wheat 5214930 1280Tik tikko ir sācies jauns mēness cikls (20. jūlija, pl. 20:33) un tā noskaņās paies praktiski visa šī nedēļa. Tā sākums izceļas ar spēcīgu pretstatījumu, kurš uzdos toni galvenajām tēmām tuvākajam mēnesim.

Šis mēness cikls izcelsies ar spēcīgu iekšēju vai ārēju konfliktu. Spriedzi, kura var rasties no tā, ka kāda daļiņa jūsos gribēs dzīvot brīvāk, radošāk un ekspresīvāk, bet vai nu pašos, vai arī darba, pienākumu vai kādu jaunu valdības lēmumu rezultātā būs vairāk jāsavācās, jādisciplinējās un “jādara, kas jādara”.

Tad, kad ir tik spēcīgs pretstatījums, ir grūti rast mieru un atslābināties, arī fiziskās enerģijas būs pietiekami, lai ietu kaut vai cauri sienām. Rezultātā var attīstīties divi scenāriji – pirmais, kad tiek bloķētas, bremzētas aktivitātes un nenotiek nekas, bet šajā gadījumā iekšējā spriedze nekur nepazudīs. Otrais, kad pateicoties šim nospriegojumam, gribot negribot sanāks atmest nesvarīgo, skaidri izvirzot galvenās prioritātes un ar spriedzes radītu apņēmību veiktu nozīmīgu izrāvienu savās iecerēs un plānos.

Lai vai cik izaicinoši tas neliktos, tīri astroloģiski arī ieteiktu galvenās iniciatīvas un svarīgākos aizsākumus iespēt jau tagad, līdz 9. septembrim, jo rudens solās būt gana sarežģīts.

Bez tam, 22. jūlijā Saulīte no maigajiem un jūtīgajiem Vēžiem, pāries pie radošajām un aizrautīgajām Lauvām, dāvājot jau arī jums iedvesmu, entuziasmu un daudz lielāku gatavību iet uz eksperimentiem un izmēģināt ko jaunu.

Lai jaudīgiem sākumiem bagāta nedēļa!

Auns

Tuvākais mēnesis jums var kļūt par ļoti produktīvu un vērtīgu laiku, kurā jūs izejat ne uz vienu vien svarīgu iniciatīvu. Pārvarēt sevi vai vienu otru dzīves šķērsli jums būs tīrais nieks, kā reiz dāvājot vajadzīgo degsmi un aizrautību. No 22. jūlija, kad saule pāries Lauvas zīmē, jūsu vēlmei darboties, kā minimums, aktīvi izpausties, vispār nebūs robežu. Ieteicams visu šo nedēļu pievērsties svarīgākajiem tuvāko mēnešu plāniem un, neskatoties ne uz ko, spert kādus soļus to realizācijas virzienā. Galu galā, pasivitāte tāpat būs pretdabiska. Izpaudiet savu gribu, izejiet uz iniciatīvu, rodiet iespējas izklaidēties, iemīlēties vai visādi citādi aizraujoši pavadīt laiku. Jūs viegli izpaudīsiet savu dabisko harizmu un patieso būtību.

Vērsis

Jaunais mēness cikls jums turpinās gudrības tēmu. Šajā laikā jūs varat daudz ko jaunu apgūt, iemācīties, izprast, rakstīt, sintezēt un analizēt, rezultātā būtiski paplašinot savu pasaules uztveri kopumā. Tāpat šis būtu piemērots laiks jaunu pazīšanos veidošanai un sarunām ar savādākiem cilvēkiem, nekā jūs parasti mēdzat mijiedarboties. Ieklausieties viņu sacītajā, tas palīdzēs uz daudz ko paskatīties no citas perspektīvas un būs laba augsne interesantām idejām. Kopā ar Lauvas laika sākumu jūs daudz vairāk laika vēlēsities veltīt mājai, dārzam un radiniekiem, kas var konfliktēt ar pienākumiem un mērķiem jebkamā, kas ir ārpus šīs jūsu zonas. Vērtīgs laiks, lai darbotos ar svarīgām iecerēm, radošām idejām vai atpūstos vienatnē.

Dvīnis

Ļoti daudzas “iestrēgušās” tēmas, sfēras un jautājumi beidzot sāks šķetināties un risināties, ieviešot aizvien lielāku skaidrību tālākajos plānos un aktivitātēs. Tādēļ šonedēļ būtu ieteicams mērķtiecīgi piedomāt pie svarīgākajiem otrā pusgada vai pat ilgāka perioda plāniem un mērķiem. Ļoti iespējams šajā procesā spēsiet ģenerēt interesantas, oriģinālas un arī noderīgas idejas. Lielā spriedzes zona var izrādīties nauda - vai nu kā to piesaistīt, vai kā sevi nodrošināt darot mazāk. Kopā ar Lauvas laika sākumu jūs būsiet radoša entuziasma pilni pavadīt laiku ar draugiem, paziņām vai veidot jaunas pazīšanās. Jūs tagad būsiet vērsts uz cilvēkiem un labprāt pavadīsiet laiku dažnedažādās kompānijās.

Vēzis

Tikko ir sācies vēl viens mēness cikls, kura sākums ir saistīts ar Vēža zīmes akordiem. Tādejādi jums tuvākais mēnesis prasīs ne tikai palikt uzticīgiem sev, bet arī drosmīgi un aktīvi izpaust savas stiprās puses – empātiju, vēlmi palīdzēt, atbalstīt un rūpes par citiem. Vienlaicīgi neļaujot stresam, apkārtējās pasaules radītajai spriedzei un citu cilvēku prasīgumam nodominēt pār jūsu spēju palikt uzticīgiem savām vērtībām. No 22. jūlija, ar Lauvas laika sākumu, jums radīsies labas iespējas nopelnīt vai nokārtot kādus ilgi risinātus finanšu jautājumus. Ieteicams apdomāt un mērķtiecīgi strādāt pie pašiem ambiciozākajiem un izaicinošākajiem mērķiem un plāniem. Sevišķi, ja tie paredz realizēšanos sabiedrībā.

Lauva

Tikko aizsākušais mēness cikls jums aktivizēs kādus dziļi sevī, savā zemapziņā glabātus noslēpumu, ilgas vai pārliecības. Tādejādi radot iespēju tam iznirt virspusē un pieteikt vietu uz jūsu laiku un enerģiju. Lielā dilemma būs vairāk saistīta ar vēlmi darboties mierīgi savā nodabā un nepieciešamību, pat vajadzību risināt kādus jums uzticētus pienākumus un atbildības. Tomēr tūlīt pat jau ar 22. jūliju jūsos pastiprināsies sparīgums un entuziasms izpausties tieši un nepastarpināti – iniciējot, organizējot, motivējot un iedvesmojot sevi un jo sevišķi citus. Tādēļ plānojiet un droši realizējiet savas idejas iepriecinot kā sevi tā arī apkārtējos.

Jaunava

Šis mēness cikls jums ir aizsācies ar mūžīgo dilemmu, kas ir svarīgāk, mazās ikdienas lietas, aizraušanās un pienākumi, vai arī koncentrēšanās uz ilgtermiņa plāniem. Tomēr tā vai citādi, jūs tagad varat būt gana drosmīgi, pat uzņēmīgi ķerties klāt tām tēmām un jautājumiem, kurus līdz šim varbūt tīri neapzināti esat izvairījušies risināt. Tiesa, līdz ar Lauvas laika sākumu, 22. jūliju, jūs ļoti labprāt daļu savu laiku veltīsiet vienatnē veicamajām aktivitātēm, vai pašu tuvāko un svarīgāko cilvēku lokā. Vienlaicīgi šonedēļ var būt vērtīga saruna ar kādu domubiedru, kas var iedot jaunu perspektīvu vai paplašināt jūsu redzējumu. Nenovērtējiet par zemu iespēju pievienoties kādai interešu grupai vai satikties ar līdzīgi domājošajiem.

Svari

Šonedēļ būtu ieteicams pievērsties pašiem izaicinošākajiem un sarežģītākajiem darbiem un plāniem. Vēl joprojām astroloģiski šis jums ir ļoti piemērots laiks, patiesībā, viss mēnesis, kad koncentrēties un risināt pašrealizācijas jautājumus, tas ir, profesionālās un privātās dzīves mērķus. Šaubu, pārdomu vai svārstīšanās laiks kā reiz būtu jāatstāj aiz muguras. Tā vai citādi, būs jāsaņemas izdarīt izvēli un spert drosmīgus soļus. Sākot ar Lauvas laika sākumu, jūs labprāt daudz laika pavadīsiet ar draugiem un līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas jūs var iedvesmot un uzlādēt jauniem sākumiem. Iespējamas svarīgas pārrunas, intervijas vai rakstisku atskaišu iesniegšana, kas var kļūt par sākumu jaunam etapam.

Skorpions

Jums turpinās gana intuitīvs un plūstošs laiks, kurš soli pa solim jūs tuvinās daudz plašākas un bagātākas pasaules uztverei. Nu jau mēnesi, pusotru, ilgās pārdomas būs gatavas finišēties ar konkrētiem lēmumiem un secinājumiem. Tēmās – ārzemes vai Latvija, globālais tirgus vai vietējais, specializēto zināšanu apguve vai maksimāli vienkāršākā risinājuma atrašana, priekšroka būtu jādod pēdējam. Jūsu intuīcija ir gana stipra, bet tā galīgi nestiķēsies kopā ar to, kas jūs ieskauj vai ar ko ir jātiek galā šeit un tagad. Izmantojiet jaunmēness enerģiju jaunās dzīves vīzijas noformulēšanai. Vienlaicīgi ar Lauvas laika sākumu, jūs būsiet gatavi realizēt savas veselīgās ambīcijas daudz redzamākā un pamanāmākā veidā.

Strēlnieks

Šīs nedēļas jaunmēness enerģijas jūs vedinās uz risku un sevis izaicināšanu. Maksimāls godīgums pret sevi un savu varēšanu būs jāsavieno ar augstiem ideāliem. Patiesībā tieši jūsu sirdsapziņa un dzīves patieso vērtību izpratne ir tas, kas jums palīdzēs noturēt līdzsvaru šajā pretrunu pilnajā laikā. Sapņojiet, ļaujiet savai vīzijai un redzējumam būt tik plašam un jaudīgam, ka tas patiesi iedvesmo jūs tālākajiem soļiem. Šī nedēļa aicina aizsākt ko jaunu, izaicinošu un pacilājošu. Atļaujiet to sev. Jūs varēsiet rast radošas idejas un netipiskas pieejas darbam un savas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Neļaujiet finanšu aspektam bloķēt jūsu aizrautību. Līdz ar Lauvu laika sākumu 22. jūliju, visi jaudīgākie un spēcīgākie resursi būs jūsu rīcībā.

Mežāzis

Šīs nedēļas jaunmēness noskaņas jūs mudinās pievērsties partnerattiecību un sadarbības jautājumiem. Kādam būs pienācis laiks attiecības iznest jaunā līmenī, kādam citam vajadzēs izrunāties un rast kompromisus tālākai kopā būšanai. Ļoti daudzas problēmas pārvērtīsies par kaut ko nebūtisku, ja radīsiet iespēju paskatīties acīs un apjautāties, kas otram ir uz sirds. Vienlaicīgi jums būs spēka pārvarēt savas bailes, lai spertu drošus soļus nezināmajā – domātu, plānotu un darītu kaut ko sev tiešām neraksturīgu. Ar Lauvas laika sākumu jūs kļūsiet īpaši uzņēmīgi, drosmīgi un pārliecināti. Šis mēness cikls jums var atnest ilgi gaidīto sparu veikt kādas kardinālas un ilgtermiņā ļoti nozīmīgas dzīves izmaiņas.

Ūdensvīrs

Tuvāko mēnesi jums būs iespēja pilnībā nomainīt savus ieradumus un paradumus, parasti jau no kaut kā neveselīga vai kaitīga, uz ko veselīgāku. Galvenais ir pašiem saprast, kas ir tas, ko jūs tā pa īstam vēlaties sasniegt, kas ir tas, kas jums ir svarīgi. Ikdienu jums ir vajadzīgs gan komforts un omulība, gan arī patīkama kompānija, tādēļ noteikti ar to rēķinieties un par to paši arī parūpējaties. Darba duna vēl joprojām prasīs daudz laika un uzmanības, neļaujot atslābt vai kaut kā sabalansēt pienākumus. Līdz ar Lauvas laika sākumu no 22. jūlija jūs būsiet ļoti orientēti uz otru cilvēku. Jūs mēģināsiet pielāgoties partnerattiecībās, draudzībā, sadarbībā vai mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli kopumā.

Zivis

Šīs nedēļas jaunmēness fons radīs iespēju iekustināt jūsu radošos centienus, ievirzīt savus bērnus vai uzsākt jēgpilnu hobiju. Iespējams izdosies pārvarēt tādu kā iestrēguma vai sastinguma punktu pēc kura radīsies sajūta, ka viss tiešām risinās. Jūsu ideālu izjūta un perfekcijas mīlestība būs ļoti spēcīga. Tā palīdzēs izkļūt no jebkuras dzīves dilemmas vai sarežģītas izvēles radītās dīkstāves. Vienlaicīgi ieteiktu turēt rakstāmo pie rokas, jo varat piedzīvot spontānas atklāsmes vai smelties aizraujošas idejas no zila gaisa. Līdz ar Lauvu laika sākumu jūs būsiet noskaņoti ikdienas pienākumiem kā darbā, tā mājās, palīdzot no tās izravēt nevērtīgos ieradumus un veicinot veselīgu dienas ritma izveidošanos.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt