wind 3516697 1280Šajā nedēļā ļoti spēcīgi pastiprināsies gaisa enerģijas klātbūtne. Tas kopumā veicinās vieglumu, domu apmaiņu, ideju oriģinalitāti un brīvību. Tomēr, tā kā šobrīd notiek tikai pārslēgšanās uz šo jauno vieglumu, tad sākums vēl var sanākt tāds smagnējs, sevišķi nedēļas pirmajā pusē.

Kopā ar augošajām mēness enerģijām, kas silda, attīsta, audzē un lolo kādus jūsu plānus un ieceres, nedēļa būs piesātināta ar centieniem, eksperimentiem un aktivitātēm internetos, dažādās platformās, kā arī jaunā “normāli” reālu ieviešanu dzīvē pilnā apmērā. Iespējams prasīsies arī kādi valstiski regulējumi vai rekomendācijas, lai darbošanos virtuālajā pasaulē vairāk sistematizētu un sakārtotu. Šobrīd var likt pamatus jaunām oriģinālām iecerēm, ilgtermiņa plāniem un kolektīvajām aktivitātēm. Pēkšņi vairs nebūs svarīgi, cik tievs vai resns esi, vai kāds ir tavs statuss, jaunais “normāli” – ir dot brīvību sev un citiem, sadarboties un veidot pašmotivētas komandas un kolektīvus.

No 3. aprīļa parādīsies potenciāls vieglākam, rotaļīgākam un dzīvespriecīgākam dzīves modelim. Tomēr pienākumi, saistības vai kādas rūpes to vēl slāpēs. Profesionālajā gultnē saaktualizēsies juridiskie un birokrātiskie jautājumi. Globālā mērogā – lielvaru līgumi un svarīgi regulējumi, lai arī liela daļa svarīgu jautājumu vēl joprojām būs diezgan neskaidri.

Kopumā nedēļa un tās izskaņa būs ar ļoti stipriem regulējumiem no valsts puses un ieskicētiem jauniem likumiem un lēmumiem, kuru ietekme būs vismaz uz gadu, bet daļa ieskicēs tādas kā jaunā laikmeta tendences. Spēcīgi mainīsies politiskā skatuve un globālā ekonomika kopumā, iespējamas lielvaru maiņas sākums, kas pilnā apmērā realizēsies visa gada garumā.

Personīgā līmenī ļoti jaudīgs laiks svarīgiem dzīves lēmumiem un izvēlēm. Laiks, kad ieskicēt visaptverošu dzīves stila un mērķu maiņu. Kā arī likt pamatus svarīgākajiem ilgtermiņa plāniem. Ļoti būtiski būs to visu veikt juridiski un birokrātiski pareizi.

Lai veiksmīga nedēļa!

Auns

Šonedēļ varat darboties ar svarīgākajiem saviem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Daudz enerģijas veltīsiet draudzības saišu uzturēšanai un stiprināšanai. Iespējams secināsiet, ka lai tiešām dzīvē ieviestu pašus ambiciozākos projektus un plānus, būs vajadzīgs citu cilvēku atbalsts, tādēļ meklēsiet domubiedrus vai jau strādāsiet pie profesionālo komandu izveides. Šis jums ir aktīvās līderības un iniciatīvas laiks, tādēļ, lai veiksme būtu jūsu pusē, rīkojieties. Jums ir iespēja likt pamatus kādiem virtuāliem projektiem, tomēr jārēķinās, ka visam ir jābūt birokrātiski korektam. Kopumā jutīsiet ka pastāvošie valsts ierobežojumi bremzē jūsu spontāno un aktīvo dabu. Tomēr, ja būsiet adaptējušies virtuālajai videi, tad nedēļa var būt pat ļoti produktīva.

Vērsis

Svarīgākais būs pašrealizācija, talantu izpaušana, materiālā drošība un garantijas. Ilgi jo ilgi jūs briedāt un noskaņojāties kaut kam jaunam, svarīgam, gana vērienīgam un ambiciozam, lai mainītu savu karjeru vai dzīves mērķus. Tagad jūs varat ķerties klāt pie tā realizācijas. Jūs aktīvi darbosities pie jaunām iecerēm adaptējoties kopējai situācijai vai jaunajam pieprasījumam. Kāda autoritāte var palīdzēt ar savu padomu vai spēcīgi ietekmēt jūsu izvēlēto kursu. Jūs meklēsiet jaunu stabilitāti un drošības ostu, un jūs spēcīgi motivēs aktuālās vēlmes un vajadzības. Iespējams noslēgsiet jaunu darba līgumu vai uzsāksiet darbu pie svarīga projekta. Lai varētu nodoties jaunajam, no kaut kā cita būs jāatsakās.

Dvīnis

Jums šis būs salīdzinoši duāls laiks. Loģika un konstruktīvā domāšana pasaulē kopumā un arī jums pašiem būs salīdzinoši zemā punktā. Vairāk atbildes varat saņemt intuitīvā ceļā, nekā analizējot. Citiem vārdiem, būs spēcīgas “miglas pūtēju” enerģijas, kas apgrūtinās spēju atšķirt patiesību no meliem. No otras puses, pastiprināsies gaisa enerģijas, kas veicinās komunikāciju, savstarpējo mijiedarbību un apziņas elastību. Tas arī palīdzēs jums justies daudz labāk un ievilkto otro elpu. Iespējams likt pamatus kādiem nozīmīgiem stratēģiskajiem plāniem vai iecerēm, kas var nest rezultātus tuvāko divu gadu laikā. Komunikabilitāte ir viens no jūsu talantiem, lai viss izdotos vislabākajā veidā, lieciet to lietā.

Vēzis

Jūsu partnerattiecībām šī var būt viena no svarīgākajām nedēļām. Tās noteikti uz vietas nestāvēs – vai nu mainīsities līdzi vai izvēlēsities katrs atsevišķi mērot tālāko ceļu. Tas pats attiecas arī uz profesionālām sadarbībām un draudzību. Šonedēļ ļoti spēcīgi izjutīsiet ierobežojumus un, nedaudz vairāk kā citkārt, jutīsities pienākumu un atbildību sasaistīts. Ja jūs plānojat uzsākt kādu vērienīgu ieceri, tad iespējams nedēļas pirmajā pusē tai izveidot svarīgus pamatus, atrast vai ieinteresēt nozīmīgu atslēgas cilvēku. No piektdienas aizsāksies nozīmīgs iekšējais process, kura rezultātā jūs vairāku mēnešu garumā mācīsities smelties prieku sevī, pārskatīt un izvērtēt savas galvenās vērtības un dzīves prioritātes.

Lauva

Attiecībās būtu ieteicams bez asām kustībām. Neprovocējiet strīdus vai kādas izskaidrošanās. Var tikt sarunāts vai sastrādāts kas lieks, kam būs tālejošas sekas. Ja jūs risināt kādu tiesvedību, tagad ir iespējama kvalitatīva lietas virzība vai noslēgums. Mācieties sabalansēt savu atbildības zonu un nepārcentieties darot vairāk kā reāli ir jūsu spēkos. Nedēļas izskaņā aktualizēsies draudzības un kopēji svētki. Vairāku mēnešu garumā jūs centīsities noorientēties tajā, kas jums varētu būt svarīgs ilgtermiņā, kā arī ieskicēsiet rīcības plānu, kas procesa gaitā gan vēl var stipri pamainīties. Jūs nelabprāt koncentrēsities šodienai, vairāk noskaņosities nākotnei, jaunām iespējām un no tā arī smelsities iedvesmu.

Jaunava

Šis jums ir salīdzinoši sarežģīts laiks, neloģisks, neprognozējams un var pārņemt sajūta, ka pasaulē un jūsu dzīvē valda haoss. Laiks, kad neko īsti nevar zināt. Jūs, kuri esat izteikti Jaunavas, kuriem pierādījumi, loģika, kārtība un rutīna ir tik svarīga, viss šis var pamatīgi izsist no sliedēm. Pie visa tā, galva arī var nestrādāt tā kā jūs gribētu. Bet arī tas pāries. Atcerieties, ka jūs vienmēr varat ieviest kārtību tur, kur jūs atrodaties – darba gads, skapji, balkoni, dārzi, datora darba virsma utt. utjp. Bet patiesībā, pastāv ļoti augsta iespējamība, ka reāli jums būs darba pilnas rokas un nebūs daudz laika filozofēt – uzņemsities kādus nopietnus pienākumus, projektus, funkcijas vai lieksiet pamatus kādam svarīgam sākumam.

Svari

Jūsu vēlme iestāties par taisnīgumu, godīgumu un to, lai viss notiktu pareizi, šī vārda visplašākajā nozīmē, ieņems centrālo vietu šajā nedēļā. Kopumā jūsu pašsajūta uzlabosies un jums patiks, ka tiek ieviesta jauna kārtība, kas reāli jums pašiem var daudz vairāk iet pie sirds. Bērni prasīs daudz laika, rūpes un enerģijas, dēļ tā arī šur tur sanāks sevi vairāk ierobežot vai no kaut kā atteikties. Ja profesionālā joma ir saistīta ar bērniem, tad jūs varat ielikt svarīgus pamatus savai tālākajai karjerai. Jūs labprāt daudz vairāk uzmanības veltīsiet savam partnerim, kopējām interesēm un ģimenes izklaidēm. Var aizsākties jauna ģimenes tradīcija. Šobrīd ļoti spēcīgi mainās jūsu vērtību sistēma un skatījums uz lietām kopumā.

Skorpions

Atsevišķi lietišķie jautājumi šajā nedēļā būs iestrēguši un jūs varat sajust tādu kā dīkstāvi vai nogaidošu pozīciju kādos būtiskos jautājumos un lēmumos. Šobrīd ķēdes reakcijā apgreidojas lielās varas un instances, pakārtoti tam – organizācijas un mazās firmas, un tikai tad seko atsevišķs cilvēks ar saviem plāniem un iecerēm. Tādēļ arī liekas, ka lēni. Iespējami kādi svarīgi notikumi vai pagriezieni ģimenes dzīvē vai dzīves vietā, kas var signalizēt par jauna dzīves etapa sākumu vai nozīmīgu pāreju. Ja variet uzticēties savai intuīcijai, tad tā jums palīdzēs noorientēties pašreizējās situācijas galvenajos akcentos. Birokrātijai un valstiskajam regulējumam šobrīd būs liels nospiedums uz jūsu centieniem.

Strēlnieks

Jūs būsiet vairāk noskaņots pievērsties atpūtai, izklaidei un dzīves baudīšanai. Ļoti ieteicams būtu par to arī neaizmirst. Kopumā šobrīd rit nozīmīgas izmaiņas jūsu ieņēmumos, visticamāk, pateicoties globālajai situācijai. Šīs pārmaiņas nesākās vienā dienā un arī tik ātri nebeigsies, bet drīzāk būs pieskaitāmas pie gada lielajām tēmām. Tomēr tagad būs jūtams tāds kā notikumu epicentrs, pagrieziena punkts. Ja jau esat domājuši par jauniem virzieniem, tad jūs šonedēļ varat ielikt pamatus jaunai, daudz globālākai pieejai savā darbībā, maksimāli izmantojot interneta un tehnoloģiju piedāvātās iespējas. Šobrīd varat sākt kārtot kādus birokrātiskus jautājumus. Ļoti svarīga būs tuvība un harmonija partnerattiecībās.

Mežāzis

No šīs nedēļas aktīvi aizsāksies viena no gada lielajām tēmām, kas ir saistīta ar kvalitatīvām izmaiņām, transformācijām vai kādu lielāku ieguvumu jūsu iekšējās un profesionālās attīstības vārdā. Tas nozīmē, ka būs jāatsakās no daudziem priekšstatiem, ieradumiem un pārliecībām. Šī nedēļa sāks veidot jaunu pasaules un iespējams arī jūsu dzīves kārtību. Un šajā visā var tikt atklāti jauni talanti, profesionālās iemaņas un pieejas darbam, par kurām iepriekš nebijāt pat nojautuši. Naudu jums būs tendence pieturēt, iespējams, kādam jums svarīgam pirkumam. Var tikt risināti juridiskie jautājumi, noslēgti līgumi un gatavoti jauni darījumi. Globālā situācija jūs un jūsu darbu ietekmēs ļoti būtiski.

Ūdensvīrs

Šim laikam ir potenciāls kļūt par jūsu zvaigžņu stundu. Jūsu talanti darbā ar jaunākajām tehnoloģijām, gadžetiem, sistēmām un citiem risinājumiem būs neatsverami. Komunikācijas uzturēšanā virtuālā veidā jūs esat profesionālis un jūs aizvien atradīsiet oriģinālus un lietderīgus veidus kā sevi un citus izklaidēt, palīdzot saglabāt labu garastāvokli. Pateicoties tam varat saņemt arī kādu negaidītu dāvanu. Šis ir laiks, kad labprāt vairāk nodosities izklaidēm un atpūtai. Tomēr šis ir potenciālā arī ļoti labs laiks jūsu nākamajam karjeras pakāpienam. Ienākumos var būt diezgan liels bardaks un būtu jāuzmanās no spontāniem tēriņiem. Jūsu degsme un enerģija primāri tiks novirzīta komunikācijai, kontaktu veidošanai vai stiprināšanai.

Zivis

Vienatnē vai savā nodabā jūs nodosities kādam jaunam projektam, iecerei vai hobijam. Iespējams gana ambiciozam un nopietnam, kas prasa labu sagatavošanos, jaunā apgūšanu un diezgan tehnisku pieeju. Jūsu ilgtermiņa plāni un ieceres sāks ieņemt jaunu formu un rakursu. Tas jūs biedēs un iedvesmos vienlaicīgi. Iztēle, radošā un intuitīvā domāšana vēl joprojām būs ļoti izteikta. Savas finansiālās situācijas risināšanai prasīsies diezgan drosmīga pašiniciatīva. Esot pašizolācijā, jūs ienesīsiet skaistus un sen vēlamus risinājumus savā dzīves vietā. Jūs tīri labprāt pavadīsiet laiku mājas vidē un arī strādāsiet no mājām paši savā ritmā. Tas var aktivizēt pārdomas par to kur un kā jūs tērējat savu enerģiju kopumā.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt