ladybug 796483 1920

Jupiters jau no pagājušā gada augusta atrodas pragmatiskajā, kārtību mīlošajā un analītiskajā jaunavas zīmē, kur atradīsies līdz septembrim (11.08.2015-09.09.2016).

Tā atrašanās jaunavas zīmē piedod pragmatiskāku fonu visām mūsu aktivitātēm - daudz slīpējam, analizējam, izstrādājam visas smalkākās detaļas līdz perfektumam. Periodam raksturīgs, ka esam kritiski pret sabiedriskajām norisēm, autoritātēm, kā arī paškritiski pret sevi. Kļūstam skeptiskāki un visam prasām pierādījumus. Nemīlam paļauties uz notiekošo. Daudz laika veltam veselīgam uzturam, ķermeņa kopšanai, veselības jautājumiem un rūpēm par citiem. Mūsu optimisms jau ir balstīts uz praktiskām darbībām un sava veida rutīnu. Arī veiksme un panākumi sabiedriskajās aktivitātēs būs tikai tad, ja būs tam loģisks pamatojums. Savukārt tādās nozarēs kā veselības aprūpe, dietoloģija, grāmatvedība, un apkalpojošās sfērās kopumā ir gaidāms labs laiks.

  

Īsumā, šis periods mums māca rast prieku mazajos ikdienas pienākumos un sava veida rutīnā.

 

Jupiters būs retrogradīgs Jaunavas zīmē no 08.01.2015-09.05.2016.

Jupitera retrogradīgums jaunavās ļauj mums pārskatīt un varbūt pat atgriezties pie iepriekšējām vērtībām, ideāliem, zināšanām. Planēta palīdz sakārtot loģiski un saprotami mūsu dzīvēs visu, kas ir haosā – dzīvokli, attiecības ar bijušajiem bosiem, skolotājiem, zināšanas, darba vidi. 

Planētas ietekmē mēs atkārtoti pārskatīsim jomas, kas ir saistītas ar piezemētu un paškritisku skatījumu uz savu darbu un pienākumiem. Tā ļaus mums saprast vai mūsu redzējums atbilst iekšējiem ideāliem un ir gana reālistisks. Laiks, kad savu paškritiskumu varam pārvērst no pazemināta uz adekvātu pašvērtējumu un skatījumu uz savu dzīvi. 

Šajā periodā iespējams dzīve dos atkārtotas iespējas, kurām pirmajā reizē (2015. gada rudenī) pagājāt garām. Tās var būt:

  • jaunas darba iespējas esošajā uzņēmumā vai jauns kolektīvs;
  • satikt cilvēkus, kuriem ir vajadzīga jūsu palīdzība;
  • beidzot saprast sen dzirdēta padoma patieso jēgu;
  • saņemto informāciju pārvērst par zināšanām.

Jupiteram patīk apzināties savas tiesības, nevis pienākumus, tādēļ iespējams apzināsities, ka jums ir tiesības kaut ko saņemt vairāk, kas drīzāk izriet no adekvātas un pedantiski praktiskas situācijas atrisināšanas (piem., valsts jums var atmaksāt nodokļos par daudz iekasēto naudiņu).

 

Cilvēkiem, kas pēc dabas jau tā ir perfekcionisti, detalizēti uztveroši, pacietīgi un analītiski, šis būs ļoti labs periods, jūsu darbi vedīsies, tie tiks atbilstoši pamanīti un novērtēti.

 

Šajā laikā pat debesis mums rekomendē smalkāk izstrādāt detaļas un tiekties uz perfekciju. Tanī pašā laikā, netiek rekomendēts uzsākt jaunus projektus un aktivitātes, kur vajadzīga plaša sabiedrības atzinības un atsaucības iegūšanu. 

Šajā retrogradīgajā periodā veidosies pāris nozīmīgi aspekti:

  • Jupitera – Rahu savienojums 8.01.-15.02.2016 – ideālu pārskatīšana, neizmantoto iespēju atkārtota piedāvāšana, skaidrības ieviešana savās iecerēs, kas ir balstīta uz adekvātu dzīves skatījumu. Šīs ieceres ir saistītas ar tavu dvēseles uzdevumu realizāciju.
  • Jupitera – Hīrona opozīcija 18.02.-29.02.2016 – dualitātes parādīšanās, no vienas puses vēlme kādam palīdzēt, no otras puses adekvātās un reālās iespējas, kuras ir jāsaskaņo ar saviem ideāliem.
  • Jupitera – Plutona trigons 10.03.-24.03.2016 – ļaus pozitīvi izcelt un transformēt mūsu maldus un pārmērīgo paškritiku.
  • Jupitera – Saturna kvardāts 16.03.-01.04.2016 – laiks saskaņot vīziju ar realitāti – praktiski, reālistiski, noteikti un stabili.

 

©Jana Reķe, astropsihologs, speciāli www.dveselesspeks.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt