sunflowers 3640935 1280Turpinās ļoti specifisks un enerģētiski nozīmīgs periods, kur gaidāmā nedēļa ienesīs būtiskas korekcijas. Pats svarīgākais nedēļas notikums – nu jau trešais pēc kārtas un arī noslēdzošais – 5. jūlija aptumsums.

Šis Mēness aptumsums Latvijā nebūs redzams un tas noslēgs ļoti nozīmīgu iekšējo pārmaiņu un pāreju ciklu saistībā ar jūsu spēju uzņemties pienākumus un atbildību, saglabājot iekšējo maigumu, sirsnību un mīļas attiecības ar saviem tuviniekiem un pašiem ar sevi.

Visa šī nedēļa var būt šo aptumsuma tēmu piesātināta. Visspēcīgāk to izjutīs sievietes un tas ļoti pastiprinās un paspilgtinās visas apzinātās un neapzinātās emocijas, patiesās jūtas un attieksmi gan pret kādiem notikumiem, gan cilvēkiem un situācijām. Īpaši vērīgiem iesaku būt laikā no 3.-7. jūlijam, kad pienākumu apziņa var likt darīt vairāk nekā faktiski ir reāli iespējams.

Tā kā vēl joprojām turpinās gana liels akcents uz pagātni un tās atstātajiem nospiedumiem, tad ir ļoti labas iespējas reizi par visām reizēm pagātni atstāt pagātnei, atbrīvojot savu spēku un enerģiju labākai nākotnei. Laiks vedina uz palēninājumu, apdomu un informācijas ievākšanu, nevis papildus piespiešanos un piepūli izdarīt neiespējamo. Tādēļ nebūtu ieteicams aizsākt nozīmīgus vai fundamentāli jaunus projektus, veidot jaunas attiecības vai arī finansiāli ieguldīties.

No 2. jūlija līdz pat decembrim, pastiprināsies pienākumi, kārtība, atbildības un pašdisciplīnas tēma. Var atkārtoti pārkārtot, pārlemt, vai pastiprināti pārskatīt gada pirmajā pusē valdības, vadības un citu autoritāšu pielemto. Sevišķi kontroles, atbildības un sankciju tēmās.

Kopumā šajā nedēļā rekomendētu aktīvu dzīves veidu un sportu; necentieties pieņemt gala lēmumus, bet drīzāk iztaujāt, noskaidrot lēmuma detaļas un tās pamatīgi pārbaudīt; necentieties paveikt neiespējamo, lai arī emocionāli var būt tendence piespiesties, saņemties vai tml. Elpojiet lēni un dziļi un izbaudiet Latvijas vasaras dabas plaukumu!

Auns

Jums sākās enerģiski ļoti jaudīgs un dinamisks laiks. Enerģijas un iekšējā tonusa pacēlums, kas saglabāsies līdz pat gada beigām. Ja jūtat paaugstinātu aizkaitināmību, nepacietību, neiecietību un nervozitāti – būtu ļoti rekomendējams paaugstināt savu ikdienas fizisko slodzi, kas palīdzēs to izlīdzsvarot. Bez tā pastiprināsies vēlme rīkoties ātri, aktīvi izpaužot savas līdera kvalitātes. Tomēr šajā nedēļā jūs visu šo aktivitāti vēl nevarēsiet izpaust, jo prātā nebūsiet līdz galam pieņēmuši lēmumus, kur, ko un kāpēc jūs vispār gribat. Gaidāmais aptumsums jums pastiprinās vēlmi pēc panākumiem un atzinības, vienlaicīgi radot spriedzi kā to sabalansēt ar savas ģimenes un citu tuvo cilvēku vajadzībām.

Vērsis

Jūs būsiet aizņemti ar savu partnerattiecību risināšanu. Ja ar šo tēmu mēģināt tikt galā nu jau vismaz mēnesi, beidzot sāks izkristalizēties harmoniski risinājumi, rasti kopsaucēji un atšķetināti attiecību samezglojumi. Tomēr, ja nu kāda saruna, iepriekšējās attiecības vai cits pagātnes notikums nebūs pabeigts, tad pēdējais aptumsums ar tā emocionālo kāpinājumu var visu pa atkārtotam lāgam pacelt virspusē. Elpojiet dziļi un ziniet, ka šajā laikā nevajadzētu pieņemt kardinālus lēmumus, ļaujiet sajūtām norimt pirms runājiet, soliet vai kaut ko dariet. Jūsos var būt spēcīga dilemma, iet pa vecajām, labi zināmajām sliedēm, vai meklēt jaunas takas un ceļus, lai atrisinātu esošās problēmas, kas arī būtu ieteicams.

Dvīnis

Šajā nedēļā jums patiks patikt citiem cilvēkiem, sevišķi pretējam dzimumam. Pateicoties tam jūs varat daudz pārdomātāk un uzmanīgāk piedomāt pie sava izskata un tēla kopumā. Šis var būt sarežģīts laiks, ja jums jāveic lietišķi darbi un pienākumi, iespējamas visādas ķeršanās, pārpratumi, kavēšanās un dažādas nedienas ar ierīcēm kopumā. Laiks būtu piemērots vairāk pārdomām, informācijas vākšanai, kādu agrāku plānu vai ieceru pabeigšanai, sakārtošanai, garām sarunām ar tuvajiem, saiknes uzturēšanai un stiprināšanai ar savu dzimtu un saknēm. Gaidāmais aptumsums jums var saaktivizēt naudas tēmu, var būt labojami vai pārskatāmi kādi finanšu dokumenti. Ļoti slikts laiks jaunām finansiālām saistībām.

Vēzis

Gaidāmā nedēļa jums var būt salīdzinoši izaicinoša. Galvenokārt tādēļ, ka svētdienas aptumsums tiešā veidā skars jūsu dzīves aktuālās tēmas un jautājumus, kā arī sarūpēs dažnedažādus dzīves izaicinājumus. Jums var nākties saskarties ar partnera, apkārtējās pasaules vai iekšējo spiedienu un paaugstināto prasīgumu, kas var radīt spēcīgu satraukumu. Peldieties un vispār pavadiet laiku pie ūdens, kā arī savas sajūtas mēģiniet maksimāli noformulēt vārdos vai nu pierakstot vai ar tām padaloties ar kādu tuvu cilvēku. Tas notiek palīdzēs atgriezt iekšējo mieru un balansu. Jūsu instinktīvā sajūta, ka jādod sev laiks atpūsties, padomāt un ka steiga šobrīd nav īsti vietā, pilnībā attaisnosies.

Lauva

Visideālākais būtu, ja šis periods sakristu ar jūsu atvaļinājumu, kurā jūs paši varat regulēt to - kur, ar ko un kādā nolūkā jūs pavadāt kopā laiku. Neskatoties uz vispārēju apjukumu vai daudzām neskaidrībām, kuru risinājumam veltāt savu uzmanību, jūs būsiet diezgan enerģiski. Ja būs iespēja paceļot, tad jūs noteikti nelaidīsiet to garām ne tagad, ne arī atlikušajā pusgadā. Daudz laika un uzmanības veltīsiet ģimenei un mājiniekiem, tomēr aptumsuma ietekmē var saaktivizēties arī pārmērīgs atbildīgums saistībā ar kādiem darba pienākumiem vai termiņiem. Ieteicams izelpot un neļaujieties šīm provokācijām, dodiet sev iespēju atpūsties. Daudz produktīvāks jūs būsiet, ja varēsiet darboties vienatnē.

Jaunava

Nedēļas otrā pusē ir gaidāms tāds kā mentālais apgreids, sevišķi 1. jūlijā ir iespēja nomainīt savas pārliecības, iekšējās programmas. Tāpat tas var būt brīdis, kad jūs dziļi ienirstat kādas jums svarīgas tēmas izpētē – ievācat informāciju, apdomājat, analizējat, meklējat likumsakarības un atkal visu no jauna. Jārēķinās, ka daudz vieglāk uztvert būs vizuāli tēli, saistība ar konkrētiem cilvēkiem vai situācijām. Šis var izvērsties par svarīgu etapu jūsu ilgtermiņa plānos. Senas draudzības vai domubiedri var atkal figurēt jūsu dzīvē vai domās, iespējams sakārtot vai atrisināt senus attiecību negludumus. Aptumsums pretnostatīs to, cik daudz laika jūs veltāt solītajam un svarīgajam un cik izklaidēm un paša priekam.

Svari

Attiecību jautājumi, izaicinājumi un provokācijas pamazām norims un jums būs iespēja nonākt daudz harmoniskākā un patīkamākā mijiedarbībā. Profesionālajā jomā iespējama tādā kā sapurināšanās, tiks sasniegts kāds slieksnis, kura pārkāpšana nozīmēs, ka jūs pilnībā maināt savu pieeju tam kā jūs ejat uz mērķiem un gūstiet rezultātus. Piemēram, atlaišana vai aiziešana no darba, arī piedāvājums no bijušā darba devēja, iedziļināšanās jaunā projektā vai svarīgas pārrunās par tālākajām darbībām. Svētdienas aptumsums jums aktivizēs nepieciešamību izžonglēt starp darba mērķiem un solījumiem, ar paša un savu tuvinieku reālajām iespējām un vajadzībām. Arī partneris no jums prasīs daudz laika un uzmanības.

Skorpions

Šis jums ir diezgan jaudīgs laiks, kad ieteiktu savu enerģiskumu likt lietā. Sevišķi, lai pilnībā izmainītu savu ikdienas rutīnu, pievērstos aktīvam sportam, vai arī sagatavošanās darbiem kādam svarīgam projektam. Savukārt, ja būsiet iemīlējušies un aizrāvušies, būs tendence visu enerģiju novirzīt uz šīm attiecībām. Iespējams jūs atkārtoti ķersities klāt pie kādas svarīgas ieceres par izglītību, ceļojumu vai savu turpmāko darbošanos. 1. jūlijā ir iespējams diezgan spēcīgs situācijas pavērsiens vai arī iekšēja atskārsme, kā jūs vēlaties šo situāciju tālāk risināt. Gaidāmais 5. jūlija mēness aptumsums izaicinās meklēt nevis stratēģiskus risinājumus, bet šeit un tagad derīgas atbildes un lēmumus. Nesasteidziet un pārmēru visu nenovienkāršojiet.

Strēlnieks

Šis ir ļoti jaudīgs un izmaiņu vēstošs laiks. Jūs varat atkārtoti pieķerties jautājumiem, tēmām, projektiem vai problēmu risināšanai, kuras aizsākāt kārtot pavasarī, akurāt pirms karantīnas sākuma. Jūs varat izlemt pilnībā atteikties no šīs ieceres realizācijas, vai dot tai vēl vienu iespēju. Ļoti labs laiks, kad kārtīgi un adekvāti izvērtēt savus resursus, lai izietu varbūt uz pieticīgāku, bet tomēr daudz dzīvotspējīgāku vīziju. Attiecībās jūs ilgosities pēc īstas, dziļas un patiesas tuvības un mīļuma, un daudz kas jums būs savstarpēji jāizrunā. Darbā jāapgūst jauna tehnoloģija, metode, pieeja vai instrumenti, kas var ieraut dziļā, izzinošā eksperimentu fāzē. Aptumsums aktivizēs naudas un pašvērtējuma tēmu.

Mežāzis

Jums nedēļa var izvērsties diezgan izaicinoša. Galvenokārt dēļ putrošanās un pārpratumiem saistībā ar dažādām norunām un plāniem. Lai ieviestu vismaz kaut kādu skaidrību, ieteicams visu norunāto vairākkārtīgi pārjautāt vai vēl labāk – uzrakstīt, lai tiešām viss būtu bez misēkļiem. Jūsu dzīvē vai atmiņās var daudz biežāk kā citkārt uznirt seni stāsti par bijušām attiecībām vai esošā partnera agrāk sacīto un solīto. Tas var izsaukt dziļas un atklājumiem bagātas pārdomas, bet diezgan neproduktīvas, pat aizskarošas savstarpējo attiecību izskaidrošanās. Gaidāmais aptumsums pastiprinās jūsu iekšējo spriedzi un prasīgumu pret sevi, kas var apgrūtināt iespēju atslābināties vai vienkārši atpūsties.

Ūdensvīrs

Šim būtu jābūt diezgan darbīgam laikam, kurā jūs lielāko daļa savas enerģijas novirzāt uz kādiem ikdienas darbiem un pienākumiem. Jums var sanākt strādāt ar seniem klientiem, pasūtījumiem, vai vienkārši risināt labu laiku iestrēgušus jautājumus, mēģinot tos finišēt. Tāpat arī mājas lietas var prasīt papildus jūsu laiku un uzmanību. Romantiskajā jomā – vairāk flirts un azarts, bet bez kādas ilgtermiņa iespējas. Trešdien jūs var pārsteigt kāda spēcīga atklāsme vai ideja, kura veiksmīgi apvieno labi zināmās prasmes un iemaņas ar kādu jaunu pieeju. Gaidāmā aptumsuma ietekmē jums var pilnīgi neloģiski gribēties aizbēgt no visiem prom, pabūt vienatnē mašīnā, vasarnīcā vai pat ārzemēs. Nebēdziet, atpūtieties.

Zivis

Salīdzinoši labs, bet arī gana jūtīgs un emocionāls laiks. Intuīciju un sajūtu pasaule būs stipri aktivizēta. Tāpat arī visi senie domu, attiecību un atmiņu stāsti var viens pēc otra uznirt jūsu apziņā, it kā atgādinot vai testējot, vai jūs patiešām esat noslēguši savas durvis uz pagātni. 1. jūlijā iespējama spēcīga atklāsme vai noderīga informācija, kas var palīdzēt izkļūt no pagātnes tēlu mutuļiem un ieraudzīt perspektīvus risinājumus. Tagad jūs ļoti enerģiski nodosities naudas pelnīšanas jautājumiem, kur variet gūt arī labus rezultātus. Gaidāmais 5. jūlija aptumsums izcels spriedzi dēļ tā, ka ikdiena, bērni, atpūta un hobiji prasa tik daudz laika, ka svarīgajām ilgtermiņa iecerēm tā atliek pavisam maz. Izelpojiet, visam savs laiks.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt