watercolor 1020509 1280Šī būs salīdzinoši harmoniska nedēļa, pat ar visu to, ka tās izskaņā būs gaidāms ugunīgi spilgts un gana aktīvs pilnmēness.

Nedēļas sākumā var tikt noslēgti kādi svarīgi, ilgtermiņā nozīmīgi darījumi, līgumi, vai kādā citā formālā veidā nostiprinātas vienošanās, arī par sadarbību, noteikumiem vai kārtību.

Jau no 3. februāra, turpmāko divu mēnešu garumā, domās un vārdos, norunās un solījumos vairāk dominēs nekonkrētība, sapņainība, neprecizitātes, citiem vārdiem, plūstoši peldošs kļūs viss, kas nāk no jūsu prāta. Tas ļoti bagātinās visus radošos, arī filosofiski un tēlaini domājošos. Savukārt var apgrūtināt dzīvi tiem, kuriem racionalitāte, loģika un precizitāte ir ļoti augstā vietā.

Savukārt no 7. februāra līdz 5. martam mīlas dieviete Venēra pāries pie ugunīgajiem Auniem. Tā iespaidā sievietes kļūs uzstājīgākas, prasīgākas, aktīvākas un temperamentīgākas. Tas var palīdzēt sapurināt jebkuras attiecības, tāpat vien, lai pārāk neatslābinātos. Tāpat tas motivēs aktīvākam dzīves veidam, ar sportu, dejām, pastaigām u.tml.

Gaidāmais pilnmēness 9. februārī atnesīs spontānu, nepastarpinātu radošo draivu, kuru būs ļoti grūti noturēt sevī. Tā vien prasīsies satikties ar draugiem, uzorganizēt svētkus vai kā savādāk sabiedriski aktīvi pavadīt laiku. Ja jūs pārāk ilgi būsiet noniecinājuši savas vēlmes, vajadzības, veselīgu egoismu, tad kopā ar pilnmēnesi tas nekontrolējami spilgti parādīsies it visā ko darīsiet. Tādejādi palīdzot izlīdzsvarot un dziedināt savas esības dziļākos slāņus.

Lai nedēļa nes dzirkstošas atklāsmes un dziedinošu svētību!

Auns

Vēlme un griba izpausties tieši, nepastarpināti, drosmīgi un aktīvi šonedēļ ies roku rokā. Tur kur agrāk redzējāt šķēršļus, tagad spēsiet saskatīt iespējas; kur agrāk bija šaubas, tagad būs pārliecība; kas agrāk bija vienaldzīgs, tagad kļūs svarīgs un aktuāls. Savas vēlmes spēsiet nodot citiem tā, lai nevienam nebūtu iespējams pārprast jūsu nolūkus. Ja gribēsiet iepatikties un pievērst sev uzmanību; ja gribēsiet pārliecināties vai jūsos klausās un atzīst jūs par autoritāti un daudzos citos gadījumos, jūs būsiet nepārspējami. Iespējams karjeras paaugstinājums vai kādas jaunas saistības, kas saistītas ar jūsu šī gada mērķu īstenošanos. Pilnmēness vedinās pievērsties mīlestībai, izklaidēm un prieka gūšanai no dzīves.

Vērsis

Intuitīvi jūs zināsiet visu, kas vajadzīgs. Jūs saņemsiet konkrētus padomus vai norādes tam, kādas saistības jums ir jāuzņemas. Tāpat jūs varat intuitīvi, kā no zila gaisa apjaust, ka ir laiks konkrētām pārmaiņām, konkrētiem soļiem. Šobrīd pats galvenais nenovērtēt šo izpratni, atklāsmi vai sajūtu pārāk zemu, un sekot savai jaunajai vīzijai… kamēr dzīve jūs uz to virza “pa labam.” Nedēļas otra puse būs nedaudz dinamiskāka, iespējams pacelsies kādas tēmas vai situācijas, kuras ir saistītas ar kādiem pagātnes “dēmoniem” – vilšanās attiecībās, sevis nenovērtēšana, nespēja gūt to, ko vēlaties un tml. Viss tas, kas tagad par sevi atgādinās, palīdzēs jums identificēt tās zonas, kuras esat gatavi dziedināt, atlaist un mainīt.

Dvīnis

Šī būs sabiedriski aktīva nedēļa. Neslēpiet sveci zem pūra un izejiet uz iniciatīvu. Vieglāk vedīsies tiem Dvīņiem, kuri sevī ir attīstījuši labu devu radošuma, spēju adaptēties un pielāgoties situācijām. Sevišķi nedēļas vidū, ja būsiet gana mierīgi un vērīgi, spēsiet noķert daudz jaunas vēsmas, idejas, noskaņas un iedvesmu tam, ko un kā tālāk jums darīt. Tāpat arī šonedēļ saaktivizēsies jūsu vēlme draudzēties un pavadīt laiku domu biedru kompānijā. Tikai uzmanieties kļūt pārāk uzstājīgi, ja kāds jums atsaka, ziniet, turpat blakus ir kāds cits, kurš pat ļoti labprāt ar jums pavadītu vairāk laika. Pilnmēness aktivizēs konfliktu kā sabalansēt savus profesionālos mērķus ar ģimenes vajadzībām.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē ideāli, iedvesma un perspektīvas izjūta izpaudīsies savienojumā ar praktisku konkrētību visā ko darāt. Nepalaidiet garām iespēju smelties idejas no “kosmosa” – ļaujiet sev pabūt klusumā un mierā, lai varētu apjaust jaunās ieceres, idejas, virzienus un vīziju, kas var bagātināt jūsu tālāko dzīvi. Ja kādu iemeslu dēļ jūs būsiet sevī krājuši rūgtumu par nesasniegtiem sapņiem, nerealizētiem plāniem un ambīcijām, tad nedēļas otrā pusē viss uzkrātais tieksies izpausties – tās var būt provocējošas situācijas, mājieni vai nostalģiskas atmiņas. Tikai šoreiz, lai dāvātu jums spēku pārvarēt inerci un diezgan drosmīgi, dažiem liksies pat nekaunīgi, pieprasīt vajadzīgo uzmanību atalgojumu, paaugstinājumu vai tml.

Lauva

Nedēļa sāksies ar vēlmi no vārdiem pāriet pie darbiem. Sevišķi, ja jau ilgstoši esat iesaistījušies kādās diskusijās, pārrunās vai savas taisnības aizstāvēšanā. Visi līdzšinējie rāmji un ierobežojumi, apkārtējo priekšstati un pieņēmumi vairs uz jums neatstās tādu iespaidu kā iepriekš. Jūs būsiet gatavs iedziļināties, iztēloties vai sajust kā būtu, ja būtu savādāk. Iekšēji un ārēji jūs briestat kādām pārmaiņām un tieši iztēle, jūsu spēja uz notiekošo paskatīties no plašākas perspektīvas un piedzīvotie atklāsmes mirkļi jums tajā palīdzēs. No piektdienas pieaugs jūsu autoritāte, vēlme ceļot, ko jaunu apgūt un gūt iespaidus. Savukārt pilnmēness pastiprinās jūsu spontanitāti un vēlmi būt cilvēkos.

Jaunava

Lai arī gads kopumā jums ir ļoti labs un iespējām piepildīts. Šī nedēļa būs vairāk izaicinoša un nekomfortabla. Viens no galvenajiem iemesliem slēpsies tajā, ka pasaule – apkārtējie cilvēki – kļūs nekonkrētāki, bieži pārteiksies, kļūdīsies, mainīs domas vai vienkārši īsti nespēs noformulēt līdz galam savu domu. Ar tik radošu piegājienu pat diezgan lietišķiem jautājumiem, jūs spējat tikt galā tikai mazās devās. Tādēļ var uzrasties tāda kā haosa sajūta, kas var pat nedaudz biedēt. Jau nedēļas otrā pusē jūs sāks vilināt ekstrēmākas vai provocējošākas nodarbes, kas var būt saistīts arī ar naudas riskiem. Gaidāmais pilnmēness jums aktualizēs to, kā sabalansēt savus pienākumus ar vēlmi pabūt vienatnē un atpūsties.

Svari

Šonedēļ var izdoties nokārtot jautājumus saistībā ar darba vietas maiņu, labiekārtošanu vai atrast telpas jūsu gaumei un vajadzībām. Iespējams aizsāksiet sarunas par kādu biznesa iniciatīvu, projektu vai sadarbības ieceri, kuras galvenais uzdevums būs iziet ārpus ierastajiem rāmjiem. Jūs diezgan labi sajutīsiet jaunās vēsmas un vismaz ideju līmenī tiksiet pie atklāsmēm par tālāko darbošanos. Partnerattiecībās jums būs vieglāk kā citkārt pastāvēt uz savu viedokli. Patiesībā, ja jūs savās attiecības pārāk daudz būsiet gājuši uz kompromisiem, tad tagad var parādīties pat diezgan kategorisks spīts. Pilnmēness iespaidā būs jāžoglē starp bērnu vajadzībām, izklaidēm vai radošuma uzplūdiem un iepriekš ieplānoto.  

Skorpions

No šīs nedēļas sākot, aptuveni divu mēnešu garumā, ar jūs galvu būsiet vai nu savos hobijos, izklaidēs vai pievērsušies savas dzīves romantiskajai pusei. Tās var būt sarunas, iepazīšanās, tikšanās, flirti un randiņi vai vienkārši jauka kopā būšana. Šajā laikā jums būs ļoti spēcīga intuīcija un jūs viegli noķersiet mājienus, dažkārt, pat pirms otrs pats to būs sapratis. Ja ir bērni, iespējams būs jāatrisina kāda viņu radīta ķibele. Darbā un attiecībās ar kolēģiem var būt zināmi saspīlējumi, ērtie kolēģi, pārbaudot savu svarīgumu, var kļūt nepiekāpīgi. Arī jums var sanākt runāt lielākiem burtiem, lai jūsu sadzirdētu un ņemtu vērā. Pilnmēness gaisotnē var rasties dilemma – kā apvienot profesionālos mērķus ar mājas dzīvi.

Strēlnieks

Jūsu domas un sarunas būs orientētas uz ģimeni, mājiniekiem, tuviniekiem, savstarpējām attiecībām vai tīri praktiskiem dzīves vietas jautājumiem. Tās tēmas, kas šonedēļ parādīsies pie apvāršņa, būs aktīvas vēl vismaz divus mēnešus. Sarunas ar kādu tuvinieku var jums pamest ideju par nepieciešamajām izmaiņām savā darbā un ikdienā. No piektdienas pastiprināsies jūsu vēlme izklaidēties un labi pavadīt laiku, bet mīlas balodīšiem – pavadīt vairāk laika kopā. Ja būsiet pārāk ilgi un pārāk daudz sevi noslogojis darbā, mācībās vai kādos projektos, tad vēlme atpūsties, neskatoties ne uz ko, var būt stipri visaptveroša un nekontrolējama. Pilnmēness jūs pozitīvi uzlādēs sabiedriskām aktivitātēm.

Mežāzis

Nedēļa sāksies uz diezgan pacilājošas nots. Iespējams jums veidosies jauna draudzība vai radīsies iespēja padalīties un izrunāties par visu aktuālo un satraucošo. Rezultātā tikt arī pie atbildēm un lielākas skaidrības. Jūs labi ģenerēsiet idejas par to, kā uzlabot, izmainīt vai ieviest jauno profesionālajā jomā, bet tīri privātajā – kā padarīt savu dzīvi aizraujošāku, dinamiskāku un priekpilnāku. Mājinieku vēlmes un vajadzības var kļūt tik neatliekamas, ka jums nepiedos, ja jūs liksiet pagaidīt. Tāpat ir iespējams, ka jums pašam būs sakrājies sagurums kā dēļ arī vēlēsities vairāk laika pavadīt pa mājām un atpūsties. Pilnmēness jums var saaktualizēt naudas jautājumus, kura īslaicīgi jums kaut kam var pietrūkt.

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā jums ir iespēja smelties lieliskas idejas, dziļas atklāsmes un gūt vērtīgu ieskatu tuvākajās gaidāmajās savas dzīves izmaiņās. Galvenais runājieties un dalieties ar citiem. Pastāstiet saviem draugiem vai tuviniekiem, kas jums ir svarīgi, ko jūs vēlētos un kas vēl pilnai laimei pietrūkst. Jo konkrētāk, jo labāk! Šīs pārdomas un sarunas var kļūt par pirmajiem zvaniņiem kam jaunam, ko realizēsiet tuvākajos pāris mēnešos. Nedēļas otrā pusē jūs jebkuru situāciju risināsies ar šarmu un spītīgu apņēmību, kas var palīdzēt tirgojoties, veidojot noderīgus kontaktus vai darījuma attiecības. Pilnmēness iespaidā jūs vairāk kā citkārt vēlēsities tikt pamanīts un saņemt apkārtējo uzmanību un atzinību.

Zivis

Līdz ar šo nedēļu jums kļūs vieglāk noķert un vārdos noformulēt savas sajūtas, noskaņas, vēlmes un tieksmes. Katram vārdam, ko teiksiet būs zināms svars, kuru veidos jūsu sajūtas, pieredze un nojausmas. Ieteicams būtu pierakstīt savas atziņas, atklāsmes, vēlmes un noskaņas, kā arī rast iespēju padalīties ar uzticamu personu, ar kuru jūs esat uz “viena viļņa”. Naudas jautājumos jums būs jābūt ļoti konkrētiem un lietišķiem. Iespējams saņemsiet kādus finansiālos bonusus. Tanī pat laikā, ja uz sevi ilgstoši būsiet ekonomējis, tad šonedēļ nespēsiet vairs iziet uz šādiem kompromisiem ar sevi, un, visticamāk, kārtīgi patērēsities. Gaidāmais pilnmēness jūs mudinās sabalansēt ikdienas pienākumus ar atpūtas mirkļiem.

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt