silhoute 4255470 1280Šī ir kulminācijas nedēļa šīs vasaras galvenajās tēmās. Naktī uz 17. jūliju Latvijā varēs novērot Mēness aptumsumu, kura maksimums tiks sasniegts uz pl. 0:30. Ar šo notikumu oficiāli arī noslēdzas aptumsumu koridors, bet sajūtās, noskaņās un ietekmes ziņā, viss atlikušais jūlijs būs vēl ļoti koncentrēts ar aptumsumu enerģijām.

Šajā Mēness aptumsumā un jo sevišķi trīs dienas pirms un pēc 17. jūlija, kulmināciju piedzīvos iekšējā dilemma starp to ko vajag, kas jādara, kur jāsaņemas un jāsavācas ar to, ko jūtat, kas notiek iekšējā pasaulē, ko priekšā saka intuīcija un uz kuru pusi ir dabiska vilkme. Šī vilkme būs uz lielāku dziļumu, jūtību, uz patiesāku tuvību, mīļumu un gādību, uz lielāku saskaņu pašiem ar sevi. Un, lai arī kādi būtu pienākumi, saistības, solījumi un termiņi, šī perioda laimes atslēga ir paslēpusies tieši spējā būt maigiem, uztverošiem un plūstošiem, ļaujot dzīves straumei sevi nest, tai nepretojoties.

Paturot spēkā visu iepriekš minēto, nedēļas galvenā varone būs Venēra. Tās enerģija vedinās atkal un atkal tikt pašiem ar sevi skaidrībā - kas ir tas, ko jūs vēlaties un ko jūs tā labā esat gatavi darīt. Būs jāpārskata prioritātes, vērtību sistēma un pārliecības ļoti dziļā un fundamentālā līmenī. Notikumu daba būs orientēta uz to, lai jūs tiktu skaidrībā vismaz paši priekš sevis, kas jums ir svarīgs, dārgs un nozīmīgs un kas tāds vairs nav.

Šī ir ļoti jūtīga nedēļa attiecību jautājumu risināšanai. Tādēļ, ja jums rūp, neprovocējiet sarunas, tēmas un jautājumus, kurās jau iepriekš ir zināms, ka tās izsauks tikai drāmu un satraukumus.

Vēl joprojām ir retrograda Merkūra laiks, kas liek padziļināti, līdz pat ieciklētībai, atkal un atkal domāt, runāt, risināt un meklēt atbildes aktuālajos jautājumos. Tāpat, tas iezīmē periodu, kas ir piemērots kaut kā pabeigšanai vai noslēgšanai, sevišķi saistībā ar kādu emocionāli spēcīgu pārdzīvojum. Savukārt ļoti nepiemērots jauniem sākumiem.

Lai izdodas rast harmoniju savā jaunajā pasaules uztverē!

Auns

Auniem šī nedēļa var izvērsties pretrunu pilna. Kādu pienākumu, ambīciju, mērķu vai pārliecību vadīti jūs varat pārcensties, pārpūlēties vai pārmēru saspringt. Vienlaikus, vai nu pašu iekšējā sajūta vai arī ģimene, kāds no tuvajiem un mīļajiem, jums nepārtraukti vedinās – apstāties, pārslēgties, dot sev iespēju atpūsties vai pavadīt kopā vairāk laika. Laimes atslēga slēpjas tajā, ka neskatoties ne uz ko, jūs dosiet sev laiku un ņemsiet vērā savas un arī tuvinieku vēlmes un vajadzības. Bet, lai līdz tam nonāktu, iekšējā spriedze var pieaugt līdz tādiem apmēriem, ka to nepamanīt vai noignorēt vairs nebūs iespējams. Paralēli tam, var būt ļoti zīmīgi sapņi, piefiksējiet tos. Laiks pārskatīt plānus un savas prioritātes.

Vērsis

Vēršiem ir visnotaļ labas iespējas šīs nedēļas Mēness aptumsumu ietekmi un pretrunas izmantot kā tramplīnu jaunai, cita līmeņa pasaules un dzīves uztverei. Salīdzinoši, jūs varat diezgan harmoniski mijiedarboties ar šī laika enerģijām. Jums piemitīs vajadzīgā deva pieņemšanas, lai spētu akceptēt notikumus, situācijas un apstākļus, kurus mainīt vai ietekmēt nav jūsu spēkos. Tāpat arī būsiet apveltīti ar vajadzīgo devu uztverīguma, lai pamanītu to, kur jūs spējat kvalitatīvi ko mainīt. Periodam būs raksturīga sapņainība, ideālistiskas sajūtas un arī konkrēti speramie soļi, paveicamie darbi, neskatoties ne uz ko. Tieši mīlestība, vēlme palīdzēt un atbalstīt, būs jūsu lielākā motivācija un arī iekšējā konflikta risinājums.

Dvīnis

Dvīņiem ļoti svarīgi būtu paturēt prātā, ka galvenais ir neko nesasteigt. Jūsu dzīvēs var atgriezties cilvēki un situācijas no pagātnes, kas var radīt sajūtu, ka nekas nav mainījies. Tā nav patiesība. Jūs esat pilnībā mainījies, pat tad, ja pašiem šķiet, ka viss grozās pa vienu un to pašu vāveres riteni. Tādēļ nesteidzieties ar vērtējumiem, salīdzināšanu un secinājumu izdarīšanu. Dodiet sev laiku. Pagātnes finansiālās saistības un slogi var par sevi atkal atgādināt, lai mudinātu jūs pārskatīt un noteikt galvenās prioritātes un to vērtību - kā pašvērtējums un visa tā izsvēršanu, ar ko jūs savā dzīvē saskaraties. Šo enerģiju jūs viegli varat pārvērst arī naudas izteiksmē – cik vērts ir jūsu laiks, darbs un uzmanība.

Vēzis

Vēžiem šī būs izaicinoša nedēļa. Jūs paši būsiet orientēti uz savu iekšējo pasauli, savām izjūtām, sapņos piedzīvoto un intuitīvi apjausto. Savukārt apkārtējā vide, tai skaitā, arī jūsu partneris, var kā tanks ignorēt jūsu sajūtu smalkumus. Tie var būt kādi pienākumi, prasības, saistības, solītais vai norunātais, kas liks jums atkal un atkal pievērsties konkrētiem, praktiski paveicam pienākumiem. Tas palīdzēs apjaust šā brīža realitāti tādu, kāda tā ir, kā arī atmest iluzoro vai pārāk nepazaudēties sapņu un sajūtu valstībā. Lai arī kāds būtu konflikts vai dilemma ar kuru saskarsities, laimes atslēga un galvenā recepte šai nedēļai slēpjas jūsu maigi sajūtošajā un intuitīvajā pasaules uztverē.

Lauva

Šī ir pēdējā un visjaudīgākā testējošā nedēļa pirms oficiālā Lauvu laika sākuma. Tas nozīmē, ka šī ir nedēļa, kurā centieties būt īpaši saudzīgi un humāni pret savu ķermeni un sava ķermeņa iespējām. Ļoti svarīgi ir nepārstrādāties, nepārcensties, nepārpūlēties un visādi citādi pārāk daudz sevi neizdzīt. Veselībai šis ir trausls laiks. Pārskatiet savu ikdienas rutīnu, cik tā ir veselīga, sabalansēta un harmoniska. Šis būtu ļoti piemērots brīdis, lai to pārkārtotu atbilstoši šā brīža prioritātēm. Tajā visā noteikti būtu jāieplāno dāsns laiks sev, atpūtai un mierīgai dzīves baudīšanai, piemēram, vasarnīcā, ceļojumā vai padzīvojoties pa laukiem. Rimtā ritmā varat pabeigt iesāktās lietas. Nesteidzieties.

Jaunava

Arī šajā nedēļā Jaunavām būs sev jāatgādina, ka dažkārt lēnāk ir vairāk un arī gudrāk. Ļoti daudz jūsu enerģijas plūdīs uz aktivitātēm, kas ir apkārtējiem neredzamas, bet jums pašiem ļoti svarīgas. Sakāpināta pienākumu apziņa var jūs pamatīgi nogurdināt. Galvenā laimes atslēga šai nedēļai būs paslēpusies draugu un domu biedru pulkā un partnerattiecībās. Vismaz tik tālu, cik jūs ļausiet otram brīvi būt un nemēģināsiet kontrolēt vai uzspiest savu viedokli. Šobrīd būs grūti noformulēt vārdos, ko jūs īsti vēlaties, bet ja ļausities sajūtām, tad tās jūs pašas aizvedīs kur vajag. Labs laiks, lai pabeigtu iesāktos darbus, pārskatītu savus plānus un aizņemtu sevi ar rutīnas lietām, piemēram, tīrīšanu un kārtošanu.

Svari

Šī nedēļa jums būs kāpinātas dinamikas un tās radītās spriedzes piesātināta. Būs jāizdara izvēle, jānodala graudus no sēnalām, vērtīgo no mazsvarīgā un aktuālo no nebūtiskā. Jo ātrāk un apzinātāk jūs to izdarīsiet, jo harmoniskāka un mierīgāka būs šī nedēļa. Iespējams, lai to paveiktu, jūs skaitīsiet katra izvēles varianta plusus un mīnusus vai salīdzināsities ar citiem. Tomēr laimes atslēga un risinājums slēpjas jūsos pašos. Jūsu sapņos, cerībās un ilgās, jūsu noskaņās un vēlmēs. Tādēļ uzdodiet sev jautājumus tikai un vienīgi pēc būtības – ko jūs vēlaties? Kas jums šobrīd ir svarīgi? Atkarībā no atbildes, pārskatiet savu ikdienu un atrodiet iespēju katru dienu spert soļus pretī jūsu izvēlei. Laiks pārskatīt ilgtermiņa ieceres.

Skorpions

Skorpioni ir viena no tām retajām zīmēm, kuri šīs nedēļas radīto spriedzi spēs novadīt sev vēlamā gultnē. No vienas puses, daudz laika pavadīsiet izpildot ikdienas mazās norunas, tikšanās un sīkos darbiņus - aizvešana, atvešana, uzklausīt un dot padomu, ko sagādāt un kaut ko atlaist, sakārtot papīrus un sagatavot pēc formālajām prasībām. Savukārt no otras puses, sirds tieksies pretī brīvam sajūtu lidojumam, jaunai pieredzei, jaunai izpratnei un jaunam vērienam. Kam vispār tie ikdienas sīkumi? Jūsu laimes atslēga slēpsies tajā, ka jūs spēsiet veiksmīgi sabalansēt šīs abas pretrunas savā dzīvē, veltot laiku kā ikdienas sīkumiem, tā arī nākotnes sapņiem un iecerēm. Iespējams gūt dziļu, mīlestības pilnu pieredzi.

Strēlnieks

Strēlniekiem šī ir ļoti svarīga nedēļa, kura kā tāds dzīves tests parādīs vai esat pieņēmuši un uzņēmušies tos izaicinājumus uz kuriem iekšēji esat gatavi. Ja nedēļas fona sajūtas būs vairāk neapmierinošas, ar krīzes vai drāmas pieskaņu, tas liecinās, ka tomēr neesat. Šis princips darbosies arī pretēji, ja jutīsities labi, uzlādēti, aizrautīgi un vairāk pozitīvi, tas norādīs uz to, ka dzīves eksāmenus esat nokārtojuši ļoti veiksmīgi. Šis laiks jums atkal un atkal liek pievērsties kādai savai iecerei, iedot tai otru elpu vai pilnībā to sevī atlaist. Tāpat arī jūs tiekat vedināts domāt un dzīvot ar lielāku vērienu, ne tikai savam labumam, bet arī citu cilvēku. Laimes atslēga slēpjas spējā to apjaust un drosmē rīkoties.

Mežāzis

Mežāžiem šī būs testējoša nedēļa. Jūs ļoti gribēsiet turpināt visu darīt kā līdz šim, bet dzīve, apstākļi un cilvēki īsti neļaus tā vairs turpināt. Patiesībā, jau no gada sākuma, bet jo īpaši pēdējā mēneša laikā, jūs noteikti varējāt savā dzīvē novērot situācijas, kuras jūs vedināja uztvert visu notiekošo elastīgāk un brīvāk, ielaist savā dzīvē veselīgās devās haosu un spontanitāti. Iespējams, tas ir tieši tas, ko dakteris jums šobrīd izrakstītu. Tādēļ, šīs nedēļas pašsajūta, veiksmes un neveiksmes stāsti būs atkarīgi tikai no jūsu spējas elastīgi pielāgoties dzīvei tādai, kāda tā ir. Jūsu laimes atslēga ir paslēpusies partnerattiecībās, spējā uzticēties un atļaut sev piedzīvot patiesus tuvības mirkļus.

Ūdensvīrs

Šonedēļ Ūdensvīriem būtu jāsaudzē sava veselība un jāpievēršas veselīgākam un sabalansētākam dzīves veidam. Sevišķi uzmanieties no visa tā, kas jums rada stresu. Apkārtējo spiediens vai prasīgums, bet dažkārt arī pašu stingrība pret sevi, var radīt stresa un steigas apstākļus. Tomēr astroloģiskais fons rekomendē kārtīgi pārbaudīt visu, kam ķeraties klāt un sasteigtība tajā ir ļoti slikts padomdevējs. Būtu ieteicams pārskatīt visu ar ko jūs aizpildāt savu ikdienu: vai ir pietiekama fiziskā slodze, veselīga pārtika, svaigs gaiss un daudzveidīgas aktivitātes. Ja iekšējais disbalanss būs ilgstoši sakrājies, šonedēļ var arī apslimt. Savukārt, ja ar veselību viss kārtībā – apsveicu, dzīves tests ir veiksmīgi iziets.

Zivis

Šī nedēļa jūs var aizvest kā neizmērojamos dziļumos, tā iedvesmojošos augstumos. Šis ir laiks, kad jūsos pastiprināsies dilemma starp spontāno un ieplānoto, hobijiem un ilgtermiņa iecerēm, bērniem un draugiem, ģimeni un sociāliem pienākumiem, savu iekšējo sajūtu un to, ko no jums sagaida. Jūsu laimes atslēga un izeja no šīs spriedzes pilnās dilemmas ir meklējama iekšējās sajūtās un intuīcijā. Atbildes un zīmes jūs varat saņemt gan caur savu radošo pašizpausmi, gan caur sapņiem. Noteikti pierakstiet savas sajūtas, idejas un sapņus. Atkārtoti aktualizēsies kāds vēl nepabeigts darbiņš vai iecere, vai uzradīsies kāds cilvēks no pagātnes, tikai šoreiz, lai pabeigtu un situāciju pilnībā noslēgtu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt