puzzle 3116188 1280Nedēļa sāksies vecā mēnesī. Tādēļ visi iesāktie procesi, darbi un apsvērumi, tuvosies kādam loģiskam noslēgumam.

Šonedēļ būs dabiska tendence mēģināt visu saprast, sakārtot savā dzīvē pa plauktiņiem, izzināt un sarunāt. Tādēļ ļoti vērtīgi var izrādīties kādi kursi, seminārs, izbrauciens, ekskursija vai vienkārša patērzēšana ar kādu jauniegūtu paziņu. Ja šo dabisko tendenci neliksiet lietā, jūsu galva var sākt kūpēt no pārmērīgas aktivitātes.

Kā pie veca mēness un, sevišķi, 4. maijā, ir ļoti laba iespēja atbrīvoties no vecām pārliecībām, stereotipiem, pagātnes projicēšanu uz savu tagadni, kā arī vieglāk vedīsies uzkopšana, tīrīšana un veco mantu un lietu atdošana, pārdošana, maiņa vai likvidēšana. Tikai atbrīvojoties no liekā, jūsu dzīvē atradīsies vieta jaunajam.

 

Svētdien, 5. maija naktī, sāksies jauns Mēness cikls Vērša zīmē. Tādēļ svētdiena un pirmdiena būs piemērotas vismaz tuvāko 4 nedēļu aktivitāšu plānošanai. Šis Mēness cikls palīdzēs nostabilizēties, izprast, kuras ir jūsu nemainīgās un kuras zūdošās un pārejošās vērtības. Aktualizēsies vēlme un vajadzības pēc materiālas stabilitātes, ķermeniskām baudām un labsajūtas. Tāpat arī pamazām aizsāksiet risināt tuvākajos mēnešos tik aktuālo tēmu – nepieciešamību pārskatīt savus ilgtermiņa plānus, žonglējot starp vienkāršu, ātru risinājumu un labi pārdomātu ilgtermiņa stratēģiju.

Lai izdevusies un produktīva nedēļa!

Auns

Jums turpināsies visnotaļ dinamisks laiks. Jūsu galvā viss joņos zibens ātrumā, arī jūs pats varat joņot apkārt zibens ātrumā. Būt kustībā būs otra jūsu daba, sevišķi, ja jums ir pašiem savs transporta līdzeklis. Visam notiekošajam ir jābūt ātram, interesantam un daudzveidīgam, ja tā nebūs, jūs viegli aizkaitināsieties. Attiecīgi, praktiski nekādas pacietības. Sarunās – tieši un konkrēti par lietu, nevis maigiem apkārtceļiem, lai tikai kāds neaizvainotos. Enerģijas jums būs tik daudz, ka varēsiet paveikt milzīgu darba apjomu. Tik jārēķinās ar savu vēlmi dominēt pār citiem. Jaunais Mēness cikls dāvās jums jaunus plānus, iespējas un idejas saistībā ar materiālās situācijas uzlabošanu un kā jauna iegādei.

Vērsis

Nedēļas sākumam būs vairāk raksturīga nostaļģija, ar kavēšanos atmiņas par kādiem senajiem labajiem laikiem. Nedēļas vidus Būs saspringts un nemierīgs, bet sestdiena var negaidīti izvērsties diezgan emocionāla. Brīvās dienas jūs būsiet gatavi pavadīt lietderīgi, kopā ar draugiem vai arī vienatnē. Būtu ieteicams izmantot veco mēnesi un atbrīvot savu telpu, vidi, pieliekamos un skapjus no tām lietām un mantām, kuras jūs vairs neizmantojat. Ar katru šādu mantu, jūs atbrīvojaties no nevajadzīga smaguma un dāvājiet iespēju jūsu dzīvē ienākt kam jaunam, svaigam un atjaunojošam. Jaunais Mēness cikls jums atnesīs iespēju baudīt šo dzīvi, arī nopelnīt un būt lielākā saskaņā pašiem ar sevi.

Dvīnis

Jums šī būs ļoti aktīva nedēļa, būs jākārto un jānokārto virkne jautājumu – kā norunas, sapulces, vienošanās, dokumenti, solījumi, raksti un atbildes sniegšana. Jūs pats būsiet visnotaļ izlēmīgs un tiešs, un ar lielu aizrautību tam visam nodosities. Tomēr būtu jāuzmanās steigā nekļūt paviršam un nepielaist kādas neuzmanības kļūdas. Tāpat arī steigas vai nepacietības radītais stress var nedaudz sabotēt jūsu veselību. Piektdien ir labas iespējas pārskatīt savus plānus un atrast noderīgus ilgtermiņa risinājumus. Jaunais Mēness cikls vairāk izcels jūsu zemapziņas programmas, visu to, kas līdz galam nav apkārtējiem redzams, pievērsieties tām aktivitātēm, kas ir veicamas vienatnē vai slepenībā.

Vēzis

Nedēļas sākumā Jūs būsiet vairāk sapņaini noskaņots, varēsiet ar atvērtām acīm peldēt nezināmās sajūtu tālēs. Daļa no jums tieši šajā laikā labprāt dosies kādā tālākā ceļojumā vai vismaz aizbrauks pastaigāties gar jūru. Jums var sanākt diezgan daudz dalīties ar savu profesionālo viedokli. Tāpat arī viegli uzradīsies jaunas, ambiciozas idejas vai piedāvājumi, kas prasīs diezgan lielu uzdrīkstēšanos, spēju atteikties no pagātnes un tūlītēju gatavību mesties tajā visā iekšā vai arī, tieši otrādi, izsauks iekšēju vētru un radīs nepieciešamību vienatnē padomāt, lai saliktu visu savā galvā pa plauktiņiem. Jaunais Mēness cikls radīs iespēju pievērsties ilgtermiņa iecerēm un kaut ko tajās arī pamainīt.

Lauva

Jums šis ir ļoti intensīvs un svarīgs laiks. Visas nedēļas garumā – daudz jaunu ideju, ieceru un arī sarunu, lai izdomāto virzītu uz priekšu. Jūs ļoti aktīvi un mērķtiecīgi spēsiet nodalīt vērtīgo no nederīgā un ar lielu degsmi metīsities tajā iekšā. Tieši pateicoties domubiedriem, jums izkristalizēsies kāds vērtīgs tālākās darbības plāns, sevišķi piektdien. Jūsu ambīcijas un pašrealizācija ir izvirzījusies priekšplānā un, ja esat ko iecerējuši saistībā ar skatuves mākslām, tad paturiet prātā arī citu iesaistīto cilvēku intereses. Gaidāmais svētdienas jaunmēnes pastiprinās jūsu ambiciozitāti un mērķtiecību, tādejādi liekot pievērsties maksimāli publiskai un sabiedriski aktīvai darbībai.

Jaunava

Šonedēļ, ja nav pretrunu individuālajā kartē, jūs būsiet apveltīti ar īpašu biznesa ķērienu un uzņēmību. Jūs drosmīgi izvirzīsiet jaunas idejas un atmetīsies nederīgās ieceres, tāpat arī darīsiet un kārtosiet visu nepieciešamo, lai sasniegtu savus mērķus. Jūsu mērķtiecība un apņēmība šobrīd visvieglāk izpaudīsies intelektuālā ceļā risināmos jautājumos, kā dokumenti, sapulces, intervijas, norunas un pirkšanas vai pārdošanas darījumu kārtošana. Tāpat var sanākt risināt jautājumus, kā sabalansēt jūsu ieceres ar ģimenes vajadzībām. Jaunais Mēness cikls jums dāvās iespēju pievērsties jaunai dzīves stratēģijai, jaunu vai labi aizmirstu vecu zināšanu apguvei un to likšanai lietā.

Svari

Šonedēļ jūs varat nonākt diezgan daudzās pretrunās paši ar sevi. No vienas puses jūs gribēsiet atstāt labu iespaidu, patikt, no otras puses, jūs nebūsiet gatavs piekāpties vai adaptēt otra cilvēka redzējumu. Tādēļ, visticamāk, ka būsiet vairāk buntīgs un provokatīvi noskaņots. Protams, pirmām kārtām, tas ļoti spēcīgi ietekmēs jūsu partnerattiecības. Tanī pašā laikā, jums būs vajadzīgā deva drosmes pateikt acīs visu, kas iekrājies neizteikts. Tāpat arī būs izlēmība un gatavība stratēģiski pievērsties dzīves pārkārtojumiem. Brīvajās dienās jūs iespējams spontāni izlemsiet arī kur aizbraukt. Svētdienas jaunmēness aktualizēs naudas jautājumus un atnesīs drosmi un uzņēmību, ko darīt lietas labā.

Skorpions

Nedēļas sākumā jūs vēl būsiet noskaņoti uz izklaidēm, bet ar katru nākamo dienu, kļūsiet aizvien darbīgāki un aktīvāki tieši darba vidē. Savā ikdienā jūs gribēsiet dominēt ar savu viedokli, zināšanām vai pārliecībām. Tādēļ kolēģi ar jums strīdoties drīzāk zobus izlauzīs, nekā jūs par kaut ko pārliecinās. Jūs raksturos ass prāts, izlēmība un spēja ātri reaģēt. Tomēr visvieglāk vedīsies visi tie darbi un jautājumi, kuri ir risināmi intelektuālā ceļā, arī darbs ar dokumentiem. Jums var būt vēlme ieguldīties vai paņemt aizdevumu kādai iecerei, tomēr būtu pamatīgi jāizvērtē, jo jums pašiem ir labas iespējas nopelnīt. Gaidāmais svētdienas jaunmēness aktualizēs partnerības, sadarbības un attiecību jautājumus.

Strēlnieks

Nedēļas pirmajā pusē jūs būsiet salīdzinoši nopietns. Iespējams dosities risināt bērnu skolas vajadzības vai patērēsities iegādājoties viņiem visu nepieciešamo. Tāpat iespējams, ka organizēsiet kādu pasākumu vai izklaides bērniem vai mīļotajam cilvēkam. Kopējās nedēļas enerģijas liecina, ka jūs ļoti viegli spēsiet iziet no savas komforta zonas un izmēģināsiet sevi jaunā lomā. Attiecībās iespējama viegli uzlādējoša un, kaut kur arī atsvaidzinoša savstarpēja rīvēšanās. Pacietība, iecietība un tolerance pret otru būs salīdzinoši zema, tādēļ var sanākt arī pateikt šo to šerpāku. Jaunais Mēness cikls jums aktivizēs darba sfēru, liekot pievērsties ikdienā veicamo darbu kvalitātei, kā arī mācīties uzticēties pašiem sev.

Mežāzis

Jums šis ir pārejas laiks, kurā jums būs ilgtermiņā svarīgi vai zīmīgi notikumi, ko iepriekš neparedzējāt. Šobrīd būs ar prātu salīdzinoši vieglāk saprast kas īsti notiek jūsu dzīvē un uz kurieni jūs vispār to virzāt. Jūsu ikdiena var būt piesātināta, pat pārsātināta ar simts un vienu dažādu sīkumu, kas jānokārto vai jāatrisina. Sevišķi dažādi jautājumi saistībā ar nekustamo īpašumu, jūsu dzīves vietu vai radiem. Kopējais fons ļauj ļoti izlēmīgi atteikties no liekām saistībām un dzīves smagumiem un atstāt tikai pašu svarīgāko un būtiskāko. Savukārt gaidāmais jaunmēness jums sniegs iespēju vairāk pievērsties izklaidei, atpūtai, arī bērniem, bet vēl kādam - jaunai mīlestībai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri šonedēļ būs lielie komunikatori, vidutāji, sarunu vedēji un aktīvisti. Jums par visu būs savs viedoklis un ar to būsiet gatavi arī dalīties. Jūs spējat gūt patiesu prieku no provocējošām idejām un sarunām ar jauniem, interesantiem paziņām. Savā ziņā jūs tā izklaidēsieties. Saprotams, tas viss viegli var pāraugt kā flirtā, tā arī ķīviņā. Sevišķi izaicinošs jūs variet kļūt trešdien, ceturtdien un piektdien. Tāpat arī jūs būsiet diezgan nemierīgs un nespēsiet nosēdēt uz vietas, tādēļ ieplānojiet sev ko aizraujošu un jaunus iespaidus nesošu. Gaidāmais jaunmēness jums aktualizēs ģimenes un dzīves vietas jautājumus, tāpat arī nepieciešamību atrast līdzsvaru starp savu spontanitāti un ieplānoto.

Zivis

Nedēļas sākums jums būs liegans un patīkams, bet jau ar trešdienas pēcpusdienu jūsu domas var sākt skraidīt neskaitāmos virzienos vienlaicīgi. Iespējams jums uzradīsies nepieciešamība ātri risināt kādus ar naudu saistītus jautājumus. Ja aktuāli – sakārtojiet dokumentus. Pievērsiet uzmanību sarunu tēmām un idejām, kuras uzplaiksnīs šajā piektdienā, jo īpaši saistībā ar naudu, mērķiem un profesionālo realizāciju - tām var izrādīties liela pievienotā vērtība. Svētdien gaidāmais jaunais Mēness cikls atnesīs jums iespēju iegūt jaunas paziņas, paplašināt savu mijiedarbību ar apkārtējo pasauli vai arī ko jaunu apgūt. Tāpat arī aktualizēs nepieciešamību sabalansēt ģimenes dzīvi ar savām ilgtermiņa iecerēm.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt