slap 4379830 1280Priekšā ir burvīga nedēļa, kuras laikā pilnībā nomainīsies, atraisīsies un ievirzīsies astroloģiskais fons, katram dāvājot pa riekšavai prieka, baudas, iespējas un virzību pretī kādam skaistam sapnim. Tieši šonedēļ būs iespēja ieraudzīt jaunu vīziju, perspektīvas, uz kurām tiekties, ieceres, kuras jau sen gaida savu īsto laiku. Papildus tam, arī veiksmes, labklājības un dzīves dāvanu enerģijas draudzīgā kanonā dziedās un vibrēs, dāvājot labsajūtu, sirds dāsnumu, piepildījumu, kā arī sniedzot labas perspektīvas nākotnei.

Mēness enerģijas ir augošas un visam šajā periodā būs tendence augt, attīstīties un virzīties uz priekšu. Paralēli tam, jau svētdien no saviem retrospektīvajiem pārgājienie, atgriežas attīstības un gudrības planēta, tādēļ arī lielajiem ambiciozajiem plāniem tiek iedegta zaļā gaisma.

Bez tā visa, ar nedēļas nogali mūsu prāts, domu gājiens un vārdu izvēle paliks pozitīvāka, iedvesmotāka un pacilātāka. Tāpat arī ar katru nākamo augusta dienu aizvien vairāk būs jūtama viena no lielajām šī mēness tēmām – attiecības – esošās, bijušās un topošās. Izvēles, flirti un izklaides, gribēšanas un varēšanas, tas viss ar aizvien lielāku jaudu un intensitāti. Tēma, kura šomēnes būs jāiznes jaunā līmenī. 

Lai skaistiem sākumiem un iedvesmojošiem darbiem piepildīta nedēļa!

Auns

Šis ir ļoti aktīvs un veiksmīgs laiks. Viena no centrālajām tēmām jums būs attiecību un izklaides jautājumi. Sevišķi, ja neesat saistīti ar laulības saitēm. Var būt jaunas iepazīšanās, flirts, aizraujoša kopā būšana. Esošajās attiecībās tas palīdzēs ienest papildus degsmi un aizrautību. Jūs ļoti labprāt organizēsies dažādas draudzīgas vai romantiskas tikšanās, patīkamus pārsteigumus un aizraujošas aktivitātes. Šobrīd uz vietas nosēdēt nevarēsiet un arī nevēlēsities. Šis ir maksimāli sociāli aktīvs un atraktīvs laiks. Izbaudīsiet kā koncertus, izstādes un ceļojumus, tā arī dejas un citas aktīvās izklaides. Var būt pat pārsātinājums ar prieku, izklaidēm, iespējām un piedāvājumiem.

Vērsis

Vēršiem šis būs aktīvs un rosīgs laiks, bet vairāk saistībā ar mājas lietām un ģimenes jautājumiem. Jūs beidzot varat nobriest kādam lielākam pirkumam, kas jūsu dzīves vietu padarīs ne tikai skaistāku, bet arī komfortablāku. Tāpat arī, ja ir sen plānoti kādi remontiņi – šobrīd vairs neatlieciet, vai nu tagad, vai arī pieņemiet, ka jūs to patiesībā nemaz nevēlaties. Labprāt aicināsiet draugus, tuvus un tālus uz laika pavadīšanu savās mājās, iespējams jums būs jāatrāda jaunās mēbeles vai savas kulināra dotības. Katrā gadījumā, šobrīd jūsu nams ir jūsu pils, un jūs darīsiet visu, lai tur tā arī justos. Šī būs piemērota nedēļa priekpilnai un rotaļīgai atpūtai ģimenes lokā. Viss būs tik labi, ka viegli var apslinkoties.

Dvīnis

Urrā! Jūsu dzīve beidzot iegriežas saprotamā virzienā, izprotamos algoritmos un ar apkārtējiem beidzot var normāli parunāt. Visi retrogradie piņķeri, sarunu mudžekli, izvēles dilemmas un nenotikušās tikšanās ir izrunātas, pārplānotas un izdomātas. Patiesībā šis aktivitāšu uzplūds var dot sajūtu, ka esat norāvies kā no saites, kā “turbo-pele”, kura beidzot ir tikusi pie savas baterijas un ir gatava izskraidīt malu malas, sarunāt un samenedžēt visu un visiem. Tūlīt un tagad, neko neatliekot, bet jo īpaši sākot ar nedēļas nogali. Jūs dabiski tieksities pēc jauniem iespaidiem, jaunām zināšanām, kā arī vēlēsities paplašināt savu paziņu loku vai savas pašizpausmes apmērus, kā arī dot jaunu elpu savām attiecībām.

Vēzis

Vai jūs esat gatavi uzzināt, kas ir jūsu patiesā bagātība? Šonedēļ jūs to varēsiet. Šī ir dāsnas pārpilnības enerģijas piepildīta nedēļa, kurā jums būs iespēja izbaudīt un arī saņemt sava paveiktā darba augļus. Sevišķi visi tie Vēži, kuri jūlija mēnesī paveica milzu iekšējo darbu caur pašizzinošiem emocionāliem kāpumiem un kritumiem, savas dzīves un pasaules sajūtu izlaišanu caur sevi un atgriešanu jau pavisam citā kvalitātē. Laiks dāvanām, dzīves bonusiem, labām iespējām un daudz sološiem pagriezieniem. Izslēdziet savu viltus pieticību vai kautrību un ar smaidu pieņemiet dāvanas, kuras dzīve jums tagad sniedz. Galvenais atcerieties, ka šis nav gala mērķis, bet gan vēl viens jūsu dzīves etaps.

Lauva

Ir pienācis īstais laiks ballītei, tusiņiem un izklaidēm. Ja jūsos ir kaut drusciņ ielikts radošais talants, tas šajā nedēļa plauks un zels vēl nedzirdētos un neredzētos augstumos. Tādēļ organizējiet kopā sanākšanas, saaiciniet atsaucīgu publiku, kuri spēs ar patiesu sajūsmu novērtēt jūsu radošās performances. Šonedēļ, šajā mēneša pusē, jūsu dabiskā harizma, aizrautība, ekstravagance un vēlme pēc uzmanības būs ļoti, ļoti jaudīga. Lauvām – māksliniekiem un publiskajām personībām, šis būs pļaujas laiks. Tāpat arī tām Lauvām, kuras plāno par tādām kļūt. Protams, ja iekrīt dzimšanas diena, kāzas un citas lielas svinības un jubilejas, tad tas būs spilgts, krāšņs un visiem atmiņā paliekošs pasākums.

Jaunava

Jaunavu prieks un laime tagad izpaudīsies caur skaistiem vienatnes mirkļiem vai gozēšanos uzmanības centrā pašu īpašāko un tuvāko cilvēku lokā. Jūs varat ar lielu aizrautību nodoties kādam radošam projektam, iecerei, kuras paveikšanai un īstenošanai ir vajadzīgs liels jūsu enerģijas ieguldījums. Tādēļ var sanākt arī nedaudz vairāk distancēties no draugiem un sabiedriski spilgtām aktivitātēm. Lieli, tālejoši plāni, kuriem jūs līdz šim briedāt, nu jau jūsu apziņā sāks ieņemt konkrētu formu un izpildījumu. Jūsu iekšējais apjukums, dīkstāves vai iestrēguma sajūta tagad izkusīs kā sniegs saulē. Vēl šis laiks ir ļoti piemērots ceļošanai, kas ne tikai bagātinās jūsu iekšējo pasauli, bet var dāvāt kādus dzīves bonusus.

Svari

Svaru lielā, spilgtā, dāsnā un aktīvā dzīves tēma šobrīd ir draugi, domubiedri un jūsu kopīgi pavadītais laiks. Tās var būt kā labi izplānoti pasākumi, tā arī spontānas draudzīgas kopā sanākšanas, kuru mērķis būs izdejoties, izpriecāties un padalīties ar savām iekšējām bagātībām. Šis ir laiks, kad pasaulē laist kādu ilgi lolotu projektu vai, kad īstenosies kāds sens, jums ļoti svarīgs plāns. Patiesībā, šis var būtu arī laiks, kurā gūstat gandarījumu, pateicību, piepildījumu no maksimāli sabiedriski aktīvas pašizpausmes. Jums tagad ir jābūt cilvēkos, jādraudzējas, jāpriecājas un arī jāizklaidējas, jūsu mājas četras sienas jūs pagaidīs. Tāpat arī draugu vidū var uzrasties kāda romantiska aizraušanās.

Skorpions

Jums šis ir mērķtiecīga gribasspēka un spilgtas pašizpausmes, pļaujas un rezultātu laiks. Vismaz tik tālu, cik jūs sev atļausiet tikt pamanīts. Tagad ir piemērots brīdis pašiem visambiciozākajiem projektiem, plāniem un iecerēm. Esiet drosmīgi, pārliecināti un publiski aktīvi. Jūs viegli izpaudīsiet dabisku harizmu un autoritāti. Tādēļ ļoti labi jutīsities amatā vai lomā, kur jums jābūt līderim. Tāpat arī šajā laikā jūs varat plūkt bonusus no savām iestrādnēm – iespējams paaugstinājums, publiska atzinība un/vai finansiālie ieguvumi. Ja esošais darbs jums neko līdzīgu nesniedz, iespējams ir laiks izskatīt citas, daudz drosmīgākas un ambiciozākas darba iespējas. Jūs maz varat zaudēt, bet ļoti daudz iegūt.

Strēlnieks

Strēlniekiem šī būs ļoti laba un var kļūt pat par brīnišķīgu, dāsnu, piepildošu un uzlādējošu nedēļu. Saulītē jeb gaismā tiks celti jūsu dotumi un talanti. Pastiprināsies perspektīvu redzējums tajā, kur iepriekš saskatījāt bezizeju vai jutāties iestrēdzis. Risinājumi un atbildes tagad kā pēc labi padarīta darba, dažkārt arī pēc ļoti ilgstošām pārdomām, informācijas ievākšanas un izpētes, pašas iekritīs jūsu rokās. Šis ir laiks, kad izlemt par labu studiju uzsākšanai, savu zināšanu padziļināšanai vai doties spēcīgā, apziņu mainošā, uzlādējošā ceļojumā. Līdz ar svētdienu atraisīsies jūsu dabas dotais stratēģa talants, kad visiem piesardzības soļiem vai kaut kā gaidīšanai būs pienācis gals. Laiks rosīties!

Mežāzis

Šis ir ļoti aktīvs un uzņēmīgs laiks, kurā saplānot un arī iniciēt drosmīgus aizsākumus. Ja dodaties ceļojumā, tad tas solās būt ļoti dziļš un apziņu izmainošs. Līdzīgu efektu var atstāt arī kādas zināšanas. Ja kādu laiku esat gatavojušies, tad šis var būt labs laiks biznesa projektu palaišanai, sevišķi, ja tas ir saistīts glamūru vai popularitāti. Jums būs iespēja ar kādu izrunāties un caur to mazināt savu iekšējo apjukumu. Pašiem par pārsteigumu jūs var pārņemt piedzīvojumu gars. Iespējams jūs vēlēsities iegādāties kaut ko lielu un gana dārgu, pastāv risks pareizi nenovērtēt savas finansiālās iespējas un pārmaksāt. Tāpat arī šajā laikā patiesi izbaudīsiet dziļas tuvības mirkļus ar mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem pirmajā vietā ir un vēl kādu laiku būs partnerattiecības. Jūsu partnerībā šobrīd ir atrodams viss gan ķīvēšanās, gan mīlēšanās. Gan prieka un aizrautības pilni mirkļi, gan nepacietība, kas var izaugt līdz pat aizkaitinājumam. Parādīsies ļoti liela vēlme un motivācijas savas attiecības iznest kādā jaunā līmenī. Kā arī vispār būs sajūta, ka laiks ienest kādas jaunas vēsmas un teju, teju jūs jau būtu sapratuši, ko tad īsti no otra vēlaties, kā jūsu haosu un pārmaiņas mīlošais gars aprims. Ārēji jūs turpināsiet aktīvi komunicēt, mijiedarboties ar apkārtējo pasauli un kārtīgi iestāties par savu viedokli, bet iekšēji jūs vēl tikai briedīsiet kādām konkrētām lielākām dzīves izmaiņām.

Zivis

Jums ar katru nākamo šī Mēness cikla dienu pieaugs iespēja izpausties profesionālajā jomā un virzīties pretī kādu svarīgu mērķu sasniegšanai. Var uzrasties labas darba iespējas un pat dzīves dāvanas pašrealizācijas un karjeras jomā. Jūs būsiet īpaši talantīgi pamanīties savu ikdienu pamatīgi aizpildīt. Tādēļ, lai šis bonusu laiks nepaietu garām nepamanīts, ieteicams aizplānot to ar tām aktivitātēm, kuras tuvina jūs saviem mērķiem vai pat kādam lielākam sapnim. Tagad ļoti svarīgas var kļūt attiecības ar kolēģiem, kur dažādi attiecību saspīlējumi var prasīt lielu devu jūsu uzmanības. Ja kādu laiku esat domājis par mājdzīvnieku, iespējams beidzot izlemsiet pie tā tikt. Līdz ar svētdienu pieaugs jūsu izlēmīgums.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt