lavender blossom 1595581 1280Pats nedēļas sākums tiks aizvadīts pēdējās Mēness cikla dienās. Attiecīgi līdz pat trešdienai, to ieskaitot, ir piemērots laiks savas vides, telpas un iekšējās pasaules pārskatīšanai, kārtošanai un atbrīvošanai no visa liekā un savu laiku jau nokalpojušā. Atbrīvojieties no nevajadzīgām mantām, kā arī ar pateicību atvadieties no neveselīgām sajūtām, attiecībām, pārdzīvojumiem. Ļaujieties impulsam pilnībā noslēgt kādu tēmu, sfēru vai jautājumu savā iekšienē. Ar šādu ietekmi arī pilnībā noslēgsies kāds nozīmīgs etaps, kurš vismaz no jūnija viduča, ļoti spēcīgi aizņēma jūsu prātu.

Savukārt no ceturtdienas, 1. augusta, sākas jauns mēnesis Lauvas zīmē, vienlaicīgi ar jaunu Mēness cikla sākumu un Merkūra atgriešanos normālā kustībā. Ar šo aizsāksies nozīmīgs, iedvesmojošs un pacilājošs laiks. Secinājumi ir izdarīti, mājas darbi izpildīti, jaunas, vērtīgas un tālākai dzīvei nozīmīgas atklāsmes ir iegūtas. Tagad tikai uz priekšu. Laiks savu dzīves ritmu pārslēgt jaunā ātrumā, jūsu patiesā sirds gaisma un dvēseles impulss jau nepacietīgi gaida iespēju izpausties.

Attiecīgi ceturtdien un piektdien ir labs laiks saplānot un aktīvi uzsākt šiverēties, uzdodot toni visiem jūsu lielajiem plāniem, iecerēm un projektiem, kurus gatavojaties realizēt šoruden. Tiesa, vēl augusta pirmajā pusē būs savi apgrūtinājumi, bet, salīdzinoši ar jūliju, ļoti pat adekvāti izprotami. Savukārt augusta otrā puse jau būs tas laiks, kad enerģijas būs pilnībā atraisījušās jūsu iecerētajam.

Lai efektīvs etapa noslēgums un svētīgi jaunie aizsākumi!

Auns

Auniem šis būs dinamisks un ļoti enerģisks laiks. Tagad jo īpaši jūs gribēsiet iziet cilvēkos, apmeklēt kādu kultūras pasākumu un rast jaunas, aizraujošas izklaides iespējas. Vēl vecajā mēnesī jums ir iespēja atbrīvoties no kādām bažām, šaubām un nemiera, ko var radīt nespēja izdarīt izvēli, bet jau ar ceturtdienu enerģijām vajadzētu atraisīties, kas jūsos var radīt milzu entuziasmu, aizrautību, vēlmi iziet uz iniciatīvu un būt uzmanības centrā. Sirdī brīvajiem sākas ļoti aktīvs laiks, kad flirtēt, staigāt uz randiņiem, iemīlēties, kopā izklaidēties un izbaudīt tuvību. Savukārt Auni – vecāki ar ne mazāku aizrautību organizēs kopējas aktivitātes un izklaides iespējas ar bērniem. Laiks jauniem sākumiem.

Vērsis

Līdz ar pēdējām vecā Mēness dienām, Vēršiem kāds no ģimenes locekļiem var aktualizēt, izprovocēt vai parādīt, kādā jomā un kur jūsu dzīvē ir tik ļoti nepieciešams atbrīvoties no ierastajiem rāmjiem, stereotipiem, komforta lietām un kompensējošiem scenārijiem. Pilnībā ļaujoties šim impulsam, jūs varēsiet atbrīvot sevī to enerģiju, kas no ceturtdienas, ar jauna Mēness cikla sākuma būs tik ļoti vajadzīga jaunajiem plāniem un iecerēm. Šis jaunmēness jums ļaus uzsākt, paveikt vai iniciēt ko jaunu saistībā ar ģimenes dzīvi un laimi – vai tā būtu dzīvesvietas labiekārtošana, pārcelšanās, vai kopīga laika pavadīšana un izklaides, visam uzsāktajam būs tendence vairot siltumu un piepildījumu ģimenē.

Dvīnis

Šīs nedēļas pirmajā pusē, Dvīņi jo īpaši sajutīs, ka rit pēdējās izaicinošās un piņķerīgās dienas, kad dzīve kaut ko no jums prasīs, bet izpildīties īsti neļaus. Jūlija pēdējos datumos būtu vēlams atpūsties, padomāt, pafilozofēt vai arī tā mērķtiecīgi atbrīvot savu galvu, prātu un domas no nevajadzīga sasprindzinājuma, izrunājoties vai izrakstot to ārā. Ceturtdienas jaunmēness atbrīvos jūsos spēku, enerģiju un resursus, lai ar 1. augustu, katru nākamo dienu, viss ritētu aizvien raitāk, vieglāk un jums pateicīgāk. Šis būs periods, kad aktīvi komunicēt, rakstīt, mācīties, iegūt jaunas paziņas, risināt dažādus ar darījumiem saistītus jautājumus un būt tādā veselīgā, izzinošā un dinamikā notikumu plūsmā.

Vēzis

Līdz ar jūliju noslēgsies īpašais Vēžu Mēness cikls, kas ar aptumsuma pieskaņu paspēja daudzus no jums izvadāt pa lieliem augstumiem un bezgalīgiem dziļumiem. Tas palīdzēja apjaust savu patieso iekšējās pasaules saturu, palīdzēja ieraudzīt, kur esat ko piekrāsojuši vai aizmālējuši. Tādēļ šajās dienās būtu vēlams atbrīvoties no tiem emocionālajiem smagumiem, pārdzīvojumiem un stresiem, kas jūs līdz šim satrauca. Izlaidiet ārā emocijas, atlaidiet savu pagātni un atbrīvojiet vietu nākotnei. 1. augusta jaunmēness būs sarūpējis jums dāsnas dāvanas un gādās par jūsu pašrealizēšanos. Jūs varat ieplānot pirmos soļus jaunā lomā, jaunā pašizpausmē, kas sagādās prieku ne tikai jums pašiem, bet arī apkārtējiem.

Lauva

Līdz trešdienai jūs varat atlaist pēdējās nospiedošās vai traucējošās domas un visu to, kas līdz šim ir kavējis jūsu dzirkstošajam entuziasmam izpausties pilnā apmērā. 1. augusta jaunmēness ļaus pilnībā izplest savus spārnus un uzbužināt krāšņās spalvas. Šis ir jūsu mēness cikls, kas ļaus un veicinās jums izpaust dabisko individualitāti, mudinās jums sekot savam sirds impulsam un darīt to nepastarpināti un pamanāmi. Jūs būsiet vienā no spilgtākajiem, aktīvākajiem un sabiedriskākajiem dzīves posmiem. Šis būs brīnišķīgs brīdis kā svētku svinībām, tā arī jauniem, lieliem un košiem plāniem. Jūs paši mirdzēsiet no aizrautības un iedvesmas, un diezgan viegli spēsiet šīs sajūtas nodot arī apkārtējiem.

Jaunava

Kopā ar pēdējām jūlijam dienām, noslēgsies šaubu un pārdomu pilnais periods, kurā Jaunavas varēja sajusties kā apmaldījušās trijās priedēs. Šajās pēdējās Mēness cikla dienās būtu svarīgi sakārtot un pārkārtot savu vidi, telpu un iekšējo pasauli, kā arī atbrīvot savu prātu no uzkrātās mentālās spriedzes. Varat rakstīt, skicēt, izrunāt vai izmantot citas pašu pārbaudītās metodes. Ceturtdienas jaunmēness sākumā varbūt vēl ne tik uzskatāmi, bet jau ar katru nākamo dienu atbrīvos jūsos enerģiju un ļaus nodoties jums tik ļoti svarīgām aktivitātēm. Iespējams ķersities klāt milzu plāniem, tomēr pagaidām vēl pievēršoties šo plānu neredzamajai pusei, vairāk darbojoties vienatnē vai noslēgtā vidē.

Svari

Nedēļas pirmajā pusē var pilnībā noslēgties kāds dzīves etaps, sagatavošanās posms, kurš jau pailgu laiku no jums ir prasījis daudz enerģijas un uzmanības. Šo laiku būtu vērtīgi izmantot, lai veiktu noslēguma akordus un jau tā mērķtiecīgi pabeigtu visu iesākto. Tūlīt pat, ar ceturtdienu, sāksies jauns Mēness cikls, kas jums atvērs jaunus horizontus un perspektīvas redzējumu. Tagad aizsāksies periods, kas mudinās kalt lielus un drosmīgus plānus, kas vedinās jūs aktīvi izpausties sabiedrībā, iesaistīties kādā interešu kolektīvā un pavadīt laiku ar draugiem. Šajā jaunmēnesī varat uzsākt tiešām ko vērienīgu, spilgtu, drosmīgu un pamanāmu. Nekādi vecie ierobežojumi un šaubas jūs vairs nespēs atturēt.

Skorpions

Pavadot pēdējās vecā Mēness cikla dienas, jums ir iespēja veikt noslēguma štrihus, izvērtēšanas un situācijas analīzes aspektus, lai tiktu skaidrībā ar savu jauno dzīves vīziju, projekta vai ieceres konceptu. Papildus tam, šīs dienas būs ļoti piemērotas, lai simboliski vai burtiski atbrīvotos no visa liekā un savu laiku nokalpojušā. Līdz ar 1. augusta jaunmēnesi, enerģijas atbrīvosies un sāks jūs vest uz vienu no aktīvākajiem un ambiciozākajiem šī gada periodiem. Tagad jūs ne tikai varat, gribat un vēlēsities, bet jums būs arī vajadzīgās iespējas, lai izpaustos spilgti, pamanāmi un nepastarpināti. Tas ir dabisks līderisms, pārliecība par sevi, skaidrs redzējums par savām prioritātēm un mērķu sasniegšanas laiks.

Strēlnieks

Ir sācies vien no košākajiem un jums patīkamākajiem periodiem. Jūs viegli iedvesmosities, aizrausities, saskatīsiet jaunas iespējas pirms citi būs tās pamanījuši. Svarīgi vēl nedēļas pirmajā pusē būtu pievērsties kādiem pašanalīzes aspektiem, kā arī mērķtiecīgi noslēgt un pabeigt iesāktos darbus, lai atbrīvotu enerģijas jaunajam. Ceturtdien, līdz ar augustu sāksies jauns Mēness cikls Lauvas zīmē. No šī brīža, ar katru nākamo dienu, aizvien vairāk atraisīsies enerģijas jūsu lielajiem rudens plāniem. Ļoti iespējams, ka vairāk būsiet gatavi dot vēl vienu iespēju kādai agrākai iecerei, tagad nodrošinot tai vajadzīgos uzlabojumus, ar izslīpētām niansēm, efektīvākiem risinājumiem un vizuālo pievilcību.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē jūs vēl nedaudz paprovocēts – iespējams kāda saruna vai informācija, kura izsauks satraucošu domu un ideju plūdumu. Tomēr šobrīd tas var notikt tikai tādēļ, lai jūs pamanītu tās jomas un sfēras, kuras jau ir savu nokalpojušas. Līdz trešdienai būtu ļoti veselīgi nodoties savas vides, dzīves ritma un telpas pārskatīšanai, lai atbrīvotos no liekā un nevajadzīgā. Ar ceturtdienas jaunmēnesi sāksies apņēmības pilns laiks, kurā jūs iziesiet no savas komforta zonas, uzņemsities jaunus izaicinājumus un riskus. Periods, kas būs ļoti pateicīgs dažādām biznesa iniciatīvām, papildus finansējuma piesaistei savām iecerēm. Savukārt iekšējā pasaulē tas var atnest visnotaļ alķīmisku pieredzi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs gatavi sevi izpaust aizvien spilgtāk un pamanāmāk. Vēl nedēļas pirmajā pusē, pēdējās vecā Mēness dienās jūs varat atbrīvoties no veciem, neveselīgiem ieradumiem, atrast risinājumu kādai ieilgušai veselības problēmai, kā arī pabeigt sarežģītākos un stipri ieilgušos darbus. Šajās dienās jūs varēsiet pilnībā noslēgt kādu svarīgu tēmu, jautājumu vai atrisināt kādu senu problēmu. Gaidāmais jaunmēness, kas sāksies 1. augustā, jūsu dzīvēs aktivizēs ekspresiju un ekspansiju, kā arī mudinās pievērsties partnerattiecību jautājumiem. Kāds no jums izlems apprecēties, kāds cits sapratīs, ka vispār vēlas attiecības un uzsāks partnera meklējumus, bet vēl kāds uzorganizēs aizraujošu laika pavadīšanu kopā.

Zivis

Šonedēļ, līdz ar Mēness cikla pēdējām dienām, ļoti daudzas dzīves dilemmas un jautājumi, kuri ir prasījuši jūsu laiku un uzmanību, atrisināsies vai noslēgsies. Otrdiena ir viena no emocijām un sajūtām bagātākajām un dziļākajām dienām. Tieši emocijas būs tā atslēga, kas parādīs vai un cik daudz viss jūsu dzīvēs ir kārtībā, sniedzot arī galvenās norādes par tālākajiem soļiem. 1. augustā gaidāmais jaunmēness jau nekavējoties, uz karstām pēdām, aktivizēs dažādus plānus un ieceres darba jomā. Jūsu ikdiena kļūs ļoti intensīva un darbiem piepildīta. Ieceru un darba būs daudz, bet to visu pavadīs arī entuziasms, aizrautība un iedvesma. No ceturtdienas varat pievērsties svarīgākajiem darbu plāniem šajā gada pusē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt