pier 407252 1280Gaidāma ļoti īpaša un super jaudīga nedēļa, ar visu pašreizējo situāciju pasaulē un pavisam vecu mēnesi. Nedēļas dominējošās enerģijas būs mērķtiecīgas, apņēmīgas, kaut kur pat pārāk. Īsta cīnītāja spars, kurš neapstāsies nekādu šķēršļu priekšā ceļā uz savu mērķi. Galvenais, lai jums vispār būtu mērķis. Lielāks vai mazāks, bet kaut kas pēc kā jūs patiesi tiecaties, sevišķi, ja saistībā ar darbu, karjeru, statusu, realizāciju un citiem ārējiem panākumiem. Ja tāds jums būs, nekas jūs nespēs apstādināt.

Dēļ spēcīgās enerģiju koncentrētības, drošībai un veselībai rekomendēju – vest aktīvu dzīves veidu, sportot; mācīties laiku pa laikam pārslēgt savu uzmanību uz kaut ko citu, lai neiestrēgtu vienā tēmā/jautājumā, dažkārt laba atpūta vai sirsnīga saruna ir tas, kas jums vajadzīgs, lai rastu vajadzīgo risinājumu; nepārcentieties, nekonkurējiet, nepārsteidzieties, atcerieties par savu ķermeni.

20. martā līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē, sākās astroloģiskais pavasaris. Jaudīgs, drosmīgs, ekspansīvs. Daudz laimes jums pavasarīgās degsmes pilnie Auni dzimšanas dienā, bez jums pasaulei pietrūktu atjaunotnes un kustības.

22. martā Saturns, nopietnais laika, cēlonības, rezultātu un darba tikuma aizbildnis, uz pāris mēnešiem pāries Ūdensvīra zīmē. Šis ir laiks, kad varēsiet vismaz aptuveni sākt nojaust par ko vispār jūsu dzīvēs būs gaidāmais ūdensvīra laikmets, kas pilnībā iestāsies gada nogalē, un ietekmēs vēl daudzas nākamās paaudzes. Tas dzīvos zem saukļa – brīvība, draudzība un vienlīdzība, bet ko tas nozīmēs katram no jums un pasaulei kopumā, laiks rādīs.

Tā kā šī jauda un pāreja iekrīt pavisam vecā mēnesī, tad vairāk būs jāpievēršas savas dzīves pārkārtošanai, stereotipisko pārliecību, tradicionālo pieeju, metožu un mērķu pārskatīšanai. Liela stingrība, kontrole, zem kuras viegli salūst no lielā spiediena, iezīmējot robežu pirms un pēc, vai arī spēt alķīmiski pārkausēt sevi jaunā kvalitātē, atsakoties no liekā. Globālā līmenī – trekni punkti kādai tradicionālajai varai vai neatgriezeniskas izmaiņas tajā, savukārt personīgajā līmenī – tieši, varbūt pat nežēlīgi, bet iespēja atteikties no sevi izsmēlušas karjeras, ambīcijām, statusa un varas mērķiem. Atlaist smagus dzīves pienākumus vai pilnīgi un galēji mainīt attieksmi pret tiem. Visefektīvākais laiks, lai mainītu savu dzīvi atsakoties no kā lieka, 23. marts.

Lai alķīmiska nedēļa!

Auns

Laiks, iespējas un periods būs vērsts uz diezgan nozīmīgu karjeras pagriezienu. Jūs būsiet ambiciozāks, mērķtiecīgāks un apņēmīgāks, kā jebkad agrāk. Tādēļ ļoti būtiski ir savā apņēmībā izmainīt, sasniegt, virzīt un gūt rezultātus, nenodarīt pāri sev, savam ķermenim. Jo iekšējais draivs var likt jums pārspīlēt, ieciklēties, forsēt un piemirst par tādiem faktoriem kā apstākļi, vide, citi cilvēki vai vienkārši laiks, kas var novest pie pārslodzes un pārpūles radītām problēmām. Būtu ļoti lietderīgi atteikties no neefektīviem, sevi izsmēlušiem mērķiem un ambīcijām, tādejādi, sagatavojot augsni, jaunam karjeras pakāpienam. Tuvākais mēnesis ir jūsu super jaudas laiks, izmantojiet to gudri. Sportojiet.

Vērsis

Jums šajā nedēļā ļoti spēcīgi var nomainīties uzskatu sistēma. Ja kaut ko apgūstat, iespējams tagad esiet finiša pārbaudījumu taisnē, strādājat pie noslēguma pārbaudījumiem, tajā ieguldot milzīgu enerģiju. Jūsu apziņa ir gatava paplašināties – ļaujot dabiski atmest novecojušas pārliecības, ieradumus un uzskatus. Ja mācāt citus, tad tagad jūs to darīsiet ļoti intensīvi un dziļi, palīdzot šo ceļu iziet arī citiem. Iespējami nozīmīgi pagriezieni saistībā ar kādu ceļojumu. Kopējā gaisotne ir labdabīga, bet tomēr ierobežojoša, var nākties pārskatīt savu ticību, garīgās pārliecības, ieskicēto dzīves vīziju, ceļojumu vai izglītības plānus, lai no kaut kā atteiktos vēl labākas nākotnes vārdā.

Dvīnis

Jums šī būs ļoti nozīmīga un apziņu transformējoša nedēļa. Daļu no jums šis laiks var ienest diezgan paredzamas, tomēr ar šodienas izpratni, ne līdz gala patīkamas un gribētas izmaiņas. Jūsu iekšējā pasaule šobrīd tiek satricināta līdz tādam punktam, lai jūs spētu atmest liekās ambīcijas, nedzīvotspējīgos dzīves plānus. Dažkārt gudrāk ir saprast, kad beigt cīnīties, nevis visiem spēkiem mēģināt pierādīt pretējo. Tādā plašākā nozīmē šī nedēļa var iezīmēt kādu profesionālo krīzi, kad ir jāuzņemas ļoti drosmīgi un riskanti soļi, bet personības līmenī var sakrist ar kādu veselības krīzes vai pat depresijas periodu. Tomēr minorās noskaņas dominēs tikai tad, ja jūs nebūsiet gatavi mainīties, pieņemt pārmaiņas, jo laiks ir potenciālu pilns.

Vēzis

Partnerattiecībām un jebkura veida sadarbībām šis ir sarežģīts laiks. No jums tiks prasīts ļoti daudz, lai uzturētu un izpildītu savas saistības. Viss šobrīd mainās un arī jūsu attiecībām ar otru pusīti ir pienācis laiks mainīties. Iespējams būs jāpārskata kādas formalitātes, kāds tradicionāli pieņemtais attiecību modelis, lai tajās varētu ienest lielāku brīvību, elastību un katrs no jums arī atsevišķi spētu augt kā individualitāte. Tāpat ir iespējams kāds daudz sološs sadarbības piedāvājums, ar ambiciozu pievienoto vērtību. Mēģiniet nebūt pārāk stingri un prasīgi pret sevi un citiem cilvēkiem, tas tikai jūs ierobežos un traucēs saskatīt iespējas tad, kad tās burtiski ir jūsu degunu galā.

Lauva

Pavasara sākums jums vienmēr nāk ar jaunu iedvesmu, kādiem aizsākumiem un vēlmi uz pasauli paskatīties no daudz plašāka skatu punkta. Tas ir mirklis, kad jūs plānojat jaunus ceļojumos, izlemjat ko jaunu apgūt vai vienkārši spontāni nododaties kādai radošai aktivitātei. Tomēr šoreiz vēl klāt nāk diezgan nopietna darba vai veselības tēma. Ja akcents uz darbu, tad slodze, pienākumi un atbildības var būt tik lielas, ka jūs varat pārpūlēties, izdegt, tādēļ ar šo uzmanīgi. Ņemiet vērā sava ķermeņa īpatnības un balansējiet savu slodzi, iespējams būs jāatsakās no kāda visnotaļ glaimojoša, bet diezgan nogurdinoša pienākuma. Ja skar jūsu veselību, tad iespējams atbrīvoties no galvenajiem tās sabotieriem.

Jaunava

Veids kā jūs atpūšaties, izklaidējaties vai atgriežat savus iekšējos resursus, tagad ir gatavs mainīties. Iespējams jau vairāku gadu garumā jūs esat pieķērušies kādam vienam atpūtas veidam, kas patiesībā jau sen jums nesniedz kaifu, bet tieši otrādi, jau ir pārvērties par tādu kā ierastu, varbūt pat nogurdinošu, rutīnu. Ja tas ir jūsu gadījums, tad šajā laikā jūs varat atpazīt to, kas tajā nestrādā un atmest lieko. Arī bērnu tēma jums tagad var kļūt īpaši aktīva, ja ilgus gadus neiestājās grūtniecība, tagad pavērsies tai iespēja. Ja bērni paaugušies, meklēsiet kādu jaunu pašizpausmes formu. Ja mīlestība ir tikai jums projektā – aktīvi to meklēsiet. Laiks izpaust savu patieso individualitāti. Uzdrošinies!

Svari

Lai arī visa jūsu enerģija šobrīd tiek novirzīta ģimenes vai mājas lietām, kur varat burtiski veikt revolūciju, paši jūs būsiet noskaņoti dzīves estētiskajai un baudāmajai pusei. Tas var nozīmēt kādus palielākus tēriņus kaut kā jauna iegādei. Pamazām šķetināsiet vaļā savas atziņas par to, kādā virzienā būtu jākoriģē jūsu ikdiena un pienākumi. Ja vēlaties mainīt dzīves vietu un ilgstoši jūs kaut kas ir kāvējis, šobrīd uz pāris mēnešiem rodas iespēja paveikt neiespējamo. Savukārt jūsu fokuss tuvāko mēnesi būs vairāk pievērsts partnerim, pavadīsiet kopā vairāk laika un risināsiet kādus attiecību jautājumus. Svētdien un pirmdien būtu ieteicams atbrīvot savu dzīves vietu no nederīgām vai vecām mantām.

Skorpions

Gaidām ļoti aktīva nedēļa, izaicinoša, dinamiska, ar saviem pārsteiguma momentiem, gluži tāda, kas jums ir pa prātam. Ļoti lielu enerģiju ieguldīsiet masu vai brāļu attiecībās, jaunu kontaktu dibināšanai vai kā jauna apguvei. Jūs būsiet entuziasma pilni realizēt kādas vērienīgas dzīves izmaiņas, pat tad, ja aiz sevis vajadzēs sadedzināt visus tiltus. Šīs nedēļas lielā iespēja ir pabeigt kādus formālus vai birokrātiskus papīra darbus, tāpat arī atbrīvoties no dažādiem laika zagļiem. Tie var būt cilvēki, kas stāsta vai sūdzas atkal un atkal par vienu to pašu, arī ziņu pārraides un citi mēdiji, kuriem varbūt veltāt pārāk lielu savas dzīves laiku. Pavasaris jums nāk ar jauniem darbiem un krietnu mīlestības devu.

Strēlnieks

Lielā šīs nedēļas pāreja skars jūsu naudas sfēru. Nu jau vairākus gadus varējāt sajust zināmus ierobežojumus savos ienākums, savukārt pēdējos mēnešos tādu kā pozitīvu tendenci. Pat ja līdz galam to nespējat identificēt, uz tuvākajiem pāris mēnešiem jūsu ienākumiem ir noņemti rāmji jeb limiti. Tas nozīmē, ka jums ir visnotaļ labas iespējas palielai peļņai. Tas kā jūs varat sev palīdzēt to tiešām izmantot, atsakieties no kā lieka, smaga vai traucējoša, pamēģiniet pielietot principu 80/20. Kuri ir tie 20% projekti un darbi, talanti un spējas, kas jums nes 80% ienākumus? Iespējams jums tikai ir jāpārstrukturizējas un jāsakārto savas attiecības ar naudu. Svarīgas kļūs izklaides, atpūta, mīlestība un bērni.

Mežāzis

Šī nedēļa jums kļūs par īstu spēles noteikumu mainītāju. Pēdējie gadi no jums ir daudz prasījuši un, visticamāk, nemaz nav lutinājuši. Šajā nedēļā notiks pretrunīga pāreja – no vienas puses, jūs jutīsiet pienākumu un atbildības radītos nospiedumus vēl vairāk, tikai šoreiz, lai izprastu kā kvalitatīvi attīstīties, mainīties un augt no tā punkta, kur jūs šobrīd esat. No otras puses, no 22. marta līdz pat jūlija sākumam, ir uzlikta pauze uz vissmagnējāko un nopietnāko jūsu personības izpausmi. Citiem vārdiem, paliks vieglāk elpot un būt. Arī noskaņojums jums var strauji uzlaboties, iespējama pat kāda romantiska aizraušanās vai interesanta izklaide. Vecā mēnesī būtu labi veikt pavasara ģenerāltīrīšanu.

Ūdensvīrs

Ja jau kādu laiku (vairākus mēnešus vai pat gadus) paklusām strādājat pie kādas ieceres vai projekta, tad ir pienācis laiks tam ieraudzīt dienas gaismu, atrādīt to pasaulei. Savukārt, ja jūs vienkārši ilgstoši daudz strādājāt vienatnē, vairāk savā nodabā, tad arī var ieskicēt, ka līdz ar pirmajiem pavasara vēstnešiem, jūs būsiet gatavs pārskatīt šo savu nosacīto izolētību. Cits variants, ka noslēdzas darbs ārzemēs. No 22. marta līdz jūlijam, jūs būsiet uzņēmīgāki, konstruktīvāki, nopietnāki un atbildīgāki kā citkārt un, galvenais, būsiet apņēmības pilni paveikt ko sev nozīmīgu. Māja un ģimene būs jūsu miera osta un komforta sala, kur atgūt savus spēkus. Pavasaris atnesīs vēlmi dalīties un būt cilvēkos.

Zivis

Šajā nedēļa ļoti spēcīgas pārmaiņas gaidāmas jūsu ilgtermiņa plānos, no kaut kā atteiksities, kaut kam jaunam iedvesmas pilni ķersities klāt. Viss notiks gana raiti un intensīvi, gaidīt ne jūs, ne pasaule vairs nebūs gatava. Par būtisku faktoru kļūs iespēja nopelnīt. Cita lielā tēma ir saistīta ar jūsu draugiem, domubiedriem, kādām interešu apvienībām. Iespējams veltīsiet kopējām aktivitātēm vairāk laika un enerģijas, kā arī ļoti kritiski pārvērtēsiet savu laiku un no kāda “laika zagļa” mērķtiecīgi atteiksities. Kopā ar to, jums pastiprināsies tāda kā iekšējā apņēmība, spēks, kurš apkārtējiem var nebūt redzams, bet tieši tas ilgtermiņā jums stipri palīdzēs noturēties pie izvēlētā kursa.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt