evening 959028 1280Šī būs pilnmēness nedēļa, kurā enerģijas kāpināsies līdz maksimālai intensitātei 12. decembrī un pēc tam pamazām sāks aprimt. Pilnmēness izceltā galvenā aktualitāte būs kur un kā novirzīt savu enerģiju, atrisināt operatīvos jautājumus - ātri vai kvalitatīvi, vienkārši vai ļoti gudri, darboties nākotnes vārdā vai steigt risināt visu to, kas šajā nedēļā pats saaktualizēsies.

No pirmdienas, 9. decembra, ar prātu tieksities nākotnē un dabiski būsiet noskaņoti daudz pozitīvāk. Iespējams pievērsīsities kādām nākotnes iecerēm, nākamā gada plāniem, kā arī ceļojumiem. Dēļ tā, ka dabiski tieksities pēc kā vairāk vai kā lielāka, novārtā var palikt ikdienišķāki jautājumi jūsu šodienā.

Kādu sāks vilināt vara, slava vai nauda, vai arī tīri personīgā izpausmē – spēcīga un harizmatiska iespaida atstāšana uz pretējo dzimumu.

Kopā ar pilnmēness radīto emocionālo kāpinājumu un nemieru, fonā dunēs liela vēlme atbilst, iekļauties vai tikt pieņemtam kādā sociālā grupā vai statusā. Jūsu darbības motivēs tīri intuitīvs, ticībā vai dziļā pārliecībā balstīts impulss, kurš nepakļausies loģiskiem argumentiem. Bez tam, tieši šonedēļ ir vislielākās iespējas gūt reālus darba augļus no uzdrošināšanās, no iziešanas ārpus komforta zonas.

Kopumā nedēļa solās būt intensīva un notikumiem bagāta. Visvieglāk un dabiskāk jutīsies tie, kuri būs gana intuitīvi un, neskatoties uz apkārt notiekošo, saglabās sevi kā galveno atskaites punktu tajā kā veidot savu dzīvi.

Auns

No šīs nedēļas, praktiski visu decembri jūs būsiet vairāk noskaņoti uz filozofisku vai stratēģisku domāšanu, labprāt lūkosities uz savu dzīvi no plašākas perspektīvas un domāsiet par globāliem procesiem, un fiksēsiet likumsakarības. Šajā nedēļā jums būs īpaši svarīgi atbilst kādām kopējām sabiedrības normām, etiķetes prasībām vai pieņemtajai kārtībai. Likumsakarīgi, ka jums var sanākt vairākas publiskas vai priekš jums ļoti svarīgas iziešanas sabiedrībā. Pilnmēness gaisotnē jums būs tendence visu uztvert pārmēru nopietni un radīt problēmu pat tur, kur tās nav. Atgādiniet sev, ka visu var atrisināt arī vienkāršāk, bet tas nenozīmē – paviršāk. Publiska uzdrošināšanās vai iziešana no komforta zonas atmaksāsies.

Vērsis

Vērsis šajā nedēļā būs stingrs un prasīgs kā pret sevi, tā arī pret apkārtējiem. Visam būs jābūt visaugstākajā līmenī, padarītam noteiktajos termiņos un kvalitātē. Šāda attieksme pastiprinās pašdisciplīnu un var pāraugt darbaholismā. Tāpat arī jārēķinās, ka jebkura veida attiecības no šādas ietekmes var diezgan ciest, sevišķi, ja gribēsiet kontrolēt un uzspiest savu redzējumu otram. Šī tendence strāvos no jums, bet ir iespējami gadījumi, kad jums liksies, ka tieši apkārtējie tā izturas pret jums. Pilnmēness jums aktivizēs naudas jautājumus, palīdzot paskatīties uz jūsu finanšu situāciju no plašākas perspektīvas un saprast kā tālāk rīkoties. Ceļojums vai apmācības šonedēļ atvērs jums jaunus ceļus.

Dvīnis

Šī jums var izvērsties par diezgan trauksmainu nedēļu, sevišķi, ja nepratīsiet nomierināt savu prātu. Šis pilnmēness tiešā veidā skars tieši jūs. Tā iespaidā jums var rasties sajūta, ka apkārtējā pasaule ir pret jums, jūs nesaprot, pārmēru visu sarežģī un ierobežo jūsu izpausmes brīvību. Tagad un praktiski visu decembri jums būs tendence ieslīgt diezgan garās un plašās diskusijās par to kā ir labāk vai pareizāk. Nedēļas pirmajā pusē kāds jūs var ar vārdiem aizskart, aizvainot. Vienlaicīgi, jums būs jāspēj būtu gana drosmīgiem, lai iestātos par savu patiesību un lietu redzējumu, lai aizstāvētu savu viedokli. Katrā gadījumā, veselīga iziešana ārpus ierastajiem rāmjiem, pavērs jums jaunas iespējas.

Vēzis

Pilnmēnešus kopumā Vēžiem ir tendence izjust spēcīgāk nekā citu zīmju pārstāvji un šis nebūs izņēmums. Šī pilnmēness galvenās tēmas būs saistītas ar to, kā savienot pienākumus, saistības, darbu un atbildības ar tik ļoti nepieciešamo laiku sev. Ārpus tā – jūs varat iemīlēties un gandrīz vai “akli” aizrauties ar savu mīlas objektu. Esošajās attiecībās un partnerībās ir ļoti augsta iespējamība iznest tās jauna līmenī. Iespējams bildinājums, bet kādam jau laulības. Tāpat arī kādas fundamentālas izmaiņas jūsu attiecībās, katrā gadījumā – ledus tagad sakustēsies un pie tam tā pamatīgi un ar lielu joni. Tādēļ viss tālākais ir atkarīgs no katra individuāli. Iespējamas kaislības, aizrautība un pat izšķērdība.

Lauva

Šī pilnmēness nedēļa jums pastiprinās entuziasmu darboties ar lielu vērienu - spontāni, spilgti un pamanāmi. Jums būs salīdzinoši grūti noturēties neiesaistoties neskaitāmos pasākumos, plānos un aktivitātēs, no šejienes arī uzradīsies sajūta, ka esat tādā kā vāveres ritenī, viss vienā skrējienā. Ja jums ir bērni, tad viņi sagādās papildus iedvesmu un motivāciju uzņemties vēl ko uzorganizēt vai kur iesaistīties. Sirdī brīvajiem – iespējama iepazīšanās, iemīlēšanās un tās radītais satraukums un nemiers. Patiesībā lielāko daļu decembra jūsu domas būs pievērsušās vai nu izklaidēm, bērniem vai mīlas objektam. Papildus tam visam, ja būsiet gatavs iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, darbā var pavērties paaugstinājuma iespējas.

Jaunava

Jums šī pilnmēness nedēļa aktivizēs pašus dzīves pamatus, centru, ap ko jūs veidojat savu dzīvi. No vienas puses, jums tagad ļoti svarīgi ir pievērsties ģimenei, tuviniekiem un kopējai laika pavadīšanai. No otras puses, jums ir objektīva vēlme arī gūt kādus panākumus un sasniegt savus mērķus. Ja kādā no šīm sfērām nejutīsieties gana realizējušies, nedēļa būs nemierīga, pilna trauksmainas neapmierinātības. Ceļojums, mācības vai vienkārši kāds piedzīvojums ārpus jūsu komforta zonas var pavērt jaunus apvāršņus, vainagoties jaunām iespējām vai panākumiem pie pretējā dzimuma. Ja esat attiecībās, noteikti ieplānojiet vairāk laika pavadīt kopā ar mīļoto. Laiks pievērsties ģimenes nākotnes plāniem.

Svari

Jums priekšā gana dinamiska un sabiedriski aktīva nedēļa. Gaidāmais pilnmēness pastiprinās jūsu sociālo aktivitāti, vēlmi visu ko nokārtot, parunāt, sarunāt, paspēt un pabūt. Ja tā nekontrolēti ļausities visiem vējiem, kas šonedēļ var jūs raustīt uz visām pusēm, jūs varat iedzīvoties arī stresā. Pie tam, ja tas būs saistīts ar kādiem papildus tēriņiem – tad vēl jo lielākā stresā. Tieši pilnmēness radītajā emocionālajā pacēlumā nevajadzētu veikt kādus spontānus pirkumus vai ieguldījumus, jo pēc tam iespējams nožēlosiet savu pārsteidzību. Vienīgais izņēmums, ja savu enerģiju un naudu tērēsiet uz kādu lielāku ģimenes pasākumu vai arī papildus ieguldīsities ģimenes labsajūtas un komforta vairošanā.

Skorpions

Jums šī nedēļa būs gana jaudīga un intensīva. Enerģijas būs tik daudz, ka varat iet kaut vai cauri sienām. Galvenais, lai jums pašiem būtu tāda vēlme un motivācija, jo, tieši šonedēļ jūs vadīs mīlestība, iedvesma, intuīcija, aizrautība vai kāda ilūzija, citiem vārdiem, viss tas, kas nav izmērāms un konkrēts. Ļoti būtu jāuzmanās ar apreibinošo vielu lietošanu, jo varat sevi parādīt nevēlamā gaismā. Neticiet vienkārši goda vārdiem vai mīlestības solījumiem. Visu ko dariet, par ko vienojaties un ko plānojat, nofiksējiet dokumentāli. Šis var būt laiks, kad tikt pie auto vai sakārtot ar to saistītu ieilgušu problēmu. Varat tikt pie tiesībām, kādām atļaujām vai diploma. Iespējams kāds maģisks flirta mirklis.

Strēlnieks

Līdz ar šo nedēļu jūs praktiski visu decembri labprāt domāsiet un runāsiet par sevi un no sevis. Iespējams biežāk kā citos laikos sanāks dalīties ar savu viedokli vai lietu redzējumu, kā arī stāstīt par sevi un saviem nākotnes plāniem. Tas kopumā būs ļoti pacilājoši un uzlādējoši, tikai jāņem vērā, ka pievērsties operatīvajiem jautājumiem savā šodienā jums būs diezgan sarežģīti. Pilnmēness radītā noskaņa kā reiz izcels gaismā visus tos sīkumus, kurus jūs ar savu vizionāra pieeju būsiet palaiduši garām. Ja strādājat pie kāda projekta vai plāna, noteikti komandā paaiciniet kādu, kuram detaļas ir stiprā puse. Tāpat arī šonedēļ iespējams kāds patīkams finansiāls pārsteigums – dāvanas, prēmijas vai piemaksas veidā.

Mežāzis

Šī pilnmēness nedēļa jums aktivizēs pašus dziļākos, zemapziņā apslēptos slāņus. Šajā laikā jūs varat piedzīvot atklāsmes pilnus mirkļus, arī sapņu pasaule jums kļūs daudz aktīvāka. Lai arī darbs un ikdiena jūs var ieraut bezgalīgā skrējienā, tomēr vislielākie ieguvēji jūs būsiet tad, ja dosities atvaļinājumā vai vienkārši vairāk laika pavadīsiet vienatnē. Arī ceļošana šonedēļ būtu ļoti vērtīga. Šis laiks palīdzēs plašāk paskatīties uz savu dzīvi un pašiem priekš sevis saprast, kādu jūs to vēlaties veidot nākotnē. Galu galā, tuvākais gads jums būs pilns ar iespējām un jaunām perspektīvām. Šonedēļ dodiet sev iespēju atpūsties, izklaidēties un darīt ko neparastu, tas jums ļaus paplašināt savas robežas.

Ūdensvīrs

Jums šī nedēļa solās būt ne mazāk dinamiska kā iepriekšējās. Vēl joprojām astroloģiskais fons palīdz jums tiekties uz jaunām virsotnēm un panākumiem savu mērķu sasniegšanā. Visvieglāk tas izdosies, ja būsiet sevī atraduši to viengabalaino pārliecību, kas palīdzēs jūsu aktivitātēm būt precīzām un konkrētām. Dažreiz vajag darīt nevis vairāk, bet gudrāk. Jūsu tālejošie plāni, kaut kas, par ko jūs jau sen esat domājuši, tagad izpeldēs jūsu dzīves virspusē, atgādinās par to iespēju būt jau jūsu tagadnē. Kāds ceļojums vai laiks vienatnē jums būs ļoti vērtīgs, palīdzot nostiprināt sevī pārliecību, spēku un arī izpratni par to, kas jūs veido par jums, kas ir tā neatņemamā dzirksts, kas vienmēr ir un būs tikai jums vien raksturīga.

Zivis

Gaidāmā pilnmēness nedēļa jums aktivizēs dilemmu starp mājām un mērķiem, uz kuriem jūs tiecaties ar visu savu būtību. Tieši šajā nedēļā stiprāk izpaudīsies jūsu vēlme sasniegt savas virsotnes un gūt tos rezultātus, kas ir svarīgi tieši jums personīgi. No šīs nedēļas, praktiski visu decembri, jūs būsiet noskaņoti gana ambiciozi, uz panākumiem un uz konkrētiem rezultātiem. Jārēķinās, ka iekšējo motivāciju rīkoties jūs smelsities savā intuīcijā, iedvesmā vai iekšējās sajūtās. Tāpat arī draugi un domubiedri, kādas kopējas aktivitātes jums tagad kļūs īpaši nozīmīgas. Iziešana no savas ierastās komforta vides, uzdrošināšanās ļauties kādai netipiskai pieredzei, palīdzēs jums saskatīt jaunus nākotnes scenārijus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt