pretty woman 1509956 1280Šī nedēļa paies augošā Mēness fāzē, tas nozīmē, ka šis ir labs laiks visu ko audzēt, kustināt un attīstīt savā dzīvē.

Sākot ar 5. jūniju mūsu domas, runas un spriedumi būs vairāk uz jūtām balstīti. Labprāt runāsiet par savām sajūtām, domāsiet par to – ko kāds ir teicis, darījis un kā tas licis jums justies. Pēkšņi var būt vēlme apciemot savus tuviniekus vai vismaz piezvanīt un aprunāties. Tāpat arī liela ietekme visā ko darīsiet, būs jūsu ģimenei un bērniem, t.sk., lēmumu pieņemšanu var ietekmēt kāds pasen teiktais mammas padoms.

Nedēļai ejot uz otru pusi, aizvien skaudrāk izcelsies viena no lielajām mēneša tēmām, kad nākotnes perspektīvas un ieceres ir jāpārskata, ņemot vērā praktiskās nianses un detaļas uz šo brīdi. Tāpat var izrādīties, ka loģika ar sajūtu “kā vajag”, savstarpēji konfliktē. Šeit vienīgais ieteikums: ja zini sevi – uzticies intuīcijai.

Savukārt no 9. jūnija līdz 3. jūlijam būs vēlme visu notiekošo un dzīvi kopumā uztvert vieglāk, draiskāk, nepiespiestāk. Tas gādās par optimistisku noskaņojumu un palīdzēs neieslīgt pārāk dziļās jūtās. Tā ietekmē tiks dota priekšroka pašreizējam mirklim, nevis nākotnes ieguvumiem.

Lai piepildīta un auglīga nedēļa!

Auns

Jauns Mēness cikls ir sācies ar jauniem sākumiem, bet Auni vislabprātāk visu savu enerģiju novirzīs mājas un ģimenes lietās. Varat ieplānot remontus, pārcelšanos vai kādus citus nopietnus pārkārtojumus dzīves vietā. Arī domas klīdīs vai nu ap bērniem vai arī vecākiem un citiem radiņiem – jāapciemo, jāsazvanās, jāpalīdz, jāiesaistās kādas problēmas atrisināšanā un visādi citādi par sevi jāatgādina. Var būt vēlme pakavēties atmiņās, ar fotogrāfijām un citiem atgādinājumiem par “vecajiem, labajiem laikiem”. Šeit gan esiet uzmanīgi, jo nostalģija var sevī ieraut uz ilgu laiku un tā varat palaist garām šīs nedēļas vērtīgās attīstošās enerģijas. Piesaistīs komunikabli cilvēki, skaista valoda un viegls flirts.

Vērsis

Lielākā daļa nedēļas būs apvīta ar tēmām par materiālo labklājību, pārticību un labsajūtu, kas neizbēgami ies roku rokā arī ar pievilcīgu ārieni. Tikai sākot ar svētdienu jūs būsiet gatavi nedaudz vieglāk un brīvāk attiekties pret šiem jautājumiem. Tuvākais mēnesis jums būs viens no sociāli aktīvākajiem periodiem gadā. Iespējamas daudz tikšanās, braukāšanas un dažādu lietu kārtošana. Šis būtu piemērots laiks gan aktīvai tirdzniecībai, apmācībām, reklāmai, gan telefona vai automašīnas iegādei. Domu gājiens un lēmumi būs vairāk praktiski un saimnieciski. Ja plānojat ko pārdot, visticamāk, nepacietības vai vajadzības dēļ, varat piekrist tūlītējam ieguvumam par zemāku summu, vai sentimentālu apsvēru dēļ – vispār pārdomāt.

Dvīnis

Šis ir Dvīņu mēnesis tā auglīgākajā un produktīvākajā laikā, tādēļ rosieties, plānojiet, darbojieties un izmantojiet šī laika augošās enerģijas. Tas nekas, ja sastopaties ar pretestību, iebildumiem vai citu gudrajiem padomiem par to, kā būtu labāk. Tas palīdzēs jums apzināties savu ieceru vājās vietas un kā smilšpapīrs attīrīs no šaubu mestās nepārliecinātības, ļaujot identificēt paša redzējumu un pārliecības par notiekošo. Tieši emocijām, sajūtām un pagātnes notikumiem var izrādīties vislielākā ietekme uz to, ko jūs šomēnes plānojat paveikt. No svētdienas jums radīsies lielāka vēlme atstāt harmoniska un patīkama cilvēka iespaidu – piedomāsiet pie ārējā tēla, iespējama frizūras vai imidža maiņa.

Vēzis

Lai arī jūsu galvenais fokuss joprojām būs uz iekšējo pasauli, tas netraucēs jums būt aktīvam un neapstādināmam ceļā uz iecerēto. Galvenais nosacījums, lai jūs tiešām sevī būtu pārliecināts un ar visu savu būtību sajustu, ka tas ir tas virziens, kurā vēlaties izpausties. Attiecīgi, viss jauniesāktais vedīsies un ies no rokas, ja būsiet saskaņā pats ar sevi. Visdabiskāk un vieglāk tas izdosies, ja vajadzēs kādam palīdzēt, atbalstīt, rūpēties un gādāt – kā ar padomu, tā ar siltu zupu, mīļu glāstu vai klusu klātbūtni. Tikai atcerieties arī par sevi, vai vēl labāk – sāciet ar mīļumu un rūpēm par sevi un tikai tad turpiniet ar apkārtējo pasauli. Šonedēļ noteikti nedosiet priekšroku pūlim vai kuram katram, bet tikai īpašajiem, tiem, kuri sirdī iekrituši.

Lauva

Nedēļa sāksies diezgan aktīvi, no zila gaisa uzradīsies plāni kādu apciemot vai uzņemt pie sevis. Tomēr no trešdienas ieslēgsies daudz jūtīgāki, noslēgtāki, un uz sevi vērstāki akcenti. Viens otrs vēlēsies pavisam izolēties no apkārtējās pasaules, pavadot laiku pašu tuvāko un dārgāko cilvēku kompānijā vai vientuļā apcerē. Šis ir laiks, kad gribēsiet sakārtot savu galvu un nedaudz atpūsties no apkārtējās kņadas. Varat pievērsties vienatnē veicamiem darbiem. Savukārt no svētdienas vēlēsities draudzēties, pavadīt laiku vieglās, izklaidējošās sarunās. Nepārspīlējiet ar savu radošo iedvesmu, ļoti daudz šonedēļ paveiksiet, ja lieki nesarežģīsiet lietas – uzsmaidiet pasaulei un tā jums atbildēs ar to pašu.

Jaunava

Jaunavām nedēļa aizsāksies gana ambiciozi un apņēmīgi, tomēr jau visai drīz, trešdien un ceturtdien, mēneša plāniem var piejaukties klāt stipri emocionālas notis. Iespējams būs jāsteidz palīgā kādam draugam, vai arī jūsu pašu sajūtu pasaule būs tik spilgti daudzšķautņaina, ka no galvas pazudīs visi saprātīgie un loģiskie apsvērumi. Tomēr, ja spēsiet sabalansēt savus atmiņu okeānus un to atraisītās emocijas, varat likt tiešām labu startu savām ilgtermiņa iecerēm. Svarīgi nerīkoties vai nepieņemt lēmumus aizvainojumā vai pretenzijās. Savukārt no svētdienas, atlikušo jūniju, jums kļūs svarīgāk saņemt apkārtējo uzmanību un atzinību, izpaudīsities redzamāk, pamanāmāk un publiskāk kā citā laikā.

Svari

Svariem šis ir gana aktīvs un mērķtiecīgs laiks. Lai arī ko jūs vēlaties sasniegt, planetārās enerģijas noteikti jums šajā procesā nāks palīgā. Sevišķi visā, kas saistīts ar jūsu sajūtu pasauli, ģimenes laimi un piepildījumu. Nedēļas vidus gaidāms ļoti emocionāls, kad visas izdošanās vai uzradušies šķēršļi tiks uztverti diezgan sakāpināti. Izdarītajos lēmumos būs jaušams subjektīvs skatījums. No svētdienas vēlēsities izmēģināt veiksmi un būsiet daudz optimistiskāk noskaņoti. Tīri intereses vadīti varat nonākt tādā kompānijā, vietā un laikā, kura pavērs plašāku redzes loku un būs kā īsta dzīves dāvana. Jo vieglāk un nepiespiestāk izturēsities pret visu notiekošo, jo vairāk veiksmes un iespēju sev piesaistīsiet.

Skorpions

Liela daļa Skorpionu enerģijas šonedēļ būs novirzītas jauniem plāniem, projektiem, zilām tālēm un nākotnei kopumā. Ja burtiski – tad jūnijs var būt laiks kad ceļot vai vismaz saplānot savus šī gada ceļojumu plānus. Tāpat varat arī iesaistīties kādā nozīmīgā pieredzes apmaiņā vai citā profesionalitāti ceļošā nodarbē. Visu mēnesi jūsu domas, runas un arī darbi būs vērsti uz to, lai izceltu sevi jaunā līmenī, paceltos pāri līdzšinējam horizontam, saskatītu un sasniegtu jaunas virsotnes. Šajā procesā jums noderēs kā līdzšinējā pieredze, tā iekšējās sajūtas un intuīcija. Notikumi un situācijas attīstīsies vairāk neierastā veidā vai pa netipiskiem scenārijiem, bet noteikti vedīs uz attīstību un izaugsmi.

Strēlnieks

Strēlniekiem šis ir visu iesākto lietu pārskatīšanas laiks. Jūs pats tieksities uz dziļumu, pamatīgumu un intensitāti, bet kopējās enerģijas – vēl joprojām atgādinās par visām mazajām lietām un nenokārtotajiem sīkumiem šodienā. Partnerattiecību kontekstā, šis ir laiks, kad ir ļoti svarīgi atrast līdzsvaru starp pamatīgumu un vieglumu, starp sarežģīto un vienkāršo, starp ilgi un laimīgi mūžīgi mūžos un laimīgi šajā brīdī. Tieši partneris jums var palīdzēt atgriezt sevi tagadnē, rast iemeslu priekam un smaidam šodienā. Nedēļas vidus sola dziļas jūtu turbulences. Savukārt no svētdienas, visu atlikušo jūniju, jums būs ļoti svarīgi harmoniski mijiedarboties ar partneri un apkārtējo pasauli kopumā.

Mežāzis

Mežāžiem šis laiks būs saistīts ar nepieciešamību pierādīt, parādīt vai pastāvēt par sevi: ar drosmi būt pašiem, uzticēties sev, savam viedoklim un pasaules redzējumam. Jūs varat apzināti izaicināt apkārtējos, nostājoties opozīcijā vai arī neapzināti, kad jūsu lēmumi un darbi nonāks pretrunā ierastajai notikumu gaitai vai jūsu līdzšinējai nostājai. Domas grozīsies ap partnerattiecību tēmu, kādu sadarbību vai to, kā tikai kādu neaizskart, neaizvainot. Savukārt situācijas, kas provocē vai izaicina, pie jums var pievilkties kā pie magnēta, palīdzot tikt skaidrībā ar savu patieso attieksmi pret notiekošo. Līdz ar svētdienu uzlabosies veselība, labsajūta, būs vēlme vairāk atpūsties vai saliedēt kolektīvu.

Ūdensvīrs

Darbs vai vienkārši kolēģi šobrīd prasīs no jums daudz enerģijas un uzmanības, bet no šīs nedēļas arī visas domas un sarunas būs par un ap darba jautājumiem. Tādēļ darāmā visticamāk būs gana daudz. Trešdiena un ceturtdiena būs nedēļas emocionālākās un jūtīgākās dienas. Šajās dienās kāds var apvainoties, sakreņķēties vai arī jūs pats varat satraukties, ka jūsu paveiktais netiek gana pamanīts vai novērtēts. Ja būsiet pārstrādājušies vai emocionāli izsmelti – pastāv paaugstināts risks saslimt. Neskatoties uz visu iepriekš minēto, jūsu fokuss vēl joprojām ir uz izklaidēm, jauniem hobijiem, arī bērniem un draudzīgu kopā būšanu, bet no svētdienas arī uz mīlestību, romantiku un kultūras dzīves baudīšanu.

Zivis

Zivis šajā laikā dzīvos ar attieksmi – lielajām lietām vajag laiku un tām pašām jākustas iepriekš uzdotajā virzienā. Savukārt paši ar visu savu apziņu, sajūtām un fibrām metīsieties iekšā vai nu ģimenes un bērnu lietās, vai arī novirzīsiet savu enerģiju uz radošo un izklaidējošo dzīves sfēru. Īpaši talantīgie spēs apvienot abus. Attiecīgi, ja ģimenes lietas būs sakārtotas un gaisā nevirmos kāds glābšanas, izpalīdzēšanas vai atbalsta “projekts”, tad radošai sajūtu pasaulei būs vieta izpausties. Labprāt apmeklēsiet kādu koncertu, izstādi vai citu izjūtas rosinošu kultūras pasākumu. Savukārt no svētdienas vislabprātāk pavadīsiet laiku mājas vidē, kā arī centienos to padarīt estētiski skaistāku un patīkamāku.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt