balance 110850 1280Iepriekšējo nedēļu spriedze un iekšējais saspringums par to, kā visu paspēt, lai tikai ko nozīmīgu nepalaistu garām, nu jau ir aiz muguras. Aptumsumu koridors ir beidzies un nākamā turbulences zona būs tikai jūnijā. Arī nozīmīgākie planetārie “tīrītāji”, kas ļāva atsijāt graudus no pelavām, savu svarīgāko darbu ir paveikuši.

Tagad, ar šo nedēļu, būtu pamazām jāmēģina atgūt iekšējo harmoniju un savest kārtībā savu iekšējo bilanci, kas zaudēts, no kā atvadījāmies un kas ir palicis kā stabila vērtība jūsu dzīvē. Spēks, skaistums un profesionalitāte rodas caur rūdījumu, šis ir laiks kad izdarīt secinājumus par kārtējo norūdošo pieredzi.

Pati nedēļa ar katru nākamo dienu paliks aizvien vieglāka, patīkamāka, varbūt kaut kur pat rotaļīga vai draiskulīga. Mēnestiņš aizvien vairāk saruks un arī cilvēki kļūs mierīgāki. Ļoti daudziem pie sirds ies mūzikas klausīšanās, mākslas baudīšana, kā arī sapņošana par zilām tālēm un skaistiem ceļojumiem.

Saasināsies intuīcija un vēlme sevi izpaust caur mākslu. Tāpat arī būs oriģināls skatījums uz lietām un daudz labu radošo ideju. Visā ko darīsiet, būs jaušams estētisms, oriģinalitāte un smalki intuitīva noskaņa. Atļaujiet savā dzīvē atgriezties arī vieglumam, visi lielie plāni, mērķi, ambīcijas un idejas nekur nepazudīs. Izelpojiet!

Auns

Šī jums būs sociāli aktīva nedēļa, pilna ar dažādām sabiedriskām aktivitātēm. Jūs paši būsiet noskaņoti diezgan mērķtiecīgi un ambiciozi. Šajā laikā varat daudz enerģijas ieguldīt, lai izplānotu tuvāku vai tālāku nākotni. Tāpat arī šis būtu piemērots laiks ārzemju ceļojumam, sevišķi ar aktīvo atpūtu. Ideāls laiks arī – ja jums ir jāpabeidz kādas apmācības, jāraksta vai jāiziet noslēguma pārbaudījumi. Lai atpūstos, jums būs vajadzīgs laiks sev, vislabāk atpūšoties pie ūdens vai draudzīgā kompānijā. Jūs kļūsiet ļoti noslēpumaināks un jūs kā magnēts vilinās visas lielās dzīves un pasaules uzbūves mistērijas. Nododieties apcerei, jūs varat piedzīvot ne vienu vien atklāsmi un rast aizraujošas idejas saviem tālākajiem plāniem.

Vērsis

Jūs vadīs augsti ideāli un iedvesmojoši plāni. Šādā noskaņojumā jūs varat pievērsties kādam labdarības projektam vai iecerei padarīt šo pasauli par labāku vietu, kur būt. Iekšēji jūs tiecaties un esat gatavi diezgan lielām dzīves izmaiņām un, ja saglabāsiet savu nosvērto un praktisko lietu redzējumu, planētas tam ir ļoti labvēlīgas. Aizvien vairāk kļūs jūtams tas, cik liela loma ir skaistumam un vienkāršai pieejai lietām. Jūsu radošā enerģija var dzirkstīt netipiskā un ļoti atsvaidzinošā veidā. Ja jūs savās zināšanās mēdzat dalīties vai jums ir ar ko dalīties, šis ir īstais brīdis to sāk darīt. Lai sasniegtu savus mērķus, būtu ieteicams runāt un dalīties ar savām idejām. Neslēpiet sveci zem pūra.

Dvīnis

Gaisā vēl joprojām virmos provocējoša un smacējoša nopietnība, bet jau no ceturtdienas, tā diezgan būtiski samazināsies, šogad pirmo reizi ļaujot jums normāli ievilkt gaisu un izmantot savus talantus. Jūsos atgriezīsies dzīvesprieks, veselīga humora izjūta, asprātība un svaigas idejas tālākajām gaitām. Jūs vieglāk uztversies jaunu informāciju un apgūsiet ko jaunu, tādēļ varat ko jaunu pamācīties. Ļoti svarīga atkal kļūs draudzība un aizraujošas sarunas, pat diskusijas, ar interesantiem cilvēkiem par diezgan augstām tēmām. Pat īpaši necenšoties, jūs varat atstāt harizmātisku iespaidu vai piedzīvot negaidītu slavas mirkli. Galvenais neejiet uz konfrontāciju, bet ar humoru izejiet no saspringtām situācijām.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē jūs vēl varēsiet sajust zināmu smagnējumu, sabiedrības spiediena vai iekšējā prasīguma veidā, kas var jūs ātri nogurdināt. Tomēr, ar katru nākamo nedēļas dienu jūs aizvien spēcīgāk sajutīsiet intuitīvu piepildījumu, iedvesmu un piepildošus apceres mirkļus. Ļaujieties tiem. Darbi un plāni nekur nepazudīs. Tikai atpūties ķermenis un prāts spēs jums labi kalpot. Sajūtās jūs varat kavēties kādās ceļojuma atmiņās, vai sākt sapņot par jauniem. Var pat gadīties, ka draugi jūs spontāni uzaicina kādā doties. Arī domāšanas veids paliks vieglāks, ļaujot rotaļīgāk, bez pārmērīgas nopietnības nodoties jauniem projektiem un pieņemt kādus lēmumus. Labs laiks veselības uzlabošanas praksēm.

Lauva

Pāri visam vēl šonedēļ ir paaugstināti riski jūsu veselībai, tādēļ rekomendējams piedomāt pie tā, lai ikdienā būtu sabalansēta slodze, kvalitatīva ēdienkarte un tonizējoša fiziskā slodze. Ieteicams lietot vitamīnus, un ja parādās kādi simptomi, lieki nevilcinoties apmeklēt ārstu. Visādi citādi, jūs būsiet noskaņoti ar kādu parunāties vai vienkārši apmainīties ar domām un idejām, sevišķi ar otru pusīti vai draugiem. Šajā laikā jums ir labas iespējas iepazīties un izveidot jaunas attiecības, arī romantiskās. Sajūtās jūs būsiet noskaņoti uz transcendentālu pieredzi, pieskarties vai piedzīvot ko pilnīgi jaunu, noslēpumainu un dziļu, kas var izdoties gan caur attiecībām, gan caur iedziļināšanos savā iekšējā pasaulē.

Jaunava

Šī nedēļa kopumā jums būs labvēlīga, sevišķi, ja saglabāsiet savu praktisko un gana vērīgo attieksmi pret visu notiekošo. Pastiprināti būsiet pievērsušies vai nu mīlestības, bērnu vai romantiskajiem jautājumiem. Kādā no šīm tēmām jūsu dzīvē ir noticis pilnīgs restarts un šonedēļ pamazām aizsākas jauns cikls, ar ietekmi uz gadu vai pat vairākiem. Saistībā ar dzīves vietu vai ģimeni, radiniekiem, vēl joprojām būs daudz darāmā. Galva jums būs pilna ar to, kā visu saplānot tā, lai visiem būtu labi. Iedvesmojoties no kāda cilvēka, jums var rasties vēlme pamainīt savu garderobi vai pat stilu, ienesot savā dzīvē ko nedaudz provocējošu un modernu. Viegli veidosies sadarbība un spēsiet atrast kopēju valodu ar apkārtējiem.

Svari

No šīs nedēļas jūs savu ikdienu tieksities piepildīt ar maigumu, skaistumu un harmoniju. Tas attiecas gan uz mājas soli, gan darba pienākumiem un kolēģiem, kur jūs dabiski tieksities iet pa zemākās pretestības ceļu, plūst pa straumei. Konflikti ir pretdabiski un var jūs spēcīgi satraukt. Ja darbojaties radošā jomā – gaidāms gana avangardisks, oriģināls un iedvesmojošs radošais pacēlums, kuru noteikti būtu ieteicams likt lietā. No ceturtdienas jums izklaide un atpūta būs viens un tas pats, kas parunāšanās vai komunicēšana caur sociālajiem tīkliem. Var būt vēlme pavadīt laiku vairāk sabiedrībā, labā kompānijā vai apmeklēt kādu pasākumu. Tāpat var sanākt daudz laika pavadīt ceļā, lai visu iespētu.

Skorpions

Ārpus kādiem vērienīgiem procesiem, kuros esat iesaistījušies, visticamāk saistībā ar darbu, kādām formalitātēm, arī tiesvedību vai birokrātiju, nedēļas fons atgādina par pašdisciplīnas, sistemātiskuma un plānveida darbošanās lielo lomu. Lai mainītu pasauli, ir kaut kad jāsāk, un viss sākas ar pirmo soli. Jūsu intuīcija būs ļoti stipra un jūs vadīs spēcīgi ideāli. Tā iespaidā iespējams rūpēsities par dāsnām dāvanām un piedomāsiet par labdarību. Tāpat arī uz bērniem un, vīriešiem – uz mīļoto sievieti, būs grūti būt pieticīgiem. Bez tam jūsu domas būs pievērsušās mājas ballītei vai kādam izklaidējošam pasākumam šaurā lokā. Var būt romantiska aizraušanās, ātri uzdzirkstoša, negaidīta iemīlēšanās.

Strēlnieks

Šī jums būs gana enerģiska nedēļa, kurā jūs ne vienu reizi vien iziesiet uz iniciatīvu, iespējams, sperot drosmīgus soļus vēl neiepazītos ceļos. Pats svarīgākais būtu neļaut bažām un satraukumiem par naudu jūs ietekmēt. Šis ir laiks, kurā jūs pamazām sākat iziet uz jauniem ienākumu avotiem. Iespējams lēni, bet noteikti sistemātiski un mērķtiecīgi. Mājās jums būs īsta miera osta, kur ļauties pasīvai atpūtai vai jutekliskām baudām. Šādā vidē jūs ātri uzlādēsiet iekšējās baterijas, lai vēl motivētāk virzītos uz saviem mērķiem. No ceturtdienas jūsu ikdiena būs piesātināta ar daudziem tālruņa zvaniem, sarunām, norunām, jaunām pazīšanām un arī lietderīgiem kontaktiem. Labs laiks reklāmai un tirdzniecībai.

Mežāzis

Vēl šīs nedēļas sākumā jūs jutīsiet iekšējo sasprindzinājumu un spriedzi, galvenokārt, dēļ pārmērīga augsta prasīguma pret sevi, dažkārt arī apkārtējiem. Tik tikko ir notikusi ļoti spēcīga un ilgspēlējoša pāreja, kas vismaz iekšēji ļaus jums nonākt tādā kā nulles punktā. Punktā, kas ir kā balta lapa, uz kuras vēl nekas nav uzzīmēts. Tagad, soli pa solītiem, ar šo nedēļu sākās cikls, kurā sākt ievilkt pirmās līnijas jūsu galvenajās dzīves tēmas, jo sevišķi, profesionālajā jomā. Savukārt šonedēļ vēl var būt grūti saprast kas ir kas, dēļ tā, ka situācijas, notikumi un sajūtas ir pārāk svaigas. Ir vajadzīgs laiks, lai spētu aptvert visus puzles gabaliņus, kas šajā laikā ir pārkārtojušies. Nesteidzieties, dodiet sev laiku.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jums ir zemais starts pirms savas dzimšanas dienas. Tādēļ ļoti svarīgi būtu saglabāt iekšēju mieru, viengabalainību un neko nesasteigt. Īpaši parūpējoties par savu veselību un labsajūtu. Tomēr mentāli, jūsu prātā, jau var notikt pilna apmēra sižeta izspēle. Jaunas idejas, intereses, aizraujošas sarunas, provokatīvs redzējums, ar ko vēlēsities padalīties arī ar apkārtējiem. Liela iespēja, ka jums pēc ilgāka laika, atgriezīsies humora izjūta. Tāpat arī finansiāli šis ir ļoti labvēlīgs laiks. Varat saņemt prēmiju, kādu negaidītu bonusu vai arī dāvanu. Ar katru nākamo nedēļas dienu sajutīsities aizvien vieglāks, enerģiskāks un rotaļīgāks. Var tikt atklāts kāds sens vai labi glabāts noslēpums.

Zivis

Lai arī fonā dunēs kādi pienākumi un saistības, kas var būt arī diezgan smagnējas, ar šo nedēļu jūs pārslēgsities uz harizmātiski plūstošākām notīm. Tā iespaidā jūs būsiet elastīgāki, pieņemošāki, dāsnāki, citiem vārdiem, apkārtējiem ļoti pievilcīgi. Pucēties un vispār labi izskatīties tagad būs ļoti svarīgi un tas tiešā veidā ietekmēs jūsu pašsajūtu. Tādēļ, iespējams būs vajadzīga iepirkšanās, frizieris vai kas tamlīdzīgs. Laiks ir gana produktīvs un beidzot vairs nekas netraucēs jums tiekties uz saviem mērķiem vai realizēt kādu ambiciozu plānu. Pastiprināsies radošās enerģijas, kopā ar dzirkstošu spontanitāti – ķeriet šos mirkļus, tos nebūs iespējams atlikt uz vēlāku. Labs laiks pārdomām.

 

 

Noskaties arī video par to, kas mūs gaida 2020. gadā, šeit!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt