park 3112055 1280Gaidāmās divas nedēļas raksturosies ar ļoti spēcīgu pārslēgšanos, tādu kā pāreju no vecā uz jauno, no sajūtām uz darbiem, no virtuālā uz praktisko.

No 18. jūnija līdz pat 12. jūlijam būs tā dēvētais retrogradā Merkūra laiks. Tas ir laiks, kad lēnāk iesi, tālāk tiksi. Iespējami pārpratumi komunikācijā, vēlme kavēties atmiņās vai uz riņķi vien galvā tīt kādu emocionālu stāstu, sevišķi saistībā ar tuviniekiem, radiniekiem, mīlestību un jūsu savstarpējām attiecībām. Ļoti augsta iespēja, ka jūsu dzīvē iegriezīsies vai par sevi atgādinās kādi nozīmīgi cilvēki no jūsu pagātnes. Šī ietekme visu palēninās, skriet tāpat īsti nekur nesanāks, tādēļ jums tiks dota iespēja tikt skaidrībā ar sevi vai vienkārši atpūsties.

Līdz 20. jūnijam būs izteikta intuitīvā darbošanās, kad iniciatīvas, izvēlētie ceļi un risinājumi būs vairāk iekšējās sajūtās balstīti. Savukārt, ja ieskatīšanās savā iekšējā pasaulē jums ir pasveša vai pat netīkam lieta, tad varat saskarties ar bezdarbību, dīkdienību, kā arī neizpratni, ko tad vispār tagad būtu labi darīt. Šis būs veca un tukša mēneša laiks, līdz ar to, enerģijas var būt pamaz un vairāk vilinās atpūta pie dabas.

21. jūnijā līdz ar vasaras saulstāvjiem, sāksies jauns mēness cikls, kurš šoreiz būs kopā ar saules aptumsuma ietekmi (Latvijā nebūs redzams). Tas laika posmu no 18. līdz 24. jūnijam padara par ļoti jaudīgu, nozīmīgu un kādam pat liktenīgu notikumu pilnu. Aicinu šīs dienas pavadīt mierīgi un maksimāli apzināti, bez izaicinājumiem, provokācijām un riskiem. Šis ir laiks, kad jūs varat iekšēji pārdzimt jaunā kvalitātē. Savukārt, ja esat dzimis šajos datumos, priekšā jums ir gaidāms zīmīgs gads.

Ar 25. jūniju noslēdzas attiecību, naudas, vēlmju un dzīves prioritāšu aktīvais testa laiks. No šīs dienas pamazām jau šīs tēmas nogulsies un nosēdīsies mūsu apziņā jau uz nākamajiem 1,5 vai pat 8 gadiem tajā izpratnes līmenī, kuram būsim nobrieduši.

No 28. jūnija notiek viena no lielākajām šī gada enerģiju maiņām, kura izpaudīsies visu atlikušo 2020. gadu. Enerģijas strauji paliks vairāk. Parādīsies lielāka dinamika, aizrautība, degsme, jaunas iniciatīvas un mērķi. Vienīgi pagaidām visticamāk galvā būs pārāk liels bardaks, lai tiešā veidā jau kaut kur mestos iekšā. Tādēļ elpojiet. Vēl joprojām nebūtu ieteicams pārāk sasteigt procesus un notikumus.

Lai maģisks šis pārejas laiks, skaisti saulstāvji un priecīgi Līgo svētki!

Auns

Šis laiks kopumā un gaidāmais aptumsums jums saaktivizēs ģimenes, dzimtas, radu un savstarpējo attiecību tēmas. Var sanākt apciemot tālākus radus, vai risināt sen atliktas ģimenes lietas, tai skaitā mantojuma vai nekustamā īpašuma jautājumus. Esiet vērīgi, pacelto tēmu risināšana var ieilgt vai kļūt par hronisku problēmu, kuras atrisināšanai būs vajadzīga ļoti noteikta un kardināla rīcība. Vēl līdz pat saulstāvjiem jūs varat diezgan produktīvi bīdīt darba un karjeras jautājumus, sevišķi, ja tie pilnībā būs atkarīgi tikai no jums pašiem. Saulstāvju aptumsumu būtu ieteicams sagaidīt mājās, pie dabas vai ar savējiem šaurā lokā. Jums produktīvāks, dinamiskās un vērtīgāks būs laiks no 28. jūnija.

Vērsis

Gaidāmais periods jums palīdzēs iegūt jaunu vīziju un izpratnes dziļumu par sevi un kā labāk realizēties. Sevišķi līdz 22. jūnijam jūs ļoti dabiski apgūsiet jauno un tas spēcīgi var paplašināt jūsu pasaules redzējumu kopumā. Līdz ar aptumsumu, bet vēl pamanāmāk jau no 25. jūnija jūs pārstāsiet tik lielu akcentu likt uz naudas jautājumiem, un šajā sfērā tā vai citādi iestāsies zināms miers. Arī vēlme pārcilāt un pārskatīt savas attiecības pamazām sāks aprimt. Pats aptumsums jums vairāk aktivizēs komunikācijas jautājumus - būs ļoti daudz kas jāizskaidro, jāpamato un jānogludina ar kaimiņiem, paziņām, brāli vai māsu, bijušo skolas biedru vai citu svarīgu personu iz jūsu pagātnes. Piemērots laiks kontakta vai draudzību atjaunošanai.

Dvīnis

Līdz pat 20. jūnijam jums turpināsies diezgan intensīvs laiks, kurā grozies kā gribi, visi skatieni var būt pievērsti jums. Līdz šim datumam būtu ieteicams salikt, sakārtot, pielāgot, pabeigt vai nogludināt daudzas sarunas un jūsu vidi kopumā. Lai arī apkārtējo spiediens var radīt sajūtu, ka visam ir jāpieiet daudz nopietnāk vai dziļāk, tomēr realitātē, ne tik sarežģīti kā sākotnēji šķitīs. Galvenokārt dēļ tā, ka tēmas, kuras jūs šajās nedēļās risināsiet, jūs turpināsiet knibināt līdz pat jūlija beigām. Aptumsuma ietekme jums aktivizēs naudas un pašvērtības jautājumus, kas dažkārt var likties kā viens un tas pats. Izskatīsiet dažādas piepelnīšanās iespējas. Laiks ir izteikti nepiemērots svarīgiem pirkumiem.

Vēzis

Šīs būs jums izteiktas pārejas nedēļas. Līdz 20. jūnijam jūs vairāk vadīs zemapziņas instinkti un inerces uzņemtais spēks. Ļoti daudzas lietas var būt vēl diezgan neskaidras. Tomēr no 21. jūnija, līdz ar saulstāvju aptumsumu sāksies jauns saules gads jūsu dzīvē. Tas var būt ļoti jaudīgs laiks jebkādām attīrīšanās praksēm un citām sevis sakārtošanas praktikām, veicinot iekšējo pārdzimšanas sajūtu, pārkāpšanu kādam nozīmīgam slieksnim. Viens pēc otra jūs svinēsiet savas dzimšanas dienas. Vienlaicīgi arī šķetināsiet un perināsiet garās domas par agrākiem laikiem. Vai tiešām zāle bija zaļāka? Vai debesis zilākas? Pagātne var par sevi atgādināt arī caur sapņu tēliem. Ļoti koncentrēsities uz sevi un savām sajūtām.

Lauva

Pamazām norims jūs vēlme aktīvi visur iesaistīties, būt visu laiku kopā ar draugiem vai meklēt kādus ilgtermiņa risinājumus darba jautājumos. Ja vēl kas tāds ir risināms, tad vislabāk būtu to paspēt līdz 20. jūnijam, jo līdz ar 21. jūnija aptumsuma ietekmēto jaunmēnesi jūs vislabāk jutīsities tālu prom no apkārtējo burzmas un rosības. Tuvāko mēnesi jūs varat kļūt izteikti intraverti, tik cik tas salīdzinoši no dabas jums vispār ir iespējams. Dosiet priekšroku klusai mājas dzīvei, dārzam, atpūtai, pastaigām, gulšņāšanai, grāmatu lasīšanai, kā jauna apgūšanai vai vienkārši dodot sev laiku iedziļināties iekšējā pasaulē. Šis būs mēnesis pirms jauna aktivitāšu cēliena, tādēļ ļaujiet sev izbaudīt mieru.

Jaunava

Jums pierims vēlme ļoti aktīvi un publiski darboties, risināt jautājumus ar vadību, kādu autoritāti un būt visu laiku kādam acīs. Nu jau aptuveni mēnesi jūs mēģināt notestēt tieši ar ko jūs gribat palikt citiem atmiņā, par ko jūs spējat un esat gatavi nest atbildību un kādi sasniegumi jūs iedvesmo. No 25. jūnija tam būtu jāpaliek priekš jums aizvien skaidrākam un saprotamākam. Tomēr, visa sāls slēpjas detaļās un šobrīd atsevišķas detaļas liksies nesavienojamas. Tādēļ arī jūs daudz laika būsiet gatavi veltīt nopietnai informācijas ievākšanai, lai varētu saprast, kā jūs reāli varat veidot savu nākotni tās apvienojot. Aptumsums aktivizēs ilgtermiņa plānus, senas draudzības un dažādus emocionālos nospiedumus.

Svari

Laiks kopumā labvēlīgs. No vienas puses jūs turpināsiet apgūt jauno un pārskatīt savas dzīves stratēģijas, no otras puses, ļoti apņēmīgi virzīsities pretī kādam senam, personīgi nozīmīgam mērķim un tā piepildīšanai. Šis var sakrist ar laiku, kad kaut kas ļoti svarīgs, sen lolots, notiek jūsu ģimenē. Piemēram, bildinājums, kāzas, grūtniecība, dzemdības, izlaidumi u.tml. Uz ko arī vedinās gaidāmais jaunmēness un aptumsuma ietekme. No 25. jūnija jums kļūs vieglāk saprast, kas jums ir svarīgi un ko tikai uzskatījāt par tādu esam. Darba lietās iespējams aizsāksies vai daudz redzamākā veidā turpināsies nozīmīgas pārmaiņas, primāri tām būtu jābūt labvēlīgām. Steigai nav vieta, visam pieejiet mierīgi un pamatīgi.

Skorpions

Īpaša tuvība, kāda aizraušanās vai izklaide jums vēl joprojām būs stipri aktuāla. Jūsu vislielākais pārsteigums un pārmaiņu avots var kļūt tas, ka visu var atrisināt daudz vienkāršāk un vieglāk, nekā sākotnēji liksies. Biznesa vai projektu pārstrukturizācija tuvojas tā finiša taisnei un sāk palikt saprotama gan jums pašiem, gan arī citiem. Saulstāvju aptumsums un ar to iesāktais mēness cikls jums var atnest jaunu izpratni par tēmām, kuras jums likās, ka pārvaldāt. Jūs varat sākt nojaust jauno dzīves vīziju un lielo stratēģiju. Caur to arī spēcīga apziņas paplašināšanās. Jautājumi ar ārzemēm vēl joprojām būs iestrēguši un diezgan neskaidri. No 28. jūnija ar pilnu atdevi metīsities darbos un visu atlikušo gadu strādāsiet galvu nepacēluši.

Strēlnieks

Tas, ka ļoti daudzas ieceres, plānus un jautājumus būs jānovienkāršo līdz nepazīšanai, vēl joprojām var jūsos izsaukt zināmu neizpratni. Iestrēgušie sadarbības vai partnerattiecību jautājumi jau pēc 25. jūnija sāks kustēties un risināties. Gaidāmais saulstāvju jaunmēness ar aptumsuma notīm jūsos var nostrādāt gan paceļot visdziļākās un lielākās bailes, liekot tām paskatīties acīs, gan provocējot iziet uz, drīzāk nepārdomātiem, riskiem vai atsaukties provokācijai. 99% gadījumu – nepamatoti. Tuvākais mēnesis vispār jums var izvērsties stipri emocionāls un tas būtu ļoti piemērots savas iekšpasaules sakārtošanai. Var sanākt biežāk apdomāt dziļus, eksistenciālas dabas jautājumus. Jaunām saistībām nepiemērots laiks.

Mežāzis

Pamazām pēdējo mēnešu, varbūt pat gada, risinātos, slīpētos, pucētos un plānotos projektus, plānus un ieceres laiks vismaz eksperimentālā kārtā atrādīt pasaulei. Gaidāmais 21. jūnija aptumsums jūs uz to tikai vēl vairāk pastums vai paprovocēs. Šobrīd neviena tēma līdz galam nav noslēdzama un arī no jauna iniciējama. Notiek zināms process, kas prasa laiku. Līdz 25. jūnijam jūs būsiet tikuši skaidrībā ar svarīgākajām savas veselības rutīnām, darba pienākumiem un koleģiāliem attiecību jautājumiem. Tomēr jums pašiem būs ļoti daudz jautājumi, uz kuriem meklēsiet atbildes kā attiecību jomā, tā arī tajā, kā tikt pareizi saprastam savos centienos. Piemērots laiks kļūdu izvērtēšanai un labošanai.

Ūdensvīrs

Līdz pat 20. jūnijam jūs liksiet lielāku akcentu uz bērniem, atpūtu vai vienkārši labu laika pavadīšanu. Tomēr līdz ar aptumsumu noskaņu jaunmēnesi jūs vairāk pārslēgsities uz veselības un ikdienas rutīnas jautājumiem. Var saasināties veselības problēmas, vai vienkārši radīsies motivācija pilnībā mainīt dienas ritmu, stilu un paradumus, mēģinot ieviest tajā lielāku balansu un veselīgumu. Ļoti ticams, ka mēģināsiet atjaunot tos veselīgas dzīves paradumus, kuri agrāk jums tiešām piemita. Ja jūs jau mēnesi esat mīlas mokās, nesaprotot vai tas ir pa īstam, vai tikai izlikās, tad no 25. jūnija jums būs daudz vieglāk saskatīt patiesības graudus. Darbā iespējamas neuzmanības kļūdas un pārpratumi.

Zivis

Šīs būs gana enerģiskas un vērtīgas nedēļas. Resursi un enerģijas jums būs gana daudz visam iecerētajam. Tomēr kopējā atmosfēra liks vairāk pievērsties pagātnei – seniem sapņiem un ilgām, agrākiem plāniem un iecerēm, kādreiz tik mīļiem hobijiem un aizraušanām. Jūs būsiet gatavi tos pārcilāt, izmēģināt no jauna un ar tiem eksperimentēt. Gaidāmais jaunmēness ar aptumsuma notīm var jums aktivizēt kā spēcīgu radošo pacēlumu, atkārtotu aizraušanos ar kaut ko diezgan pazīstamu, tā arī risināt neskaitāmus ar bērnu audzināšanu saistītos jautājumus. Ja jums likās, ka jau lieli un paauguši – situācija var parādīt, ka iespējams pasteidzāties. Iespējams jūsu dzīvē iegriezīsies sena mīlestība, liekot daudz ko saprast. Sapņi būs spilgti un nozīmīgi.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt