field 800735 1280Šajā nedēļā mēnesis turpinās augt līdz savam pilnbriedam 14. septembrī. Līdz ar to arī visi iesāktie un aizsākti darbi, plāni un procesi turpinās uzņemt savus apgriezienus.

Tādas kvalitātes kā perfekcionisms, analītiskums, sīkumainība, ekonomiskums un kriticisms vēl turpinās dominēt jūsu ikdienā līdz pat sestdienai. Tādēļ vēl steidzieties paveikt visus tos darbus, kur šāda pieeja ir nepieciešama.

Ja būsiet pāranalizējušies, pārstrādājušies un sevi nomocījuši ar daudziem maziem ikdienas sīkumiem, tad gluži kā kompensācija ar pilnmēness spriedzīti, tuvojoties nedēļas otrai pusei, aizvien izteiktāk izpaudīsies divas galējības:

1) lielummānija kopā ar nepacietību, jo cik tad ilgi galu galā varat krāmēties ar sīkumiem, ja lietas īsti neiet uz priekšu;

2) iespējams gluži pelnīta vēlme atpūsties, pasapņot un pilnībā atiet no dzīves praktiskās puses. Tas var izpausties arī kā vēlme aizmirsties mākslas pasaulē, bohēmā, arī meditācijā vai apreibinoties.

Pilnmēness kopējā dilemma būs saistīta ar jautājumiem: Vai esat vajadzīgs? Kā varat būt noderīgs? Vai varat/gribat palīdzēt? Cik laika, naudas, enerģijas esat gatavs veltīt? Šiem jautājumiem būtu jāpalīdz atdalīt sapņus un realitātes, ilūzijas un cerības no savām reālajām iespējām. Bet ieraudzīt un apzināties reālo situāciju var nebūt nemaz tik komfortabli…

Šonedēļ emocijas ļoti spēcīgi iekrāsos notikumu dabu un ietekmēs iekšējo pasauli, tādēļ ieteicams būt saprātīgiem, nesasteigt notikumus un lēmumus, neaizrauties ar paškritiku. Drīzāk turpiniet darīt visus piņķerīgos smalkos darbus, bet ja pacietība jums jau ir izbeigusies – vienkārši ļaujiet sev atpūsties.

Auns

Turpinās ļoti labvēlīgs laiks, lai aktīvi risinātu un kārtotu dzīves praktisko pusi. Visdabiskāk aktualizētā dzīves sfēra būs darbs, darba pienākumi un no tiem izrietošā karjera un profesionālie mērķi. Ikdienas sīkumainība un kolēģu vērīgums jūs var ātri nogurdināt, pat kaitināt. Tā iespaidā būtu jāuzmanās no pārsteidzīgas un neapdomīgas rīcības, tādas kā lielummānijas vai jūra līdz ceļiem attieksmes. Tanī pašā laikā tas var jūs motivēt ņemt lietu savās rokās, uzņemties lielāku atbildību un pašiem vairāk iesaistīties visos procesos. Sestdienas pilnmēness jums būs drīzāk nekomfortabls un vispiemērotākais būtu nedēļas otrajā pusē atpūsties, doties kādā izbraucienā vai pavadīt laiku netraucēti savā nodabā.

Vērsis

Lielākā daļa arī šīs nedēļas turpināsies ar lielu fokusu vai nu uz bērniem un viņu vajadzībām vai arī uz jūsu mīlas dzīvi, kur brīvie pievērsīsies flirtam, bet aizņemtie izbaudīs kopā būšanas priekus. Ja šajās jomās jutīsities jau realizējies, tad šonedēļ varat uzsākt vai jaunā līmenī iznest kādu no saviem hobijiem vai aizraušanos. Ja tomēr jūs nespēsiet distancēties no šī perioda praktiskajām enerģijām un būsiet pārmēru aizrāvušies ar darbu, tad ar sestdienu visam ir liela iespēja pamainīties. No 14. septembra jums dabiski atgriezīsies vēlme draudzīgi pačalot ar kolēģiem vai draudzenēm, iegādāties kaut ko skaistu un vispār dzīvē likt lielāku akcentu uz skaistumu, baudāmību, draudzību un atpūtu.

Dvīnis

Jūsu pasaulē tagad var notikt kādas fundamentālas un diezgan visaptverošas pārmaiņas, kā piemēram, pārcelšanās, remonti, hipotēkas vai kredīta ņemšana, mantojuma saņemšana vai kāda birokrātiski svarīga un lēna procesa pavirzīšanās uz priekšu. Tas viss kopā ar vēlmi vairāk laika pavadīt savās mīļajās mājās – padomāt, padarboties, ko palasīt vai kārtīgi pasaimniekojot. Jūsu skatam tagad nekas nepaslīdēs garām, jūs visam pieiesiet ar lielu rūpību un uzmanību pret detaļām, vismaz līdz sestdienai. Pilnmēness iespaidā jums var aktualizēties dilemma – kā sadalīt savu uzmanību starp mājām un darbu. Tai pat laikā tieši partneris var būt galvenais varonis jūsu spriedzei, emocionalitātei un izvēlēm.

Vēzis

Vēžiem šis sociāli aktīvais laiks, kurā telefons var zvanīt vienā laidā, daudz visur kaut kur jābūt, jābrauc, jārunā un jānokārto dažnedažādākās lietas, savā visaugstākajā kulminācijā turpināsies līdz pat sestdienai. Izturiet un tālāk jau pa drusciņai paliks vieglāk, kad parādīsies laiks un iespējas pievērsties arī mājām un iekšējās harmonijas atjaunošanai. Jau ar nedēļas vidu jūs sāksiet sajust 14. septembrī gaidāmo pilnmēnesi, kurš priekš jums būs īpaši spēcīgi jūtams. Šis pilnmēness Vēžiem būs labvēlīgs – tas gādās par iespēju uztvert dzīvi plašāk, caur beznosacījumu mīlestības, aizrautības un augstu ideālu prizmu. Tomēr to visu var pavadīt spēcīgas emocijas, kuras var piešķirt papildus dziļumu.

Lauva

Lauvām šis laiks, kurš liek vairāk pievērsties dzīves materiālajai pusei, var īpaši neiet pie sirds. Tomēr tuvojoties nedēļas otrai pusei, jūs varat sajust iedvesmas dzirksti un ar aizrautību nodoties kādai savai radošai idejai, projektam, izklaidei, arī tusiņam vai hobijam. Jūs varat tik ļoti iedegties par savu ieceri, ka iepriekšējo nedēļu praktiskā bremzēšanās naudas lietās, sīkumainība vai pat ekonomēšana, var radīt tādu kā pretsparu, kad neskatoties ne uz ko jūs vairs nebūsiet gatavi gaidīt vai taupīt. Kopā ar sestdienas pilnmēness radīto emocionālo pacēlumu, kāds no jums var būt gatavs pat aizņemties, kam šobrīd nav piemērots laiks. Ar sestdienu parādīsies dzīve interese izzināt, dalīties, iepazīties un kur aizbraukt.

Jaunava

Vēl līdz sestdienai turpinās jūsu superlaiks, kurā skatieties uz kuru pusi gribat, risiniet jebkuru savu dzīves jautājumu un runājiet par jebkuru tēmu, un jūs atklāsiet, ka viss šobrīd notiek saskaņā ar jūsu lietu dabas izpratni. Viss tiek risināts lēni, saprātīgi un ar uzmanību pret detaļām. Tiek turēti cieņā praktiski un loģiski pamatoti lēmumi un ne tikai. Tomēr pacentieties nepazaudēt kopainu detaļu izslīpēšanā un savlaicīgi lieciet punktu, šeit noteikti palīdzēs termiņi. Līdz ar pilnmēness gaisotni jau no ceturtdienas notikumu daba ievirzīsies vairāk emocionālā gultnē, provocējot jūsu sakārtoto pasauli. Savukārt ar sestdienu jūs būsiet vairāk gatavs pievērsties naudas pelnīšanai vai tērēšanai.

Svari

Lielākā daļa nedēļas līdz pat sestdienai laiks, vērība, uzmanība un akcents jums būtu jāliek uz savu iekšējo pasauli. Tas var nozīmēt, ka jūs labprāt dosities kādā ceļojumā vai pavadīsiet laiku kaut kur pie dabas, galvenais tā patālāk no cilvēku burzmām un tuvinieku daudzajām vajadzībām. Var pat tā sakrist, ka jums darba vai kādu apmācību dēļ vairāk jāpavada laiks prom no visiem. No ceturtdienas sāksiet sajust arī pilnmēness tuvošanos. Tas šoreiz veicinās jūsu iznākšanu saulītē, kā mēdz teikt – iziešanu sabiedrībā. Līdz ar sestdienu jūs arī paši sagribēsiet parūpēties par savu ārējo tēlu un pabūt cilvēkos, kas var sevī ietvert arī iepirkšanos, skaistumkopšanas salona apmeklējumu un jutīsities aizvien labāk.

Skorpions

Jūsu ilgtermiņa plāniem nu jau būtu jābūt izslīpēt līdz perfekcijai, šonedēļ to pilnveidošanai būtu jāpieliek jau punkts. Tāpat arī, ja jūs strādājat pie kādas inovācijas vai jauninājuma, produktīvākais laiks būs vēl līdz sestdienai. Lai ar ko jūs nodarbojāties pēdējā laikā, laiks visu paveikto pārbaudīt dzīvē vai piešķirt vajadzīgo estētiku, kas ļaus ideju, plānu, produktu padarīt tiešā vai pārnestā nozīmē pārdodamu. Gaidāmais pilnmēness jums piešķils papildus iedvesmas, aizrautības un spontāna radošuma dzirksti. Tāpat arī veicinās jūsu vēlmi atpūsties, izklaidēties un labi pavadīt laiku. Var uzvirmot kāda mirklīga aizraušanās. Jāuzmanās no azartspēlēm un citām atkarību veicinošām aktivitātēm.

Strēlnieks

Arī šonedēļ vēl būs ļoti produktīvas enerģijas, lai turpinātu nopietni un atbildīgi risināt un kārtot jūsu karjeras un naudas jautājumus. Lai arī sajūta, ka jūs pelnāt pietiekami, šobrīd var nebūt pat ne tuvu, jums ir kas vairāk – pārliecība un vēlme, apvienojumā ar vērtīgām un darboties spējīgām idejām un pat konkrēti profesionālie mērķi. Jums atliek tikai darboties un nenovirzīties no uzņemtā kursa. Lai arī kāds tas būtu, šobrīd jūs būsiet gatavs izvēlēties taisnāko un efektīvāko ceļu. Pilnmēness gaisotne var pastiprināt iekšējo svārstīšanos starp laiku ģimenei, mājām un pašu izvirzītajiem mērķiem un iecerēm. Caur šo ietekmi jūs varēsiet notestēt savu pārliecību un gatavību sasniegt iecerēto.

Mežāzis

Arī šonedēļ jums būs labas iespējas izpausties noteikti, mērķtiecīgi, pašdisciplinēti un saprātīgi atbilstoši pastāvošajai kārtībai. Patiesībā nedēļas pirmajā pusē jūsu prāts būs īpaši vērīgs un ass darbā ar detaļām un lai aizraktos līdz būtībai, problēmas saknei kā darba jautājumos, tā arī sevis izpratnes ziņā. Tāpat arī jūsu apņēmība un gribasspēks var būt vienā no tā augstākajiem punktiem, tādēļ arī nekādas atlaides vai kompromisus ar sevi vai citiem jūs nepieļausiet. Nedēļas otrās puses pilnmēness noskaņas radīto emocionalitāti jūs drīzāk novērosiet citos, nekā paši ar to saskarsities, vienīgi, iespējams, jau uz svētdienu jūsu pacietības mērs var tikt izsmelts un jūs gribēsiet ātrākus rezultātus.

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā biznesos un projektos iesaistītajiem šis būs produktīvs un veiksmīgs laiks. Tāpat arī tie Ūdensvīri, kuri ir pievērsušies sevis izpratnes jautājumiem, kas šobrīd eksperimentē ar savām pieredzēm un sajūtām, gūs ļoti vērtīgas un dažiem pat dzīvi mainošas atziņas un atklāsmes. Visādi ekstrēmie sporti un aktivitātes – tikai stingri ievērojot drošību un pieredzējuša speciālista uzraudzībā. Nedēļas sākumā var būt kāda nozīmīga un dziļu iespaidu atstājoša saruna. Ja aktuāli – labs laiks plānotajām operācijām, arī hronisku kaišu izārstēšanai. Iespējami kredīta, hipotēkas vai mantojuma jautājumu kārtošana. Pilnmēness iespaidā var būt nepārdomāti tēriņi un grūtības adekvāti novērtēt savu darbu.

Zivis

Nedēļas sākumā turpināsiet lēni un prātīgi knibināt dažādus praktiskās dzīves jautājumus un aspektus. Tomēr jau ar ceturtdienu jūs sāksiet ļoti spilgti sajust pilnmēness tuvošanos. Tas var izpausties pastiprinātā emocionalitātē, grūtībās koncentrēties, vēlmē pasapņot, paklausīties labu mūziku vai vienkārši neko nedarīt. Problēma var slēpties tajā, ka jūs varat it kā iestrēgt starp bezgalīgi garo pienākumu sarakstu, par kuru jums var atgādināt apkārtējie ar kādu jautājumu, vārdu vai citu tīši, netīšu provokāciju, un vēlmi vienkārši ļauties dzīves straumei bez kādiem sarakstiem. Apkārtējās vides pretestība var būt diezgan spēcīga, tomēr vēlamais rezultāts būs sasniedzams izvēloties zelta vidusceļu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt