easter 2197043 1280Šī nedēļa būs gana provokatīva un izaicinoša, neskatoties uz to, ka ir gana daudz arī labdabīgu ietekmju. Viena no galvenajām šīs nedēļas tēmām – pilnmēness, kurš kulminēs naktī uz 8. aprīli. Pilnmēness galvenā ietekmes un izpausmes sfēra būs dažāda veida attiecības – partnerattiecības, sadarbības, draudzības u. tml.

Kaut kādā mērā katra egocentriskā nostāja un lietu redzējums būs sasniedzis savu kulmināciju un tam sekos nepieciešamība saskaņot savu realitāti ar kopējām tendencēm, pielāgoties un adaptēties. Iespējams pat tāda kā izstumšana, nosodījums vai kauninājums, ja jūs nesekosiet vairākumam.

Partnerattiecībās iespējami spēcīgi sarežģījumi, konfliktsituācijas, dēļ nespējas saskaņot savu gribu un ego nostāju ar to, kas šobrīd ir vajadzīgs jums kā pārim. Vienlaicīgi, vismaz virtuāli ir iespējami jauni flirti vai aizraušanās, daļēji atsvaidzinošu iespaidu meklējumu rezultātā. Jebkurā gadījumā, lai attiecības izturētu šo slodzes pilno laiku, tās būs abiem būs jāmaina un jāaudzē. Lai tas izdotos – runājiet, ja nepatīk runāt, rakstiet vai spēlējiet “mēmo šovu”, bet mācieties uztvert un sadzirdēt otru.

Kopā ar augstāk minēto, nedēļas fonā būs ļoti spēcīgas izaicinošās un provokatīvās enerģijas, būs jāapgūst daudz jauna un pacietības tam visam kļūs aizvien mazāk un mazāk. Daudz svaiga gaisa būtu ļoti rekomendējams, kā arī stimulējoši jauni iespaidi (vismaz virtuāli). Lai arī steiga, emocijas un nepacietība var radīt “visu vai neko” attieksmi vai pārliecību, ka visam jāizdodas perfekti ar pirmo reizi. Izelpojiet, atpūtieties un vēlāk mēģiniet atkal. Dodiet sev laiku apgūt jauno.

No 11. aprīļa palielināsies mentālā aktivitāte, tiešums, neiecietība un nepacietība vārdos, rakstos un sociālajos tīklos. Tas var saasināt kādu konfliktu, bet var arī ātrāk palīdzēt tikt pie patiesības tajā, kas mūs patiesi grauž, kremt vai neapmierina, nevis pārnest savu neapmierinātību uz blakus esošajiem cilvēkiem, valdības instancēm vai vīrusu.

Šīs nedēļas lielākie ieguvumi un izeja no saspringtās steigas un nepacietības būs saistīta ar spēju mācīties, apgūt jauno, uzklausīt padomu, kā arī ieklausīties savās iekšējās vēlmēs un noskaņojumā.

Lai izdodas būt gana elastīgiem un adaptīviem!

Auns

Šonedēļ jums var rasties sajūta, ka visa pasaule ir pret jums vai arī visu tieksities uztvert ļoti personīgi. Jūs būsiet tādā kā cīņas gatavībā - gatavi aizstāvēties, pārliecināt un visādi citādi cīnīties par savu patiesību. Tomēr pastāvēs tas, kas mainīsies. Tā arī jums šajā laikā būs daudz vieglāk un patīkamāk, ja jūs vismaz pieļausiet domu, ka lietas var diezgan labi vesties un problēmas atrisināt arī kādā savādākā veidā nekā iecerēts. Sevišķi jūsu partnerattiecībām šī būs izaicinājumiem bagāta nedēļa. Būs jāiet pa neierastām takām, jāapgūst kas jauns un jāiziet uz kompromisiem. Kopumā labas iespējas vismaz virtuāli iepazīties romantiskos nolūkos, bet no 11. aprīļa būsiet jo īpaši taisnprātīgi un tieši.

Vērsis

Jums šis laiks būs salīdzinoši nemierīgs. Ar karantīnu vai bez tās, bet jūs tīri labprāt pavadītu vairāk laika vienatnē, pie dabas vai savā mīļākajā vietā. Tomēr iekšējais nemiers par rītdienu un par globālo situāciju kopumā var jūs pamatīgi tricināt. Šeit svarīgi būtu jums atgriezties pie pašiem pamatiem – kas ir tas, kas jūsu dzīvē ir palicis nemainīgs, uz ko jūs varat balstīties un kas ir un būs jūsu dzīvē tā vai tā? Kopumā tendences mudinās jums pievērsties savai profesionālajai pašrealizācijai, meklēt jaunus ceļus, atvērt jaunus talantus un naudas gūšanas veidus. Tiklīdz par kaut ko sajutīsities droši, jūsos ieplūdīs bezgalīgs miers, pārliecība par saviem spēkiem un rītdienu. Uzticieties sev.

Dvīnis

Kopumā jums paliks vieglāk. Lielākā problēma vai šķērslis ceļā uz vieglumu var būt jūsu spēja nošķirt viltus informāciju no patiesības. Sekošana līdzi visiem masu mēdiju paziņojumiem un ziņām var jūs tikai satraukt, pastiprināt apjukumu, iekšējo trauksmainību un bailes par rītdienu. Izvēlieties vienu kvalitatīvu informācijas avotu un pēc tā arī vadieties. Pārmērīga informācijas un viedokļu pārbagātība jums nāks tikai par skādi un nekādi nepalīdzēs justies un dzīvot labāk. Nopietni! Pilnmēness jums atnesīs iespēju atklāt jaunas izklaides vai hobijus, tāpat arī var paaugstināties iespējas romantikai un flirtam (vismaz virtuāli). Jums būs tendence īpaši piedomāt pie sava tēla, virtuālā imidža un izskata kopumā.

Vēzis

Sociums, apkārtējie cilvēki un partneris jūs mazāk raustīs uz visām pusēm, ļaujot jums pievērsties kam patiesi svarīgam un nozīmīgam. Dīvainā kārtā, šajā izolācijas periodā, jūs esat salīdzinoši komunikabls un uz profesionālo realizāciju orientēts. Jums noteikti būtu jābūt kādiem personiskajiem mērķiem, kas jūs motivē darīt, tiekties un censties sevi izpaust. Pilnmēness aktualizēs dilemmu kā sabalansēt ģimenes vajadzības ar šiem personiski svarīgajiem mērķiem. Baiļu enerģijai, sakarā ar kopējo nenoteiktību, šobrīd arī būtu jāmazinās. Tomēr spriedzi var sagādāt pārāk daudzie tehnoloģiskie jauninājumi. Tanī pat laikā, sekojot līdzi kopējām tendencēm, jūs tajā saskatīsiet arī kādas jaunas profesionālās iespējas nākotnei.

Lauva

Šī nedēļa liks jums pamatīgi sarosīties. Ja jūs jūtaties labi, ticat saviem spēkiem un dzīvei, jūs spējat ļoti daudziem cilvēkiem palīdzēt pārslēgties uz pozitīvo un iedvesmoties. Jo sevišķi tādos laikos kā šis. Pilnmēness enerģijas jums vedinās pārskatīt savu vērtību sistēmu un dalīties, dalīties ar savām zināšanām, prasmēm un spēju visā notiekošajā saskatīt iespējas jauniem radošiem risinājumiem. Jūsu partnerattiecībām šis var būt izaicinošs laiks, bet arī stimulējošs un uzlādējošs, piešķiļot tām jaunu dzirksti. Darbs un arī attiecības no jums prasīs spēju rast jaunus, inovatīvus risinājumus, jo it visā prasīsies ienest jaunas vēsmas. No 11. aprīļa vairāku nedēļu garumā jūs būsiet spontānāki un tiešāki, uzmanieties izprovocēt konfliktu.

Jaunava

Šī pilnmēness nedēļa jums atnesīs raizes par naudu, jo sevišķi, ja identificēsities ar kopējām sabiedrības un mēdiju producētajām bažām. Jūsu realitāte ir tikai jūsu. Jūsu daba ir saistīta ar līdzcilvēku atbalstīšanu un mērenības ievērošanu naudas jautājumos. Šīs kvalitātes jums ļoti var palīdzēt atidentificēties no panikas rosinošām domām. Tāpat jums var ļoti palīdzēt informatīvais gavēnis un tikai kvalitatīvu ziņu avotu uzklausīšana, kā arī izrunāšanās, kas priekš jums ir veids kā sakārtot galvu un atbrīvoties no nemiera. Šonedēļ būs liels akcents uz jaunajām tehnoloģijām, sevišķi darba jautājumos. Mācieties būt pacietīgi. No 11. aprīļa paaugstināsies iespēja ar prātu labāk saprast sevi un arī globālos procesus.

Svari

Šī būs salīdzinoši izaicinoša nedēļa, galvenokārt dēļ tā, ka pilnmēness ietekme tiešā veidā skars tieši Svaru zīmes pārstāvjus. Primāri tas nozīmē, ka jūs partnerattiecības būs galvenā notikumu arēna. Iespējami konflikti, provokācijas vai kādi attiecību sarežģījumi, kas prasa rast jaunas metodes, risinājumus un ļoti spēcīgi augt kā personībai. Katram iet savu ceļu nav liela māksla, to vienmēr var paspēt. Attiecības sabalansēt un iznest jaunā līmenī, šāda iespēja tik bieži var negadīties. Šeit jums palīdzēs arī spēja iedziļināties jautājumos teorētiski un praktiski, arī uzklausīt, bet pats svarīgākais, no 11. aprīļa arī godīgi un tieši runāt par lietu – kas patīk, nepatīk, kas pieņemams, kas nav utml.

Skorpions

Šī būs gana dinamiska nedēļa, kurā jūs mēģināsiet izlaipot starp vajadzību izolēties un nepieciešamību darīt to kas jādara. Lai arī noslēpumainības auras uzturēšanā un ar distancēšanos no citiem cilvēkiem jums problēmu nav, tomēr šonedēļ katliņš var vārīties. Nepacietība un neiecietība. Pienākumi, kuri gaida, kad jūs tiem pieķersities klāt. Arī mājās pēkšņi ir uzradušies neskaitāmi laika zagļi, kad visu sabalansēt nemaz nav tik vienkārši. Jūsos kūsās pārmaiņu velniņš, kas gribēs provocēt, izaicināt un vispār spēlēt ne pēc kopējiem priekšrakstiem. Sekss un eksperimenti tuvībā ar partneri var jūs pārslēgt uz pozitīvām emocijām un atgriezt dzīvei vajadzīgo degsmi. No 11. aprīļa spēsiet labāk tikt galā ar ikdienas lietām.

Strēlnieks

Jums šī nedēļa vedinās uz dziļām, eksistenciālām pārdomām, patiesības un jēgas meklējumiem. Šajā ceļā jūs varat smelties spēku mūzikā, ticībā, meditācijā vai kādā sev tuvā filozofijā, kas ļauj saskatīt notiekošā dziļāku nozīmi. Pilnmēness aktivizēs radošo pašizpausmi, atpūtu un vajadzību vairāk laika pavadīt ar bērniem. Jūsu lielākā dilemma būs saistīta ar to, vai ļaut sev spontāni nodoties mirklim vai arī pieturēties pie saviem plāniem. Šajā periodā var sanākt daudz laika pavadīt ceļā, esot starpniekam, savienojošam punktam fiziskā vai arī virtuālā nozīmē. Iespējamas ķibeles ar autotransportu. Darbā ļoti daudz eksperimentu un jauninājumu, bet šobrīd tie īsti neies pie sirds.

Mežāzis

Gaidāmais pilnmēness jums aktivizēs dilemmu, kā sabalansēt jūs mājas dzīvi ar profesionālajām ambīcijām un mērķiem. Tajā brīdī, kad īsti nav iespēja kvalitatīvi nodoties ne vienam, ne otram, jums tas var radīt diezgan spēcīgu iekšējo konfliktu. Šis ir laiks, kad jums dabiski gribēsies pievērsties savas dzīves lielākajām vērtībām, svarīgākajām tēmām, sakārtot pašus pamatus – savu ķermeni, attiecības ar tuviniekiem, vidi, kurā dzīvojat un daudz ko citu. Bieži tīri intuitīvi izprotot, ka bez tā nekādi citi dzīves mērķi nebūs sasniedzami. Darbā jūs daudz vieglāk iziesiet uz kompromisiem, būsiet pielaidīgāki. No 11. aprīļa jums būs iespēja tikt skaidrībā, kas ir tas, kas patiesi veido jūsu dzīves pamatus.

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā jūs būsiet ļoti aktīvi un rosīgi. Viegli un dabiski iziesiet uz iniciatīvu un iespēsiet visu, ko esat iecerējuši. Ja jūs spēsiet distancēties no apkārtējo cilvēku radītās trauksmes par nākotni, jums tiešām nav par ko uztraukties. Visas notiekošās globālās un individuālās dzīves pārmaiņas vedinās uz ko harmoniskāku un patīkamāku. Citiem vārdiem, tieši šajā laikā daudzi no jums spēs pāriet uz savām sapņu nodarbēm, kuras vēl mēnesi atpakaļ likās kā netverami tāls sapnis, kuru jūs knapi spējāt atzīt pat paši sev. Pilnmēness jums aktivizēs vēlmi dalīties ar savām prasmēm, zināšanām un talantiem. Savukārt no 11. aprīļa kļūs vieglāk atrast vajadzīgos cilvēkus un izpaust savas idejas.

Zivis

Jūsu iekšējā pasaulē, zemapziņā, sapņos un arī sajūtās šobrīd ir aktivizēts īsts tornādo. Citiem vārdiem, jūsu iekšiņā notiek restrukturizācijas darbi. Tas var padarīt nemierīgākus jūsu atpūtas un miega mirkļus, traucējot atslēgties un kvalitatīvi atpūsties. Tanī pašā laikā, jūs varat jauniegūtās atziņas un iekšā virmojošo jaudu novirzīt uz kaut ko tieši jums svarīgu. Piemēram, nododoties kādam noslēgtībā veicamam projektam vai iecerei. Pilnmēness jums aktivizēs domas, rūpes un raizes par naudu. Tomēr ejot savu ceļu, nevis pakļaujoties kolektīvajām bažām, jums ir visas iespējas rast risinājumu. Sevišķi no 11. aprīļa kļūs vieglāk izvērtēt un saprast situāciju kopumā un pieņemt lēmumus.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt