedīsiet kādām gana nozīmīgām pārmaiņām savā ārienē, tiesa, vairāk gan klasikas virzienā. Tēma “vecums” jūsu ausīs var iegriezties stiprāk kā citkārt, kas arī var kalpot par motivāciju savas ārienes maiņai. Paralēli tam gana lielu akcentu liksiet arī uz naudas jautājumiem – kāds meklēs risinājumus papildus peļņai, kāds nobriedīs lielākam pirkumam, bet vēl kāds uzmanīgāk sekos līdzi saviem tēriņiem. No sestdienas iespējami kādi finanšu bonusi vai dāvanas, savukārt ar svētdienu jūs būsiet noskaņoti paplašināt redzesloku, labprāt iepazīsities vai ko jaunu apgūsiet.

Skorpions

Šī būs gana intensīva un notikumiem piesātināta nedēļa. Uz vietas nosēdēt un neko nedarīt nebūs iespējams un arī ieteicams. Šis ir jūsu dabisko enerģiju izpaušanas laiks – esiet drosmīgi, esiet uzņēmīgi, domājiet un plānojiet ar vērienu. Tuvākās nedēļas ir piemērotas ļoti nopietnu un svarīgu dzīves tēmu, ieceru un plānu pamatu ielikšanai. Nedēļas pirmajā pusē šī provokatīvā enerģija būs stipri vairāk izteikta, bet jau ar trešdienu būs signāli, kas atgādinās par praktisko un lietišķo pusi. Neaizmirstiet par līgumiem, atļaujām, čekiem un citām formalitātēm. Attiecībās var parādīties vēsums, kam par pamatu var būt aizņemtība vai attālums. No sestdienas jums kļūs aktuāli atstāt spēcīgu iespaidu uz apkārtējiem.

Strēlnieks

Laiks virzīties uz priekšu. Jūsu ieceres būs labi nobriedušas un jūsu ideāli neļaus jums atkāpties no paredzētā. Ieteicams pāriet jaunā vērtību sistēmā un paplašināt savas apziņas horizontus. Kādam tas nozīmēs, ka ir pienācis laiks kaut ko jaunu apgūt, kādam citam nostiprināsies pārliecība, ka ir lietas, kuras bez jūsu tiešas iesaistes vienkārši neizkustēsies no vietas. Fonā esošie ierobežojumi un birokrātija tikai nedaudz palēninās jūsu soli, kas patiesībā palīdzēs atbrīvoties no sasteigtas pārgalvības un tās radītās neuzmanības. 21. novembra vakarā, kad Saulīte pāries uz Strēlnieku zīmi, mēneša garumā jums pieaugs harizma, ticība saviem spēkiem un spēja iedvesmot. Labs laiks, lai mācītu vai ko labu nestu šai pasaulei.

Mežāzis

Šajā nedēļa diezgan stipri dominēs viss tradicionālais un lietišķi pareizais. Nedēļas sākumā var būt kāda informatīva provokācija vai arī kāda ziņa no draugiem, bērna vai interešu grupas, kad vajadzēs ļoti ātri mainīt plānus un atrisināt situāciju tūlīt un tagad. Šonedēļ var tikt noslēgti jauni darba vai sadarbības līgumi, pārskatīti jūsu pienākumi un atbildības zonas un meklēti kompromisa iespējas. Bez tam var un arī būtu ieteicams virzīt pašus smagnējākos un ambiciozākos plānus un ieceres. Iespējams noderēs juridiskā konsultācija, lai saprastu kā pareizi rīkoties. No sestdienas jūs harmoniju atgūsiet atpūšoties kopā ar draugiem. Aktualizēsies ārzemju kontakti un ar ceļošanu saistītie jautājumi.

Ūdensvīrs

Nedēļas pirmā puse būs diezgan intensīva un provokatīva. Uz vietas nosēdēt nevarēsiet, viss ierastais un parastais jūs kaitinās. Tieksities pēc jauniem iespaidiem, cilvēkiem un pieredzēm pat tad, ja tas nāks jums par sliktu. Piemēram, nejauši varat iesaistīties kādā strīdā par brīvības ierobežojumiem vai apkārtējo mietpilsoniskumu. Jūs ļoti labprāt paudīsiet savu viedokli gana skaļi un pamanāmi. Tāpat šis var būt laiks, kad jūs varat atrast jaunu darbu vai vismaz uzsākt pārrunas par tādu. Neskatoties uz iepriekš minēto, dažādas birokrātiskās nianses šonedēļ spēlēs ļoti lielu lomu, tādēļ nesanāks apiet pastāvošo kārtību vai vienkārši “sarunāt.” Labs laiks profesionālo mērķu virzīšanai vai sasniegšanai.

Zivis

Šis ir periods, kad savas idejas, nojausmas, garām slīdošos sapņus ķert aiz astes un sākt tos iezemēt – realizēt dzīvē. Sapņi, ilgas un cerības ļoti labi palīdz pacelties viss ikdienas neomas, bet, lai tie nepārvērstos par miglas tēliem, kas kalpo tikai par īslaicīgu mierinājumu, būs jāpieliek zināma piepūle, lai tos īstenotu. Tieši tuvākās pāris nedēļas tam ir ļoti piemērotas. Intuitīvā domāšana būs gana spēcīga, kā arī spēja sajust un apjaust ilgtermiņa perspektīvas. Iespēja ieviest lielāku konkrētību iecerēs un plānos. Jūsu aizņemtības rezultātā attiecībās var ienākt zināma atsvešinātība. No svētdienas, apmēram mēnesi, jūs būsiet redzamāki, aktīvāki un daudz drosmīgāk publiski izpaudīsities.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru