landscape 4637538 1280Šī ir jaunmēness nedēļa. Jau otrdienā, 26. novembrī, pl. 17:05, sāksies jauns Strēlnieku mēness cikls. Līdz ar to otrdiena pati par sevi nebūs no tām produktīvākajām dienām. Bet, līdz ar jaunmēnesi – būtu rekomendējams piedomāt pie saviem lielajiem, stratēģiski nozīmīgiem dzīves plāniem, jo sevišķi par izglītību vai kvalifikācijas celšanu, par ceļojumiem un kā savu dzīvi padarīt  jēgpilnāku.

Ar to arī sāksies produktīvs, svarīgiem ilgtermiņa plāniem un uz profesionālo izaugsmi orientēts periods, kuru ietekmēs arī iepriekšējās nedēļas veiksmes enerģijas un dinamiski transformējošais spēks, kurš palīdzēs saraut važas ar pagātni vai atbrīvoties no ērtajiem, bet vairs nederīgajiem komforta scenārijiem.

Mīlas dieviete Venēra no 26. novembra līdz 20. decembrim ciemosies pie praktiskajiem Mežāžiem. Šajā laikā jūsu izpausmes būs vairāk savāktas, stils un gaume – lietišķa un atbilstoša situācijai, pirkumi – pārdomāti, bez kā lieka. Liels akcents uz atbilstību sabiedrībā akceptētajai un pieņemtajai kārtībai, pat formālisms.

Kopumā šonedēļ ieteicams kalt lielus plānus, apzinoties, ka šis ir īpaši labvēlīgs jaunmēness. Plānojiet lietas ar vērienienu, smelieties pozitīvo iedvesmas spēku un ticību sev un savai varēšanai, jo jau ar nākamo nedēļu praktiskums un piezemētības paliks stipri vairāk.

Tādēļ, vēl jo vairāk, lai pacilājoša un iedvesmojoša nedēļa!

Auns

Auniem šī nedēļa būs pacilājoša un dzirkstoša entuziasma pilna. Otrdiena būs salīdzinoši mierīga, bet jau ar jaunu, vērienīgu plānu pieskaņu. Arī trešdien vēl būtu ieteicams “pieturēt zirgus” un tikt skaidrībā ar to – ko, kad, cikos, cik daudz, kā un ar ko jūs darbosities savu tālejošo ieceru vārdā. Šis jaunmēness var jums palīdzēt uzdot toni jaunas dzīves stratēģijas īstenošanai uz tuvāko gadu. Sevišķi iecienītas var kļūt tēmas par zilām tālēm, jauniem iespaidiem un apvāršņiem, zināšanām un pieredzēm. Ja esat kādas jomas profesionālis – arī kā savas zināšanas nodot citiem. Katrā gadījumā enerģijas būs daudz, lai vēl tagad, šajā gada pusē iespētu spert nozīmīgus soļus, kas kalpos par pamatu tālākajam.

Vērsis

Vēršiem šis jaunmēness sāksies ar tādu kā duālu noskaņojumu. No vienas puses – visticamāk būs tāda kā saldsērīga noskaņa dēļ tā, ka no kaut kā tik tikko savā dzīvē bija jāatsakās vai jāatvadās, kā piemēram, no ieraduma, darba, attiecībām, īpašuma, ienākuma līmeņa vai tml. No otras puses, jūs tā vietā saņēmāt vai tūlīt saņemsiet ko jaunu – atpūtu, mieru, profesionālās iespējas, attiecības vai vēl ko citu. Neskatoties uz to, ka jau kādu laiku jūsu dzīvēs rit diezgan pamatīgas pārmaiņas un notikumi ir uzņēmuši strauju tempu, tieši šis jaunmēness jums atgādina, lai esiet gana drosmīgi, uzdrošinieties mainīties, iet jaunajā, izpausties savādāk, iziet uz veselīgiem riskiem. Tie noteikti ilgtermiņā nesīs labus augļus.

Dvīnis

Jums šis ir laiks, kas ir maksimāli izaicinošs un, vienlaicīgi, var uzskatīt par kulminācijas punktu visam tam, ko uzsākāt vai kam pievērsāties laikā no savas šī gada dzimšanas dienas. Šis ir pusgads, mēnesis, kurš parādīs cik pārliecināti, pašpietiekami un realizējušies jūs esat. Periods, kad tiks mests izaicinājums jūsu personībai. Tas, kam visvairāk būtu ieteicams pievērsties – atcerēties, kāpēc jūs vispār ko darāt, kas ir tas, kas jūs motivē, paskatieties uz lietām no ilgtermiņa perspektīvas. Nepazūdiet ikdienas darbos un sīkumos, pazaudējot saikni ar sev tuvajiem un mīļajiem. Iespējams pie durvīm jums klauvē jaunas profesionālās iespējas un izaicinājumi. Jūsu lielākais spēks un aktualitāte būs partnerattiecības.

Vēzis

Lai arī lielākā daļa jūsu enerģijas būs novirzītas uz izklaides, svētku un romantisko jomu, līdz ar šo jaunmēnesi tuvākās nedēļās būtu ieteicams vairāk pievērsties darba, ikdienas pienākumu un veselības tēmai. Darba jomā iespējams pašiem priekš sevis vajadzēs tikt skaidrībā ar kādiem pamatjautājumiem, kas var būtiski ietekmēt jūsu profesionālo kursu. Tāpat arī iespējams jūs jau kādu laiku mēģināt nobriest jaunam, daudz veselīgākam ikdienas ritmam – regulārs miegs, sports, atpūta un veselīgāka ēdienkarte, kuras ieviešanai, tuvākais mēnesis būs ļoti piemērots. Attiecīgi otrdienas vakars un trešdiena būtu ieteicams par to padomāt un saplānot, lai tūlīt pēc tam to arī īstenotu dzīvē.

Lauva

Šis ir viens no skaistākajiem un iedvesmojošākajiem jaunmēnešiem gadā. Tam vajadzētu jūsos vairot dzīvesprieku, optimistisku skatījumu uz dzīvi, kā arī aizrautīgu vēlmi iedegt pozitīvisma dzirksti arī citos cilvēkos. Tādēļ, šajā laikā tieši jūs esat viens no atslēgas cilvēkiem savā vidē, kas var palīdzēt iedegt zvaigznes debesīs un atgriezt mirdzumu otra acīs. Plānojiet lielus plānus, gatavojieties un sviniet svētkus, rūpējaties par dāvanām un svētku sajūtām, jo galu galā, tas ir tas, kas patiesi piepilda jūs pašus ar jēgas un gandarījuma sajūtu. Jā, iespējams, mājās vēl joprojām viss ir sarežģīti, bet tas nedrīkstētu aizēnot jūsu aizrautību un satraucošo prieku par iespēju sarūpēt svētkus sev un citiem.

Jaunava

Jums šonedēļ būs paaugstināta mentālā aktivitāte – daudz sarunu, jaunu vai vecu ideju, ar kurām gribēsies dalīties, salīdzinoši daudz sanāks pārvietoties ar transportu un būt diezgan mobiliem. Otrdienas jaunmēness jums aktivizēs vēlmi pievērsties ģimenes lietām kopumā un / vai dzīves vietas jautājumiem. Jums būs ļoti dabiska vēlme padarīt savus dzīves apstākļus ērtākus un komfortablākus. Arī jebkurš nesakārtots jautājums saistībā ar jūsu vecākiem, tuvākiem vai tālākiem radiem, šajā mēnesī prasīsies novest līdz galam. Jums kļūs svarīga iekšējā stabilitāte, sajūta, ka jūs kā personība paliekat stiprāka, jūsu saikne ar dzimtu dziļāka un jūsu ģimene aug un attīstās kā vienots veselums.

Svari

Šis jaunmēnes jums palīdzēs paplašināt paziņu loku, iegūt jaunas zināšanas un padarīt ikdienu interesantāku un iespaidiem bagātāku. Tādēļ otrdienas vakarā un trešdien būtu ieteicams pievērsties tam, lai apdomātu un saplānotu daudz dinamiskāku un aizraujošāku savu ikdienu. Ja jums ir padomā iegādāties telefonu vai citādi uzlabot savas saziņas iespējas vai mobilitāti, šis tam būs ļoti piemērots laiks. Vienlaicīgi ar to, jums ļoti svarīgi kļūs pievērsties savai ģimenei, rūpēties, lai šeit valdītu miers un harmonija. Tāpat arī dzīves vietas komforta uzlabošana būs jūsu lielāko tēriņu un pirkumu iemesls. Iespējams nomaksāt kādu parādu, pabeigt saistības, bet noteikti ne jaunam aizņēmumam.

Skorpions

Šis ir enerģisks laiks, kas no jums prasīs drosmi, pārliecību un iniciatīvu. Laiks, kas palīdzēs atbrīvoties no visām važām un ierobežojumiem, kurus paši sev bijāt uzlikuši. Gaidāmais jaunmēness aicina jūs pievērsties savas dzīves finansiālajiem aspektiem, vairāk tam, kā palielināt jūsu ienākumus, pašu nopelnīto. Attiecīgi, tas nav par aizņēmumiem, pabalstiem vai savādāk piesaistītām finansēm. Tādēļ pievērsieties un lieciet lietā visas savas prasmes un talantus iziet jaunā finanšu plūsmā pašu spēkiem. Iespējams, jums vajadzēs pārliecināti noargumentēt algas paaugstinājumu savam darba devējam vai uzņemties līdera lomu, bet jūs noteikti spēsiet visam pieiet gana lietišķi, pārdomāti un pārliecinoši.

Strēlnieks

Otrdienas vakarpusē sāksies jūsu jaunmēness. Laiks, kad viss šajā pasaulē un jūsu dzīvēs notiks pēc jūsu likumiem un pasaules izjūtas. Šī nedēļa ir īpaša ar to, ka ir priekš jums ir svarīgi svarīgi šo aktīvo, stratēģiski Strēlniecisko enerģiju, ievibrēt pēc iespējas jaudīgāk. Tā, lai pietiek visam gadam, jo jau pēc nedēļas astroloģiskais fons kļūs daudz sazemētāks un praktiskāks. Tādēļ sagaidiet šo jaunmēnesi ar īpašu vērienu, apzināti pievēršoties domu lidojumam, ilgtermiņa plāniem un nākotnes scenārijiem par to kā jūs gribētu, lai būtu. Šis ir laiks, kas aicināt aicinās – augt, attīstīties, kaut kur virzīties, ko jaunu apgūt un kļūt par ko vairāk, nekā esat šobrīd. Tādēļ, domājiet plaši un tālu, lai ar iedvesmas spārniem spētu pacelties virs ikdienības.

Mežāzis

Gaidāmais junmēness jūsos pastiprinās vēlmi pēc zilām tālēm vai atpūtas vienatnē. Sākās pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienām. Šis ir laiks, kad apdomāt un izvērtēt visu aizgājušo gadu, saprast, kas tajā labs vai ne tik labs bijis, no kā jūs esat gatavi atvadīties un ko jūs ņemsiet līdzi uz citiem gadiem. Šādos periodos cilvēks parasti kļūst mierīgāks, vairāk tiecas atpūsties, nevajadzētu uzņemties papildus slodzi vai ko stresu veicinošu. Vairāk jārūpējas par savu veselību. Vienlaicīgi ar to, daudz enerģijas jūs turpināsiet izlikt kādu ilgtermiņa plānu vārdā. Tāpat, tieši no šīs nedēļas, jums kļūs svarīgāk sevi iznest pēc iespējas pievilcīgāk, vairāk rūpējoties par imidžu, izskatu un koptēlu.

Ūdensvīrs

Mērķtiecība, ambiciozitāte un gribasspēks ir tas, kas jūsos salīdzinoši spēcīgi tagad dominēs. Gaidāmais jaunmēness būs ļoti piemērots laiks, lai pievērstos saviem ilgtermiņa plāniem. Plāniem, kuri visticamāk ir saistīti ar kādām grupām, kolektīviem vai interešu kompānijām. Jūs varat būt tas cilvēks, kas uzņemas iniciatīvu, lai noorganizētu svētkus, draudzīgas kopā sanākšanas un priekpilnu dalīšanos, bet ne tikai. Jūsu šīs nedēļas plāni, var droši ietiekties pat vairāku gadu tālā nākotnē. Šonedēļ jums var sanākt risināt kādu nopietnu sarunu ar vadību vai kādu citu autoritāti, kas var jums pavērt tālejošas perspektīvas. Notikumu dabai būs tendence ietiekties tālākā nākotnē un izvest uz drosmīgām pārmaiņām.

Zivis

Jums gaidāmais jaunmēness aktivizēs pašus sabiedriski publiskākos, arī ambiciozākos un drosmīgākos mērķus. Šis var būt mēnesis, kurā jūs gūstat panākumus, saņemat atzinību vai pat zināmu popularitāti. Tādēļ noteikti otrdienas vakaru un trešdienu veltiet tam, lai saplānotu tās ieceres, kuras esat nobrieduši realizēt. Droši varat visam pieiet ar zināmu vērienu, pat plānot publisku uzstāšanos. Tāpat arī daudz prieka un labas iespējas jums var pavērties pateicoties jūsu draugiem, domubiedriem vai kādām interešu grupām. Tā kā enerģijas arī tagad ir gana daudz, tad vienīgais, kas no jums tiek prasīts, zināt, ko jūs vēlaties un jau neko vairs neatliekot spert vajadzīgos soļus pretī savu vēlmju īstenošanai.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt