chinatown 107835 1280Salīdzinoši ar visu iepriekš piedzīvoto un sajusto šajā 2020.gadā, šī nedēļa būs konkrēts spēles noteikumu mainītājs (game changer).

Nedēļa sāksies ar pavisam vecu mēnesi, tādēļ visa nedēļas pirmā puse tiks aizvadīta noslēguma un vecā aizvadīšanas sajūtās.

21. janvārī Saulīte no mērķtiecīgajiem un saprātīgajiem Mežāžiem pāries pie draudzīgajiem smējējiem – Ūdensvīriem. Daudz laimes jums dzimšanas dienā – bez jums pasaulei pietrūktu tālredzības, vienotības un spēja noķert pārmaiņu vējus.

24. janvārī noslēgsies aptumsumu un visādi citādi astroloģiski īpašais mēness cikls, kurš novedīs līdz finišam visas svarīgākās tēmas un ļaus norimt iekšējo pāreju radītajiem emociju viļņiem. Ar to arī noslēgsies 12 gadu cikls pēc ķīniešu zodiaka.

Tādēļ, ja jums ir vēl kas no kā atbrīvoties, ko noslēgt vai savās dzīvēs pabeigt, laiks līdz mēness cikla beigām tam vēl būs ideāli piemērots. Attiecīgi ar jaunā mēness cikla sākumu, 24. janvārī, pl. 23:42, sāksies Žurkas gads. Tādēļ varat gatavoties svinībām ar laimes liešanu, vēlmju rakstīšanu un jauna sākuma sagaidīšanu. Tikai tagad tā pa īstam sāksies 2020. gads!

Kopumā nedēļa būs ļoti patīkama sajūtās, iedvesmojoša, pacilājoša, pilna sarunām un jaunām iniciatīvām, kā arī piemērota lielo gada plānu kalšanai kā uz papīra, tā arī ar astroloģijas, taro vai citu metožu starpniecību, sevišķi no 25. janvāra.

Lai dzīves dāvanām piepildīta nedēļa!

Auns

No šīs nedēļas jūs kļūsiet vairāk aizņemti ar ilgtermiņa plāniem un to iekustināšanu. Vēl līdz piektdienas vakaram varat izskrāpēt savu pagātni un tās mesto ēnu nospiedumus – vai tās būtu bailes, neveselīgas attiecības vai citi laika zagļi. Savukārt ar jauno mēness ciklu un Žurkas gada sākumu jūsu uzmanība pilnībā pārslēgsies uz jauniem ilgspēlējošiem plāniem. To īstenošanā liela loma var izrādīties jūsu draugiem un domubiedriem, kā arī ļoti svarīgi būtu iniciēt dažādas tikšanās, informācijas iegūšanu vai pārrunas. Vienlaicīgi jūs būsiet stipri romantiski vai sapņaini noskaņoti un kāda aizraušanās var pilnībā pamainīt notikumu gaitu. Iespējams burvīgs ceļojums vai atpūta ar mīļoto cilvēku.

Vērsis

Jūsu skats šonedēļ tiks pievērsts konkrētiem mērķiem, kurus būs pienācis laiks īstenot dzīvē. Jūs varat kļūt redzamāki, pamanāmāki, kāds kāps uz skatuves, kāds vienkārši izpaudīsies daudz atvērtāk un brīvāk kā iepriekš. Līdz pat piektdienas vakaram, ieskaitot, jums būs laba fortūna, jums pavērsies kādas ilgtermiņa iespējas vai vienkārši labi jutīsities. Tomēr uzmanieties pārāk atslābt, jo citādi palaidīsiet garām tās visuma zīmes un iespējas, kas jums tiek piedāvātas. Līdz ar jauno mēness ciklu un Žurkas gada sākumu, laiks dzīvē realizēt savus mērķus – drosmīgi un neko neatliekot. Kopā ar to jums būs gana koķetīgs noskaņojums un labas iespējas iepazīties, izbaudīt randiņus un romantisku kopā būšanu.

Dvīnis

Tagad jūs spēsiet uz visu notiekošo paskatīties no daudz plašākas perspektīvas, tādejādi viegli pamanīsiet tos dzīves aspektus, kuri līdz galam nestrādā un spēsiet to izmainīt, mainot savu dzīves stratēģiju. Jums piemitīs oriģināls lietu redzējums un viegli ģenerēsiet jaunas idejas, lai izietu no jebkuras tā dēvētās “problēmsituācijas”. Ja darbojaties izteikti birokrātiskā vidē, jums var nākt labs piedāvājums vai pavērties kāda karjeras iespēja. Līdz pat piektdienas vakaram būtu rekomendējams atpūsties un atmest informatīvos laika zagļus. Savukārt ar žurkas gada sākumu, ar 100% atdevi nodoties savai jaunajai dzīvei, kurā liela loma būs jauniem cilvēkiem, ceļojumiem un daudz lielākam vērienam.

Vēzis

Darbi un ikdienas pienākumi vēl joprojām jums būs stipri padaudz. Tomēr ar šo nedēļu tajos parādīsies lielāks gaisīgums un rotaļīgums. Darba vidē var uzdzirkstīt kāds flirts, kuram ir labas iespējas attīstīties par ko vairāk. Jūsu intuīcija būs savos uzdevumu augstumos un pat tad, ja jūs nespēsiet vārdos noformulēt vai paskaidrot savu izvēli, tā noteikti ilgtermiņā būs veiksmīgākais scenārijs. Līdz piektdienas vakaram būtu ieteicams atbrīvoties no nedrošības, satraukumiem un veciem atmiņu stāstiem, kuri sen jau vairs neatbilst patiesībai. Atbrīvojiet savus spārnus jaunam lidojumam. Līdz ar žurkas gada sākumu, jums būs jāuzdrīkstas un arī jāuzņemas vairāk un lieks smagums tam tikai traucēs.

Lauva

Ar šo nedēļu, tuvāko mēnesi jūs pievērsīsities attiecību jautājumiem. Tās var būt gan profesionālās attiecības, gan laulība un draudzība. Jūs dabiski tieksities ņemt vērā otra cilvēka viedokli un lietu redzējumu, meklēsiet kopsaucējus un kompromisus. Savukārt darbā var tikt noslēgts kāds vērienīgs darījums, līgums, kuram būs ļoti liela nozīme jūsu tālākajā darbībā. Šajā laikā jūs viegli iepazīsities un atradīsiet kopēju valodu, labs potenciāls izveidot jaunas attiecības vai esošās aiznest jaunos augstumos, uzšķilt liesmu. Arī kāds koncerts vai sajūtas raisošs kultūras pasākums jūs iedvesmos pieredzēt jaunas dimensijas. Žurkas gads pie jums ieradīsies ar lielu vēlmi draudzēties un aktīvāk izpausties pasaulē.

Jaunava

Ar šo nedēļu jūs vairāk pievērsīsities darbam, ikdienas solījumiem un citiem darbiem un nedarbiem ar ko piepildīt savu ikdienu. Iespējams veidosiet jaunus kontaktus vai apgūsiet jaunas profesionālās zināšanas. Jebkurā gadījumā – būsiet stipri aizņemti. Mīļotais cilvēks jums var sagādāt patīkamu pārsteigumu. Iespējams pat bildinājums. Labs potenciāls ir arī izveidot jaunas romantiskās attiecības. Iepazīties var palīdzēt ģimene vai dzīvesvietas uzlabojumi. Aizejošajā mēnesī un divpadsmit gades ciklā būtu pagātnē jāatstāj neveselīgs dzīves veids un ieradumi – laika zagļi. Žurkas gads jums atnesīs mīlestību, veiksmi un veselību, bet, lai tas vis piepildītos, jums pašiem būs jāiziet uz iniciatīvu.

Svari

Šonedēļ jau sajutīsities pavisam labi. Prāts jums nesīsies uz izklaidēm, atpūtu, kādu amzieri vai rotaļīgumu. Ja darbojaties radošajā sfērā – ļoti vērtīgs un iespējām bagāts laiks. Iedvesmas mūza burtiski jums čukstēs ausī visādas iespējas, variantus, tēlus un iedvesmojošus scenārijus. Ļaujieties tai, šajā laikā jūs savā dzīvē un vidē varat radīt vai ienest daudz skaistuma. Tāpat arī lielu devu jūsu uzmanības var prasīt bērni un ar viņiem saistītie jautājumi. Līdz piektdienas vakaram pagātnē būtu jāatstāj visi tie atpūtas un izklaides veidi, kuri jums nesniedz to prieku, ko agrāk. Tā vietā jaunais žurkas gads nāks ar jauniem interesantiem hobijiem, radošām aktivitātēm un uzlādējošu kopā būšanu ar mīļajiem.

Skorpions

Tuvāko mēnesi galvenā notikumu arēna būs jūsu dzīves vieta, ģimene un tuvinieki. Vienlaicīgi iespējams kāds izbrauciens, kura laikā jūs nodemonstrēsiet labākos no saviem talantiem, piemēram, ekskursija vai uzstāšanās. Izklaides un atpūtas jomā iespējams tikt pie laba darījuma vai ļoti pacilājošas iespējas. Šajā laikā jums būs ļoti spēcīga intuīcija, kura noteikti jums palīdzēs rast uzticamākos, efektīvākos un pateicīgākos cilvēkus un iespējas. Atvadoties no cūkas gada, jums būtu jāatvadās no paziņām, sarunām, čatiem, sociālajiem tīkliem un informācijas avotiem, kas ir galvenie jūsu laika zagļi. Tā vietā žurkas gads ienesīs jaunas dimensijas jūsu ģimenes attiecībās un risinās īpašuma jautājumus.

Strēlnieks

Jums turpinās gana aktīvs periods. Jūs viegli iziesiet uz iniciatīvu un, pateicoties tam, ātri gūsiet vēlamos rezultātus. Ģimenes vai tuvinieku vajadzības jūs spēcīgi motivēs meklēt jaunas vai papildus iespējas savas finansiālās situācijas uzlabošanai, kas vainagosies rezultātiem. Jūsu noskaņojums būs piesardzīgi optimistisks. Tanī pašā laikā, jūsu sociālās aktivitātes var pieaugt ģeometriskā progresijā. Ļoti pateicīgs laiks reklāmai un jaunu kontaktu veidošanai. Ar aizejošo mēness ciklu, jums ir iespēja noslēgt bažas un raizes par savu materiālo drošību un stabilitāti. Tā vietā, ar žurkas gada sākumu, ieaicinot savā dzīvē lielāku vieglumu, rotaļību un spēju ar to inficēt arī citus.

Mežāzis

Nedēļa var aizsākties gana gausi un visas darba dienas varēsiet veltīt tam, lai nobeigtu procesus, projektus un izpildītu solījumus, pirmām kārtām, jau sev dotos. Pamazām jūsu uzmanība no sevis un savas jaunās identitātes iepazīšanas, pārslēgsies uz jūsu finansēm – kādiem lielākiem tēriņiem vai tam, kā labāk izlietot savus resursus. Laika pavadīšana pie ūdens jūs ļoti relaksēs un palīdzēs palūkoties uz notiekošo no plašākas perspektīvas. Reklāma vai kāds paziņa var jūs iedvesmot ne tik kritiski skatīties uz savu dzīvi un pasauli kopumā. Kopā ar cūkas gadu, atvadieties no skepticisma un konservatīvisma. Kopā ar žurkas gadu savā dzīvē ieaiciniet brīvāku, aizraujošāku un dinamiskāku pašizpausmi.

Ūdensvīrs

Daudz laimes jums draudzīgie, radošie un iestāvējušo kārtību izaicinošie Ūdensvīri dzimšanas dienā! Ir sācies jūsu īpašais mēnesis un šī nedēļa piedos gana daudz sološus akordus. Kamēr vēl noslēdzās iepriekšējais divpadsmit gades cikls, vēl līdz piektdienas vakaram jūs varat atbrīvot sevi no kāda zemapziņā iesēdējušos mošķīša, noslēgt kādu slepenībā lolotu projektu, var atklāt kādu noslēpumu, lai tas jūs vairs nenospiest. Jaunais žurkas gads nesīs jau diezgan labi paredzamās pārmaiņas jūsos pašos, jūsu attiecībās ar tuviniekiem un dzīves vietā. Draugi jums var sarūpēt erotiska rakstura dāvanu. Ja piemirsīs vai ne tā apsveiks, jūs varat arī apvainoties, tādēļ labāk runājiet par to, ko vēlaties.

Zivis

Šonedēļ no draugu vai domu biedru vidus varat gaidīt, ka pavērsies kāda negaidīta opcija vai tiks sarūpēts kāds iepriecinošs pārsteigums. Tāpat arī vislabākā sajūtu un iedvesmu buķete būs piedzīvojama esot kopā ar savējiem. Savos ilgtermiņa projektos un plānos jūs sāksiet saskatīt jaunas un pacilājošas perspektīvas. Jūs viegli spēsiet iedvesmot citus lieliem mērķiem un to darot, smelsities iedvesmu arī paši savām uzvarām. Aizvadot cūkas gada pēdējās dienas, jums būs iespēja atvadīties no tiem saviem ilgtermiņa plāniem, kuri nesniedz ne vajadzīgo gandarījumu, ne finansiālo atdevi. Tā vietā, kopā ar žurkas gada sākumu, ieaiciniet savā dzīvē daudz aizraujošāku, vieglāku un dinamiskāku plānu realizāciju.

 

 

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt