r3

16.06.2015, pl. 17:05 sākas jauns mēness cikls. Šajā mēnesī būsim izteikti komunikabli, būs vēlme daudz runāt, veidot kontaktus un draudzēties. Telefona aparāts rokās burtiski uzkarsīs no biežās lietošanas. Diemžēl turpinās strīdu un ķīviņu risks. Šeit var palīdzēt aktivitātes, kas palielina gaisa stihiju jūsu dzīvē - izbrauciens ar velosipēdu vai mašīnu, gara pastaiga, arī izrunāšanās vai vienkārši daudz svaiga gaisa.

Šī runātīgā ietekme var radīt jūsos arī alķīmisku sintēzi, atziņas, gudrību par to, kā un ko vajag darīt, lai sasniegtu savus mērķus, gūtu atzinību sociumā, izveidotu veiksmīgu partnerību. Tādēļ runājot, strīdoties, tiekoties, esiet vērīgi pret notiekošo - ko visums jums mēģina ar šo situāciju, strīdu vai sarunbiedra sacīto pateikt? Tas ir kā sargeņģeļa čuksts vai kā sitiens ar bomi pa pieri – lūk, tā vajag savu dzīvi iekārtot!

Daudziem mēneša garumā būs dilemma starp darbu, statusu, atbildību un mājas dzīvi, vēlmi pēc brīvības. Tās būs kā šūpoles, kurās mūsu prāts mūs mētās – no vienas puses ir līgums, atbildība, pienākumi, statuss un no otras puses ir vēlme pēc brīvības un pārmaiņām, pēc laika pavadīšanas tuvu draugu, domubiedru vai ģimenes lokā. Turklāt būs visādi uzvedinoši notikumi, kas mums liks svārstīties no vienas galējības otrā. Šūpoles beigs šūpoties, tad, kad sapratīsim kā tās apstādināt, kā neļauties prāta peripetijām, kas mūs mētā no vienas galējības otrā. Tad būs iespēja mierīgi ar skaidru saprātu un atvērtu sirdi pieņemt lēmumus un ieviest nepieciešamās korekcijas savā dzīves jūrā, lai iekšējā konflikta viļņi vairs tā nemētātu.

Likumsakarīgi, tas noved pie vēlmes veikt nepieciešamās izmaiņas un pārmaiņas savā dzīvē. Turklāt - lielas un globālas pārmaiņas darba un karjeras jomā, kur pieticībai nav īsti vieta (sevišķi Auniem un Lauvām). Zvaigznes ir tavā pusē, tik nesteidzies uzmest veco darbu pirmajās jaunā mēness dienās, labāk vēl drusku apdomā plānu un pārrunā to ar tuviniekiem.

Labs laiks, lai ieplānotu vai dotos kādā skaistā ārzemju ceļojumā. Šajā laikā tas izdosies sevišķi šiks, dārgs, komfortabls un patīkamā kompānijā vai iespējams tādu satikt ceļojuma laikā.

Iespējamas romantiskas attiecības… pat ar vairākiem pilnīgi atšķirīgiem partneriem. Attiecības jaukas, bet mūsos tās pamodinās dvēseles dzīļu atmiņas un skumjas… ļaujamies un vērojam notiekošo, iespējama savdabīga, netverama sevis dziedināšana.

Šajā laikā mūs mētās arī kādreizējo sajūtu, kādreiz izjusto intuīciju viļņi, vai arī kavēsimies, kādās ar sevis apreibināšanu saistītās atmiņās. Šajā gadījumā nevajadzētu par to daudz runāt un domāt, jo kopumā tas radīs nepatīkamu pēcgaršu. Tomēr šo tendenci varam izmantot kā iespēju saskatīt pagātnes notikumus to patiesajā gaismā, nemelojot sev, tādejādi neļaujot tiem ietekmēt mūsu dzīvi kā tādai neapzinātai, melnai pagātnes ēnai. Šādā nolūkā, lai sevi dziedinātu, varam atgriezties situācijās, kuras mūs ir sāpinājušas, un ļaut sev izdzīvot tās no jauna, neslēpjot no sevis pikantas vai kaunpilnas detaļas, bet jau ar šīs dienas prātu apzinoties, ka tā bija labākā tā brīža izvēle un noslēdzam to. Ļaujamies pagātnei, bet neslīgstam tajā (tieksme uz apreibināšanos vai citiem apziņas stāvokļiem ir liela, bet tā situāciju tikai pasliktinās). Šis ir lielisks laiks, lai mainītu savus iesīkstējušos stereotipus, uzskatus, pārliecības un sakārtotu attiecības ar brāļiem, māsām un citiem ģimenes locekļiem.

Šis mēnesis būs izteikts ar tendenci uz sevis transformāciju, noderīgām sarunām, komunikāciju un pārdomām, kā rezultātā tas viss novedīs pie konkrētas rīcības saistībā ar kvalitatīvu pārmaiņu ieviešanu savā darba un mērķu sfērā. Nu tad - aiziet!!!

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt