woman 3084129 1280Nedēļa paies pieaugošā tempā un impulsivitātē, gan gaidāmā pilnmēness iespaidā, gan arī citu faktoru sakritības dēļ.

Ja jau no februāra jūtaties kā sapinušies, vai kādu iemeslu dēļ lietas kavējās un nevedās. Ja kaut kas būs palicis nepateikts “mīļā miera labad”, piemēram būsiet kādam par daudz izdabājuši vai arī sev pašiem devuši pārāk daudz atlaides, tad šonedēļ var būt tas brīdis, kad viss nepabeigtais, neizteiktais, atliktais nekavējoties būs jārisina.

Ja noklusējāt – tagad ar dubultu spēku un visnotaļ nepārdomātā veidā, gribēsiet pateikt visu, ko jūs par cilvēku vai radušos situāciju domājat. Ja līdz šim nevarējāt īsti pieņemt lēmumu, dot otram cilvēkam skaidru atbildi vai saprast, ko un kā tālāk darīt, tad tagad ar daudz lielāku spēku, it kā lai iespētu un atgūtu garām palaisto laiku, ar milzu steigu lemsiet, runāsiet, risināsiet, spriedīsiet un darīsiet visu, kas nepieciešams, lai tikai tiktu ārā no jebkāda sastinguma vai dīkstāves punkta.

Lielajā piektdienā, 19. aprīlī pilnmēness Svaru zīmē, ko dēvē par “zilo mēnesi”, lai arī burtiski ar krāsu tam nav saistība. Šis ir pēc kārtas otrais pilnmēness, kas noris Svaru zīmē, tādēļ daudziem no jums jau vismaz pusotru mēnesi jebkura veida partnerība, partnerattiecības un vēlme harmoniski mijiedarboties ar apkārtējo pasauli, ir ļoti dinamiskas un aktuālas dzīves tēmas.

Savukārt tūlīt pat, jau 20. aprīlī, Saulīte no ugunīgajiem un temperamentīgajiem Auniem pāriet pie darbīgajiem dzīves baudītājiem un estētiem – Vēršiem. Daudz laimes jums, Vērši, dzimšanas dienā, bez jums pasaulei pietrūktu tik daudz kā skaista, garšīga, smaržīga un baudāma.

Lieldienu brīvdienās būtu ieteicams saplānot pavadīt aktīvi, ne tikai šūpojoties un olas ripinot, bet apbraukājot tuvus un tālus radus, aktīvi rosoties pavasara talkās un palīdzot viens otram praktiskajos darobs. Enerģijas būs daudz un savādāk var tā vien var kāroties ar kādu sacensties spēkos, attapībā vai vienkārši paķīvēties.

Tādēļ nedēļa būs piemērota aktīvai virzībai uz priekšu, neko neatliekot un neslēpjoties aiz samiernieciskuma.

Auns

Arī šī nedēļa Auniem solās būt varena, rosīga un aktīva. Jūsu dzīvē var parādīties kādas negaidītas iespējas vai perspektīvas, kuras, lai arī ir pozitīvas, var radīt jums papildus stresu. Jau no trešdienas, kad gaisā vējos pilnmēness radīta viegli uzvilkta atmosfēra, pastiprināsies jūsu karstgalvīgums. Tas kas būs jūsu prātā, tas tūdaļ nonāks arī uz mēles. Pilnmēness piešaus uguni visiem jūsu attiecību aspektiem un šeit nu saturieties, ja jau kādu laiku esat atlicis, pacietis vai “it kā” samierinājies ar kaut ko. Viss nāks gaisā un būs nekavējoties jārisina. Sākot ar nedēļas nogali sievietes kļūs izlēmīgākas, sportiskākas, arī kareivīgākas, bet vīrieši – pacietīgāki, mierīgāki un darbīgāki.

Vērsis

Lielāko daļu nedēļas vēl pa Vēršu zemapziņu pastaigāsies Saulīte, dāvājot jums bagātīgu sapņu pasauli un nemierīgus vienatnes mirkļus pašiem ar sevi. No trešdienas, arī domu gājiens jums būs vairāk uz iekšu, uz sevi pašu orientēts. Tāpat arī pilnmēness, jau atkal jums uzjundīs vēlmi un nepieciešamību sabalansēt laiku ko veltāt atbalstot un palīdzot citus un ko veltāt paši sev. Ja jums ir iespēja, daļu nedēļas vērtīgāk būtu pavadīt savā nodabā, bez nopietniem plāniem. Tāpat arī būtu ieteicams parūpēties par sava ķermeņa labsajūtu un veselību. Iespējams draugi sagādās kādu pārsteigumu. No sestdienas enerģijas pilnībā nomainās – sākas jūsu laiks, uzmanības centrā ir sevis lutināšana un dzīves svinēšana.

Dvīnis

Jums ir labas iespējas saņemt apkārtējo uzmanību, publicitāti, slavu vai atzinību. Kādi jūsu panākumi var atstāt spēcīgu iespaidu uz pretējo dzimumu vai palīdzēt jums attīstīt kādus partnerības jautājumus. Uzņēmīgums un izlēmīgums jums netrūkst, sevišķi no trešdienas. Domas joņos mežonīgā ātrumā un tas nozīmē – daudz sarunu, sakarsis telefons, pilna galva ar idejām un nākotnes plāniem. Pilnmēness un Lieldienu brīvdienu gaisotnē, jums būs izteikti dauzonīgs noskaņojums, un gribēsiet izklaidēties, svinēt, atpūsties un izbaudīt brīvās dienas maksimāli piepildīti. Arī kvalitatīva laika pavadīšana ar bērniem jums būs īpaši svarīga. Paliks vieglāk pieņemt lēmumus un izdarīt galējas izvēles.

Vēzis

Kāda agrāk izdarīt izvēle var sevi attaisnot, paverot jaunas iespējas darbā un palīdzot sasniegt lolotos mērķus. No trešdienas, jūsu domas būs pilnībā pievērsušās darbam, karjerai un panākumu veicināšanai savā dzīvē. Tieši gaidāmā pilnmēness iespaidā var parādīties situācijas, kad jums atkal būs jāmēģina sabalansēt savu dabisko vajadzību pavadīt laiku savā vidē, ģimenes lokā, ar šā brīža tik aktuālo vēlmi realizēties arī profesionāli. Tagad jūs būsiet, salīdzinoši, nelokāmi, noteikti un drīzāk uz kompromisiem neizejoši. Tādēļ var gadīties, ka Lieldienās jūs plānojat strādāt, vai nespēsiet pilnībā atslēgties no darba lietām. Tā vai citādi, šajās brīvdienās visam būs jānotiek pēc jūsu prāta.

Lauva

Romantiskajā un mīlas dzīvē jūs šonedēļ varat piedzīvot jaunas virsotnes. Lai arī pa vidu var gadīties kāds satraukums, šis tomēr jums ir iespējām, piedzīvojumiem un labu priekšnojautu laiks. Jūs varat spontāni izlemt par labu kādam ceļojumam un tūdaļ pat sagādāt biļetes. Pilnmēness gaisotnē svētku dienas jūs būsiet gatavi pavadīt kādā seminārā, vai kā citādi aktīvi socializējoties – draudzējoties, gūstot jaunus iespaidus un redzējumu. Tieši šajās dienās jums ir iespēja iedvesmoties un pārslēgties uz kādām jaunām dzīves tēmām. Sarunās nespēsiet iziet uz kompromisu vai kādam piekāpties, kas var draudēt arī ar strīdu. Laiks pievērsties kādiem no saviem lielajiem dzīves mērķiem un ambīcijām.

Jaunava

Jaunavas ar katru nedēļas dienu sajutīsies aizvien labāk. Galu galā, labāk zināmas problēmas, kuras jārisina, nekā neskaidri solījumi, vēlmes un satraukumi. No trešdienas jūsu domāšanas un runāšanas veids kļūs ļoti ass, straujš un atkailinoši tiešs. No jūsu puses nebūs nekādas iecietības vai žēlastības ne pret sevi, ne citiem. Kopā ar pilnmēness fonu, tas var novest pie spontāniem, arī nepārdomātiem lēmumiem un izvēlēm vairāk tieši saistībā ar finansēm, piemēram, kredīts dzīvesvietas iegādei vai remontam. Svētku dienas būsiet noskaņoti pavadīt aktīvi, pamēģinot ko jaunu, izaicinošu, varbūt pat ekstrēmu. Tomēr jāuzmanās, jo šāda karstgalvība līdzi nes arī zināmus riskus apdedzināties.

Svari

Svariem šonedēļ var būt kāds veiksmīgs pirkšanas vai pārdošanas darījums. Jums var pavērties jaunas iespējas, pateicoties savam sniegumam, izdarītajām izvēlēm vai paveiktajam kaut kad iepriekš. Līdz ar trešdienu saskarsities ar nepieciešamību pastāvēt uz savu viedokli, varbūt pat aizstāvēt to. Attiecībās pieaugs sāncensība vai vēlme dominēt pār otru, no šejienes arī pa kādām asākām vārdam. Svētku brīvās dienas būs piesātinātas ar pilnmēnesim raksturīgo emocionalitāti un iekšējo spriedzi. Šis ir netipisks gadījums, kad otro mēnesi pēc kārtas pilnmēness tiešā veidā skar jūs un liek risināt dažādus starp attiecību jautājumus. Tādēļ esiet vērīgi, šīs situācijas, stresori vai problēmas jau nav nekas jauns.

Skorpions

Nedēļas sākumā varat saņemt jau kādu laiku gaidīto vai solīto dāvanu vai finansiālos bonusus. Līdz ar trešdienu jūs ar visu galvu pilnībā metīsities iekšā savos ikdienas darbos un nedarbos. Daudz darba sarunu un risināmu jautājumu ar kolēģiem. Dabiski spēsiet saglabāt gana autoritatīvu pozīciju un nebūsiet gatavs piekāpties. Pilnmēness gaisotne šo jūsu tendenci tikai pastiprinās. Ja svētku dienas plānojat pavadīt mājās vai ģimenes lokā, esiet uzmanīgi, savlaicīgi saplānojiet sev gana intensīvu dienas plānu, kurā paveikt visu to, kam iepriekš nav sanācis laika. Savādāk ķersieties klāt saviem tuviniekiem, prasot no viņiem karavīru cienīgu paklausību. Būs tendence uz melnbaltu pasaules redzējumu.

Strēlnieks

Jūsu mīlas dzīve var dunēt pilnā sparā, iepazīšanās, flirti un izklaides. Arī attiecībās esošajiem tas dāvās iespēju uzšķilt kādu papildus dzirksti. Ar katru nedēļas dienu šī ietekme kļūs aizvien stiprāka un pamanāmāka. No trešdienas jūs jau būsiet ierauti aizrautīgā čatā vai jau kalsiet kādus svētku dienu plānus. Pilnmēness klātbūtne tikai padarīs spilgtākas jūsu sajūtas un pastiprinās piedzīvojumu kāri. Visu risināsiet ātri un ar lielu izlēmību. Ja esat vecāki, tad šajā laikā bērnu vēlmes tiks turētas ļoti augstu un, iespējams, visi Lieldienu plāni būs pakārtoti tam, lai iepriecinātu bērnus. Attiecību jautājumos līdz piektdienai iniciatīva nāks no vīriešiem, bet jau no sestdienas – vairāk no sievietēm.

Mežāzis

Spēja savienot pretmetus un atrast vidusceļu starp pretējiem viedokļiem, uzskatiem vai paša priekšstatiem, šonedēļ var nest jums labus rezultātus. No trešdienas būsiet gatavs mājiniekiem pateikt visu patiesību acīs, sevišķi, ja jums būs sakrājusies sajūta, ka netiek respektētas jūsu jūtas vai izvēles. Svētku brīvdienās jums atkārtoti aktualizēties jautājums, kā sabalansēt laiku starp ģimeni, mājas dzīvi un karjeru. Šobrīd, enerģiju pārsvars liks lielu akcentu uz izvēli par labu ģimenei, mājām vai savai iekšējai pasaulei. Izlēmīgums un tiešums būs tik liels, ka tā iespaidā varat pieņemt arī kardinālus, dzīvi mainošus lēmumus, sevišķi saistībā ar savu profesionālo realizāciju.

Ūdensvīrs

Iespējams būs nepieciešams finansiāli vai morāli atbalstīt kādu no saviem draugiem. No trešdienas jums atraisīsies un sāks risināties visi jautājumi, uz kuriem gaidījāt atbildi, akceptu vai atrisinājumu. Arī pašu galvās parādīsies lielāka skaidrība par to, ko un kā jūs savā dzīvē vēlaties. Šis jums būs ļoti sociāli aktīvs un dinamisks laiks, kurā viegli ļausities spontanitātei. Varat iegūt daudz jaunu paziņu un būt nepārtrauktā kustībā. Sirdī brīvajiem – flirti, randiņi un aizraujošas izklaides. Laiks tikt pie jauna telefona. Daudz laika varat pavadīt arī ceļā. Sevišķi svētku dienās gūsiet milzu prieku, ja ieplānosiet ekskursiju pa dzimto zemi vai apciemosiet tuvus un tālus draugus.

Zivis

Nav cita iemesla tam, ka jums šobrīd paveras jaunas profesionālās iespējas vai kļūst sasniedzamāks kāds no lielajiem dzīves mērķiem, kā tas, ka esat atļāvuši sev būt pašiem - ar savu gaumi, attieksmi, patiku un sajūtu. Paturot to prātā, no trešdienas ļoti aktīvi ar galvu metīsities kārtot kādus naudas jautājumus. Šeit gan ļoti svarīgi savu pašapziņu nesaistīt ar naudas daudzumu makā, lai arī pilnmēness iespaidā var būt tāds kārdinājums. Brīvās svētku dienas paskries vēja spārniem, iespējams, pieķersieties atliktajiem remonta darbiem dzīves vietā. No sestdienas jums būs raksturīgs izlēmīgums, kas var lieti noderēt iepērkot jau noskatītas vai risinot sen apzinātas vajadzības, bet iespējama arī emociju vadīta iepirkšanās.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt