hummingbird 5171798 1280Šajā nedēļā nomainās vecs mēness uz jaunmēnesi, ļaujot atstāt pagātni pie pagātnes un, paši savām rociņām, veidot skaistāku savu nākotni.

20. maijā Saulīte no praktiskajiem dzīves baudītājiem Vēršiem pāries pie aktīvajiem, artistiskajiem un mūžīgi mainīgajiem Dvīņiem. Tas pastiprinās kopējo vēlmi komunicēt, iepazīties, satikties, meklēt jaunus iespaidus un rast iespēju kā interesanti pavadīt laiku.

21. un 22. maijs būs pēdējās aizejošā Vērša mēness cikla dienas. Piemērots laiks, lai atbrīvotos no liekiem kilogramiņiem, kā arī lai izrevidētu un iztīrītu savus pieliekamos un skapjus, un atbrīvotos no nevajadzīgiem krājumiem.

22. maija vakarā, pl.20:39, sāksies jauns mēness cikls Dvīņu zīmē, ļaujot ar jaunu sparu un jaudīgi darboties tieši intelektuālajā jomā – sarunāt, saplānot, atrast klientus, pirkt un pārdot, kārtot dokumentus un citas formalitātes. Bez tam, šis jaunmēness papildus aktivizēs skaidru prioritāšu nepieciešamību, pretējā gadījumā var būt tendence izkaisīt savu enerģiju tukšās sarunās par neko. Tāpat arī ieskicējās jau iepriekš gaisā virmojoši nopietni, sabiedriski vērienīgi darbības virzieni, publicitāte un virtuālās tīklošanās projekti vai iniciatīvas. Tuvākajā mēnesī būtu piemēroti strādāt un izslīpēt mazās detaļas, kāda lielāka plāna vai ieceres ietvaros.

Kopumā jaunmēness atnesīs lielu ideju un domu pārbagātību, kad tiks meklēti jauni iespaidi un stimuli, lai padarītu savu dzīvi bagātīgāku un aizraujošāku. Labs laiks mārketingam, rakstniecībai, pētniecībai un kontaktu veidošanai, kā arī savas galvas sakārtošanai.

Auns

Nedēļa aizsāksies uz temperamentīgas un straujas nots. Iespējams viegli aizsvilsities un pacietība nebūs jūsu stiprā puse. Kopā ar aizejošo mēness ciklu ceturtdien un daļu piektdienas būtu piemērotas jūsu ziemas krājumu, skapju, garāžu un pieliekamo revīzijai. Pārskatiet visus nedabiskos pienākumus vai darbus, kurus veicat aiz inerces vai miera saglabāšanai. Piektdienas vakara jaunmēness jūs vedinās pārskatīt un sakārtot attiecības ar kaimiņiem, brāļiem, māsām vai kādu citu no savas tuvākās vides. Jūs aktīvi komunicēsiet, izveidosiet daudz aizraujošas pazīšanas. Daudz laika, varbūt arī naudas, veltīsiet telefonam, mašīnai. Iespējams apmeklēsiet kādus interesantus kursus. Informācijas ievākšana nākotnes plānu vārdā.

Vērsis

Lielākā daļa nedēļas jums paies tādā kā palēninājumā. Aizejošais mēness cikls ļaus noslēgt tādu kā etapu, varbūt arī kādus darbus un ieceres. Līdz pat piektdienas vakaram būs piemērots laiks, lai tīrītu, berztu un kārtotu savu vidi, kā arī tā kārtīgi parūpētos par savu ķermeņa spodrumu un veselību. Ja tas būs aktuāli, diezgan viegli var kristies svars. Mīlēsiet pasapņot. Jaunmēness jums atnesīs iespēju sakārtot savas prioritātes saistībā ar naudas jautājumiem gan to kā pelnāt, gan kā tērējat. Var uzrasties kāda iespēja, vai dzimt ideja, kā vispār pamainīt savas attiecības ar naudu kopumā. Nebūtu ieteicami lieli tēriņi. Iespējams iziet jaunā profesionālā etapā. Lieciet aiz aus autoritāšu rekomendācijas.

Dvīnis

Jums šī nedēļa būs gana svarīga. Līdz trešdienai būtu ieteicams noslēgt savas attiecības ar pagātnes ēnām, cilvēkiem un situācijām, lai savā jaunajā ciklā varat ieiet balti un pūkaini – ar atbrīvotu vietu jaunajam. Papildus ceturtdien un daļu piektdienas varat vēl mērķtiecīgi atbrīvoties no kādiem iekšējiem vai ārējiem smagumiem. 22. maija vakarā, kad sāksies jauns mēness cikls, jūs varēsiet veikt nozīmīgu restartu – vislabākais šajā vakarā apdomājiet un pierakstiet visu svarīgāko, ko jūs gribētu pieredzēt, gūt un izbaudīt tuvākā gada laikā. Šis ir laiks, kad sakārtot savu galvu un nofokusēt savu uzmanību uz aizraujošāko un jēgpilnāko savu nākotnes scenāriju. Laiks apzināties ko vēlaties, lai to varētu arī saņemt.

Vēzis

Kopā ar aizejošo mēness ciklu jūs būsiet gatavi atvadīties no tiem plāniem un iecerēm, kuras sevi īsti neattaisnoja. Arī draudzība vai jūsu iesaiste kādā kolektīvā var pienākt tādam kā loģiskam noslēgumam. Nekolekcionējiet draugus, pārskatiet to vietu un lomu savā dzīvē, mācieties pabeigt attiecības, aizvērot aiz tām durvis. Jaunmēness piektdienas vakarā atnesīs jums ļoti spēcīgu vēlmi atpūsties vai pavadīt laiku vienatnē savā drošajā vidē. Diezgan daudz kas jūsu dzīvē tagad notiks, bet liela daļa no tā nebūs vēl pieejams apkārtējo skatienam. Jūs varat nodoties studijām, jaunā apgūšanai un sistematizēšanai, arī savas iekšējās pasaules kārtošanai un citām interesantām, bet vairāk intravertām nodarbēm.

Lauva

Lielākā daļa nedēļas būs piemērota, lai pabeigtu kādus procesus un mērķus, jo īpaši profesionālos. Aizejošais mēness cikls ļaus atteikties no sevi neattaisnojošām iecerēm, atbrīvojot vietu jaunam sākumam un ļaujot jums pilnībā nodoties savu dzīves prioritāšu, ilgtermiņa plānu un mērķu maiņai. Tā vietā jūs jau ar piektdienas vakara jaunmēnesi visu savu uzmanību veltīsiet draugiem un kopā sanākšanām. Gribēsiet čalot un dalīties, tāpat arī būs daudz kas jāpārrunā un jāpārskata tajā, kā turpmāk varēsiet nodoties kopējām interesēm un hobijiem. Priekšā jums šis būs sociāli aktīvs mēnesis, kurā centīsities atgūt iekavēto ļoti īsā laikā. Labs laiks strādāt pie tālejošām iecerēm, sevišķi kopā ar domubiedriem.

Jaunava

Jūsu partnerattiecības būs diezgan nemierīgas, būs grūti piekāpties un vispār radīsies sajūta, ka viss notiek kaut kā savādāk, nekā ierasts. Laiks tajās ienest jaunas vēsmas un atteikties no ierastās rutīnas. Kopā ar aizejošo mēness ciklu jūs varat pabeigt kādas apmācības, vai arī noslēgt tādu kā sagatavošanos jauniem, ambicioziem dzīves mērķiem. Tāpat arī vecā mēnesī ļoti labi vedīsies ar tīrības ieviešanu savā vidē, kā arī ar sava ķermeņa attīrīšanās kūrēm. Jaunmēness, piektdienas vakarā ļaus jums pilnībā pārslēgties uz darba un privātās dzīves mērķu realizāciju. Tiesa vēl pa vidu būs pamatīgi jāpafunktierē, lai saprastu, kas svarīgāk, kas otršķirīgāk, lai ideju un variantu pārbagātībā neapjuktu.

Svari

Nedēļas sākums būs stipri temperamentīgs un attiecībās var uzšķilt pa kādai dzirkstelei. Tomēr nedēļa kopumā jums būs ļoti pa prātam. Aizejošajā vecā mēnesī jūs varēsiet atbrīvoties vai noslēgt periodu, kurā pārmēru urķējāties savā iekšējā pasaulē, meklējot kas ar jums pašiem vai pasauli jums apkārt īsti nav kārtībā. Vislielākās uzvaras un smagākie zaudējumi ar to arī būs atstājami pagātnē. Jaunmēness, piektdienas vakarā jau ļaus jums pārslēgties uz daudz dzīvespriecīgākām notīm. Jums radīsies dzīva interese par sevi un pasauli, iespējams uzsākt kādas apmācības vai dāsni dalīties savās zināšanās ar citiem. Ievāciet informāciju jaunai dzīves stratēģijai un iepazīsiet cilvēkus, kuri paplašinās jūsu redzesloku.

Skorpions

Nedēļas sākumā jūs vairāk fokusēsities uz darba jautājumiem un to, lai tiešām paspētu visu to, ko esat iecerējuši. Tomēr sajūtās jūs vairāk būsiet noskaņots plūst pa straumei, vai pievērsties kādam jaunam hobijam vai pat avantūrai. Šajā nedēļā jūs būsiet diezgan orientēts uz sevis izaicināšanu, kādu provokāciju vai iziešanu uz risku. Kopā ar veco mēnesi, ceturtdien un daļu piektdienas būtu ieteicams nogludināt partnerattiecības, kā arī profesionālās sadarbības, atstājot pagātnē senus aizvainojumus un pāri darījumus. Jaunmēness, sākot no piektdienas vakara jums atnesīs iespēju izmēģināt spēkus jaunos projektos, kā arī atkal un atkal runāt, skaidrot un pieslīpēt savu partnerību, kas potenciālā radīs jauna līmeņa tuvību.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā vēl paspēsiet kārtīgi parosīties, bet tuvojoties nedēļas otrai pusei būs jūtams zināms apjukums un palēninājums. Līdz pat piektdienas vakaram, kopā ar aizejošo mēness ciklu, jūs varat atvadīties no neveselīgiem ieradumiem, parūpējoties par sava ķermeņa veselību un labsajūtu, piemēram, izejot kādu veselības tūri. Gaidāmais jaunmēness aktivizēs partnerattiecību jautājumus. Tagad jūsu attiecībās notiks nozīmīgas izmaiņas vismaz mēneša garumā, kurās būs jāpārskata prioritātes, jāatrod jauna kompromisa zona un saskaņas punkti. Ārpus attiecībām jūs varat beidzot uzdrošināties padalīties ar kādu savu profesionālo kompetenci vai prasmi, kuru līdz šim vairāk pieturējāt sev.

Mežāzis

Šonedēļ nedaudz stiprāk kā citos periodos pastiprināsies iekšējās kārtības un pašdisciplīnas nozīme. Viss kas notiks vai nenotiks ar jums šajā nedēļā būs kaut kādā mērā saistīts ar to, cik sakārtota ir jūsu ikdiena, cik disciplinēti un savākti jūs esat katrā dzīves mirklī. Tas attiecas ne tikai uz darba ritmu, bet arī uz dažādām veselības uzturēšanas un saglabāšanas praksēm. Aizejošajās vecā mēness dienās jūs varat pabeigt savu aizraušanos ar kādu seriālu vai citu izklaidi, kam pēdējā mēneša laikā veltījāt daudz uzmanības. Jaunmēness, no piektdienas vakara ļaus jums nostiprināties savos veselības ieradumos, pārplānot savu ikdienas rutīnu tā, lai tā vairāk atbilstu jūsu šā brīža prioritātēm.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā jūs būsiet ļoti dinamiski, nepacietīgi un viegli iziesiet uz iniciatīvu. Šobrīd nebūtu ieteicams ļauties spontāniem pirkumiem, sevišķi, virs sava ierastā izdevumu limita. Kamēr vēl vecs mēness jūs varat paspēt veikt īstu revolūciju savā dzīves vietā – kopjot, pucējot un atbrīvojot to no liekā. Jūs varat to pārvērst arī par iemeslu satikties ar interesantiem cilvēkiem, lai iemainītu, atdāvinātu vai ziedotu to, kas jums vairs nav vajadzīgs. Jauns mēness iestāsies piektdienas vakarā, tas palīdzēs jums atjaunot senas draudzības vai pievērsties kādam mīļam hobijam. Ja ir nesakārtotas attiecības ar senu mīlestību, tā par sevi atgādinās. Mēnesis – mīlestībai, romantikai, izklaidēm vai bērniem.

Zivis

Jūs būsiet intuitīvā plūsmā, kura šonedēļ jūs dabiski aizvedīs līdz kādām savdabīgām, nestandarta situācijām. Iespējams iepazīties vai pavadīt laiku sev neierastā vidē. Aizejošā mēness cikla noskaņās jūs varat pabeigt tīrīt, kopt un uzlabot savu tuvo vidi, automašīnu, telefonu, kā arī noslēgt kādas apmācības. Jaunmēness jums ar jaunu sparu un jaudu aktivizēs ģimenes jautājumus – dzīves vietas uzlabojumi, savstarpējo attiecību izmainīšanās, tuvi un tāli radiņi, visi prasīs savu devu jūsu laika un uzmanības. Tāpat iespējamas aizraujošas ģimeniskas kopā būšanas. Remonti, svinības, radiņu apciemošana, garas sarunas un arī izskaidrošanās, vairāk gan tādā viegli dzīvespriecīgā gaisotnē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt