youth 640094 1280Šajā nedēļā Mēnesis turpinās pieaugt līdz pat jaunnedēļai, kad tas būs izaudzis līdz pilnmēnesim. Tā arī jūsu enerģija, mērķtiecība un iecerētais ar katru nākamo nedēļas dienu pieaugs savā spēkā.

Ir sācies visnotaļ intensīvs un izaicinošs laiks, kas var aizsākt nozīmīgu, pat liktenīgu notikumu virkni. Debesjumā ir sakrājusies paliela spriedze un tās ietekmē arī jūtu pasaule par sevi atgādinās īpaši spēcīgi.

Galvenokārt dēļ tā, ka šī nedēļa sāks aktivizēt galvenās jūlija aptumsumu tēmas – sevis izjūta un mīlestība, rūpes par sevi un sev tuvajiem, un, kā to sabalansēt ar apkārtējās pasaules spiedienu, prasībām, darbu un paša ambīcijām, palīdzot atteikties no liekiem smagumiem un sevi nokalpojušām saistībām.

Vienīgais instruments, kas palīdzēs sabalansēt nedēļas fonu būs ticība, cerība, beznosacījuma mīlestība un sapnis uz kuru tiekties, jeb viss, kas ļauj šos stāvokļus sevī aktivizēt – sajūtu mūzikas klausīšanās, arī dziedāšana, meditācijas, laika pavadīšana pie ūdens vai ūdenī un sekošana savai sirdij.

Attiecīgi, ja šajā nedēļa turpināsiet piespiesties un saņemties darīt visu kā līdz šim, izpildot jums uzticētās saistības, lai tikai atbilstu tēlam un būtu “pareizs”, ļoti spēcīgi var ieslēgties pasīvā agresija un notikumus pašsabotējošie akcenti. Tā sekas parasti ir slimība, pārpūle, arī negadījumi vai jebkāda cita veida ķermeniskas ciešanas.

Savukārt pirmdien, 17. jūnijā, gaidāms Pilnmēness Strēlnieku zīmē, tas nozīmē, ka jau tuvojoties šim datumam gaisā virmos papildus spriedze starp vienkāršo un sarežģīto, starp tūlītēju gandarījumu vai nākotnes iespējām, starp to, kādā veidā iziet uz jauno savā dzīvē un kur smelties zināšanas un izpratni.

Tādēļ šonedēļ, pāri visam, ieklausieties sevī un rīkojieties ar mīlestību un patiesu sevis izjūtu.

Auns

Šonedēļ jūs mācīsities rīkoties, darboties un tiekties uz saviem mērķiem savādākā, atšķirīgākā veidā nekā līdz šim. Jūs mācīsities ieklausīties sevī un sev tuvo cilvēku sacītajā, mācīsities priekšplānā izvirzīt sev tuvos un dārgos cilvēkus, lielu daļu savu aktivitāšu novirzot uz palīdzību, atbalstu un rūpēm. Uzmanieties no pārlieka prasīguma pret sevi un apkārtējiem, kā arī nepārspīlējiet ar savu ambiciozitāti, jo laimes atslēga tagad būs meklējama tieši pretējā. Šis jums ir ģimenisks laiks, kad plānot un vīt ģimenes ligzdu ar domām par ērtību un sirsnīgu laika pavadīšanu kopā. Visi izaicinājumi, vēlme pierādīt, parādīt un apņemšanās rīkoties “par spīti” – būs tikai prāta lamatas, kas attālinās no tā, ko patiesi vēlaties.

Vērsis

Nedēļa aizsāksies salīdzinoši harmoniski un maigi. Tomēr ar katru nākamo tās dienu jūsos var pieaugt sajūta, ka visi visu laiku no jums kaut ko grib un savās vajadzībās diezgan veikli spēj “uzspiest” uz jūsu pogām. Līdz ar to jūs varat attapties, ka pa galvu un kaklu jau steidzaties kādam palīdzēt un glābt. Tik tālu, cik tas sakrīt ar jūsu reālajām iespējām un vēlmi atbalstīt, viss ir kārtībā. Tomēr jūs varat satraukties un mesties palīgā arī kādam, kurš tikai pačīkstēja par to, cik dzīve grūta, bet kuram pašam patiesībā viss ir daudz labākā kārtībā nekā jums. Tādēļ uz jūtām balstīto daliet ar četri un ieklausieties savās sajūtās, vai tikai nesteidzaties kādu glābt tikai tādēļ, ka negribat ķerties klāt kādam jautājumam savā dzīvē.

Dvīnis

Lai arī gribēsiet risināt visu ātri un lieki nesarežģot, pa galvu pīsies atmiņu ainas, piedzīvotā jūtu gamma un citas domas, kas padarīs subjektīvāku jebkuru jūsu pieņemto lēmumu, ideju vai spriedumu. Tā īsti varēsiet nodoties un lietas vedīsies tikai tajās sfērās un jautājumos, kur būs patiesa jūsu ieinteresētība un kur vienotā tandēmā spēs vienoties kā jūsu līdzšinējā pieredze, tā arī sajūtu pasaule. Savā ziņā jums var sanākt iet pret straumi - pret sabiedrībā pieņemtajiem scenārijiem. Tomēr tā kā jums šajā laikā ir arī svarīgi patikt un atstāt labu iespaidu, tad sabalansēt šīs pretējās tendences var būt diezgan izaicinoši. Papildus tam, gaidāmais pilnmēness ar savu artavu veicinās visa jums pretējā un atšķirīgā aktualizēšanai.

Vēzis

Vēzītis būs gatavs aktīvi rīkoties un iesaistīties it visā, kas aizķers viņa sirds stīgas. Lai arī jums ir milzīgs akcents uz savu iekšējo pasauli, viss jūnijs būs rosīgs. Vislielākā apkārtējo un varbūt arī kāda Vēzīša spriedze, konflikti un stress būs saistīti ar Vēža zīmes kvalitāšu trūkumu – maigumu, rūpēm par sevi un tuvāko, sirsnību, mīļumu, spēju ieklausīties un sajust sevi patieso. Tādēļ, jo sevišķi no šīs nedēļas, esiet gana atvērti pasaulei un palīdziet tai atgriezt dvēseliskumu. Jums var sanākt nostāties pret ieradumu un pastāvošo lietu kārtību, lauzt stereotipus un meklēt jaunas, vēl neiestaigātas dzīves takas, kas ir daudz saskanīgākas ar jūsu iekšējo sajūtu. Neļaujieties bailēm un uzticieties savai intuīcijai.

Lauva

Šīs nedēļas lielākā spriedze un sarežģītākie jautājumi Lauvām būs jārisina darba sfērā. Iespējams ir pienācis brīdis pārskatīt savu pienākumu sarakstu, tā adekvātumu un, nevis tādēļ, ka vēlaties vairāk naudas, bet gan lielāku brīvību, vairāk laika visam tam, kas jums svarīgs. Šonedēļ jūs aizvien spilgtāk apjautīsiet, cik svētīgi ir tie mirkļi, kad neviena netraucēti varat ļauties iekšējām sajūtām. Būs Lauvas, kuru veselības problēmas mudinās pārskatīt ar darbu saistītos dzīves akcentus. Savukārt visu nedēļu briestošā Pilnmēness enerģija aktivizēs jūsu vēlmi priecāties, izklaidēties, draudzēties, pavadīt laiku radošās un iedvesmojošās aktivitātēs, tik nevarēsies saprast vai dot priekšroku kolektīva tusiņam vai saviem individuālajiem projektiem.

Jaunava

Lai arī vēlme gūt panākumus un sasniegt kādu būtisku savas dzīves mērķi nekur nebūs zudusi, aizvien vairāk uzmanības un enerģijas veltīsiet tieši ilgtermiņa perspektīvām. Tāpat arī salīdzinoši daudz laika varat pavadīt emocionālās sarunās, sniedzot morālu atbalstu draugiem un, lai cik saprātīgi būtu jūsu padomi un noderīgs jūsu talants redzēt praktisku izeju no pastāvošajām problēmām, tieši jūsu klātbūtnei un sniegtajam emocionālajam atbalstam būs vislielākā vērtība. Līdzīgi arī jūsu pašu dzīvēs, nedēļas galvenās pretrunas un stresi būs saistīti ar to, ka ne materiālajā un izrēķināmajā ir gūstams piepildījums, bet gan daudz smalkākās sajūtu niansēs – kā ticība, mīlestība, gandarījums par sniegto palīdzību un atbalstu.

Svari

Jums šis ir gana ambiciozs laiks. No vienas puses jūs būsiet noskaņoti kaut ko jaunu uzzināt, pamācīties un gūt svaigus iespaidus, kas viegli var būt arī daļa no jūsu atpūtas vai izklaides, piemēram, ceļojums vai kādu zināšanu festivāla apmeklējums. No otras puses, jūsos aizvien vairāk pieņemsies spēkā apņēmība sasniegt kādu sev svarīgu mērķi. Šis mērķis var samotivēt jūs iet pret ierasto kārtību un rutīnu ģimenē, kā arī palīdzēs jums apzināties savus sapņus, kurus vēlaties piepildīt. Šī jūsu iecere - sapnis ļoti iespējams būs saistīti ar kādu palīdzošo nozari, profesiju vai projektu, kas var nest labumu un sniegt atbalstu daudziem cilvēkiem. Tādēļ esiet drosmīgi iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, jums un pasaulei tas ir vajadzīgs.

Skorpions

Visā, kam jūs šobrīd ķersieties klāt, būs vajadzīgs vēriens. Jūsu domas un darbi būs orientēti uz jauna dzīves kursa – dzīves stratēģijas ieviešanu dzīvē. Jūs būsiet noskaņoti uztvert visu globāli un pievērsīsiet uzmanību, lai viss notiekošais sakristu ar jūsu vīziju un iekšējām sajūtām. Pie šīs tendences var pieklibot smalko detaļu uztvere un ciest ikdienas darbi. Šī nedēļa aizsāk pusotra mēneša garumā gaidāmo buntošanos un vēlmi nostāties pret ieradumiem, rutīnu, izaicinot visu “pareizo”. Jums ir iespēja atbrīvoties no vēl kāda šablona savā dzīvē, lai atjaunotos un manifestētu jaunu sevi vai arī pāršķirtu jaunu lapu savā liktens grāmatā, uzņemot kursu uz daudz piepildītāku dzīves scenāriju.

Strēlnieks

Strēlnieki vēl joprojām jutīs, ka partneris vai apkārtējie cilvēki, pasaule, it kā izaicina vai viņus provocē, mudinot atkal un atkal pārskatīt savu lietu redzējumu, kā arī iedziļināties detaļās, kurām pie jebkādiem citiem apstākļiem jūs vislabprātāk nepievērstu uzmanību. Nedēļas gaitā pieaugošā pilnmēness enerģija ļoti tiešā veidā ietekmēs jūsu pašsajūtu, varat kļūt emocionālāks, neiecietīgāks un jūtīgāks pret visiem atšķirīgajiem viedokļiem, citu “dāsnajiem padomiem” un vienkārši “piekasīšanos”. Tomēr būtu jāpatur prātā, ka šī frustrācija ir daļa no transformācijas, daļa no tām izmaiņām jūsos, kas palīdzēs jums vēl pilnīgāk uztvert šo pasauli, vēl kvalitatīvāk izstrādāt savas ieceres un jūsu intuīcijai tajā būs liela nozīme.

Mežāzis

Sākot no šīs nedēļas, apkārtējo cilvēku jūtīgums jūs izaicinās, provocēs, satrauks, arī traucēs un izaicinās, bet noteikti neatstās vienaldzīgu. Diemžēl, vai par laimi, tas turpināsies vēl pusotru mēnesi. Attiecīgi jums šis ir laiks, kad mācīties maigumu, iecietību, apkārtējo pieņemšanu un iejūtību, kad nolikt malā savus projektus un plānus, un nodoties partnerattiecībām, audzēt tajā siltumu, mīļumu un sirsnību. Savā veidā apkārtējā pasaule jums to nepārtraukti atgādinās - ar apvainošanos, pārmetumiem, arī puņķiem un asarām, ja būsiet pārāk stingrs, prasīgs vai skarbs pret sevi vai cilvēkiem sev apkārt. Savukārt gaidāmais pilnmēness aktivizēs konfliktu starp laiku sev, kādu ceļojumu un ikdienas darbiem un pienākumiem.

Ūdensvīrs

Lai arī ikdiena jums šobrīd ir diezgan piepildīta ar darbiem, nedarbiem un kādām kolektīva aktivitātēm, jūsu izklaides mīlošajai dabai arī būs iespēja izpausties. Vissliktākais un nepiemērotākais, ko šajā laikā jūs varētu darīt, ir noslēgšanās no apkārtējiem cilvēkiem un laika pavadīšana vienatnē, kas ar garantiju jums atnesīs grūtsirdību un veselības problēmas. Ļoti daudz domas, sarunas un enerģijas kopumā būs fokusētas uz darba kolektīvu, kolēģiem, kopējiem plāniem, savstarpējo atbalstu un dalīšanos. Būtu jāpievērš uzmanība informācijai, kuru lasāt vai skatāties. Atkarībā no tās kvalitātes un tēmām jūs varat satraukties par savu darbu, naudu, veselību, vai arī tieši pretēji – rast izeju no vissarežģītākajām dzīves problēmām.

Zivis

Tipiskākie šīs zīmes pārstāvji būs glābiņš, palīgs, atbalsts un gaismas stars ļoti daudziem citiem horoskopa zīmju pārstāvjiem. Jūsu dabiskās kvalitātes, kas tiecas vairot šajā dzīvē ticību labajam, skaistajam, iedvesmojošajam, kur liela loma ir smalkai mākslas, kultūras un sajūtu gammas uztverei, tuvāko pusotru mēnesi apkārtējiem būs ļoti vajadzīgas. Savukārt jūs paši šobrīd ļoti daudz laika, uzmanības un enerģijas veltīsiet bērniem un kopējām aktivitātēm, bet vēl kāda Zivtiņa būs pievērsusies aktīvai kultūras programmai ar koncertiem, izklaidēm, draudzīgām un siltām kopā būšanām. Pieaugošā pilnmēness intensitāte aktualizēs dilemmu kā sabalansēt ģimenes lietas ar savām ambīcijām, projektiem un mērķiem.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt