quietscheenten 2508861 1280Šo nedēļu var nosaukt par lielo pretstatījumu nedēļu. Laiku, kad notikumi, cilvēki, apstākļi vai iekšējā sajūta burtiski raus divos pretējos virzienos, kad tūlīt un tagad gribēsies kaut ko kardināli dzīvē mainīt. Šī enerģija radīs arī maksimāli nospriegotu sajūtu saistībā ar šī gada plānu un mērķu realizāciju, pašrealizāciju, sava dzīves kursa apzināšanos un iešanu izraudzītā lielā mērķa virzienā.

Attiecīgi, ja neesat realizējušies vai prasās spēcīgi pārskatīt savu pašrealizāciju vai savas dzīves virzienu, tad šī nedēļa būs pilna iekšējās spriedzes, kurai būtu jūs jāsamotivē ķerties šajās tēmās vērsim pie ragiem. Savukārt viens no labākajiem balansiem un atsvara punktiem darbā ar šīm enerģijām būs jūsu intuīcija, uzticēšanās sev un dzīvei, ar gana maigu un radošu attieksmi pret visu notiekošo.

Tikko ir noslēdzies piņķeru un testa laiks, kas no 18. jūnija daudzas dzīves tēmas un jautājumus dzenāja pa apli, liekot atkal un atkal atgriezties sākotnējā punktā, izejot neskaitāmus pārdomu, šaubu, nedrošības un svārstību algoritmus. Tieši šonedēļ prātā var izveidoties konkrēts koncepts kā risināt sev aktuālos jautājumus un sākt virzīties pa īstam (nevis imitējot) uz priekšu.

Vienlaicīgi būs paaugstināts fiziskais tonuss, ugunīga degsme un aizrautība, kura tā vien uzprasīsies likt to lietā. Neizpaustā veidā – dusmas, nepacietība, slēpta vai atvērta agresija. Izpaustā veidā – fiziski aktīvs dzīves veids, sāncensības gars, drosme pieņemt jaunus dzīves izaicinājumus.

Bez tā visa ir dilstošs mēness un tas tomēr nozīmē, ka daļa procesu un tēmas iet uz to loģisko noslēgumu, primāri, lielākās aptumsumu koridora tēmas. Tādēļ, ja jums no 21. jūnija aptumsuma ir pacēlušās tēmas, kuras visu šo periodu nedeva jums mieru, tad 19. un 20. jūlijā jūs varat beidzot mērķtiecīgi un galēji atlaist atlaižamo, noslēgt noslēdzamo, saliekot treknus punktus.

Savukārt, 20. jūlijā, pl. 20:33 sāksies jauns ambiciozs un izaicinošs mēness cikls, kurš atslābt nevienam neļaus. Mudinot aktīvi virzīties pretī pašu izvirzītajiem, patiesībā jau sen perinātajiem mērķiem un plāniem. Vieglāk būs darīt, nekā nedarīt, jo atslābinājumu un mierīgumu nākošais mēnesis nesola.

Lai vērtīgi!

Auns

Nedēļas sākums būs stipri enerģisks un temperamentīgs. Visi jūsu senie ievainojumi saistībā ar savām iniciatīvām un to veiksmju vai neveiksmju stāsti būs tie, kas neapzināti kalpos par iemeslu, kad jūs varat nonākt kā uzbrucēja, tā aizstāvja pozīcijā gan attiecībā uz kādu citu, gan arī iekšēji paši pret sevi. Tagad jūs vairāk kā citos periodos būsiet gatavi kardinālām, gana nozīmīgām izmaiņām, primāri saistībā ar savu pašrealizāciju un vietu pasaulē kopumā. Arī astroloģiski nav nekādi būtiski ierobežojumi, vienīgi rēķinieties, ka tēmas, mērķi, amati, nodarbes un viss cits, ko risināsiet, jau būs pazīstami, iepriekš risināti vai izskatīti scenāriji, kuru iekustināšanai ir pienācis īstais laiks.

Vērsis

Iespējams šis gads jums sākās ar svarīgiem jauniem sākumiem, svarīgām apņemšanām, iecerēm un dzīves stratēģijām. Tagad jums būs iespēja aktīvi pārskatīt un izvērtēt, kas ir paveikts, kas vēl tikai procesā un kas no iecerētā patiesībā bija nereālistisks sapnis, kuram vairs nav jūsu dzīvē vietas. Citiem vārdiem, šobrīd jūs veicat lielo revīziju, auditu savā vērtību sistēmā, nākotnes vīzijā par tālākajām iecerēm, pārbaudot to reālistiskumu un dzīvotspējas koeficientu. Jūs varat nonākt pie secinājuma, ka vajadzīgs vēl šo to piemācīties, iegūt papildus pieredzi vai aprunāties ar kādu gudru cilvēku sava redzējuma paplašināšanai. Runājiet, dalieties, stipriniet draudzību un veidojiet jaunas pazīšanās.

Dvīnis

Jūsu lielais šīs nedēļas pretnostatījums būs saistīts ar naudas jautājumiem – pelnīt vai aizņemties, ieguldīties vai krāt, atdot parādus vai pieturēt nebaltai dienai un daudzi citi varianti. Tikai tad, kad būsiet noformulējuši lielo dzīves sapni, pāri laikam un telpai sniedzošos ideju, jūs spēsiet arī atrisināt iekšējās pretrunas saistībā ar naudu. Lielākie šķēršļi saistībā ar iespējamām neuzmanībām lietišķajos dokumentos un komunikācijā ir garām. Mācieties no savām kļūdām un izdariet secinājumus. Varat pievērsties visiem iekavētajiem darbiem vai sākt savest kārtībā lietas, kuras pēdējās nedēļās nekādi nevarējāt atrisināt. Dinamiskākais un pateicīgākais laiks būs ceturtdien un piektdien.

Vēzis

Turpinās gana testējošs un pārbaudījumiem bagāts laiks, kurā pāri visam būtu jācenšas palikt uzticīgiem pašiem sev, savām vērtībām. Daudzas tēmas jūsu dzīvē ir sasniegušas savu kulminācijas punktu, bet arī šis punkts prasa reālistiskuma, dzīvotspējas un ilgspējas pārbaudīšanu. Jūsu gadījumā tas ir saistīts ar jūsu pārliecību par labāku un skaistāku pasauli, ar vēlmi palīdzēt, atbalstīt un radīt ko paliekošu ārpus laika un telpas. Ticība, cerība, mīlestība, arī meditācija vai mūzika jūs harmonizēs un palīdzēs atrisināt jebkuru iekšējo dilemmu. Iespējams vēl tādā kā izskaņā pacelsies situācijas saistībā ar kādām attiecībām vai pārdzīvojumiem, kuras tagad, līdz 20. jūlijam jūs varēsiet pilnībā noslēgt.

Lauva

Šonedēļ rit pēdējie metri pirms jūs būsiet gatavi iznākt atkal saulītē. Enerģētiski jūs būsiet ļoti zemā punktā, tādēļ atpūtieties un vadiet mierīgu ikdienu. Sevišķi riskanti ir fiziski izaicināt sevi ar papildus slodzi vai ko ekstrēmu. Pavadiet vairāk laika ar ģimeni, tuviniekiem un savā iemīļotajā zemes stūrītī. Lai arī darbi un pienākumi var par sevi vēl atgādināt un raustīt jūs ārā no idilliskās miera ostas. Tomēr tas jūs var satraukt vienīgi tad, ja nebūsiet izdarījuši svarīgākās izvēles saistībā ar darbu un nākotnē ieviešamajām izmaiņām tajā. Jums ļoti var palīdzēt iespēja palūkoties uz visu notiekošo ārpus ierastajiem rāmjiem, vairāk caur savām sajūtām, jo tikai tās palīdzēs izlaipot šajās dilemmās.

Jaunava

Jūsu nedēļas pretruna slēpsies draugos, izklaidēs, atpūtā, radošajās nodarbēs un tālejošajos plānos. Lai arī bērni, kādi ierastie atpūtas vai izklaides veidi var atkal un atkal vilināt vai prasīt papildus uzmanību, pilnībā pamest novārtā, noignorēt draugus vai ieplānotās ilgtermiņa ieceres, arī nebūtu īsti vietā. Tas kā jūs varat izkļūt no šīs spriedz pilnās situācijas ir ieklausoties savā partnerī vai mēģinot pašiem atidentificēties no izteikti loģiskas pieejas, lietā liekot vairāk sajūtās un nojausmās balstīto. Daudzi iestrēgušie jautājumi sāks risināties un jums būs darbu pilnas rokas. Iespējams briestat kādai lielai un svarīgai iniciatīvai. Atteikšanās no vecā, palīdzēs dzīvē ieaicināt ko jaunu.

Svari

Jums turpinās periods, kad jūsu dzīves mērķi, uzņemtais kurss un pašrealizācija tiek testēta ar spriedzpilnām situācijām no mājinieku, tuvinieku un īpašuma jautājumu puses. Ja kaut kas nav sakārtots, piemēram, dzīves vietas dokumentācija, īpašumtiesības, tad tam šobrīd ir ļoti piemērots laiks. Savukārt visādi pienākumi un atbildības ģimenē stipri var piezemēt jūsu virzību pretī daudz redzamākiem mērķiem. Tas kur jūs varat smelties spēku ir spējā atslābināties un ļauties ikdienas plūdumam. Iespējams šajā nedēļā izkristalizēsies konkrēts lēmums par kardinālām dzīves pārmaiņā, visticamāk saistībā ar savu profesionālo darbību, bet iespējama arī ģimenes statusa vai dzīvesvietas maiņa.

Skorpions

Dilemma – vai pieskaitīt sevi pie smukajiem vai gudrajiem, jūs var pati par sevi ļoti izklaidēt. Iespēja šķetināt gudras domas, lai rastu atbildes un jēgpilnus risinājumus, jūs var patiesi iepriecināt vai pat iedvesmot. Tā vai citādi, jūs reāli ar muguras smadzenēm jutīsiet, ka šobrīd jūsu dzīvē briest kaut kas liels. Formējas jauna izpratne, vīzija vai stratēģija, kā veidot savu dzīvi un kā reiz šonedēļ jau viss sāk palikt daudz acīmredzamāks un saprotamāks. Materiālā pasaule ar tās pienākumiem un nopietnību var vēl nedaudz pagaidīt, jums ir laiks uzlādēt savus sajūtu sensorus – ar mūziku, ķermeņa baudām, mīļumu un dziļām sarunām par sev svarīgo ar pašiem tuvākajiem. Vēl uz 20. jūliju var nofinišēt kādu ieilgušu emocionālu stāstu.

Strēlnieks

Jūsu lielākais dzinulis un motivators tuvākajiem mēnešiem būs bērni, izklaide, atpūta vai iespēja iepazīties. Šis var izvērsties par ļoti radošu un iniciatīvām bagātu laiku. Tikmēr šonedēļ būtu aktīvi jāizvērtē, jāizauditē sava naudas sfēra. Varbūt pārāk ilgi koncentrējāties tikai uz algoto darbu un laiks apsvērt domu par paša iniciatīvām, par iespēju apvienot tos cilvēkus, zināšanas un citus resursus, lai kopā spētu radīt kaut ko daudz lielāku un skaistāku. Atmetiet savu perfekcionismu un vēlmi izkalkulēt soļus vairākus gadus uz priekšu. Esiet vienkāršāks izvēlē un balstieties savā pozitīvajā pieredzē. Pieņemiet lēmumu un tas ļaus jums ieraudzīt pirmos trīs soļus, kas jau ir labs sākums no kura atsperties.

Mežāzis

Nedēļa solās būt gana intensīva. Tās lielākā provokācija slēpjas tajā, ka tiks izaicināts viss tas, kas jūs savā būtībā esat un ko jūs uzskatāt par nozīmīgu un svarīgu. Tādēļ jebkuras attiecības, partnerība vai sadarbība tieši šajā nedēļā sasniegs savu kulminācijas punktu. Profesionālā jomā var izšķirties līguma noslēgšana vai darījuma atcelšana. Personiskajās attiecībās – kāds ieildzis konflikts vai viedokļu atšķirība tiks novesta līdz mīlestībā balstītam kompromisam vai arī izšķiroša lēmuma par nepārvaramu viedokļu nesaderību. Šī nedēļa prasīs kardinālus risinājumus un lēmumus, nespējot pieņemt vai samierināties ar pustoņiem. Attieksme – visu vai neko. Tādēļ elpojiet dziļi un ieplānojiet laiku atpūta.

Ūdensvīrs

Šis nedēļas lielais pretnostatījums jums būs saistīts ar redzamo un neredzamo darbu un veicamajiem pienākumiem. Piemēram, to ko jūs darāt naudas dēļ, un to ko jūs darāt sava aicinājuma vai atpūtas vārdā. Vislabākais veids kā izvest sevi no šīs dilemmas ir balstīties savos ideālos un tajā, kas jums pašiem ir patiesa vērtība. Tā var būt arī vienkārši nauda, kura izšķirs to uz ko jūs šonedēļ liksiet lielāku akcentu. Pie tam, darbā daudzi iestrēgušie jautājumi beidzot sāks kustēties. Saņemsiet vajadzīgās atbildes, norādījumus vai padomus, izdomāsiet vai atrisināsiet kādu vismaz trīs nedēļas ilgušu ķibeli. Bez tam šis ir labs laiks, lai veidotu vai nostiprinātu kādus noderīgus/veselīgus ikdienas paradumus.

Zivis

Jūsu šīs nedēļas lielās dilemmas būs meklējams kaut kur starp radošumu un plānošanu, ilgtermiņu un spontanitāti, bērniem un draugiem, izklaidēm un pienākumiem. Tomēr līdzsvara punkts un atslēga uz šo pretmetu izbalansēšanu ir meklējama jūsos pašos. Tajā identitātē un lomā, ar kuru jūs sevi šobrīd saistāt. Daudzas radošās ieceres, kuras bija iestrēgušas vai kavējās, no šīs nedēļas var strauji sākt virzīties. Arī visi iespējamie bērnu jautājumi, kuri tika iepauzēti vai vēl nebija atrisināmi (atbildes, piedāvājumi, ieteikumi, atļaujas utml.) tagad sāks kustēties. Ja jūsos vēl ir aizķērusies kāda neuzticēšanās savam talantam, savai idejai vai vīzijai, tad līdz ar šo veco mēnesi to varat līdz galam atlaist.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt