tulip 5060743 1280Šīs nedēļas svarīgākais notikums ir gaidāmais jaunā mēness cikla sākums 23. aprīlī un tā sniegtās iespējas kaut ko pamatīgu savā dzīvē vēl pamanīties iekustināt. Lai arī kopējais astroloģiskais fons būs diezgan pretrunīgs - ar vienu roku kaut kas tiek dots, ar otru roku kaut kas tiek atņemts un pāri visam vēl tāds stingrā prasīguma un ierobežojuma rāmis.

Nedēļas sākums būs gana aktīvs un spītīgs, pārmērīgs spiediens vai prasīgums no malas var pastiprināt tikai neiecietību un gatavību buntam. Viegli varat sadusmoties, pacietība un gaidīšana būs grūti realizējama. Vaktējiet savu valodu, jo sevišķi otrdien emocijās var sanākt pateikt pārāk daudz.

22. aprīlī, kopā ar vecu mēnesi, nav ieteicams neko jaunu uzsākt, tieši otrādi, atpūsties, darīt rutīnas lietas vai atbrīvot sevi un savu telpu no visa vecā, nederīgā un savu nokalpojušā. Tīriet, berziet, šiverējiet, gavējiet u.tml.

23. aprīļa (pl.5:25) jaunmēness ievibrēs tēmas, kas ir saistītas ar savu resursu – talantu, kvalitāšu, kompetenču un prasmju, kā arī to rezultātu naudas, pielietojumu. Jums prasīsies rast lielāku drošību un meklēt stabilus risinājumus. Lai gan pats jaunmēness sāksies tādā brīdī, kad jauni, negaidīti pārsteigumi (kā labi, tā slikti) ir pat ļoti iespējami. Citiem vārdiem, ļoti daudziem saistībā ar darbu, ienākumu gūšanu būs spēcīgi jāpārskata savs darbības veids un naudas pelnīšanas iespējas.

Kopumā šis jaunmēness grib atnest mums ko jaunu un svaigu. Nav svarīgi vai tas ir labāk, sliktāk, lētāk vai dārgāk – vajag ko jaunu tieši tā “svaiguma” dēļ. Esiet uzmanīgi ar savu komforta zonu, krājumiem, arī resursiem un talantiem, kurus jūs īsti neliekat lietā. Laiks var vedināt tos nekavējoties pielietot vai arī no tiem atteikties pavisam.

Attīstība var notikt tikai tad, kad savlaicīgi tiek atlaist vecais un pār mēru nepiesaistāties arī jaunajam. Tieši pa vidu ir tas burbuļojošais, satraucošais, bet arī iespēju pilnais mirklis, kurš ir pilns potenciāla un iespējām.

Nedēļas nogale būs pilna dažādām idejām, sarunām, plānu kalšanām un kontaktu veidošanu. Svētdien, gaidāms pagrieziena punkts, kurā iekšējā apziņa tiks pilnībā pārstartēta jaunai realitātei, jauniem satraucošiem plāniem.

Ieaicini savā dzīvē jauno!

Auns

Nedēļas sākumā esiet uzmanīgi, jo emocijās var tikt sastrādāts un sarunāts kas tāds, ko vēlāk varat arī nožēlot. Iespējama pārmērīga steiga tur, kur vienkārši būtu jāpagaida un jāļauj lietām atrisināties savā tempā. Vecā mēness enerģijās, trešdien, pievērsieties vairāk saimniecības lietām, pārskatiet vai atbrīvojieties no nevajadzīgiem krājumiem, riepiņām un paradumiem. Jaunmēness jums var atnest kādu dāvanu, nozīmīgu ilgtermiņa projektu, jaunu ieņēmuma avotu vai arī vietas atbrīvošanu visa nosauktā ienākšanai jūsu dzīvēs. Šis var būt kā nulles tā arī starta punkts jaunai stabilitātes un komforta zonas atklāšanai. Visā ko dariet, noņemiet steigu, procesi tikai pamazām sāk iekustēties.

Vērsis

Nedēļas sākums var sanākt diezgan saspringts, kad vadības, valdības vai kādas citas autoritātes prasības jums radīs spriedzi un būs ļoti jāsaņemas visu prasīto arī izpildīt. Trešdien būtu ieteicas nopietni pievērsties ģenerālajai tīrīšanai savā vidē, īpašumā, arī ķermenī un garā. No tā, cik pamatīgi jūs būsiet nodevušies tam, lai atteiktos un atbrīvotu savu enerģiju no visa savu nokalpojušā, jo iespējām bagātāks jums būs gaidāmais jaunais mēness cikls, kurš sāksies 23. aprīlī. Tas palīdzēs jums pašiem sevi ieraudzīt jaunā gaismā un adaptēties tehnoloģiskajiem un mūsdienīgajiem jauninājumiem. Jūs varat spēcīgi nomest svaru, pārveidot savu izskatu, kā arī pilnībā nomainīt savas dzīves prioritātes.

Dvīnis

Nedēļas sākumā vēl mēģināsiet steigt paveikt neiespējamo, apņēmīgi, pat pārāk tieši, kaut kur pat nekaunīgi. Esiet uzmanīgi, jo varat kādu aizvainot. Vecā mēnesī centieties atbrīvoties no neveselīgiem atpūtas veidiem vai veco paradumu radītā viltus komforta, palīdziet sev apzināti un mērķtiecīgi nomainīt ieradumus, kā arī atteikties no darboties nespējīgiem projektiem un plāniem. Līdz ar 23. aprīļa jaunmēnessi jūs sāksiet meklēt jaunus veidus kā atgūt savus spēkus, kā palīdzēt sev un pasaulei kopumā. Visa nedēļas otra puse var paiet intensīvi ģenerējot jaunas idejas, komunicējot, iedziļinoties un pētot kādu nozīmīgu projektu vai ilgtermiņa ieceri, tādejādi pilnībā restartējot savu fokusu.

Vēzis

Nedēļas sākumā elpojiet dziļi, steiga, plāni un ieceres var jūs pilnībā pārņemt un tā iespaidā varat kļūt neuzmanīgi. Esiet vērīgi pie stūres. Līdz trešdienai būtu svarīgi pabeigt nozīmīgākās saistības, izpildīt solījumus sev, kā arī nofinišēt galvenos darba projektus. Gaidāmais jaunmēness, kurš iestāsies 23. aprīlī, atnesīs jaunām vēsmām pilnu revolūciju jūsu ilgtermiņa plānos un iecerēs, kaut kas atkritīs vai būs zaudējis savu aktualitāti, bet kaut kas cits var negaidīti uzrasties vietā. Liela loma var izrādīties jūsu draugiem vai domu biedriem. Lai arī jūs parasti nelabprāt ļaujaties pārmaiņām un ilgi mēģināt tām nobriest, šis laiks jūs aicina uzdrīkstēties un spert soļus jaunajā, nākotnē solot labus rezultātus.

Lauva

Nedēļas sākums būs pilns degsmes kaut ko jaunu apgūt vai arī mācīt citus. Jūsu emocijas būs kā turbo dzinējs, kurš spēcīgi paspilgtinās visu, kam vien ķersities klāt. Ar aizejošo veco mēnesi jums ir iespēja atmest vecās, nederīgās dzīves stratēģijas, pārliecības, priekšstatus un uzstādījumus. Gaidāmais jaunmēness jūs aicinās pievērsties karjerai, ambīcijām, profesionālajiem panākumiem un arī personiskajiem mērķiem. Daudz kas būs jāmaina, daudz kas būs jāpārveido un jāpielāgo, bet viss jums būs pa spēkam un nākotnē solīs labus rezultātus. Tā vai citādi – vismaz vienā no nosauktajām tēmām tuvākajā mēnesī ir gaidāmas nozīmīgas izmaiņas, ienesot jaunus sākumus, atklājot nestandarta ceļus, un mācoties sadarboties ar citiem.

Jaunava

Nedēļas sākums vēl var būt gana satricinošs, sarunas būs dziļākas un kreptīgākas, ar paliekošāku efektu kā citkārt. Darbā un ikdienā nopietni rīvēsies tas kā vajag ar to, kam jūs reāli esat gatavi adaptēties. Līdz ar veco mēnesi, ļoti labi būtu noslēgt kādas finansiālās saistības, kā arī nodoties vispārējai ķermeņa attīrīšanās tūrei. Gaidāmais jaunmēness 23. aprīlī jums palīdzēs izstrādāt jaunu dzīves stratēģiju, palīdzēs paskatīties uz savu dzīvi un vispār notiekošo no daudz plašākas perspektīvas. Tuvākajā mēnesī jūs varat efektīvi nodoties kādām ļoti nozīmīgām studijām, jaunā apguvei, kas var pilnībā mainīt jūsu pasaules un dzīves uztveri. Iedziļinieties, pētiet un studējiet, tas ilgtermiņā būs ļoti noderīgi.

Svari

Nedēļas sākumā esiet vērīgi un iespēju robežās neļaujieties partnera provokācijām un arī paši neprovocējiet. Jebkurš strīds izvērtīsies stipri emocionāls vai pat aizskarošs. Bērnu audzināšanā apjautīsiet, ka biežāk jāuzstājas kā autoritātei, nevis kā draugam, lai jūs tiešām sadzirdētu un paklausītu. 22. aprīlī būtu ieteicams vismaz izrakstīt visus attiecību aizvainojumus, pretenzijas un pārmetumus un, nepārlasot, sarakstu iznīcināt uz neatgriešanos. Gaidāmais jaunmēness 23. aprīlī jums liks riskēt, uzdrošināties, ciešāk ieskatīties savā dvēselē, lai labāk saprastu visu gribu/negribu cēloņus un sekas. Tāpat var paaugstināties libido un eksperimenti šajā jomā. Iespējama arī jauna aizraušanās.

Skorpions

Nedēļas pirmajā pusē jūs pilnībā būsiet pārņemti ar savu darbu un ikdienas pienākumiem. Meklēsiet īsākos un ātrākos ceļus problēmu risinājumam. Saskaroties ar kādiem bremzējošiem apstākļiem, varat reaģēt stipri emocionāli. Vecajā mēnesī būtu ieteicams nodoties savas dzīves vietas ģenerālajai uzkopšanai, kā arī veselību stiprinošām kūrēm. Pie viena, varat veiksmīgi atbrīvoties no neveselīgiem ieradumiem. 23. aprīļa jaunmēness var atnest pārsteigumus attiecību jomā. Ja partneri uzskatāt kā pašu par sevi saprotamu, šajā mēnesī jūs varat atklāt, ka stipri maldījāties. Mainās jūsu attiecībās un maināties jūs. Visi “kā parasti” būs stipri apnikuši jums abiem. Iespējami sānsoļi, attiecību pārtraukšana vai jaunu attiecību sākums.

Strēlnieks

Kāda ziņa, saņemta atbilde vai informācija jūs nedēļas pirmajā pusē var stipri satraukt vai pat sadusmot. Kaut arī kopumā jūs būsiet noskaņots darīt kas jādara un tīri praktiski atrisināt samilzušās problēmas. Kopā ar aizejošo veco mēnesi jūs pagātnē varat atstāt kādu hobiju, aizraušanos vai izklaidi, kā arī pārliecību, ka viss kaut kā spontāni atrisināsies pats no sevis. 23. aprīļa jaunmēness jūs mudinās pārskatīt savu ikdienas darba un veselības rutīnas. Tuvākā mēneša laikā jums var sanākt pilnībā pārskatīt un pārveidot to, kur jūs dienu no dienas ieguldāt savu enerģiju. Lielais atklāsmes mirklis par to, kā reāli pārveidot savu ikdienu un kādus ieradumus izstrādāt būs iespējams nedēļas otrajā pusē.

Mežāzis

Šonedēļ jūs centīsities ar visiem pienākumiem un solījumiem tikt galā, tomēr pacietība un tolerance nebūs jūsu stiprākā puse. Uzmanieties pārāk daudz laika pavadīt telpās, sevišķi nedēļas sākumā, jo tas var padarīt jūs emocionāli trauslus. 22. aprīlī, mēness ciklā noslēgumā, būtu ieteicams uztaisīt inventarizāciju un ģenerālo uzkopšanu savā dzīves vietā. 23. aprīļa jaunmēness jūs mudinās tā nopietni, pat apzinīgi, pieiet jautājumam – kā jūs atpūšaties, kur jūs gūstat prieku, kā uzlādējat savas iekšējās baterijas. Līdzšinējās metodes un pieejas pēkšņi būs sevi izsmēlušas un diezgan naski būs jāmeklē vietā kas jauns. Tāpat būs jāmeklē jauna pieeja bērnu audzināšanā. Iespējama romantiska aizraušanās.

Ūdensvīrs

Primāri šis ir laiks, kurā jūs varat iziet uz iniciatīvu, izpaust zināmu līderību, veidot komandu, draudzēties un arī iepazīties romantiskos nolūkos. Kopā ar aizejošo veco mēnesi jūs varat pārtraukt komunicēt ar kādu destruktīvu vai citādi netīkamu cilvēku, izauditēt savus sociālos tīklus un telefona grāmatiņu no cilvēkiem “laika zagļiem”, padarot komunikācijas iespējas daudz tīkamākas. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs spēcīgu impulsu mainīt dzīves vietu vai maksimāli pamainīt savus dzīves apstākļus iegādājoties vai ienesot tajā kādus jaunus, visticamāk, tehnoloģiskus risinājumus. Vienlaicīgi, tuvākajā mēnesī jums būs ļoti svarīgi sazemēties – atrast to zonu jūsu dzīvē, kas ir stabila, nemainīga un uz ko varat paļauties.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē mēģiniet pārāk nefokusēties uz naudas jautājumiem, jo tos jūs uztversiet stipri emocionāli. Kopā ar aizejošo mēness ciklu, trešdien, būtu ieteicams pārskatīt savus resursus, talantus, laiku un enerģiju, ļaujot sev identificēt un atteikties no destruktīvā un prieku nenesošā. Gaidāmais jaunmēness jums palīdzēs atteikties no nederīgajiem komunikācijas kanāliem, sociālajiem tīkliem vai tehnoloģijām, vienlaicīgi paverot jaunas iespējas uzrunāt vai mijiedarboties ar daudz vairāk cilvēkiem, aizsākot tādu kā jaunu etapu. Jūs šajā mēnesī varat uzsākt veiksmīgi reklamēties vai pārdot. Jums solās sociāli aktīvs mēnesis ar ne vienu vien negaidītu (drīzāk pozitīvu) pavērsienu.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt