tree 4303444 1280Šī aptumsuma koridora nedēļa iezīmējās gana jaudīga un piepildīta ar atmiņā paliekošām aktivitātēm. Ļoti spēcīgi būs pārstāvētas divas pilnīgi pretējas izpausmes – no vienas puses temps, dinamika, steiga, daudz runājamā, kārtojamā un iniciējamā, no otras puses – kādas bremzēšanās, kavēšanās un pārpratumi.

Tas ar ko jūs vairāk saskarsities būs atkarīgs no tā, kādā gatavībā un kvalitātē būs tās aktivitātes, kuras iniciēsiet vai kur iesaistīsities. Šajā laikā veiksmīgi vedīsies lietas tiem, kuri beidzot realizēs ko tādu, kas jau mēnešiem, bet vienam otram arī gadiem, ir stāvējis uz vietas neatrisināts vai ko ilgi jo ilgi sevī perināt, briedināt un gatavojāt.

Savukārt, ja jums šajā nedēļa ir spontāna vēlme izpausties, iesaistīties vai iniciēt ko vērienīgu un grandiozu, visticamāk, idejai ir vieta būt jūsu dzīvē, bet tā nebūs vēl gatava realizācijai. Būs vajadzīgs papildus laiks, vismaz vēl viss atlikušais jūlijs, lai īsti saprastu, ko, kur, kā un vai darīt, organizēt.

10. jūlijs ir nozīmīga diena, kas būs caurvīta dziļi nozīmīgām tēmām, atziņām, atklāsmēm, iespējām vai noslēgumiem. Esiet jo īpaši vērīgi un apzināti, iespējami liktenīgi pagriezieni vai norādes par tālāk ejamo ceļu, izdarāmo izvēli.

Tāpat arī pievērsiet uzmanību savām sajūtām un sapņiem, kas būs spēcīgs palīgs un instruments visā, kam šajā laikā ķersities klāt. Papildus tam, turpinās retrograda Merkūra periods, kad ieteicams ļoti pamatīgi pārbaudīt un pārliecināties par lielo pirkumu kvalitāti, ikdienas norunu un darīju pareizu izpratni. Ļoti iespējamas daudz spontānas mētāšanās – jā/nē, gribu/negribu, ejam/neejam, pārdomāju u.tml.

Būs raksturīga spontanitāte un neiecietība vārdos, grūti uzturēt dialogu, jo katrs gribēs vairāk izcelt sevi vai sev aktuālo otrā neklausoties. Ieteicamas sirdij tuvas izklaides un laika pavadīšana ar bērniem. Tanī pašā laikā, neko nesasteigt un uzmanīt rokas un pirkstus, citādi steigā var tos satraumēt.

Lai apzinātām aktivitātēm un izvēlēm piepildīta nedēļa!

Auns

Radoša spontanitāte piepildīs visu šo nedēļu. Sevišķi visā, kas saistīts ar izklaidēm, atpūtu, sevis un citu iedvesmošanu un iepriecināšanu. Vēl jo vairāk, ja pirms tam būsiet vilcinājies parādīt un izrādīt otram savas jūtas, savu patikšanu par kopā pavadītu laiku, vai pārāk daudz nostrādājušies un ilgstoši atlikuši jebkādas atpūtas un prieka iespējas. Šis var izvērsties par ļoti iedvesmojošu, pacilājošu un pilnīga radoša haosa piepildītu laiku. Mīlestība, iepazīšanās, bagātinoša pieredze, aktīvi pavadīts laiks ar bērniem vai paša rotaļīgums. Tāpat arī iespējams kāda vērienīga masu kultūras pasākuma apmeklējums, kā koncerts vai deju pasākums. Atklāsmes un nozīmīgi pagriezieni ģimenes un mājas lietās.

Vērsis

Jūtas, jūtas un vēlreiz jūtas valdīs pār jūsu pasauli. Spontānas, dziļas un visaptverošas. Šobrīd jūsu sajūtu pasaulei ir ļoti liela nozīme visā, ko jūs darāt un kam ķeraties klāt. Attiecībās būsiet gatavi iziet uz vērienīgām pārmaiņām, nomainīt tos šablonus pēc kuriem tās veidojāt līdz šim. Jābūt uzmanīgiem, lai neiekristu sevis vai citu žēlošanā, bet tas neizslēdz saprātīgu atbalstu. Šis ir laiks, kad varat pievērsties atkārtotam dzīves vietas remontam, padarot to omulīgāku un šikāku. Ja paši veiksiet kādus tehniskos darbus, uzmaniet savus pirkstus. Labprāt nodosities sirsnīgām un garām sarunām ar kaimiņiem, kādu paziņu vai tuvinieku. No šīm sarunām spēsiet izlobīt kādu dārgumu, kaut ko jums ļoti svarīgu.

Dvīnis

Jums būs īpašs kārdinājums šo laiku pavadīt maksimāli aktīvi runājot, rakstot, daloties, aizstāvot savu viedokli un izceļot visu to, kas jums svarīgs. Tomēr tieši jūs, Dvīņus, visvairāk skars retrogradā Merkūra ietekme ar saviem pārpratumiem, tehniskajām ķibelēm, neuzmanības kļūdām un sasteigtiem vārdiem un darbiem. Paaugstināts risks pārsteigties un ko sasteigt. Arī tīri praktiskā izpildījumā būtu jāatgādina sev – kurš lēnāk brauc, tas tālāk tiek. Elpojiet dziļi. Pie stūres brauciet prātīgi un uzmanīgi. Arī ikdienā centieties rokas un pirkstus saudzēt, neaiztikt elektrības vadus un nestāvēt zem zibens sasperta koka. Nav piemērots laiks jaunu gadžetu iegādei. Atklāsmes saistībā ar iespējām nopelnīt naudu.

Vēzis

Tieši šī nedēļa ļoti spēcīgi paspilgtinās un saaktualizēs visas ar šo aptumsumu koridoru saistītās tēmas. Pastiprināsies sajūtu pasaules dziļums, paspilgtināsies sapņi un arī vēlme vairot savā dzīvē un vidē maigumu, mīlestību un harmoniju. Spēsiet patiesi izbaudīt kvalitatīvu mūziku un novērtēt skaistumu sev apkārt. Dabiski tieksities pēc dziļas un patiesas tuvības draudzībā, partnerībā un citās svarīgās attiecībās. Pagātnes mazie velniņi un dēmoniņi, kā bailes vai sliktas atmiņas, var uznirt jūsu dzīvē burtiski kā no zila gaisa, tikai šoreiz lai tos patiesi izprastu un palaistu uz neatgriešanos nebūtībā. Šis ir intuitīvām un dziļām atklāsmēm piepildīts laiks, kas jūs burtiski vedīs pa paredzēto dzīves ceļu.

Lauva

Ja vien jūs šajā laikā nebūsiet noorganizējuši atvaļinājumu kādā nomaļā dabas stūrītī vai arī tā patālāk no dzimtās zemes, tad ierastajā ikdienā radošums un dzīvespriecīgs spontānums burtiski sprauksies ārā pa visām vīlītēm. Jūs būsiet iedvesmoti, apveltītu ar iniciatīvu un pārņemti ar kādu ideju, ieceri. Sevišķi, ja tas būs kas labi aizmirsts vai sen atlikts, bet jums ļoti svarīgs, nozīmīgs un dārgs, kā atkārtots mēģinājums vai otrās iespējas iedošana. Tomēr neskatoties ne uz ko, laiks vienatnē un saprātīga atpūta ir obligāta. Pretējā gadījumā var sanākt arī apslimt. Darbā jūs var gaidīt arī pelnītais paaugstinājums vai arī pārpūle dēļ pārmērīgas slodzes. Iespējami zīmīgi sapņi un ļoti pastiprināsies intuīcija.

Jaunava

Sākot no šīs nedēļas, līdz pat jūlija beigām, Jaunavas strādās ar savu pagātni. Jūsu dzīvē var atgriezties vai iegriezties kāds cilvēks no pagātnes ar kuru nav vēl pabeigtas, atrisinātas attiecības un kurš jūsos izsauc emocijas. Tāpat arī jums var sanākt pievērsties tiem jautājumiem un darbiem, kuri ļoti sen nav darīti, vai kuriem ilgi nevarējāt saņemties pieķerties. Nepārvērtējiet savus spēkus un nesasteidziet darāmo, saudzējiet un sargājiet savas rokas. Laiks ir piemērots draudzīgai kopā būšanai un harmoniskām attiecībām. Var vilināt kādas slepenas zināšanas, slēpjamas aktivitātes vai pa laikam pašiem noslēgties no apkārtējās pasaules. Iespējamas spēcīgas atklāsmes ar ilgtermiņa perspektīvu.

Svari

Svariem šis ir lielo dzīves mērķu un ilgtermiņa plānu laiks. Šis tas ir varbūt iestrēdzis, šis tas – jāpārskata, vēl kaut kur ir vajadzīgs vienkārši pieņemt lēmumu, bet visnotaļ viss virzās uz to, lai jūs gūtu piepildījumu caur realizēšanos un izpaušanos sabiedrībā. Iespējams ir pienācis laiks jaunam vizuālajam tēlam, imidžam, varbūt jaunam statusam. Jūs pieliksiet papildus pūles, lai par sevi atstātu tiešām labu iespaidu. Ja ģimene un mājas lietas jums ir kā darbs, kas prasa pašdisciplīnu un patstāvīgu savākšanos, tad būt cilvēkos, draudzēties, dalīties un aktīvi burzīties sabiedrībā jums šobrīd ļaus uzlādēt iekšējās baterijas. Šonedēļ jūsu mērķi un sen atliktie ilgtermiņa plāni, sāks dunēt ar pilnu jaudu.

Skorpions

Skorpioniem šis būs nepacietīgs un neiecietīgs laiks. Pastiprināsies jūsu ambiciozitāte un apņēmība sasniegt mērķi un gūt rezultātus par katru cenu. Ir iespējams kvalitatīvs izrāviens senās jūsu dzīves tēmās. Tēmas, kuras esat košļājuši un muļļājuši savā dzīvē ilgi un dikti, nesaprotot kā tās risināt un kā atbrīvoties no to radītā iekšējā nemiera. Savukārt, ja jums šajā laikā uzrodas kāda jauna, ģeniāla ideja ar kuru iedegaties tā, ka pa naktīm nespējat gulēt. Izelpojiet. Neiztērējiet visu enerģiju domās par to. Jaunajām lietām būs vēl jānobriest un tās prasīsies vēl stipri piekoriģēt vismaz mēneša garumā, ja ne ilgāk. Varat gūt rezultātus un publisku atzinību par iepriekš paveikto. Ļoti stipra intuīcija.

Strēlnieks

Strēlniekiem šis ir ļoti transformējošs laiks, kurā iespējams ļoti daudz nozīmīgu, dziļu un kvalitatīvu atklāsmju un pāreju jaunā līmenī. Uz vietas sēdēt un atslābt jums dzīve vai apstākļi vienkārši neatļaus. Naudas jautājumu risināšana būs viena no svarīgākajām tēmām, kura prasīs reālistiski un rezervēti izvērtēt plusus un mīnusos, to kas darbojas no tā, kas vienkārši ne vairs interesē, ne sniedz jums iespēju nopelnīt. Biznesa attīstībai labs laiks. Kredītu ņemšana nav rekomendējama, bet ja tomēr, tad ļoti pārdomāti un kārtīgi pārbaudot dokumentu smalko druku. Ceļošana uz tuvām vai tālām zemēm vai kā jauna apgūšana jūs iedvesmos, piepildīs ar dzīvesprieku un jaunu perspektīvu apjaušanu.

Mežāzis

Mežāžiem turpinās ļoti nozīmīgs, jaudīgs un pamatīgām kā iekšējām, tā ārējām pārmaiņām piepildīts laiks. Dzīve no jums prasa spēju nodalīt graudus no sēnalām, atteikties no savu laiku nokalpojošā un ar atdevi nodoties tam, kas jums patiesi ir vērtība. Šis process brīžiem var būt skaudrs, bet arī atvieglojuma pilns. Jūsu dzīvē var uzrasties cilvēki, informācija vai izpratne, kas ir saistīta ar kādiem nozīmīgiem pagātnes notikumiem vai epizodēm, lai tagad tās sevī pabeigtu, atrisinātu. Tieši mierīgi veicami ikdienas darbi jūs vislabāk sabalansēt un atgriezīs harmonijā pašiem ar sevi. Neizprovocējaties uz apkārtējo nemieru. Var tikt iekustināts kāds sens, bet jums nozīmīgs biznesa projekts vai iniciatīva.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem būs kārdinājums uztaisīt mazu revolūciju savās mājās. Tas var būt kā māksliniecisks šedevrs pa visu sienu, tā arī pārcelšanās uz daudz atvērtāku un jums piemērotāku vidi. Attiecībās ar tuviniekiem arī vedināsiet uz visu “ne kā parasti”. Jūs šobrīd dabiski tieksities risināt tieši veselības jautājumus. Tādēļ ieteicams pārskatīt savu ikdienu, rutīnu, diētu un ikdienas aktivitātes un, ja nepieciešams, ieviest tajās veselību spēcinošas izmaiņas. Otra lielā tēma būs jūsu partnerattiecības. Ļoti daudz sarunu, skaidrošanas un iestrēgšana vienā tēmā, nespējot vienam otru sadzirdēt. Tādēļ labāk neprovocēt strīdu, bet ja citādi nevar, tad nesteidzieties ar secinājumiem, ieklausieties, ko otrs mēģina jums pateikt.

Zivis

Jums šis būs intuīciju spēcinošs un radošiem impulsiem bagāts laiks. Tomēr pats svarīgākais šobrīd būs jūsu ģimene, bērni, tuvinieki, viņu prieks, smaidīgās acis un pacilātība. Tā dēļ vien jūs ļoti centīsities izdomāt, noorganizēt un visādi citādi aizraujoši piepildīt jūsu kopā pavadīto laiku. Ļoti smalka sajūtu pasaule, kas noskaņos jūs uz dažādiem sajūtu viļņiem. Pievērsiet uzmanību sapņiem, cilvēki jums apkārt, kādu mūziku klausāties un ko skatāties internetā un televīzijā. Esiet izvēlīgi, tas viss jūsos atstāj nospiedumus. Jūsu dzīvē var iegriezties vai par sevi atgādināt kāda sena mīlestība, bet nesteidzieties ar secinājumiem. Atpūtai, mīlestībai, ģimenes ballītēm un mīļām izklaidēm piepildīts laiks.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt