snowdrop 1025050 1280Šī nedēļa ir sākusies ar pilnmēnesi, jaudīgu un intuitīvu, apņēmīgu un kardinālas pārmaiņas veicinošu. Šis ir laiks, kas brīnumainā kārtā ļaus savienot sajūtu pasauli ar praktisko izpildījumu. Tik nedaudz būtu jāpiepasējas, lai nemēģinātu pārāk strauji, pārāk augstu, pārāk īsā laikā sasniegt neiespējamo. Pareizā laika izjūta un resursu apzināšanās būs esenciāla tam, lai šis “neiespējamais” kādā brīdī kļūtu par ko visnotaļ iespējamu.

Svarīgākais šīs nedēļas notikums, Merkūrs iziet no savas retrogradās kustības, visi ierobežojumi un brīdinājumi palēnināt tempu, neuzsākt ko jaunu tagad tiek atcelti. Laika posmā no februāra sākuma, bet ļoti intensīvi februāra beigās un marta sākumā, jūs apdomājāt, testējāt, apguvāt jaunas pieejas, ieceres, plānus un metodes. Tagad, visiem lielajiem domātājiem un perinātājiem ir zaļā gaisma aktīvi izpaust visu saplānoto un iecerēto. Citiem vārdiem, visu atlikušo martu jūs varat aktīvi likt lietā visu to, ko iepriekšējā pusotrā mēnesī būsiet sapratuši un izdomājuši.

Strauji tuvojas tas mirklis, kad pasaule, tāda, kādu to pazīstam, pilnībā mainīsies. Mainīsies valdības, politikas, lielās struktūras, vadošās organizācijas, kur lielāks spēks un vara tiks dota dažādām apvienībām, vissavdabīgākajām sadarbībām un nozaru sintēzēm. Sākums šīm gaidāmajām pārmaiņām būs šajā pavasarī, tādēļ vērojiet pasaules skatuvi.

Šī nedēļa vedina uzticēties sev, savam impulsam būt un izpaust sevi, bet esiet arī gana reālistiski, ja jums objektīvi skatoties trūkst pieredzes jaunajos aizsākumos, tad iespējamas vilšanās, dēļ izdomātā rezultāta nesasniegšanas. Dariet tā vai tā, gūstiet pieredzi, mācieties no tās. Lai dziedinātu ilgu gadu garumā sakrājušos pieticību, neuzticēšanos sev un savam talantam, no sākama ir jāiziet šis pieredzes – eksperimentu ceļš, kas rūda un palīdz līdz galam apzināties, ko īsti nozīmē pašam kļūt par savas dzīves radītāju. Apzināties, cik patiesībā liels darbs tajā ir jāiegulda.

Lai gaismas pielieta nedēļa!

Auns

Līdz par marta beigām jūsu ambiciozitāte un vēlme sasniegt kādus konkrētus mērķus, būs tās augstākajā punktā. No šejienes arī pastiprinātā koncentrēšanās uz kādiem konkrētiem uzdevumiem, neelastība un nespēja atpūsties. Kaut gan pie iespējas, ļaujieties relaksējošai masāžai, pastaigai gar jūru vai ne uz sasniegumiem orientētām sporta aktivitātēm. Tiklīdz jums būs mērķis, iespēja būt pirmajam, jūs varat pārmēru saspringt un pazaudēt kaifu no paša procesa. Bez tam, šonedēļ rit pēdējie metri, kad jums “oficiāli” vismaz ir iespējams padzīvot mērenā tempā. Hiperātrums, hiperatbildības, mērķi, panākumi un dzīvi mainoši soļi jūs gaida marta otrā pusē. Tādēļ turieties un pie iespējas, ļaujiet sev vēl atpūsties.

Vērsis

Visa šī nedēļa paies saistībā ar kādas svarīgas izvēles izdarīšanu. Izvēles, kas ļaus diezgan vērienīgi mainīt jūsu dzīves kursu. Tas var būt saistīts ar ieradumu, komforta zonas vai tipisko dzīves scenāriju maiņu. Vislabākie rezultāti būs gaidāmi, ja jūs nebaidīsities no jaunā un atšķirīgā, kas var palīdzēt vairot sevis mīlestību un pieņemšanu. Jūs soli pa solim tuvojaties jaunam dzīves etapam, jaunam profesionālam pagriezienam, jauniem mērķiem un ideāliem uz ko tiekties. Šajā ceļā jūs no savas pieredzes mugursomas metīsiet ārā visu, kas rada papildus smagumu un spiež jūsu pie zemes. Ieklausieties savā intuīcijā un pārskatiet savus ilgtermiņa plānus, laiks ieviest veselīgas pārmaiņas.

Dvīnis

Nedēļas sākumā vēl nedaudz iešūposities, kamēr apjautīsiet, ka visi mentālie ierobežojumi un piņķeri ir beigušies. Līdz ar to jau uz nedēļas otru pusi čalosiet pa telefonu un čatos, organizēsiet jaunas tikšanās, rakstīsiet, rēķināsiet un aizrautīgi nodosities kādām idejām. Šis periods, martam ritot uz priekšu, aizvien izteiktāk jūs vedinās pievērsties biznesam vai biznesa tipa iniciatīvām, projektiem vai kādiem palielākiem ieguldījumiem. Savukārt tīri personiskā līmenī, jūsu iekšēji cīnīsities ar savām bailēm, nedrošību un nepērliecinātību, lai virzītos uz kādām kvalitatīvām dzīves pārmaiņām. Tas likumsakarīgi veicinās atsacīšanos no vecā un nederīgā gan materiālā, gan emocionālā plānā, lai būtu vieta jaunajam.

Vēzis

Pasaule ar savu trako tempu jūs var ieraut kādā notikuma virpulī, kurā ātri var apreibt galva un rasties haosa sajūta. Tas ko būtu ieteicams darīt – turpināt uzticēties sev, savai vīzijai, savai intuīcijai un savam iekšējam kompasam, kas palīdzēs nenovirzīties no savas pārliecības, vērtību sistēmas un sirdsapziņas takas. Citiem vārdiem, vienīgais drošais atbalsts būs meklējams jūsos pašos. Nedēļa kopumā paies uz satraucoši pacilātas nots un notikumu dabai būs tendence attīstīties jums labvēlīgi, sevišķi, ja nebūsiet pazaudējušies zem apkārtējo radītā spiediena. Priekšplānā izvirzīsies nopietnas sadarbības, pienākumi un atbildības, kas var atvērt jums jaunas iespējas un izpratnes horizontus.

Lauva

Darbā visticamāk turpināsies visnotaļ ambiciozs laiks, jūs varat tikt izcelts kolektīvā ar savu pieredzi, zināšanām un citām prasmēm, kas palīdzēs nostiprināt savu autoritāti. Iespējams paaugstinājums vai kāds cits bonuss. Attiecībās ar apkārtējiem, bet jo sevišķi ar mīļoto cilvēku, pamazām ieviesīsies kāda skaidrība. Iespējams kaut kā īpaši radoši un netipiski sev iziesiet no kādām saspīlētām situācijām. Savukārt paši jūs būsiet noskaņoti izdarīt neērtas, bet ļoti svarīgas izvēles saistībā ar savu karjeru un kādiem svarīgiem mērķiem. Jūs vairs nemānīsiet sevi, ka var jau paciesties, samierināties, piekāpties, šīs atrunas vairs nestrādās. Ir lietas, kuras jums ir svarīgas, ko noignorēt vairs nevar.

Jaunava

Lai arī nedēļas sākumā vēl varat saskarties ar kādiem misēkļiem, kavējumiem, pārpratumiem un tehniskajām ķibelēm, ar katru nākamo dienu tas atgadīsies aizvien retāk un mazāk. Arī ierobežojumi ķerties pie jauniem projektiem un plāniem, vairs nav spēkā. Darba jomā raisīsies dažādas oriģinālas idejas un arī ar precizitāti kļūs daudz labāk. Viena no lielajām jūsu šā brīža tēmām ir partnerattiecības, kurām, lai arī ar nelielu “rozā” nokrāsu, tomēr ir labas iespējas kaut kur virzīties, attīstīties un augt. Savukārt, ja attiecības nekur nevirzās, tad parādās risks vismaz ar acīm mest skatienu uz citām opcijām. Jūsu nedēļas lielā izvēle vai uzdrošināšanās var būt saistīta ar kādu ceļojumu vai apmācībām.

Svari

Jūs, visticamāk, jau kādu laiku jūtat, ka tā kā bija jums vairs gandrīz nekas neder. Jūs gribat pārmaiņas un vairs negribat nevienam paskaidrot – kāpēc? Viss, kas ir saistīts ar kompromisiem, pielāgošanos, un, vēl jo vairāk, samierināšanos, jums būs kā provokācija un izaicinājums. Šīs ietekmes apmērī būs proporcionāli tik lieli, cik iepriekš daudz jūs būsiet sevi slāpējuši, klusinājuši un piekāpušies citu ērtībai un kādas harmonijas saglabāšanas vārdā. Līdz ar to, jūs varat diezgan sāpīgi pārdzīvot, ja nojaurīsiet nepateicību vai necieņu. Tuvākajos mēnešos noritēs diezgan vērienīgas izmaiņas saistībā ar jūsu nekustamo īpašumu, ģimenes vai dzīves vietas jautājumiem kopumā. Iespējams no kaut kā būs jāatsakās, lai kaut ko iegūtu. Viss mainās.

Skorpions

Turpinās ļoti enerģisks laiks, paaugstināts tonuss, gribasspēks, pašdisciplīna, paškontrole un tieksme aktīvi virzīties uz izraudzīto mērķi. Iespējams šonedēļ sāks atšķetināties kādi ģimenes vai dzīves vietas jautājumi. Attiecībās ar sev nozīmīgu cilvēku būs jāizdara svarīga, varbūt pat liktenīga izvēle - par būšanu kopā vai atsevišķi vai citām pārmaiņām. Jūs vēlēsities pieņemt kādu jaunu dzīves izaicinājumu un, pateicoties tam, jums būs kas jauns jāapgūst. Arī periods tam ir labi piemērots. Paaugstināta intuīcija, kuru būtu jāuzmana nesajaukt ar ilūzijām vai cerībām. Jums piemitīs zinām avantūrisms, kas var kā sevi attaisnot, tā arī ievest purvā, viss būs atkarīgs no jūsu sestās maņas.

Strēlnieks

Beidzoties retrogradā Merkūra periodam, jums var sākt kustēties kādi iestrēguši jautājumi – saņemtas atbildes, vajadzīgie dokumenti vai atļaujas, arī mārketinga vai tirdzniecības darījumi var sākt raitāk virzīties. Iespējams pateicoties jūsu tuviniekiem, kuri var uz to iedvesmot, jūs būsiet noskaņoti rast veidus un ceļus kā palielināt savus ienākumus. Idejas var būt daudz un gana saistošas, tikai nebūtu ieteicams ieguldīties dzīves vietā, nekustamajā īpašumā, jo tajā var būt nesamērīgums. Brīdī, kad pārāk ilgi stāvēsiet uz vietas savā attīstībā, jūs sajutīsiet dziļu neapmierinātību vai grūtsirdību. Tādēļ dariet kaut ko – apgūstiet ko jaunu, ceļojiet, tveriet jaunus iespaidus un bagātiniet sevi visdažnedažādākajā veidā.

Mežāzis

Šonedēļ pamazām atraisīsies enerģijas lietišķo aktivitāšu veikšanai. Paliks vieglāk saprast savu vietu un lomu procesos, kur esat iesaistīti, kā arī tiksiet skaidrībā ar dažādiem finanšu aspektiem. Var sanākt biežāk komunicēt ar ārzemniekiem un pievērsties kādiem globāliem, stipri nopietniem stratēģiskajiem plāniem. Korekcijas, kuras jūs tagad ienesīsiet savos plānos būs gana pamatotas un visticamāk arī galējas. Gribasspēks, mērķtiecība un prasīgums pret sevi būs tādā līmenī, ka jāuzmanās tīri fiziski sevi pārāk nepārpūlēt, jo tā variet ātri izdegt. Šis ir jaudīgs laiks maratonam, nevis sprintam. Iespējams kāds negaidīts romantisks piedzīvojums vai patīkama atpūta sev netipiskā gaisotnē.

Ūdensvīrs

Jūs būsiet komunikabli, viegli veidosiet jaunas pazīšanās un jebkuru spēsiet apburt ar savu veselīgo humora izjūtu. Bez tam jums ir iespējams aktīvi strādāt pie kādas ieceres vai plāna, kas prasa lielu koncentrēšanos un zināmu autonomiju. Tas var būt pētījums, diplomdarbs, grāmata, inženiertehnisks darbs vai kast līdzīgs. Mājās nosēdēt īsti nevarēsiet, pat ja mēģināsiet, tad vēlēsities tajās veikt vērienīgas pārmaiņas. Iespējams jums būs jāizdara globāla izvēle par dzīves vietu, varbūt arī par dzīves valsti. Ja jums personīgi ir uz to papildus norādes, tad emigrācija šajā laikā var ļoti vilināt. Šobrīd būtu vairāk jāpieskata savus tēriņus, jo nauda var gandrīz nemanāmi izslīdēt caur pirkstiem.

Zivis

Jūs vēl joprojām varat justies kā mīlošas dzīves upes ieskauts, nests un virzīts. Jūsu redzējums ir plašs un tālejošs, intuīcija stipra un arī iedvesmas mūza burtiski turēs jūs aiz rokas. Viss, kas jums ir jādara, jāļaujas dzīves dāvanām un jāuzticas, ka viss kas notiek, notiek jums vislabvēlīgākajā veidā. Pat tad, ja jūs to tajā brīdī vēl nespējat apjaust. Jūs labprāt nodosities aktīvai ideju ģenerēšanai vienatnē vai kopā ar kādu īpaši tuvu cilvēku, mēģinot saprast kā labāk rīkoties. Loģiskā argumentācija un saprātīgie soļi pēkšņi vairs var nelikties tik saprātīgi un visam tāpat būs tendence notikt kaut kādā savā tempā un veidā. Kāda sieviete no tuvo paziņu loka var nospēlēt jūsu plānos negaidīti lielu lomu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt