meditation 264508 1280Lai arī nedēļa var aizsākties tā maigi un mierīgi, lieliem soļiem tuvojas tas laiks, kad jūsu pasaulē būs iespēja uztaisīt lielo revolūciju, kam nedēļas otrajā pusē pievienosies arī attieksme – kas jādara, tas jādara.

Šī nedēļa paies dilstošā mēnesī, procesiem būs tendence palēnināties vai noslēgties. Neskatoties uz to, var uzvirmot spēcīgas kaislības, iegribas, vēlmes un vajadzības, kurās nebūsiet gatavi iet uz kompromisiem.

23. oktobrī Saulīte no harmoniju mīlošajiem Svariem ieies noslēpumainajā un intensīvajā Skorpionu zīmē. Daudz laimes jums maģiskie, dziļie un vienmēr mainīties gatavie Skorpioni dzimšanas dienās.

27. oktobrī Mēnesis jau būs pavisam vecs un tukšs. Šajā dienā vispiemērotākais ir izrotīt piedurknes un fiziski mēzt, attīrīt, rakt un atbrīvot savu vidi, telpu un sevi no visa liekā un nevajadzīgā. Ieteicams cītīgi atbrīvot vietu jaunajam savā dzīvē gan fiziski, gan emocionāli, mentāli un garīgi.

Tādēļ ka jau 28. oktobra agrā rītā sāksies jauns mēness cikls Skorpiona zīmē. Šis jaunais mēnesis būs izteikti revolucionārs, tas gāzīs formas un mainīs paradumus. Bet pagaidām, pirmdien, vēl tikai ieplānojiet visas šīs lielās pārmaiņas.

Lai katram izdodas būt saskaņā ar savu dziļāko būtību! 

Auns

Auniem šobrīd aktīvākā tēma ir partnerība, attiecības un mijiedarbība ar apkārtējo pasauli. Varat uzņemties jaunas saistības vai pienākumus, bet tas nāks caur tādu kā iekšēju saspringumu, pretestību vai spriedzi. Jums var būt vēlme caur jaunu partnerību pavirzīties pa karjeras kāpnēm vai sasniegt kādus personiskos mērķus. Ar Skorpiona laika sākumu 23. oktobrī jūs varat pievērsties kredītu saņemšanai, naudas investēšanai kādai biznesa iecerei, vai arī novirzīt to uz iekšējo pasauli – uzsākot pašizziņas, pašanalīzes ceļu. 27. oktobrī būs jāvalda savas enerģijas, jo kaut ko gribēsies sagraut, fonā var dunēt šķiršanās tēma. Jaunmēness jums aktivizēs revolucionāras pārmaiņas naudas jautājumos.

Vērsis

Lai arī darba jums šajā nedēļā netrūks, tomēr jūsu uzmanība būs fokusēta uz jūsu attiecībām, sevišķi partnerattiecībām. Vadoties pēc savām iekšējām sajūtām, jūs velēsities attiecībām piešķilt jaunu kaislību dzirksti – ar labu vai ar ļaunu. Ja partneris nenoreaģēs uz jūsu mājieniem, tad var parādīties vēlme kašķēties un visādā veidā izprovocēt otra emocijas. No 23. oktobra ar Saules pāriešanu Skorpiona zīmē, visa veida attiecības kļūs par jūsu dzīves centrālo tēmu. Pēdējās mēness cikla dienās, bet jo sevišķi 27. oktobrī būtu ieteicams atbrīvot savu darba vidi, telpu no iestrēgušiem darbiem un nevajadzīgiem pienākumiem, lai jau ar jaunmēnesi jūs būtu gatavi jauniem dzīves izaicinājumiem iziet jaunajā.

Dvīnis

Milzu enerģiju jums turpinās prasīt vai nu romantiski izklaidējošā dzīves puse vai bērni. Lai arī kura būtu jūsu tēma, tajā visas nedēļas garumā turpināsies uzkrāties spriedze, tāds kā stress, kas pēdējās mēness cikla dienās, sevišķi 27. oktobrī, piedzīvos savu galējo robežu. Iespējama tāda kā pāreja jaunā līmenī, kad noslēdzas vecais un atbrīvojas vieta kam jaunam. Skorpioniskās enerģijas kopumā, kas jau no trešdienas pilnā mērā fonā dunēs vesela mēneša garumā, mudinās jūs pievērsties operatīvajiem darba jautājumiem, darba pienākumiem, attiecībām ar kolēģiem vai darba vides iekārtošanai. Savukārt jaunmēness jums aktivizēs tādu kā iekšēju nepieciešamību pēc revolucionārām pārmaiņām jūsu darbā.

Vēzis

Līdz ar ūdens stihijas enerģiju pārsvaru, kas jo pārliecinoši iestāsies ar Saules ieiešanu Skorpiona zīmē 23. oktobrī, Vēži jutīsies ļoti labi. Tik ļoti daudz kas šajā nedēļā notiks saskaņā ar jūsu sajūtām un apjausmām, ka tādiem lieliem pārsteigumiem nevajadzētu būt. Šonedēļ sākas laiks, kurā mēneša garumā tēma numur viens būs vai nu bērni vai arī romantiskie piedzīvojumi un izklaides, bet var būt arī viss kopā. Sirdī brīvajiem Vēžiem ir ļoti labas iespējas iepazīties un kaislīgi aizrauties. Vecajā mēnesī, sevišķi 27. oktobrī būtu ieteicams veikt ģenerālo tīrīšanu savā mājas vidē. Lai jau ar jauno mēness cikla sākumu 28. oktobrī dotu vietu, iespējams jaunām attiecībām, hobijam vai kam citam – stipri aizraujošam.

Lauva

Lauvām turpinās gana sociāli aktīvs laiks, kurā nepieciešams skriet, runāt un risināt neskaitāmus jautājumus, pie tam, visticamāk, ka visu vienlaicīgi. Tomēr jau ar Saules ieiešanu Skorpiona zīmē 23. oktobrī, galvenie akcenti nomainīsies. Tagad apmēram mēneša garumā galvenā jūsu dzīves tēma un aktualitāte būs māja (arī nekustamais īpašums) un ģimene (arī tālākie radinieki). Tas viss var būt saistīts ar kādu plānu vai ieceri, kura jums liks uzņemties papildus pienākumus. Nedēļas otrā puse paies vecā mēnesī un šajā laikā būtu ieteicams pabeigt visas operatīvās lietas, kas ir saistītas ar kādiem pirkšanas pārdošanas darījumiem. Gaidāmais jaunmēness liks pievērsties savu mērķu pārskatīšanai.

Jaunava

Jaunavām šī būs gana jaudīga nedēļa. Šobrīd ļoti daudz enerģijas jums vēl joprojām ir novirzītas uz naudas jautājumiem, kā nopelnīt vai kā labāk to iztērēt. Līdz ar Saules ieiešanu Skorpiona zīmē 23. oktobrī turpmāko mēnesi jūsu galvenais fokuss būs uz paplašināšanos un dalīšanos, vairāk ar savām idejām, lietu redzējumu, komunicēšanu un jaunu cilvēku iepazīšanu. Šis ir laiks kad varat reklamēties, popularizēt savus pakalpojumus vai kārtot kādus pirkšanas pārdošanas darījumus. Līdz ar mēness cikla noslēgumu, sevišķi 27. oktobrī, būtu ieteicams noslēgt kādu izdevumu pozīciju, kas ir saistīts ar kādu padārgu hobiju vai izklaidi. Jaunmēness jums ļaus ienest revolucionāras izmaiņas ilgtermiņa plānos.

Svari

Šonedēļ jūs turpināsiet būt ļoti apņēmīgi, gatavi atrisināt jebkuru jautājumu tūlīt un tagad, neko neatliekot. Līdz ar Skorpiona laika sākumu 23. oktobrī, par jūsu galveno dzīves prioritāti kļūs nauda – kā, kur un kādā veidā to nopelnīt, lai sanāktu visam, kas jums vajadzīgs. Kā reiz šonedēļ var uzrasties kāda, vismaz sajūtās pagalam neatliekama, vajadzība iegādāties ko lielāku mājām vai saimniecībai, iespējams, ar mērķi atvieglot ikdienas soli. Tomēr uzmanieties, jo var būt tendence pārspīlēt un sabiezināt krāsas. Pēdējās mēness cikla dienas, sevišķi 27. oktobrī, būtu ieteicams saņemties un mainīt to kārtību un sistēmu, kā viss līdz šim notika jūsu mājās, ģimenē. Jaunmēnes būs sarūpējis pārmaiņas naudas sfērā.

Skorpions

Jums vēl joprojām piemitīs tendence noslēgties vai daļu savas enerģijas novirzīt uz vienatnē paveicamām aktivitātēm. Iespējams jums ir kādas saistības vai plāni, kuri pagaidām vēl nav gatavi plašākai publikai un citu cilvēku acīm. Tomēr ar 23. oktobri, kad Saule ieiet Skorpiona zīmē, sākās jūsu laiks, kad viegli spēsiet izpaust zināmu līderību un iniciatīvu. Pievērsiet uzmanību cilvēkiem sev apkārt – kaimiņiem, paziņām, kabinetu vai sola biedriem, jūs gūsiet patiesu prieku un gandarījumu no komunikācijas ar viņiem. 27. oktobrī būtu ieteicams atbrīvoties vai pabeigt tās saistības, kuras veicināja jūsu noslēgšanos no apkārtējiem. Tā vietā jaunmēness jums atnesīs nozīmīgas pārmaiņas partnerattiecībās.

Strēlnieks

Liela daļa jūsu enerģijas būs pievērstas ilgtermiņa plāniem un iecerēm, arī draudzībai un dažādām kopā sanākšanām. No 23. oktobra mēneša garumā jūsu galvenais fokuss pārslēgsies uz iekšējo pasauli vai uz to vidi, kura ir prom no svešām acīm. Laiks nodoties dziļām pārdomām, izpētei, analīzei, arī atpūtai un savas veselības stiprināšanai. Šajā sakarā var uzrasties kādi it kā pavisam neloģiski, bet arī neatliekami, izdevumi. Nedēļas otrā puse, kas paies aizejošā mēness cikla enerģijās, būtu ieteicams atteikties, noslēgt, pabeigt vai atbrīvoties no nevajadzīgiem tēriņiem, nerentabliem peļņas gūšanas plāniem, kā arī draugiem – “laika zagļiem”. Jaunmēness vedinās pārskatīt ikdienas rutīnu un ieviest tajā veselīgas izmaiņas.

Mežāzis

Karjera, darba projekti un kādi lielāki dzīves plāni un mērķi būs galvenā skatuve uz kuru šonedēļ tiks koncentrēta liela daļa jūsu enerģijas. Līdz ar Saules ieiešanu Skorpiona zīmē, tuvāko mēnesi par jūsu lielāko aktualitāti kļūs draudzība, dažādu domubiedru un kolektīvu sanākšanas, kā arī ilgtermiņa kādi plāni. Šajā nedēļā draudzība var izsaukt jūsos milzu revolūciju, pārmaiņas un transformāciju, tas var robežoties arī ar tādu kā kaislīgu aizraušanos. Aizejošais mēness cikls, bet jo sevišķi 27. oktobris, jums palīdzēs atbrīvoties no viltus ambīcijām un sevi nokalpojušies mērķiem. Tā vietā, gaidāmais jaunmēness, 28. oktobrī nesīs lielas pārmaiņas, jūsu ilgtermiņa iecerēs, kā arī izklaižu un hobiju jomā.

Ūdensvīrs

Visam jaunajam jūs būsiet gatavi dot zaļo gaismu – jauniem iespaidiem, jaunām zināšanām un jauniem piedzīvojumiem. Līdz ar Skorpiona laika sākumu 23. oktobrī, jūs tuvāko mēnesi aktīvi pievērsīsities savai karjerai, ambīcijām un profesionāliem mērķiem. Šis ir laiks, kad varat sākt apsvērt vai ievadīt sarunas saistībā ar izaugsmes iespējām vai pāriešanu kādā jaunā dzīves fāzē. Jūs var vadīt kādi slēpti motīvi vai var būt kāds slepens labvēlis, kurš jūs šajā procesā atbalstīs. Šajā mēnesī, jo sevišķi svētdien, jūs varat atbrīvoties vai noslēgt tās saistības, procesus, kas līdz šim bija prasījuši daudz enerģiju. Gaidāmais jaunmēness, 28. oktobrī, jums tā vietā atnesīs ilgi briedušās revolucionārās dzīves pārmaiņas.

Zivis

Nedēļa sāksies gana maigi un plūstoši, līdz vienā brīdī tā var pieņemties savā spēkā un jaudā līdz kaislību cienīgai intensitātei. No trešdienas, kad Saule pāries Skorpionos, sāksies stipri intuitīvs un uz perspektīvu orientēts laiks. Jums būs ļoti liela vēlme paplašināt savu redzes loku – mācoties, ceļojot vai izmēģinot ko jaunu. Draudzībai vai kādai draugu kompānijai tagad būs ļoti liela ietekme uz jūsu tālākiem plāniem un lēmumiem. Līdz ar aizejošo veco mēnesi būtu ieteicams fiziski aktīvi parosīties, atbrīvojot savu telpu, vidi, arī prātu un emocijas no lieka smaguma un pagātnes ēnām. Tā vietā 28. oktobra Skorpiona jaunmēness jums atnesīs labas ziņas, negaidītus jaunumus un iespējas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt