purple 4429887 1280Sapņi pie sapņiem, cerības pie cerībām, bet ja vēlaties, lai jūsu dzīvē kaut kas notiktu, uzrotiet piedurknes un ķerieties pie darba. Šī nedēļa kūsāt kūsās no rosīgas un darbīgas enerģijas, kur visam kam ķersities klāt būs loģisks pamatojums un viss ko darīsit prasīs arī praktisku, sistemātisku un skrupulozu pieeju.

Šī ir viena no darbīgākajām un čaklākajām nedēļām, kurā saplānot un uzsākt svarīgākās atlikušā gada aktivitātes. Laiks būs ļoti pateicīgs dažādu ikdienas rutīnu ieviešanai vai maiņai – uzsākt sportot, mainīt ēšanas paradumus un reāli ieviest citas veselībai tik ļoti vajadzīgas un noderīgas dzīves izmaiņas.

Tāpat arī šis laiks būs ļoti saprātīgs gan finanšu tēriņos, gan kārtojamos darījumos. Nenovērtējiet par zemu sīkumus, jo tagad visām detaļām un niansēs būs nozīme. Dominējošā tendence – kā ietaupīt. Tagad būs īstais brīdis ķerties klāt dažādu dokumentu, atļauju un citu nepieciēsamo formalitāšu sakārtošanai, neviens nieks nepaslīdēs garām.

Saimnieciskums, saprātīgums, darbīgums un vērīgums valdīs pār ikdienu. Lieciet to lietā!

Auns

Jūsu ikdiena būs piepildīta kā vēl nekad. Darbs dzīs darbu, pienākums sekos pienākumam, sarunas, pārrunas, prasības, jaunas nianses, kuras jāņem vērā un ar kurām jārēķinās, sekos viena aiz otras. Tas viss radīs ļoti aizņemtu sajūtu un piepildītu ikdienu. Ja esat darba meklējumos, tad tagad ir labas iespējas jaunu, produktīvu darba attiecību izveidošanai. Ja tiešām būsiet to nopelnījis, varat sagaidīt ilgi gaidīto paaugstinājumu. Šobrīd jums jāmācās būt pacietīgiem un uzmanīgiem pret detaļām. Ātrums neatmaksāsies. Visām birokrātiskajām niansēm un prasībām būs liela nozīme. Labs laiks, lai ieviestu veselīgas izmaiņas dzīvesveidā. Viss jūsu gribasspēks un jauda šobrīd būs novirzīta uz ikdienas darbiem.

Vērsis

Kamēr citi būs noskaņojušies uz darbiem, tikmēr jums prātā būs mīlestība. Vēlme un iespējas iepazīties vai arī ko aizraujošu izdomāt esošajās attiecībās. Katrā gadījumā, attiecību jautājumos jūs būsiet ļoti nopietni noskaņoti. Vēršiem, kuriem ir skolas vecuma bērni, visa lielā mīlestība var tikt novirzīta uz to, lai rūpētos, palīdzētu, gādātu un atbalstītu savas atvases jauno mācību gadu uzsākot. Nedēļas gaitā var uzrasties simtiem dažādu kārtojamu jautājumu un sarūpējamu lietu, kas var pilnībā pārņemt visu jūsu laiku un enerģiju. Perfekcijai un pilnībai nav robežu un nedēļas gaitā jūs par to tikai pārliecināsities. Labā ziņa, visam pieiesiet praktiski un ar apdomu, lieki nepārtērējoties.

Dvīnis

Jūsu prāts būs ass un precīzs, attapībā jūs tagad nebūs iespējams pārspēt. Ja ir kārtojami kādi dokumenti, kas rakstāms vai norunājams, jūs būsiet maksimāli precīzs, uzmanīgs pret detaļām un vērīgs. Tādēļ šis ir piemērots laiks to darīt. Tiesa, paši jūs vislabprātāk tagad ieraksities kādos ģimenes un radu jautājumos vai pievērsīsities kādām nekustamā īpašuma lietām. Šis ir ļoti piemērots laiks, lai stiprinātu ģimenes saites un organizētu radu sanākšanas, kā arī lai pievērstos dzimtas kokam – atrastu, pētītu un meklētu savas saknes. Tāpat arī šī nedēļa būs veiksmīga, lai pirktu īpašumu, līdz galam sakārotu ar to saistītos dokumentus vai esošajā dzīves vietā veiktu kādus kosmētiskos uzlabojumus.

Vēzis

Vēzim šis būs ļoti produktīvs laiks visā kas ir saistīts ar rakstu darbiem, sarunām, norunām, jaunu kontaktu iegūšanu un dažādu savu plānu virzīšanu uz priekšu. Jūs ļoti labprāt šonedēļ uzsāksiet apmeklēt kādas nodarbības vai kursus. Savukārt, ja jums ir kāds talants ar kuru dalīties, varat arī paši uzorganizēt kādu kopā sanākšanu. Šī nedēļa ir ļoti piemērota, lai sakārtotu grāmatvedību un citus jautājumus, kas prasa pacietību, uzmanību un vērīgumu. Apkārtējie cilvēki, apstākļi un situācijas sakārtosies tā, ka visu laiku jūs būsiet tādā kā dzīvā rosīgumā – te kādam jāpiezvana, te jāsatiekas, te kas otram vajadzīgs vai jānokārto. Jo pieredzējušāki un profesionālāki esiet, jo pieprasītāki būsiet.

Lauva

Lauvas šonedēļ būs koncentrējušās uz savu profesionālo realizāciju un naudas jautājumi jums kļūs īpaši svarīgi. Visticamāk, pēdējos gados jūs strādājat ļoti daudz un tā iespaidā spēcīgi saaktualizēsies jautājums – vai tas cik jūs nopelnāt ir adekvāti jūsu ieguldītajam darbam? Šobrīd kopējais enerģētiskais fons ir ļoti adekvāts, vērīgs, pat nedaudz pieticīgs. Ja nonāksiet pie slēdziena, ka netiekat gana novērtēts, visticamāk, tas būs vairāk nekā pamatoti. Kā sekas, jūs varat uzsākt meklēt jaunu darbu, veikt pārrunas par algas pielikumu vai uzsākt apsvērt karjeras mērķu maiņu. Šajā laikā visām oficiālajām un juridiskajām niansēm būs liela nozīme. Darījumos dominēs praktiskas vajadzības un būs tendence ietaupīt.

Jaunava

Šī ir viena no enerģiskākajām, darbīgākajām un uz rezultātiem orientētajām Jaunavu nedēļām. Caur jums labi pazīstamu prizmu šobrīd notiek praktiski viss – problēmas tiek risinātas ļoti saprātīgi un pēc būtības, pirkumi tiek veikti apdomīgi un praktiski, sarunas tiek vestas un dokumenti tiek kārtoti ļoti precīzi un loģiski, kā arī enerģija tiek novirzīta uz ļoti izmērāmām un konkrētām aktivitātēm. Pasaule šobrīd darbojas pēc jūsu likumiem. Šajā nedēļā jūs būsiet aizņemti un apzināsities katras minūtes vērtību. Jūsu prāts tagad būs sevišķi ass, vērīgs un gatavs pieņemt jebkādus izaicinājumus. Ar saviem talantiem un uzņēmību jūs viegli piesaistīsiet apkārtējo uzmanību un arī paši viegli iziesiet uz iniciatīvu.

Svari

Svari vēl šonedēļ būs vairāk noskaņoti klusi, mierīgi un neviena nemanīti rušināties savā nodabā, atpūšoties, ceļojot vai nododoties kādai sev mīļai un mierīgai nodarbei. Šis ir laiks, kad relaksēties, pārskatīt un izvērtēt laiku no jūsu pēdējās dzimšanas dienas – savas uzvaras un zaudējumus; ko vēlaties paņemt līdzi savā nākamajā dzīves gadā un ko atstāt vēsturei. Tomēr tā kā laiks ir diezgan rosīgs, tad arī jūs varat iekustināt kādus lielus rudens plānus, vienīgi jārēķinās ar lielāku vajadzību pēc laika sev un mazākām enerģijas rezervēm kā citkārt. Pievērsiet uzmanību savai veselībai un saudzējiet to. Salīdzinoši biežāk dosiet priekšroku vienatnei, kā arī būsiet noslēpumaināki vai noslēgtāki.

Skorpions

Skorpioniem priekšplānā izvirzīsies draudzība, dažādas domu biedru un kolektīvās aktivitātes. Jūs jutīsities sociāli aktīvs, atvērts dažādiem pasākumiem un draudzīgām kopā sanākšanām. Patiesībā, jūs pats varat kļūt par iniciatoru kādām grupas aktivitātēm. Cits virziens, kuru šīs nedēļas planētu parāde aktivizēs – jūsu tālejošie nākotnes plāni. Šis ir laiks, kad rakstīt, plānot, analizēt, sintezēt, ievākt informāciju un visādi citādi izķīmiķot ar prātu saprotamā veidā to, kur un kā jūs vēlaties būvēt savu nākotni. Kāds plānos ģimenes pieaugumu, kāds cits lielākus pirkumus, bet vēl kāds kals stipri ambiciozus profesionālos plānus. Tagad viss ko jūs plānosiet un darīsiet veidos fundamentu jūsu nākotnei.

Strēlnieks

Strēlniekiem šis ir viens no mērķtiecīgākajiem, efektīvākajiem un ambiciozākajiem laikiem, kas tāds saglabāsies līdz oktobrim. Tagad ir laiks pievērsties saviem mērķiem – uzdot sev jautājumu, vai tas, kur jūs virzāt savu dzīvi, atbilst jūsu patiesajām vēlmēm un iekšējiem uzstādījumiem, vai izvēlētais scenārijs ir gana efektīvs un pamatots. Šajā laikā varat mainīt karjeru vai citu iemeslu dēļ nomainīt galveno dzīves kursu. Laiks ir piemērots, lai runātu ar vadību par stratēģiskiem plāniem un savu vietu tajā. Ja jums ir pieredze un profesionālas zināšanas, tad balstoties uz to, jūs varat gūt sūri grūti pelnīto atzinību, paaugstinājumu vai izvirzīšanos karjerā. Darbā būs jāievieš vai jāadaptē jaunas metodes.

Mežāzis

Šonedēļ jūs no daudzām, daudzām mazām detaļām kā puzli tieksities salikt kopā lielo dzīves bildi. Kādam tas būs vairāk kā personīgas apjēgsmes un apjausmas pilns notikums, bet kādam – lai izveidotu profesionālo vai dzīves stratēģiju. Tagad jums spēcīgāk kā citkārt būs iespēja apjaust, cik liela loma ir bijusi jūsu līdzšinējai pieredzei - visu mazo dzīves epizožu vietu un nozīmi šodienā. Laiks būs ļoti piemērots, lai uzsāktu kādas nopietnas, padziļinātas apmācības vai, ja pašiem ir pieredze, uzsāktu mācīt citus. Tāpat arī, lai ceļotu vai vismaz plānotu kādus ārzemju ceļojumus tālākai nākotnei. Tagad jūs būsiet noskaņoti meklēt jaunus risinājumus iestigušām problēmām, kas var būt atklāsmēm bagāta pieredze.

Ūdensvīrs

Jūsu revolucionārais, ieradumus un paternus izaicinošais gars šonedēļ meklēs iespēju izpausties vietā un nevietā. Vismaz iekšēji liela daļa no jums sajutīs, ka briest pārmaiņas, laiks kustībai, kam jaunam vai izaicinošam. To visu pavadīs vēlme riskēt kaut vai ļoti mazās lietās, kā piemēram, mainot matu krāsu. Ja jums padomā ir kāds projekts vai bizness, tad šobrīd jums būs vajadzīgās devas drosmes un uzņēmības, lai to realizētu dzīvē. Tāpat šajā laikā var saaktualizēties kādi kredīta jautājumi, ja būs praktisks pamatojums, viss attīstīsies jums par labu. Šis ir periods, kad jūs dabiski mēģināsiet no sevis nopurināt vai atbrīvoties no jums uzliktajiem zīmogiem un visiem “kā parasti”, dažkārt pat neapzināti darot pretējo.

Zivis

Jums būs jāmācās uzticēties sev pat tad, ja apkārtējā pasaule jūs tiešā veidā neatbalstīs. Šajā laikā jums var sanākt iziet uz jaunām iniciatīvām, izcelt jaunus resursus vai talantus, kurus līdz šim vēl apkārtējiem nebijāt nodemonstrējuši. Ļaujiet citiem un arī pašiem sev pierast pie šīs domas un jūsu jaunās lomas. Nesteidziniet apkārtējos un arī paši sevi, lēni un prātīgi, soli pa solītim viss ritēs vajadzīgajā virzienā. Ļoti svarīgi būtu paturēt prātā, ka šis ir ļoti pragmatisks laiks, tādēļ sekojiet līdzi saviem tēriņiem, pakalpojumu apmaksai un visādām formālām niansēm un jautājumiem, nepaļaujaties tikai uz cilvēku goda prātu vai ticību, ka gan jau viss pats no sevis atrisināsies. Šāda attieksme tagad īsti nestrādās.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt