cat 3169476 1280Mēness sāk pamazām augt un arī cilvēkiem, dabai un visiem procesiem būs tendence uzņemt apmērus un kur virzīties. No vienas puses šis ir uz sajūtām un noskaņām orientēts laiks, kas visam piedos tādu kā dziļdomīgu vai līdz galam nesaprotamu fonu. No otras puses, ir diezgan jaudīgas enerģijas, kuras atbild par mērķtiecību, gribu, virzību un gatavību iestāties par savu patiesību. Pie tam, tas viss nedaudz retrospektīvā “mērcītē”.

Tādēļ, šis ir labs laiks, kad pagātnes nopelnus, uzstrādnes, iemaņas vai ieceres var ar jaunu sparu bīdīt, stumt, virzīt vai atjaunināt, lai atkal izceltu saulītē.

Ļoti iespējams būs nopietni jāpārskata pieeja svarīgiem dzīves jautājumiem, būs liels kārdinājums rīkoties pa vecam, tāpat kā līdz šim, kaut arī jūsu iekšiņa tam var pilnībā pretoties. Lai arī neviegli, tomēr ieteicams būtu apzināti atgriezties un mainīt savu taktiku, grafiku, mērķus un metodes.

Nepazaudējiet savu sirdsapziņu un sirdsmieru ceļā uz saviem mērķiem un panākumiem, vai mēģinājumos apliecināt savu patiesību. Elastīgums, maigums, spēja ļauties procesam, arī atpūsties vai vienkārši izvēdināt galvu, vajadzēs biežāk kā iepriekš. Tādēļ, ja jūtat iekšējo spriedzi par to, ka viss nevedās tā kā gribētos, iesaku: 1) pārslēgt uzmanību uz ko citu, atpūsties; 2) vediet aktīvu dzīves veidu, tas dabiski palīdzēs sabalansēties.

Galvenā rekomendācija nedēļai – nedariet vairāk, dariet gudrāk. Miksējiet pašizziņu, jaunā apguvi, izpēti un iedziļināšanās mirkļus ar aktīvu rīcību. Rezultātus gūs tie, kuri darīs mazāk un precīzāk, nekā vairāk un no visa pa druskai, izmētājoties uz visām pusēm. Balstieties savā pieredzē, tai šobrīd būs liela vērtība.

Auns

Pats nedēļas sākums var būt vēl tāds nekāds, domās kaut kur peldēsiet un arī tā kārtīgi pieslēgties ikdienas aktualitātēm nebūs viegli. Tomēr jau no trešdienas jums uzradīsies otrā elpa, kad gribēsiet vairāk noteikt toni kā lietām jānotiek – ātrāk, pareizāk vai precīzāk. Pacietība jums var nebūt vispār, tāpat kā elastības un spējas pielāgoties. Iespējams mēģināsiet gūtu rezultātus tāpat kā iepriekš, bet būs kādi kavēkļi, aizķeršanās, kas uzskatāmi palīdzēs saprast, ka ir vajadzīgs mainīt pieeju, attieksmi, metodes vai instrumentus, sevišķi saistībā ar profesionālajiem jautājumiem un panākumu gūšanu. Nedēļas nogalē nebūtu ieteicams tērēt lielas summas. Būs oriģinālas idejas, kuras nākotnē var noderēt.

Vērsis

Šajā laikā jūs būsiet ļoti spēcīgi noskaņoti uz kādiem ideāliem – ideālo dzīvi, nākotni un sevis versiju. Tas var ļoti iedvesmot un pacelt virs ikdienas rūpēm un raizēm. Tomēr būtu jāuzmanās, visu savu šodienu mērīt pēc šo ideālu radītā standarta. Jo tad varat iedzīvoties neapmierinātībā ar pašreizējo dienu. Draugiem būs liela nozīme visā ko darāt un iespējams atjaunot kādu senu draudzību. Vislabprātāk jūs savu laiku veltīsiet meklējot iespējas kādam ceļojumam, nododoties apmācībām vai pārskatot savus nākotnes plānus, pēc nepieciešamības tos piekoriģējot. Šis laiks nedos iespēju atpūsties, bet gan stratēģiski rīkoties nākotnes vārdā. Kāda iegriba var jūs samotivēt censties un darīt savādāk kā ierasts.

Dvīnis

Šonedēļ tīsiet lielo domu par un ap to kā gūt lielākus panākumus vai sasniegtu kādus sev svarīgus mērķus. Domas tīsies un vīsies viena aiz otras. Tiklīdz kā jums būs sajūta, ka nu jau esat tikuši skaidrībā ar notiekošo, tā tūlīt pat kausi sasvērsies uz otru pusi un sāksies viss no sākuma. Šis laiks būs ļoti pateicīgs, lai izvērtētu, pārskatītu un atkārtoti mēģinātu sasniegt kādu sev svarīgu atskaites punktu. Pie tam, mēģiniet vadīties vairāk pēc sajūtas, nevis ar prātu visu izskaitļot un izplānot. Trešdiena ir nozīmīgs atskaites punkts, no kura jūs ienirsiet dziļi savā radošajā tēlu pasaulē – atbildes un izpratne nāks caur asociācijām un vizualizācijām, ļaujieties savam iekšējam sapņotājam un ar tā palīdzību tiksiet pāri visām iekšējām barjerām.

Vēzis

Vēzis būs ļoti nopietni noskaņots veikt ļoti jaudīgas un nozīmīgas dzīves izmaiņas. Pēdējā laika notikumi, iespējas, pienākumi un rūpes par tuvākajiem jūs visticamāk ir diezgan pamatīgi izsmēlušas. Tādēļ laiks ieviest jaunu vīziju par to kā jūs vēlaties dzīvot – ienesot vairāk maiguma, laika un rūpes par sevi. Tomēr, lai to izdarītu, būs jāpaveic gandrīz neiespējamais, jānosprauž robežas, jāatsaka vai drosmīgi jārunā par to, ka varēt, nenozīmē, ka jums tas ir jādara. Intuitīvā sajūta var jūs izvest cauri īstam mīnu laukam ar smagiem pienākumiem, kurus citkārt jūs aiz inerces uzņemtos. Šajā laikā jums jāmācās iestāties par sevi un to, kas jums svarīgs, savādāk apkārtējā pasaule saraustīs un izmētās uz visām pusēm.

Lauva

Šajā nedēļā jūs mainīsiet savas sociālās lomas vai tēlu. Tieši jūsu pašsajūtā vai iepriekšējā pieredzē smelsities izpratni vajadzīgajām pārmaiņām. Iespējams jūs kaut kur sāksiet izpausties daudz piezemētāk un atklātāk, bet kur citur, spītīgi turēsities pie saviem priekšstatiem. Liela uzmanība būtu jāpievērš veselībai un gana sabalansētai ikdienas slodzei. Jums ir labas iespējas izkopt veselīgu dzīves ritmu. Nebūtu ieteicams bez kāda iemesla pārāk kavēties atmiņās, tas var jūs pārāk sapīt un attālināt no šodienas mērķiem. Trešdien un ceturtdien būs lielāks optimisms un spontāna vēlme ko jaunu pamēģināt. Nedēļas nogalē iespējamas oriģinālas idejas kā gūt panākumus jums neraksturīgā veidā.

Jaunava

Lai arī cik ļoti jūs negribētu ieviest kārtību savās attiecībās un tajā ko jūs darāt, šonedēļ tas būs vairāk process, uz ko jūs tieksities, bet ne iegūstams rezultāts. Visas skaidrošanās, tikšanās, diskusijas un pārrunas novedīs pie daudzpunktes. Bet ja vēlaties pārskatīt kādus partnerības aspektus, šis tam būs gana labs laiks. Tāpat arī ir jārēķinās, ka pasaule no jums prasīs būt savādākiem kā parasti, palīdzot jums arī pašos saskatīt un izpaust vairāk radošās notis. Tomēr vispiemērotākais šis laiks būtu atpūtai, nodoties kādam hobijam vai dzīves romantiskajai pusei, noorganizēt kādu baudāmu kopā būšanu. Iespējams par sevi atgādinās kādas pagātnes attiecības, arī bērni var prasīt papildus rūpes.

Svari

Šobrīd centrālā jūsu dzīves arēna būs darbs un ikdienas pienākumi kā mājās, tā profesionālajā jomā. Jums būs labas iespējas novest līdz loģiskam finišam kādus iesāktos darbus, kā arī atgriezt, pielietot kādas agrāk apgūtas prasmes vai iemaņas. Ja jūsu darbība ir saistīta ar kaut kā izlabošanu, tad šis būs ļoti perspektīvs laiks. Var atgriezties vecie klienti vai sanākt satikties ar bijušajiem kolēģiem. Jāuzmanās no neuzmanības kļūdām un nepieciešamības pārtaisīt, atkārtot vai pieslīpēt. Mājās iespējams paveikt milzu pārkārtošanu – remonts, pārcelšanās vai labiekārtošana. Attiecībā uz savām vēlmēm būsiet ļoti spītīga un stingri turēsieties pie savas pārliecības, sevišķi trešdien un piektdien.

Skorpions

Ja neskaita nedaudz nostalģiski romantisko noskaņojumu, kas palēninās ikdienas soli, kopumā šīs ir gana perspektīvs un aktīvs laiks. Enerģijas būs daudz, tādēļ vai nu sportojiet un vadiet aktīvu dzīves veidu, vai vairāk nododaties mīlas priekiem. Jums būs svarīgi būt gana neatkarīgam un paspēt visu, tādēļ daudz laika varat pavadīt ceļā. Tomēr paralēli tam iespējamas kādas tehniskas ķibeles ar jūsu automašīnu, visticamāk ar kādu jau pazīstamu vainu. Jūsu dzīvē var atgriezties kāda agrākā mīlestība, ar kuru būs jāatrisina kāds pārpratums. Jārēķinās, ka šis laiks ir vairāk par darīšanu, nevis runāšanu, tādēļ ieklausieties intuīcijā, bet pārāk neanalizējiet, dariet to, ko sajūtat par pareizu.

Strēlnieks

Apņēmības pilni jūs nodosities darbam un visam tam, kas sniedz jums materiālo drošību un stabilitāti. Tomēr liela loma būs arī atpūtai un kādam klusuma mirklim, kad nodoties pārdomām par sevi, par to kas strādā, kas nestrādā un ko vajadzētu vēl pamainīt. Jūs ļoti vilinās jebkuru situāciju risināt pa vecam, bet notikumu daba vedinās tomēr atzīt, ka viena otra agrākā pieeja, taktika naudas pelnīšanā, pašrealizācijā un mērķu sasniegšanā, vienkārši vairs nestrādā. Mājās un ģimenē šobrīd viss var būt diezgan nekonkrēts, vairāk uz sajūtām balstīts, un, kamēr vadīsities pēc savas intuīcijas, nevis mēģināsiet izanalizēt, saplānot, noskaidrot un salikt visu pa plauktiņiem, viss veiksmīgi atrisināsies.

Mežāzis

Šī jums būs varen aktīva nedēļa. Mērķtiecība, pārliecība par sevi, vēlme un gatavība iziet uz iniciatīvu, uzņemties atbildību un atrisināt visu, kur saskatīsiet problēmas, nepilnības vai iespēju pielikt savu roku. Vienlaicīgi būtu jāuzmanās nepārvērtēt savus spēkus un neuzņemties pārāk daudz, saudzējiet savu veselību. Dodiet citiem iespēju jums palīdzēt, deleģējiet, ļaujiet arī citiem izpausties. Jums ir labas iespējas saņemt kādu interesantu piedāvājumu no bijušās darba vietas vai no kāda paziņas. Tomēr iet jaunajā vēl nesteidziet, kārtīgi visu apdomājiet. Šajā laikā jūs pamazām attīrāt savu vidi un prātu no nederīgā, tādejādi pamazām bruģējot ceļu diezgan kardinālām dzīves pārmaiņām.

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā diezgan daudz laika un uzmanības var sanākt pievērst naudas jautājumiem, iespējams mēģināsiet izvērtēt vai tas, cik daudz un kā jūs nopelnāt, spēj apmierināt visas jūsu vajadzības. Būtu ieteicams lieki netērēties un vispār līdz pat 10. martam nevajadzētu veikt lielus pirkumus. Iespējams jums ir kāda iecere vai esat nodevušies darbam, pētījumam vai kam līdzīgam, kur vajadzīga vienatne vai klusums. Šonedēļ iespējams kāds pasūtījums vai “haltūra”, saistībā ar kādu agrāk vairāk lietotu talantu. Būtu ieteicams nenoslēgties un pārāk neizolēties no draugiem. Nedēļas nogalē varat piedzīvot spēcīgu atklāsmi vai ideju, kā likt lietā savas prasmes, lai dzīvotu pārtikušāku un aizraujošāku dzīvi.

Zivis

Šis ir ļoti svarīgs un jums ļoti nozīmīgs laiks. No vienas puses maigs un intuitīvs, no otras puses – gana jaudīgs un pat uzņēmīgs. Jūs viegli aizkustināsities un iedvesmosities, viegli spēsiet sajust citu cilvēku kreņķus un satraukumus. Šāds paaugstināts jūtīgums jums palīdzēs tikt lielākā skaidrībā pašiem ar sevi, tanī pašā laikā radīsies arī dabiska vēlme kādam palīdzēt vai atbalstīt. Šis ir laiks, kurā jūs uzliksiet toni visam nākamajam gadam, tādēļ centieties nepazaudēties apkārtējos cilvēkos. Pastiprināti spēcīgi darbosies jūsu iztēle un radošā domāšana. Jūs varat pabeigt vai atsākt kādu savu hobiju, radošo projektu vai svarīgu ieceri. Labs laiks, lai pārskatītu ilgtermiņa plānus.

 

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt