mandalaKas par aizraujošu nedēļu ir gaidāma! Pilnmēness enerģijas piešķils vajadzīgo devu emociju, kuras it kā vedinās pievērsties komforta zonai, ieslēgt mierīgo un ērto dzīves režīmu, bet viss pārējais astroloģiskais fons būs par gluži pretējo - nedēļa prasīs būt gana enerģiskiem, stipriem un apņēmīgiem, būs jāsper konkrēti soļi pretī tām iespējām, kuras dzīve jums piedāvā vai kuras jau sen uz jums gaida.

Enerģijas būs daudz, apņēmība liela, intuīcija būs gana stipra un prāts gana vērīgs un uzmanīgs pret detaļām, sevišķi, ja paturēsiet prātā – neko jaunu, no “zila gaisa” tagad nevajag sacerēt, drīzāk pieslīpēt veco, izslīpēt jau agrāk paveikto vai pabeigt iesākto.

Tieši pilnmēness, kurš gaidāms 12. novembrī, var saaktualizēt jautājumus par jūsu finansiālo pārticību un dzīves komfortu kopumā. Izmantojiet to kā motivāciju, lai darītu tās lietas, kuras jūs reāli tuvina šo mērķu sasniegšanai, nevis čīkstēt, besīties un attīstīt domu par dzīves netaisnību.

Ja ņemsiet vērā iepriekš minētās rekomendācijas, nedēļa solās būt ļoti darbīga, produktīva un nozīmīgām iespējām bagāta. Lai izdodas!

Auns

Šajā nedēļā naudas jautājumi var ieņemt centrālo vietu jūsu dzīvē. No vienas puses jūs vēlēsities lielāku finansiālo drošību un stabilitāti, izskatot variantus kā to reāli sev nodrošināt. No otras puses, jūs dzīve aicinās un vedinās skatīties uz lietām daudz plašāk. Iespējams stāsts būs par kādu biznesa projektu, investīciju piesaistes vai kredītu jautājumu. Tiesa gan – šis laiks būs vairāk piemērots ilgtermiņa saistību pabeigšanai, ne jaunu veidošanai. Tomēr, ja tas nav nekas no “zila gaisa”, bet balstīts jau agrākās iestrādnēs, norunās vai pieredzē, varat iekustināt kādu projektu, vai izskatīt darba piedāvājumu, kas jums sniegs lielāku finansiālo brīvību un ļaus darboties ar lielāku vērienu.

Vērsis

Jums šī būs tāda kā kulminācijas nedēļa šajā, salīdzinoši, sarežģītajā mēness ciklā. Gaidāmais pilnmēness aktivizēs jūsu vēlmi mierīgi baudīt dzīvi, skaistu vidi un savu ierasto komfortu, tomēr viss pārējais astroloģiskais fons veicinās apstākļus un situācijas, kuras jums nedos šo ilgi kāroto mierīgo dzīves baudīšanu. Laiks vedinās jūs risināt nopietnas un ilgtermiņā ļoti nozīmīgas sarunas ar savu partneri, izrunāt visus neērtos un arī slēptos attiecību aspektus. Darba, kā parasti, jums būs daudz. Papildus tam, tieši šajā nedēļā var iekrist, ka jums būs jāiziet arī profesionālā jomā tādos kā “jaunos ūdeņos”, jāuzņemas papildus risks, jāpaplašina savs darbības lauks. Izmantojiet šīs iespējas.

Dvīnis

Šīs nedēļas gaisotne jūs var mētāt divās galējībās, no vienas puses jums var būt tiešām daudz no citiem laikiem “atliktie” darbi, kuriem tagad ar visu cieņu un pilnu atdevi ir jāķeras klāt un jānoved līdz kādam konkrētam gatavības līmenim. No otras puses, tīri emocionāli, jūs jutīsities pelnījuši atpūsties. Jums var būt sajūta, ka tagad jau gan visa kā ir par daudz un gribēsiet no visa un visiem aizbēgt. Pie tam, ja vēl fonā dunēs mīlestības dvesma, tad visticamāk jau kopā ar mīļoto cilvēku. Tieši mīlestība, kāda aizraušanās, arī hobijs, tagad prasīs no jums iziet tādā kā jaunā līmenī vai vismaz ieskicēt savus nākotnes plānus. Šajā laikā necentieties būt pārāk racionāli, lielāks spēks būs jūsu intuitīvajai uztverei.

Vēzis

Gaidāmais pilnmēness jums piešķils vajadzīgo devu radošuma, spontanitātes, netipisku lietu redzējumu un varbūt pat avantūras. Šis ir ļoti intuitīvi dziļš un vērtīgs laiks, kad jūs varat iedziļināties un izprast labāk savus bērnus vai arī savu “iekšējo bērnu”. Ja tagad jums ir sajūta, ka jūs ejat tur – nezin kur, pēc tā – nezin kā, tad ziniet, ka ar jums viss ir kārtībā. Lielākais process notiek caur jūsu sajūtu pasauli, intuitīvo pasaules uztveri un zemapziņu. Pagaidām, vēl var būt ļoti grūti to visu saprast un izskaidrot ar racionālo prātu. Tomēr arī jums šis ir gana jaudīgs laiks, kas var prasīt mērķtiecīgāk izlietot savas enerģijas, jo jūs šajā nedēļā veidojat savu nākotni stabilāku un drošāku kā līdz šim.

Lauva

Lauvām šonedēļ saaktualizēsies dilemma par to, kā sadalīt savu laiku, enerģiju un uzmanību starp darbu, karjeru un savas ģimenes, tuvinieku vajadzībām. Šīs pretrunas ir iespējams atrisināt elastīgi pārplānojot ikdienu un nebaidoties atteikties no smagnējām, sevi izsmēlušām saistībām. Rezultātā, jūsu šā brīža lielākajai uzmanībai un rūpēm būtu jābūt vērstai uz mājas dzīvi. Iespējams, kāds no tuviniekiem prasīs papildus uzmanību, atbalstu vai empātiju. Ja darbojas izklaides, radošajā sfērā, šis jums ir iespējām bagāts laiks, lai paplašinātu savu darbības sfēru un gūtu lielāku atzinību. Tādēļ neskatoties ne uz ko, speriet vajadzīgos soļus, lai kontaktētos, reklamētos vai visādi citādi piesaistītu iespējas.

Jaunava

Jūsu šīs nedēļas lielā tēma būs saistīta ar to kā visu paspēt, kā paspēt nokārtot simtiem mazās operatīvās lietas – telefona zvani, sarunas, norunas, tikšanās, komunikācijas pārpratumi un nu jau pārceltas tikšanās. Kaut kur fonā dunēs sajūta, ka nevajadzētu pazaudēt lielo bildi, dēļ kā jūs to visu darāt. Varbūt ar savu racionālo prātu vēl nesaprotamā veidā, tomēr, visa pasaule šobrīd darbosies kā jūsu spogulis. Ja kaut kas nenotiek kā plānots – dievs ar viņu, iespējams jūs vienkārši esat pelnījuši brīvu dienu. Šobrīd jūs tīri labprāt būsiet gatavs vairāk ieguldīt savu laiku, naudu un enerģiju sava redzesloka paplašināšanai, iedziļināties kādā sev svarīgā jautājumā vai dzīves kvalitātes un komforta uzlabošanā.

Svari

Finanses šonedēļ kļūs par īpaši aktuālu tēmu un jautājumu, kuru risināt. Pats galvenais, līdz pat 20. novembrim, nav piemērots laiks uzņemties papildus finansiālās saistības, bet tieši otrādi – drīzāk nomaksāt un nokārtot kādus parādus. Tāpat šis būs piemērots laiks, kad nopietni pārrunāt un vienoties par finansiālajiem aspektiem savas ģimenes ietvaros – pārskatīt tēriņus, saistības, sadalīt atbildības u.tml. Šobrīd tieši bērni un ar viņiem saistītie jautājumi var pārvērsties “naudas mašīnā”, kur nauda vienkārši pazūd. Savukārt jums pašiem šobrīd būs aktuāli gana liela rīcības brīvība, mobilitāte – tādēļ var saaktualizēties automašīnas jautājums. Neveiciet lielus, neplānotus tēriņus.

Skorpions

Šī ir kulminācijas nedēļa, kurā jūsu paša un arī apkārtējo cilvēku emocijas parādīs gan jūsu, gan arī citu īsto seju. Tas palīdzēs jums apjaust, kur ir pārāk liela pieķeršanās, greizsirdība, sāncensība, nevēlēšanās dalīties un daudz ko citu. Tāpat arī parādīs tos virzienus, iespējas un ceļus, kuri jūs jau sen ir vilinājuši un interesējuši. Uzticieties savai intuīcijai, bet pieskatiet, lai emocijas neņem pār tām virsroku. Jūs varat viegli ļauties vēlmei plūst pa straumei. Patiesībā, ja neskaita emociju radītās duļķes, tad šī arī būs visveiksmīgākā taktika šonedēļ. Tāpat arī jums būs iespēja beidzot pabeigt risināt kādas lietišķas pārrunas vai dokumentu jautājumus, kā arī varat saņemt vērtīgas dāvanas vai finansiālos bonusus.

Strēlnieks

Tīri emocionāli šonedēļ var rasties iespēja un arī spēcīga vēlme, padalīties vai nodemonstrēt pasaulei to lielo iekšējo vai profesionālo darbu, pie kura nu jau kādu laiku strādājat. Rezultāti būs atkarīga no jūsu iekšējās gatavības saņemt jebkādu apkārtējo emocionālo reakciju. Jums šobrīd piemīt gan harizma, gan vajadzīgā deva apņēmības virzīties savos plānos uz priekšu. Tieši šajā laikā jūs varat spert tos soļus vai saņemt to sengaidīto atbalstu, kas jums tik ļoti ir vajadzīgs, lai savas ieceres realizētu dzīvē. Tai skaitā, naudas jautājumi šajos notikumos ieņems īpašu vietu. Lai arī jūs pats varat nebūt diez ko atvērts pasaulei, šī priekš jums ir veiksmīga un iespējām bagāta nedēļa. Izmantojiet tās!

Mežāzis

Šī pilnmēness noskaņas nedēļa jūs vedinās pievērsties ilgtermiņa plāniem, bet laiku pa laikam tā aktivizēs vēlmi ļauties slinkumam, atpūtai vai kādai ķermeniski baudāmai nodarbei – ēšanas priekiem, mīļošanās, vārtīšanās, ilgākam miegam u.tml. Lai arī loģika šajā laikā nebūs stiprā puse, tomēr tīri intuitīvi vai jau balstoties savā uztrenētajā profesionālismā, varat pabeigt sen atliktus dokumentu sakārtošanas jautājumus, kā arī ieskicēt nozīmīgus ilgtermiņa plānus. Vēl joprojām jūs var vilināt aizbēgt no visiem prom uz kādu patālāku zemi, un šajā laikā var sakārtoties visi apstākļi tā, lai tas tiešām būtu iespējams. Tāpat arī jūs varat satikties vai atjaunot kontaktu ar kādu senu ārzemju paziņu.

Ūdensvīrs

Jūsu šīs nedēļas lielā tēma būs saistīta ar to, kā sabalansēt jūsu profesionālās ambīcijas, mērķus un plānus ar ģimenes lietām. Iespējams jūs vēlreiz nopietni pārskatīsiet vai pārdomāsiet, kādu agrāk piedāvātu darba vai karjeras variantu. Tāpat jūs varat atgriezties pie sen iecerētām dzīves kursa izmaiņām. Ja savos lēmumos balstīsities un vadīsities pēc racionāliem un lietišķiem apsvērumiem, kā nauda vai cits izdevīgums, tad visticamāk negūsiet cerēto. Šajā laikā veiktā dzīves mērķu un plānu revīzija būs ļoti pamatīga un ilgtermiņā ļoti vērtīga. Jūsu lielākais atbalsts, iedvesmas un arī jaunu dzīves iespēju avots ir draugi un domubiedri. Tādēļ draudzējaties, dalieties un uzlādējiet viens.

Zivis

Šis ir viens no izteikti jūtīgajiem un intuitīvajiem dzīves periodiem, kad vienīgais, kas no jums tiek prasīts, ir būt gana uztverīgiem un apzinošiem. Saglabāt mieru un iekšējo harmoniju. Neļauties apkārtējās vides emocionālajām provokācijām. Šis pilnmēness jūsu dzīvēs aktualizēs dilemmu starp stratēģisku situācijas risinājumu vai ātru, vienkāršu un tikai īstermiņā derīgu. Tie var būt jautājumi kā par naudu, tā par draudzību, mīlestību vai profesionālajām iespējām. Ja jau kādu laiku esat strādājuši pie kāda lielāka projekta vai iekšēji nozīmīgas iespējas iziet jaunā etapā, tad šī nedēļa var prasīt paspert trīs soļus pretī kādai iespējai, iecerei, variantam, kas ir ārpus jūsu ierastās darbības lauka.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt