thunderstorm 71366 1280Šī nedēļa ir sākusies ar pavisam jauna mēness enerģiju un ļoti izteiktām skorpioniskām enerģijām. Šis ir laiks, kad, atšķirībā no citiem jaunmēnešiem, ne tik daudz plānosiet tuvākā mēneša aktivitātes, bet drīzāk katrs savā nodabā kaut ko perināsiet, paslepus metot skatienu pār plecu, lai tik kāds neuzzin jūsu lielo noslēpumu.

Šis būs sarežģīts mēness cikls, kam par pamatu uzreiz ieteicams pieņemt – būt gataviem negaidītiem pavērsieniem, piedzīvojumiem, eksperimentiem un tam, ka viss var notikt pavisam savādāk, kā sākotnēji iecerēts.

No 31. oktobra līdz 20. novembrim būs retrogrādā Merkūra laiks. Tas ir laiks, kad nebūtu ieteicams iniciēt jaunas tēmas un ieceres. Iespējams saskarsities ar komunikācijas problēmām – pārpratumi ar tikšanās laikiem, to atcelšana un pārcelšana. Tāpat arī var būt kādas kavēšanās ārēju un tīri tehnisku iemeslu dēļ – problēmas ar telefonu, datoru, automašīnu, pieslēgumiem u.tml. Šis būs periods, kad dabiskā veidā visi procesi palēnināsies, tādejādi veicinot lielāku dziļumu un izpratni, ļaujot aizrakties līdz jebkuras problēmas pašai saknei. Labs laiks nokārtot attiecības ar savu pagātni.

Paralēli tam, no 1.novembra praktiski līdz mēneša beigām, vislielākā vērtība un dārgums būs zināšanas, viedums, izpratne un iespēja paplašināt savu apvārsni – lasot, mācoties vai ceļojot. Tas var palielināt interesi arī par dažādām reliģijām un filozofijām.

Kopumā šonedēļ enerģijas tikai iešūposies, bet nevis uz aktīvu rīcību, jaunām iniciatīvām un iecerēm, bet lai ienirtu tā dziļi un pamatīgi tajā, kas jau jūsu dzīvē ir. Ļoti ideāls laiks, lai veiktu nozīmīgas transformācijas savā iekšējā pasaulē vai globāli mainītu veidu, attieksmi un pieeju tam, kā jūs savā dzīvē tiekat pie naudas.

Auns

Šī perioda enerģijas jums var ieslēgt vienu no divām tēmām – nauda vai jūsu iekšējā pasaule. Tagad jums ir labas iespējas noslēgt savas attiecības ar pagātnes saistībām kā materiālajām, tā emocionālajām. Patiesībā viss novembris var būt saistīts ar rēķināšanu, analizēšanu, runāšanu un tēmas pārcilāšanu atkal un atkal, lai aizraktos līdz kāda jautājuma saknei. Viens no variantiem - jūs kārtojat kādus dokumentus, kas var palīdzēt tikt pie finansējuma vai materiālā atbalsta, bet pats process izrādīsies ļoti lēns, pamatīgs un piņķerīgs. Cits variants, jūs savā galvā pārcilāsiet jautājumus par saviem nedraugiem, vai tiem, kuri paši negribot par tādiem ir kļuvuši. Pats process norims tikai tad, kad spēsiet piedot un atlaist.

Vērsis

Šis jums būs izaicinošs laiks kopumā. Viss, ko darīsiet un kas jūs esat, tiks pakļauts tādai kā “uzraudzībai”. Šo lomu var spēlēt kā jūsu partneris, tā arī apkārtējie cilvēki. Uztveriet šo kā testu un pārbaužu laiku, jo saglabāt veselīgu pašapziņu un optimismu šajā laikā būs vislielākā māksla un arī talants. Notikumu daba palīdzēs jums ieraudzīt, cik veselīgi jūs uztverat pats sevi un, cik gatavi jūs esat mainīties. Jo ar šo visu būs sliktāk, jo drūmāks būs jūsu vaigs. Lielie retrogradā Merkura piņķeri jums liks iedziļināties partnerattiecību tēmā – vai īstais cilvēks, vai sakrīt vērtības, vai ir kaisle, vai ir piepildījums un daudzi citi jautājumi uz kuriem meklēsiet atbildes praktiski visu novembri.

Dvīnis

Šajā nedēļā Dvīņiem pamanāmi sāks izpausties viena no novembra lielajām tēmām – vērtēt, pētīt, analizēt un visādi citādi pa vairāk lāgiem pārskatīt jūsu darba pienākumus, ikdienas rutīnu, kā arī savu veselību. Par pēdējo, jāpiebilst, ja ir kādi simptomi, noteikti neatstājiet tos bez ievērības, jo slimība var iet dziļumā un pārvērsties par ilgstošas sliktas pašsajūtas iemeslu. Tā vai citādi, jūs varat pievērsties ēdienkartes maiņai, sportiskākam dzīves veidam vai vienkārši meklēt iespēju savu ikdienu padarīt nedaudz vieglāku. Ja jūsu darbs ir saistīts ar faktu pārbaudi un pētniecību, viss novembris tam būs ļoti pateicīgs. Sākot ar piektdienu būs liela vēlme patikt un visu risināt miermīlīgā ceļā.

Vēzis

Gaisā virmos aizrautība un liela pašatdeve. Šonedēļ jūs liksiet pamatus tam, lai priekš sevis tiktu skaidrībā, ko jūs vēlaties no sava partnera un no attiecībām kopumā, kas jums sagādā prieku, aizrauj un iedvesmo. Tieši uz šādas nots sāksies lielais novembra testu laiks, kas jau izlemto un saprasto pa vairākiem lāgiem mudinās pārcilāt, pielaikot un testēt. Sirdī brīvie – var staigāt pa randiņiem, pārbaudot savas sajūtas praksē. Radošās personības – meklējot un testējot jaunus pašizpausmes ceļus. Savukārt tie, kuriem ir bērni – risinās savstarpējo attiecību jautājumus. No 1. novembra, praktiski veselu mēnesi, ļoti svarīgi kļūs sabalansēt ikdienas ritmu, padarot to harmoniskāku un mierīgāku.

Lauva

Šajā nedēļā jūsos pieaugs vēlme pavadīt vairāk laika ar sev tuvajiem un mīļajiem. Salīdzinoši, jūs varat kļūt noslēgtāki un nopietnāki, veltot lielu uzmanību mājas solim. Lielās novembra pārdomas būs saistītas ar vēlmi pabūt mierā un klusumā savā vidē, atpūsties, vienkārši pasēdēt un padomāt. Padomāt par to, uz kurieni jūs skrienat, kāpēc jūs nespējat apstāties, kas ir tas, kas jūs dzen uz priekšu un, vai tas atsver visu to laiku un enerģiju, kuru jūs tur ieguldāt. Tāpat šis var būt labs laiks, lai realizētu kādu ģimenes projektu vai veiktu dzīves vietas vizuālos uzlabojumus. Trešdien un ceturtdien būs sākuma impulss jūsu vēlmei priecāties, izklaidēties, arī flirtēt un iepazīties. Tas uzdos fona noskaņojumu visam novembrim.

Jaunava

Šī nedēļa Jaunavām solās būt diezgan laba un pat gaidāmie retrogradā Merkūra piņķeri nespēs ietekmēt jūsu pašsajūtu. Tas tādēļ, ka skorpioniskās enerģijas jums kopumā ir tīri pa prātam, tās stiprina jūsu uzmanību pret detaļām, vērīgumu, acīgumu, attapību un analītiskumu. Vienīgais, būtu jāuzmanās no pāranalizēšanās – iedziļināšanos kādā tēmā vai jautājumā tik ļoti, ka tiek pazaudēta kopaina un jēga vispār. Citiem vārdiem, mācieties apstāties. Novembra lielās tēmas, kurās iedziļināsities – jauni kontakti, arī reklamēšanās, jauna informācija un mēģinājumi aizrakties līdz saknei, izskaidrošanās ar kādu cilvēku vai pedantiska attieksme pret visiem un visu ne tikai dzīvē, bet arī virtuālajā pasaulē.

Svari

Šajā nedēļā veidojas jauns fundaments jūsu talantu, spēju un prasmju novērtējumam, kas tiešā veidā būs saistīts ar jūsu pašvērtējumu. Ja šonedēļ saņemat kādus finansiālus bonusus, arī negaidītās dāvanas vai kādus citus labumus, ziniet, ka tā ir droša norāde, ka laiks paaugstināt pašapziņu. Savukārt, ja saskaraties ar kādiem zaudējumiem – tad laiks pazemināt savu laktiņu. Retrogradā Merkura piņķeri un viņķeļi skars jūsu finanšu sfēru kopumā, liekot atkal un atkal rēķināt, taisīt plusu un mīnusu sarakstu dažādiem darba un peļņas variantiem, analizēt un piemērīt sev dažādus sociālos statusus un ienākumu līmeņus. Vienīgais, ko nevajadzētu darīt, izskatīt un meklēt kredītu, investīcijas vai valsts pabalstu.

Skorpions

Šis jums ir ļoti aktīvs laiks, kurā iespējams lēni, mierīgi un paklusām, diezgan mērķtiecīgi gatavoties kādām lielām, svarīgām dzīves pārmaiņām. Ieskicējot brīdi, kad būsiet gatavi iznākt saulītē – ne ātrāk par novembra beidzamo trimestri. Līdz tam, enerģijas tikai pieņemsies savā spēkā, jūsos briedīs izlēmība un gatavība. Tiem, kuri savu dzimšanas dienu svinēs retrogradā Merkura periodā, priekšā gaidāms vairāk intraverts gads, kas ļaus visa gada laikā nobriedināt sevi jaunajam dzīves pagriezienam. Visādi citādi, šis testu un pārbaužu laiks jūs vedinās nodoties pašanalīzei, kas brīžiem var izpausties kā identitātes meklējumi. Laiks uz sevi paskatīties no malas un mainīt to, kā citi jūs uztver un redz.

Strēlnieks

Šis laiks, kad lielais pārmaiņu gars un revolucionārās enerģijas kustina jūsu dziļākos zemapziņas slāņus un programmas, var nebūt no tiem patīkamākajiem, bet savā būtībā – viens no vērtīgākajiem periodiem. Ideālais variants būtu, ja jūs paņemtu atvaļinājumu un dotos kādā ārzemju ceļojumā, vai ar visu sirdi un dvēseli nodotos kādai viedai mācībai vai praksei, vai arī vienkārši ļautos nekā nedarīšanas priekam un atpūstos paši savā iekšējā patiesībā. Šajā laikā ļoti spilgti var uzplaiksnīt kādas senas, arī bērnības atmiņas. Ja nenobīsities, pieņemsiet un akceptēsiet notiekošo, šis laiks var jums atnes ļoti dziļi dziedināšanos. Savukārt, ja pretosities, tas var veicināt pat kādu saslimšanu.

Mežāzis

Jūsu ilgtermiņa plāni šonedēļ ir gatavi pieņemt jaunu formu, veidot jaunu ilgtermiņa fundamentu, uz kuru turpmāk balstīties. Tomēr, līdz ar tikšanu skaidrībā par saviem tālākajiem plāniem, pavērsies vesela virkne jautājumu, kas ir jārisina un jāņem vērā, lai tie tiešām izdotos. Tādēļ, praktiski visu novembri jūs ievāksiet informāciju, analizēsiet faktus, tiksities ar interešu grupām vai pārrunāsiet ar kādu draugu savus plānus, lai notestētu savu ideju spēku un pārliecinātos par to reālistiskumu. Paralēli jums šobrīd var veidoties jauna attieksme pret draugiem vispār – iedalot tiem lielāku vai tieši otrādi, mazāku vietu jūsu dzīvē. Sākot ar piektdienu jutīsities labāk, būsiet gatavs aktīvai rīcībai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šis ir karjeras, mērķu un ambīciju laiks. Šajās augošajās mēneša enerģijas ar katru dienu aizvien vairāk nobriest jūsu gatavība spert nozīmīgus soļus, kas sevī var ietvert zināmu atzinību, popularitāti vai publicitāti. Šajā laikā veidojas jūsu jaunais publiskais tēls un jums var sanākt diezgan daudz mijiedarboties ar vadību vai kādām autoritātēm. Novembra palēninājums, bremzējošās enerģijas var kavēt rezultātu tūlītēju sasniegšanu, solot tos gūt drīzāk jau tuvāk novembra beigām. Tomēr šajā laikā viss vajadzīgais tāpat notiks - nozīmīgas pārrunas, dokumentu kārtošana, kā arī priekš sevis un citiem tikt skaidrībā, ko tad jūs īsti gribat. Labākās nedēļas dienas – svētdienas vakars un pirmdiena.

Zivis

Šis jums ir stratēģisks laiks. Tieši šonedēļ jums ir iespējams vismaz priekš sevis noformulēt, kas ir tas jaunais lielais virziens, kuram jūs veltīsiet savu laiku un uzmanību vismaz uz tuvāko pus gadu. Veidojas jauns fundaments, jauna vērtību skala un atskaites punkti pēc kuriem vadīsities. Likumsakarīgi, tiklīdz jums liksies, ka nu esat jau tikuši ar to visu skaidrībā, kā retrogrādais Merkūrs ieslēgs jūsos izpētes garu, liekot noskaidrot, precizēt un iedziļināties neskaitāmos jautājumos, lai pārliecinātos, ka iecerētais tiešām varētu izdoties. Jūs labprāt nodosities filosofiskām sarunām un pārdomām, jūs motivēs augsti ideāli un lieli mērķi. Nedēļas veiksmīgākās dienas – ceturtdiena un piektdiena.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt