attractive 1866858 1280Gaidāmā nedēļa būs savdabīga, kaut kur neloģiska vai jocīga. Tā noteikti būs azotē paglabājusi kādu pārsteigumu, ar kuru jūs pārsteigt. Galvenais uzdevums šonedēļ būs iemācīties paļauties un uzticēties dzīves plūdumam un notikumiem, nevis cīnīties, pretoties vai aktīvi censties tos mainīt.

Turpinās aptumsuma koridora laiks un kaut kur vēl gaisā būs jūtamas iepriekšējās nedēļas mēness aptumsuma paceltās tēmas un satraukumi. Tādēļ vēl joprojām būtu ieteicams būt prātīgiem, nesasteigt notikumus, necensties mainīt savu dzīvi par 180 grādiem, lai arī kārdinājums tāds var būt.

Esiet uzmanīgi šajā laikā, jūs varat neapzināti ļauties apmānam, jo tā vienkāršāk. Ļauties skumjām, kad pagātne par sevi atgādinās. Ļauties slinkumam vai bezdarbībai, jo pārņemošās jūtas var apgrūtināt izpratni par to, ko vispār ir jēgas darīt. Vai tieši otrādi, jūtu vadīti apņemties un censties gāzt kalnus.

Kopumā nedēļa būs piemērota apcerei, meditācijai, retrītiem un dažādiem citiem pašizziņas procesiem, jo sevišķi pagātnes attiecību, piesaistu un sasaistu, ilgu un cerību, kreņķu un visādu nepareizību, netaisnīgumu un negodīgumu atlaišanai, mierīgām pastaigām un laika pavadīšanai pie ūdens.

Lai maiga un harmoniska nedēļa!

Auns

Šonedēļ viss ies drīzāk kā pa miglu – vai nu autopilotā vai pilnīgā relaksācijā, kad darīt neko īsti negribēsies. Vienīgais motivators, kas vēl var nostrādāt, ja kādam vajadzēs jūsu palīdzība un tas jūsos pamodinās cēlas jūtas. Ideāli būs sakāpināti, vēlme noticēt labākajam, skaistākajam cilvēkos vai tieši pretēji, visu pielīdzināt savai pagātnes pieredzei un no turienes izcelt verdiktus. Šajā nedēļā nekas nav pabeidzams, viss būs plūstošs, nekonkrēts un mainīgs. Vienīgais kaut cik uzticams ceļa rādītājs būs jūsu sajūtu pasaule, kura nepastarpināti liks manīt kas der un kas ne. No svētdienas jūs būsiet noskaņoti daudz aktīvāk un rosīgāk. Tomēr šis laiks ir vairāk par nostaļģiju un atpūtu, nevis svarīgiem darbiem.

Vērsis

Šai būtu jābūt salīdzinoši mierīgai nedēļai. Vienīgās nemierīgās zonas ir jūsu attiecības un nauda. Attiecību tēmā jūs nu ļoti būsiet orientēti skatīties un piemērīties ar pagātnes stāstiem, garām palaistām iespējām un solījumiem. Tagad uz tā pamata jūsos var dzimt spīts – pierādīt, parādīt un uzstāt uz savu attiecībās. Tieši no jūsu pašu noteiktā verdikta par to, cik veiksmīgas vai neveiksmīgas ir jūsu attiecības, būs atkarīga jūsu pārliecība, pašapziņa un veiksmīguma sajūta. Arī naudas tēma turpinās būt gana aktīva, mudinot jūs neatslābt un meklēt iedvesmotus risinājumus kādiem ilgtermiņa plāniem. Tanī pat laikā, jūs paši vislabprātāk pavadītu laiku draudzīgās, mierīgās un sajūtas raisošās kopā būšanās.

Dvīnis

Jums turpinās diezgan dauzonīgs, delverīgs, šķelmīgs un visnotaļ neviennozīmīgs laiks. No vienas puses jūs varat būt pārņemti ar to, ka vēlaties mainīt savu ārējo vizuālo tēlu vai stilu. No otras puses, kaut kāds diezgan nekonkrēts un visur esošs nemiers, steiga vai satraukumi jums liptin lips klāt. Tomēr, ja laiku pa laikam dosiet sev atslodzi pastaigai svaigā gaisā, apcerei, labai grāmatai vai vienkārši mierīgi padomāt, viss nostāsies savās vietās. Jums var rasties vēlme pārskatīt fotogrāfijas, piezvanīt kādam senāk ļoti svarīgam cilvēkam vai šāds cilvēks pats var pieklauvēt pie jūsu durvīm. Jums var izdoties realizēt vai iekustināt kādu ļoti ieilgušu, sen jau risinātu un visādi apspriestu tēmu, mērķi vai jautājumu.

Vēzis

Šī jums var būt diezgan veiksmīga nedēļa. Jūsu dabas dotā intuīcija, empātija un spēja bez vārdiem uztvert vides un apkārtējo cilvēku raidītos signālus jums tagad lieti noderēs. Sevišķi, ja jūs esat iemācījušies to apvienot ar veselīgām ambīcijām, kritisko domāšanu un spēju arī pateikt nē. Citiem vārdiem, šis ir laiks, kad jūs darbosities saskaņā ar savu ticību un pārliecību labākas, skaistākas un piepildītākas nākotnes vārdā. Jūs kā vislielāko dārgumu slīpēsiet, pulēsiet, lolosiet un auklēsiet savus sapņus, soli pa solītim mēģinot tos padarīt par īstenību. Ja jums nav sapņu, īstais laiks iedvesmoties no dabas, grāmatām un citiem cilvēkiem. Ieteicams nodoties apcerei, meditācijai, mācībām un zināšanu nodošanai tālāk.

Lauva

Viss kas notiek, notiek uz labu. Ļaujaties notikumu plūdumam. Neuzņemieties papildus atbildības un nemēģiniet par visām varītēm uzlabot omu sev un tuvajiem. Šis jums ir nedaudz nostalģisks laiks, kad jūs vislabprātāk kavēsities senās atmiņās un peldēsities to radītajās sajūtās. Lai šajos stāstos pilnībā nepazaudētos, jums var prasīties aizdegt svecīti par aizgājušajiem un kārtīgi sapurināties ar norūdošu peldi vai cita veida sevis izaicināšanu. Šis būs ļoti produktīvas laiks pašizziņai un sevis sakārtošanai. Iespējams strādāt pie nozīmīga biznesa projekta, sevišķi saistībā ar ārzemēm. Ieteicams rīkoties bez steigas un rēķināties ar zināmu elastību un nepieciešamību adaptēties situācijai kopumā.

Jaunava

Jums turpinās lielāko un svarīgāko dzīves mērķu un profesionālo ambīciju izvērtēšanas, izsvēršanas un pārskatīšanas laiks. Kopā ar to var atkal no jauna saaktualizēties agrākie plāni un ieceres. Ja mēģināsiet visam pieiet analītiski, visticamāk apjuksiet, nespējot uztvert visu kopainu. Tieši sarunas ar draugiem vai domubiedriem jums var palīdzēt salikt šo nesaprotamo puzli kopā. Jums šis periods vispār ir par lielo bildi, par to - kur, kā un ar ko kopā doties pretī jūsu svarīgākajiem uzdevumiem. Tāpat arī nesteidziet izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, jo visas tēmas, situācijas un plānus pie kuriem strādāsiet, jūs turpināsiet slīpēt un risināt līdz pat jūlija otrai pusei. Daudz uzmanības prasīs partnerattiecības.

Svari

Kopumā gaidāma patīkama nedēļa, lai arī viss var īsti nevesties tā kā sākotnēji iecerēts. Šobrīd lielākais akcents ir jūsu galvenā dzīves moto jeb stratēģijas notestēšanu praksē un pēc nepieciešamības arī piekoriģēšanu. Attiecībās var saaktualizēties kāda sena sāpe, satraukums vai par sevi var atgādināt kāda trešā persona, kura var nedaudz sapurināt jūsu kopā būšanu. Pateicoties tam – daudz pārdomu, dziļu sarunu un grūtības līdz galam saprast kas ir kas. Nesteidziniet notikumus, emocijas jums būs slikts padomdevējs. Neizdariet krasus un neatgriezeniskus secinājumus pirms laika. Viss var izrādīties savādāk. Ikdiena prasīs daudz enerģijas. Rūpējieties par savu veselību un iekšējo harmoniju.

Skorpions

Gaidāma salīdzinoši laba nedēļa. Intuīcija, sajūtas un priekšnojautas būs ļoti spēcīgas. Tiesa, šobrīd jūs to vislabprātāk novirzīsiet uz atpūtu, izklaidēm vai romantisku kopā būšanu. Jūsu dzīvē var atgriezties sena mīlestība ar kuru stāsts vēl nav līdz galam izstāstīts. Šis ir laiks, kad jūs ilgosities pēc tālām zemēm, jauniem iespaidiem un lielām iespējām. Tas jūs pamudinās atjaunot kontaktus vai agrāk aizsāktās sarunas, tomēr pagaidām situācija vēl nesola drīzu risinājumu. Kaut kas konkrētāks kļūs skaidrs uz jūlija otro pusi. Jums var būt laba intuīcija vai veiksme loterijā, spēlē un mīlestībā. Jaunu attiecību veidošana vai vecu attiecību atjaunošana būs liktenīga un ar kaut ko ilgtermiņā ļoti nozīmīga.

Strēlnieks

Vai tiešām viss ir tik sarežģīti, kā jums sākotnēji šķita? Visticamāk, atklāsiet, ka nē. Nebaidieties vienkāršības un familiāruma, tas pieder pie šī perioda lielākajām vērtībām. Vislabprātāk jūs visu savu laiku un enerģiju veltītu ģimenes un mājas lietām vai vienkārši atpūšoties. Kādam būs ieplānota pārcelšanās vai remonts, bet vēl kādam paši tuvākie un dārgākie prasīs papildus uzmanību. Intuitīvā pasaules uztvere jums būs sakāpināta. Ar to sāksies dziļo ūdeņu, iekšējo meklējumu, izziņas un pārdomu laiks, kas var rezultēties jūsu vērtību sistēmas pilnīgā apgreidā. Ļoti vērtīga un atklājumiem bagāta var izrādīties kāda grāmata vai saruna. Ļaujieties palēninājumam, vismaz līdz svētdienai, kad atjaunosies lielāka rosība.

Mežāzis

Gaidāma sarunām, pārrunām, idejām un variantiem piepildīta nedēļa. Iespējama kāda ķeršanās vai pārpratumi dēļ nekonkrētības vārdos un darbos vai pazaudēšanās tulkojumā, ja būs jākomunicē svešā mēlē vai attālināti. Šobrīd gan profesionālās, gan privātās partnerības ieiet savā testa zonā, kur daudz kas tiek pārskatīts un pārcilāts, meklējot jaunus kopsaucējus. Vislabāk tas izdosies, ja ieplānosiet kvalitatīvu sarunu aci pret aci. Darbā un attiecībās ar kolēģiem, ja paļausities uz to, ka viss ir pats par sevi saprotams un atstāsiet pašplūsmā, visticamāk vilsities. Savukārt pieslēdzot personisko motivāciju un patiesu iedziļināšanos, būs iespējams atrast risinājumus pat tur, kur agrāk likās neiespējami.

Ūdensvīrs

Arī šonedēļ jums tā pa īstam vissvarīgākais būs iespēja izklaidēties un labi pavadīt laiku. Iespējams atjaunosies kontakti ar senām paziņām vai kolēģiem, pateicoties kādām kopējām interesēm. Bērni var prasīt ne tikai papildus uzmanību, bet iespējams būs arī kādi papildus tēriņi, kur būtu jāuzmanās ievērot samērīgumu. Tāpat arī, ja jūs plānojat iepriecināt sevi, esiet uzmanīgi ar pirkuma kvalitāti un tā patiesās vērtības noteikšanu, iespējams pārmaksāt vai nopirkt brāķi. Vispār nauda var slīdēt caur pirkstiem, nemanot. Darbā ieteicams būtu nesasteigt lietas un secinājumus, visu risināt lēni un prātīgi. Kāds kolēģis var uzjundīt atmiņas par senajiem labajiem laikiem, kas var uzvedināt uz domām par pārmaiņām.

Zivis

Kopumā laba nedēļa. Ļoti jūtīga, plūstoša un intuitīva. Šajā laikā jūs spēsiet jaudīgi rīkoties balstoties savā ticībā un pārliecībā. Jūs spēcīgi motivēs iespēja izdarīt kaut ko paliekošu vai palīdzības un atbalsta sniegšana kādam, kuram tas ir ļoti vajadzīgs. Tomēr tas var piešķirt nedēļai arī saldi sērīgas vai pat nostalģiskas notis. Kopā ar to, ja jūs nebūsiet tikuši skaidrībā, ko jūs patiesi vēlaties, tad šī enerģija var tikt novirzīta uz tādu kā nenoteiktu plūšanu pa straumei bez kāda mērķa vai nolūka. Jūs spēcīgi var bagātināt kādas personiskas sarunas un iespēja padalīties ar to, kas uz sirds. Var nākties risināt ģimenes starp attiecību jautājumus vai būsiet nodevušies savas dzīves vietas labiekārtošanai.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt