fashion 2309519 1280Gaidāma aizraujauša nedēļa, kurā ar katru nākamo tās dienu pieaugs pilnmēness intensitāte un dziļums. Gaisā virmos mīlestība, kaislības un aizrautība. Būs vēlme būt attiecībās un tās pilnībā izbaudīt, tādēļ arī sirdī brīvajiem būs labas iespējas iepazīties.

No 15. maija pastiprināsies sievišķās enerģijas, līdz ar to būs dabiska vēlme pucēties, rotāties, par sevi rūpēties un dzīvi izbaudīt. Sievietes kļūs maigākas un sievišķīgākas, savukārt ar 16. maiju arī vīrieši kļūs mierīgāki un uztverošāki. Uzmanības centrā izvirzīsies ģimene, praktiskie jautājumi un kāds lielāks pirkums. Šādā noskaņā labi pievērsties kopējiem ģimenes plāniem, kā arī visam, kas ir saistīts ar dārzu, māju, tās skaistumu un omulību.

Sestdien būtu jāuzmanās no spontāniem, nepārdomātiem pirkumiem. Savukārt svētdien, 19. maijā, īsi pēc pusnakts gaidāms pilnmēness Skorpiona zīmē. Šis ir ļoti dziļš un jaudīgs laiks, kas var palīdzēt no zemapziņas izcelt kādu tās dziļumā iespiestu ainu, vēlmi vai sajūtu. Tādēļ ieteikums ir elpot dziļi un censties šajās dienās nerisināt nekādus emocionāli jūtīgos jautājumus, bet vairāk vērot savas izpausmes, vēlmes un reakcijas. Tas palīdzēs saprast, kas īsti dzīvojas jūsu zemapziņā un kāpēc gribam vienu, bet sanāk kas pilnīgi pretējs.

Tāpat arī naktī uz 19. maiju būs daudz lielāks spēks jūsu nolūkam, tādēļ izmanto iespēju ko svarīgu pasūtīt no dzīves kataloga: apzinies, ko vēlies un izbaudi to, ko izvēlējies.

Lai resursiem bagāta nedēļa!

Auns

Visas nedēļas garumā Auniem gribēsies paflirtēt un paamzierēties. Uz mutes galīgi nebūsiet krituši un, ja tas nozīmē pakacināt mīļoto vai pievērst uzmanību potenciālai mīlestībai, to jūs darīsiet tieši un nepastarpināti. No 15. maijā jums ir labas iespējas negaidīti tikt pie kādas dāvanas vai finansiāla bonusa. Arī paši jūs tagad būsiet pievērsušies vairāk naudas jautājumiem – vai nu kā to nopelnīt vairāk, vai kā to kārtīgi patērēt. Iespējami spontāniem un neadekvāti pirkumi. No 16. maija līdz pat jūlijam, jūs labprāt pievērsīsities mājai, saimniecībai, bērniem, radiem un ģimenes lietām kopumā. Pilnmēness iespaidā – varat apsvērt biznesa vai kredīta iespējas, kur svarīgi ir visu praktiski pārdomāt.

Vērsis

Arī Vērši šonedēļ būs atvērti mīlestībai un, sākot ar trešdienu būs gatavi saņemt apkārtējo uzmanību un komplimentus. Jūs daudz vairāk uzmanības pievērsīsiet savam ārējam tēlam un, iespējams, pat iziesiet uz nelielu eksperimentu savā imidžā. Šī nedēļa būs priekpilna, harmoniska un baudāma, kurā visam būtu jānotiek vairāk saskaņā ar jūsu pasaules uztveri. Jūs viegli iepazīsities un nepiespiestā veidā varat iegūt daudz jaunu paziņu. Pilnmēness iespaidā gan piektdien, gan sestdien var sanākt saskarties ar kādu mākonīti – kad, neskatoties uz visiem jūsu centieniem patikt un mierīgā ceļā atrisināt jebkuru situāciju, tuvumā var būt kāds nemiera cēlājs (arī partneris), kurš iebildīs un jūs paprovocēs.

Dvīnis

Dvīņiem šonedēļ rit pēdējie metri, līdz enerģijas pārslēgsies uz jums ko saprotamāku. Tādēļ pagaidām jūs vēl tieksities vairāk noslēgties, pavadīt laiku savā nodabā, kāds varbūt ierokoties darbos, bet vēl kāds aizbēgot no ikdienas kādā izbraucienā vai ceļojumā. Saudzējiet sevi un savu veselību, sevišķi no 16. maija, lieki neriskējiet. Šobrīd jums ir nepieciešams dot sev laiku padomāt un atjaunot spēkus jaunam aktivitātes posmam. Sākot ar ceturtdienu, jūs daudz uzmanības varat veltīt tieši dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem. Ja finansiālā situācija jūs neapmierina, pilnmēness gaisotnē varat pieņemt bezkompromisa lēmumu, piemēram, pārtraukt esošās darba attiecības un meklēt jaunu darbu.

Vēzis

Nedēļas fonā virmos maigas, uztverošas un praktiskas enerģijas, kas Vēžiem būs labi pazīstamas un patīkamas. Jūs gūsiet patiesu prieku no laika pavadīšanas ar draugiem un varat pievērsties arī kādiem kopējiem ilgtermiņa plāniem. No ceturtdienas līdz pat jūlijam, jūs kļūsiet par horoskopa aktīvāko zīmi. Šis ir laiks, kad būsiet aktīvs, salīdzinoši drosmīgs, daudz vieglāk iziesiet uz iniciatīvu. Savukārt nedēļas nogalē gaidāmais pilnmēness, lai arī emocionāli piesātināts, sniegs jums iespēju pāraut kādu ieradumu ķēdīti, atbrīvojot ceļu īpašai tuvībai ar mīļoto, jaunai mīlestībai vai arī bērniem. Šis ir laiks, kad izklaidēties, priecāties, mīlēt un dalīties savās sajūtās ar jums svarīgiem cilvēkiem.

Lauva

Lauvas būs gatavas spert ļoti drosmīgus, bet arī sen nobriedušus un iepriekš labi pārdomātus soļus savā karjerā un darba sfērā kopumā. It kā maigi un nepiespiesti, bet tomēr arī nedaudz provokatīvi jūs sevi pasniegsiet kādā publiskā pasākumā vai sarunās ar kādu autoritāti. Var būt kārdinājums arī visus nošokēt. Sākot ar 16. maiju, līdz pat jūlijam, ne visi jūsu rīcības motīvi apkārtējiem būs saprotami, jārēķinās, ka daļu no saviem patiesajiem nolūkiem jūs paturēsiet slepenībā. Pilnmēness gaisotnē jums pastiprināsies dilemma starp darbu, profesionālajiem panākumiem un mājas dzīvi. Lai arī tas var būt emocionāli smagi, bet visticamāk izvēlēsities par labu formālajiem pienākumiem un saistībām.

Jaunava

Šonedēļ jums būs ko teikt un apkārtējiem pastāstīt. Jūs labprāt dalīsities savā profesionālajā viedoklī un redzējumā, sevišķi, ja esat skolotājs, konsultants vai nozares profesionālis. Jūs gūsiet patiesu prieku un gandarījumu, ja varēsiet pastāstīt par savu pieredzi un sajutīsiet sava viedokļa autoritāti. Tāpat, iespējams, jums būs liels kārdinājums mesties kādā spontānā ceļojumā vai izbraucienā. No 17. maija līdz pat jūlijam, jūs ļoti aktīvi pievērsīsities kādu tālejošu plānu iekustināšanai, kā arī liela nozīme būs draudzībai un laika pavadīšanai starp domu biedriem. Gaidāmais pilnmēness radīs spēcīgu vēlmi kaut ko savā dzīvē mainīt, kamēr veselais saprāts atgādinās, ka viss ir arī labi jāpārdomā.  

Svari

Šonedēļ ir attiecībām labvēlīgais laiks, kas Svariem nepaies secen. Tiem, kuriem vēl nav attiecības, aktīvi pievērsīsiet to meklēšanai, savukārt attiecībās esošajiem šis būs harmonisks kopā būšanas laiks. Sākot ar trešdienu jūs sajutīsities labāk, paspilgtināsies vēlme labi izskatīties, gūt baudu no dzīves un arī nepieciešamība atjaunot garderobi. Tomēr klāt esoša būs arī pārgalvība un vēlme riskēt, veikt neierastas izvēles. Tādēļ viss jaunais šajā nedēļā, var jūs pašus pārsteigt un neatbilst jūsu redzējumam citā laikā. No 16. maija līdz pat jūlijam jūs daudz enerģijas veltīsiet panākumu, darba un lielu dzīves mērķu sasniegšanai. Savukārt pilnmēness aktualizēs dažādus finanšu jautājumus.

Skorpions

Skorpioniem vēl joprojām attiecību tēma dominē kā viena no svarīgākajām. Šonedēļ jūs vēlēsities harmoniski un skaisti mijiedarboties ar partneri un pasauli sev apkārt, lai arī pašus dīdīs velniņš iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un šabloniem. No 16. maija līdz pat jūlijam jūs pievērsīsieties ceļošanai, mācībām vai arī kādā citā veidā mēģināsies paplašināt savu horizontu un lietu redzējumu. Tādēļ šis būtu labs laiks kā eksāmenu kārtošanai, tā arī jaunas dzīves stratēģijas apgūšanai. Gaidāmais pilnmēness jūs skars vistiešāk. Tas izcels jūsu patieso attieksmi un nostāju savās attiecībās, kuras prasīs iziet uz kompromisu. Ja to nespēsiet, variet arī pārgalvīgi izlemt tās pārtraukt. Nesteidzieties.

Strēlnieks

Ar šo nedēļu jums kļūs ļoti svarīgi, lai ikdiena būtu mierīga, sabalansēta un harmoniska. Tādēļ jūs varat pievērsties ikdienas darbu un pienākumu pārskatīšanai un saplānošanai atbilstoši šai iekšējai sajūtai. Tāpat arī darbā šobrīd var risināties nopietnas pārrunas vai ir jāpārskata kādi dokumenti, kuriem ilgtermiņā būs ietekme uz jūsu ieņēmumiem. Ļoti svarīgi, lai viss būtu birokrātiski un formāli pareizi sakārtots. No ceturtdienas līdz pat jūlijam jūs pievērsīsities vai nu biznesa projektam, kredītiem vai arī veiksiet iekšēju revolūciju, lai stiprinātu ticību sev un saviem spēkiem. Gaidāmais pilnmēness nedēļas nogalē jums aktualizēs dilemmu starp darbu un arī tik ļoti nepieciešamo laiku pašam sev.

Mežāzis

Lai arī šonedēļ jūs varat būt diezgan nopietni vai vismaz radīt tādu iespaidu, šis laiks tomēr ir par izklaidi un atpūtu. Varat apgūt jaunus hobijus un aizraušanās, paballēties, draudzēties un iepazīties. Sirdī brīvajiem šis ir iespēju laiks – pie tam, enerģijas sola arī zināmu neprognozējamību un netipisku notikumu attīstību. Mežāžiem – vecākiem liela daļa laika un uzmanības būs veltīta bērniem, viņu aktivitāšu un izklaižu plānošanai. Arī laulātajiem Mežāžiem šis būs vairāk silts un savstarpējās attiecības harmonizējošs laiks. No 16. maija līdz pat jūlijam jūs daudz enerģijas novirzīsiet partnerībai un attiecībām. Savukārt gaidāmais pilnmēness jums atgādinās par mirkļa impulsu saskaņošanu ar ilgtermiņa plāniem.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jums var ļoti kāroties uztaisīt nelielu revolūciju savā dzīves vietā. Sagādāt, iekārtot vai pavadīt laiku kaut kā netipiski. Baudāmi, bet noteikti ne tā kā ierasts. Tāpat jūs varat strauji mesties iekšā remonta vai pārcelšanās plānos, kur galvenais ir nesasteigt. No 16. maija līdz pat jūlijam, lielākā daļa jūsu enerģijas būs novirzīta ikdienas darbiem un pienākumiem, visticamāk, būs diezgan daudz darba. Tāpat arī aktīvi izpaudīsities kolektīvā, viegli uzņemoties līdera lomu. Gaidāmais pilnmēness jums atgriezīs veselīgas ambīcijas, vēlmi būt pamanītam un novērtētam. Lai arī mājas dzīve un ģimenes lietas šobrīd tik un tā būs priekšplānā, ja slēpsieties aiz viltus pieticības, emocijas nedēļas nogalē būs izteikti spilgtas.

Zivis

Šī nedēļa būs maiga un plūstoša. Salīdzinoši stipras būs intuitīvās un uztverošās enerģijas. Šobrīd jūs aktīvi varat pievērsties dažādu mazo ikdienas jautājumu nokārtošanai, t.sk., dokumenti, tikšanās vai kādas formalitātes. Lielu prieku un iekšēju labsajūtu gūsiet no iespējas pabūt ārpus mājām – paciemoties, iepirkties, pasēžot kafejnīcā vai pastaigājot pa kādiem kursiem. No ceturtdienas līdz pat jūlijam lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet izklaidēm, atpūtai, hobijiem vai arī laika pavadīšanai ar bērniem. Sirdī brīvajiem šis ir labs laiks, lai iepazītos un pastaigātu uz randiņiem. Gaidāmais pilnmēness jums pavērs plašāku redzējumu – iespējami ceļojuma plāni vai aizrausities ar lasīšanu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2019

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt