EditeskoksŠonedēļ Mēness turpinās briest, līdz 9. martā tas būs izaudzis pavisam apaļš. Arī cilvēkos nobriedīs lēmumi, apņēmība, izpratne un svarīgas izvēles. Tas kļūs par vēl vienu atskaites punktu pēc kura apjaust, cik sinhroni ejat līdzi laikam. Termiņi paliek termiņi, kāds tiem tuvojoties satraucas, paliek nepacietīgs, neiecietīgs vai pēdējā mirklī sāk ko ķert un grābt, savukārt kāds cits sāks apjaust iepriekšējās nedēļās paveiktā augļus.

Periods aizsāksies ar diezgan saspīlētām un prasīgām enerģijām, vēloties visu vai neko, nespējot izšķirt dažādos starptoņus un variācijas. Bez tam, spēcīgi ies cauri dziedināšanās vai sevis balansēšana caur tādu kā egoistisku spītu, sevišķi tiem, kuriem citkārt ir tendence būt “labiņiem priekš visiem”. Savukārt nedēļas izskaņā dzīšanās pēc “zelta teļādas” un vadīšanās pēc merkantiliem apsvērumiem, var novest arī pie zaudējumiem.

Turpinās retrogradā Merkūra ietekme ar atskatīšanos pagātnē, pārcilātu foto albūmu, sen solītu darbu pabeigšanu, dzīves un svarīgāko notikumu apdomāšanu. Šis ir palēninājums, lai dotu iespēju apstāties, sajust un atgriezt sevi atpakaļ sevī.

4. martā šī ietekme ieņems citu nokrāsu – no nostalģiskām atmiņām un neskaidrām vīzijām, pārejot uz daudz intelektuālāku pieeju. Tagad varēs atkārtoti smelt idejas no savas pieredzes krātuvēm un kosmosa; ievākt un apstrādāt informāciju vai tā konceptuāli pārskatītu kādu ieceri.

No 5. marta sāksies sievišķīgi bagātīgs un baudāms laiks – miegs, sekss, garšīgs ēdiens, skaists izskats un vide, likumsakarīgi arī finanses, kas ļauj to visu nodrošināt, kļūs stipri svarīgas. Ja ar kādu no šīm tēmām neesat apmierināti, tad jau nedēļas otrā pusē (sevišķi 8. un 9. martā) spēcīgs emociju un sajūtu radīts kāpinājums vedinās tajā veikt pilnīgu apvērsumu – pat mainīt dzīvi.

Laiks kopumā būs vērsts uz savas dzīves patiesās vērtības un neatņemamo orientieru apzināšanos, lai atjauninātu saikni pašiem ar sevi. Lai izdodas!

Auns

Nedēļas sākumā vēl būsiet stipri noskaņoti cīnīties par taisnību, patiesību un visu to, kas jums svarīgs. Apņēmīgi un cieņpilni jūs darīsiet to, kas jādara. Šajā laikā ļoti daudz darāmā būs saistīts ar dzīves redzamo daļu – profesionālie mērķi, panākumi, gūtie rezultāti, atzinība, amats u.tml. Būtu jāuzmanās no pārpūles un notikumu forsēšanas, jo laiks kopumā tomēr ir ar apgrūtinājumiem, zināmu palēninājumu un bremzēšanos. No 5. marta mēneša garumā jūs būsiet noskaņoti risināt dažādus ar darbu un naudu saistītos jautājumus, iespējams izskatīsiet iespēju mainīt darbu. Nedēļas otrā pusē būtu jāuzmanās no emocionāliem pirkumiem, kas var pamatīgi ietekmēt jūsu maciņu. Pilnmēnesī kļūs svarīgāk būt noderīgiem.

Vērsis

Nedēļas sākums vēl var būt nedaudz saspringts, kad kādi notikumi, solījumi vai pienākumi jūs motivēs savākties un, lai arī ne ar lielu entuziasmu, darīt to kas jādara. No ceturtdienas sāksies ļoti patīkams, garšīgs un harmonisks periods, praktiski mēneša garumā. Šis būs laiks, kad atjaunot garderobi, parūpēties par sava ķermeņa labsajūtu ar kādu masāžu vai SPA procedūru, kad pucēties, šarmēt, baudīt un lutināt sevi. Ja nu jums ir kādi šķēršļi, kas tam var traucēt, tad nedēļas nogalē jūs aktīvi tos novērsīsiet - izbrīvēsiet laiku, sarunāsiet tikšanās, izmetīsiet vecās drēbes, tiksiet pie naudas u.tml. Tieksme ļauties spontāniem pirkumiem un eksperimentiem ar savu izskatu, kas pēc tam var īsti neiet pie sirds.

Dvīnis

Lai sasniegtu to, ko jūs vēlaties, lai realizētu kādu no savām ilgtermiņa iecerēm, jums būs jāiziet uz drosmīgiem, sev neraksturīgiem soļiem. Jāriskē. Jāuzdrošinās. Tikai tad varēsiet sagaidīt vēlamo rezultātu. No trešdienas jūs aktīvāk no jauna pievērsīsieties izglītības un dažādu formalitāšu jautājumiem. Piemēram, saistībā ar gaidāmo ceļojumu. Jums būs diezgan iedvesmojošs un tālejošs domu lidojums, kur smeļoties pagātnes pieredzē, jūs apjautīsiet jaunus virzienus, idejas un perspektīvas. No 5. marta jūsu vēlmes un iegribas būs vairāk instinktīvas, mazāk apzinātas. No šejienes arī iespējama kāda pārgalvība, neapdomība vai spontāns, jums neraksturīgs “izgājiens”. Pilnmēness ietekme pastiprinās konfliktu starp darbu un mājām.

Vēzis

Nedēļas sākumā jūs varat būt noskaņoti “iet uz visu banku”, nekādu kompromisu, atkāpšanas no solītā, sevišķi, ja būsiet ko apsolījuši citiem. Jūs varat kļūt pārmēru stingri un prasīgi pret sevi, ko noteikti vajadzētu paturēt prātā, lai varētu samaidzināt savu attieksmi. Domas šonedēļ vairāk virmos ap to, kā veikt kādas lielākas pārmaiņas. No ceturtdienas jūs vairāk gribēsiet pavadīt laiku ar draugiem un varat diezgan spontāni ļauties plānu maiņām, lai apmeklētu kādu pasākumu vai draudzīgu kopā sanākšanu. Jums ir labas iespējas pievērsties vai iedziļināties kādā tēmā, nodoties studijām. Jūsu intuīcija būs ļoti spēcīga. Pilnmēness iespaidā pieaugs jūsu komunikabilitāte un vēlme dalīties ar pasauli.

Lauva

Šonedēļ diezgan spēcīgas būs intuitīvās nojausmas, bet tās ļoti viegli sajauksies ar ilūzijām, tādēļ esiet vērīgi un lieki neriskējiet. Ļoti liela pievienotā vērtība un iekšējo piepildījumu gūsiet no muzikāli mākslinieciskiem priekšnesumiem, pasākumiem. Nedēļas sākums var būt ar paaugstinātu darba slodzi, kas var sagādāt stresu. Centieties nepārvērtēt savus spēkus, jo tas var apdraudēt fizisko veselību. No trešdienas var pacelties kāds attiecību jautājums, kuru kārtējo reizi vajadzēs pārrunāt un atrisināt. Savukārt no 5. marta veselu mēnesi jūs tieksities pēc redzamiem, taustāmiem un citādi konkrētiem rezultātiem. Pilnmēness ietekmē risināsiet naudas jautājumus. Iespējama darba maiņa.

Jaunava

Šonedēļ vairāk sanāks pievērsties kļūdu labojumiem. Darbā, iespējams būs jāpārtaisa vai jāizlabo paveiktais. Arī mājas soli veicot jūs instinktīvi ķersities klāt pie kārtošanas un pārkārtošanas. Galu galā, savas vides sakārtošana jums ļoti palīdz arī tikt skaidrībā pašiem ar sevi, sakārtot galvu. Iepērkoties, saglabājiet čekus, jo iespējams kaut ko gribēsiet atgriezt vai izmantot sniegtās garantijas. Neskatoties uz to, jums palielināsies optimisms un iekšēja pārliecība, ka ar visu tiksiet galā. Nedēļas izskaņā tas var pāraugt spontānā vēlmē doties ceļojumā, apmeklēt kādu pasākumu vai ko jaunu apgūt. Gaidāmais pilnmēness 9. martā jūs ietekmēs gana spēcīgi, aktualizējot visus attiecību aspektus.

Svari

Nedēļas sākums var būt nedaudz saspīlēts un stresains, galvenokārt dēļ kādiem ģimenes pienākumiem vai saistībām. Bet no ceturtdienas jūs sajutīsities daudz labāk. Palielināsies vēlme pēc estētikas un skaistuma. Iespējams vēlēsities veikt kādas kardinālas izmaiņas savā izskatā vai mainīt dzīvi. Tāpat arī var būt tendence izskatīt kādus nopietnus kredītsaistību jautājumus. Ja to atmaksas kontekstā, tad laiks ir ideāls. Savukārt, ja izskatiet jaunas saistības vai vēlaties ko lielu iegādāties, tad ļoti nepiemērots. Šonedēļ tiks testētas jūsu vērtības, tas, kas patiesi jums ir svarīgi un bez kā jūs mierīgi varētu iztikt. Pilnmēness iespaidā jūs tieksities sabalansēt darbu ar atpūtas mirkļiem.

Skorpions

Darbs un ikdiena var dunēt uz pilnu jaudu. Lai sasniegtu iecerēto, jums vienkārši nebūs laika atslābt vai ilgi domāt. Periods ir stipri intuitīvs, kas var palīdzēt labāk sajust, kur skriet, kur ievākt informāciju, pakonsultēties vai pārrunāt labāko taktiku. Iespējams saaktualizēsies kāds ģimenes vai radu starpā agrāk izrunāts vai risināts jautājums, kas atklās kādu pārpratumu, nepieciešamību izskaidroties. No ceturtdienas jūs praktiski mēnesi būsiet orientēts uz sadarbību, kompromisiem un, cik nu tas iespējams, mierpilnu rezultātu. Tomēr vēl šajā nedēļas nogalē jums būs vēlme savās attiecībās kaut ko fundamentāli izmainīt, ienest jaunas vēsmas. Arī pilnmēness saaktivizēs jūsu mīlestības sfēru.

Strēlnieks

Iespējams nedēļas sākumā būs kādi tēriņi mīlestības vārdā, vai nu uz mīļoto cilvēku vai bērniem, kas var radīt papildus stresu. Jūs par savu taisnību būsiet pārliecināts, bet tik un tā var sanākt diezgan daudz skaidrot savu viedokli un redzējumu. Šis būtu ļoti nepateicīgs laiks jebkādām jaunām saistībām, kā arī telefona iegādei un ieguldījumiem automašīnā, kuru nepilnības var atklāties tikai ar laiku. Savā darba vidē jūs būsiet noskaņoti veikt diezgan vērienīgas izmaiņas – sevišķi vizuālie uzlabojumi, sadarbība, bet iespējams arī atbrīvoties vai kā savādāk veicināsiet izmaiņas kolektīvā, tai skaitā, varat arī paši uzsākt meklēt citu darbu. Pilnmēness ietekmē saaktivizēsies dilemma starp darbu un mājām.

Mežāzis

Nedēļas sākumā ar visu to, ka jums būs vēlme atpūsties vai pievērsties kādiem ģimenes jautājumiem, jūs ieslēgsiet pašdisciplīnu un darīsiet to kas jādara. Jums var sanākt atgriezt kādu pirkumu uz garantiju vai pārskatīt kādus citus ar finansēm saistītus darījumus. Ja domas jums pinas un maļas ap kādiem naudas jautājumiem, centieties pārslēgties, jo situācijas atrisinājumam visticamāk būs vajadzīgs laiks. Nesteidziniet notikumus. No 5. marta jūs praktiski mēnesi būsiet noskaņoti uz atpūtu, izklaidi un romantiku. Tā iespaidā atjaunosiet garderobi, skatīsities pēc kāda pasākuma biļetēm vai laiskošanās iespējas. Šonedēļ spēsiet vieglāk iziet uz piedzīvojumiem, izmēģināt ko jaunu vai labi aizmirstu veco.

Ūdensvīrs

Jūsos atjaunosies sparīgums un vēlme izrunāties, dalīties vai vienkārši socializēties. Iespējams, ka jūsu dzīvē atgriezīsies kāds draugs vai paziņa, kas var palīdzēt atrisināt kādu šā brīža problēmu vai neskaidrību. Ja saskaraties ar kādām tehniskām ķibelēm, vienkārši elpojiet dziļi, neko svarīgu jūs garām nepalaidīsiet. No ceturtdienas praktiski mēnesi jūs vairāk tieksities pavadīt laiku pa mājām - atpūšoties un izbaudot daudz mierīgāku ikdienu. Tanī pašā laikā šīs nedēļas pilnmēness akcenti vēl pirms tam var radīt vēlmi uztaisīt mājās nelielu revolūciju, varbūt pārkārtot, labiekārtot vai kā citādi uzlabot. Palielākiem pirkumiem būs tendence sevi neattaisnot.

Zivis

Šonedēļ, no aktīvām pārdomām, kuras prasa iedziļināšanos kādā jautājumā, situācijas intuitīvu izpratni un pilnīgu pašatdevi, jūs ienirsiet dziļāk savā iekšējā pasaulē un zemapziņā. Ļoti iespējams jums liksies, ka runāšana ir pārvērtēta. Jūs tieksities paklusēt, savas domas paturot pie sevis vai izpaužot caur savu radošo pašizpausmi, kas caur tēliem, mūziku vai krāsām būs pat daudz labāk nododamas. No ceturtdienas mēneša garumā jūs gribēsiet dalīties ar ko skaistu, iespējams pašas radītu. Var labi veikties tirdzniecība, negaidīta iespēja ko pārdot. Ļoti spēcīga intuīcija, kas tās augstākajā izpausmē ies roku rokā ar iztēli un iedvesmu. Pilnmēness vedinās pastiprināti risināti attiecību jautājumus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

** Attēls - glezna un fotogrāfija - Edīte Meškovska, 2020

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt