spring bird 2295431 1280Lielākā daļa nedēļas paies dilstošā Mēness fāzē. Viss, kam ķersimies klāt būs vairāk nogludināts, mierīgs, lēns un maigs, bez kādas milzu piepūles vai izrāvieniem. Ja tas būs atkarīgs no jums pašiem, tad lielākā daļa izvēlētos vispār neko nedarīt, mierīgi plūst līdzi straumei. Esiet uzmanīgi. Ļoti viegli ir iekrist vai pārmēru ar kaut ko aizrauties – TV, bezdarbība, iemīlēšanās sajūta, sapņaiņība, arī sevis žēlošana, kavēšanās atmiņās, bet kādam var arī izveidoties apreibinošo vielu atkarība.

Savukārt, ja jums ir sajūta, ka ar kādu šo “pārmērību” vai “atkarību”, cīnījāties jau visu marta mēnesi, tad pēdējā mēness cikla dienā, 4. aprīlī un 5. aprīļa rītā, vēl var paspēt pilnībā no tās atbrīvoties, pirmkārt, apzinoties savus “kārdinātājus” un ko darīt lietas labā – atslēgt TV, iznīcināt alkohola krājumus, sadedzināt vecos foto u.tml. Jebkurš attīrīšanās rituāls, telpas, ķermeņa vai gara, būs ļoti efektīvs. Diemžēl pastāv iespēja, ka arī kādu no jums dzīve, apstākļi vai veselība diezgan nopietnā un neatliekamā veidā var piespiest pievērsties visam augstāk minētajam.

5. aprīlī, pl. 11:50 pa dienu sāksies jauns Mēness cikls Auna zīmē. Šis mēness cikls iedos jaunu sparu pavasara iniciatīvām. Ja astroloģiskais jaunais gads 20. martā vairāk aktivizēja tēmas un jautājumus, kuriem būs jāķeras šajā pavasarī klāt, tad šis jaunmēness sāk iegriezt enerģijas uz ļoti nopietnām, konkrētām un, nu jau arī labi pārdomātām, aktivitātēm. No jums tiks prasīta sistemātiska un labi pārdomāta darbošanās apvienojumā ar drosmi un iniciatīvu, tādēļ līdz 7. aprīlim plānojam, plānojam un vēlreiz plānojam.

Auns

Auniem šī būs dinamiska nedēļa. Pats tās sākums būs vēl nedaudz noslēpumains, bet jau ceturtdien, neskatoties uz vecu mēnesi, nespēsiet uz vietas nosēdēt. Tādēļ šajā dienā būtu ieteicams rosīties – tīrīt, kārtot, talkot, mest ārā, ziedot vai pārdot visu to, kas jums pašiem nav vajadzīgs. Tīrības un kārtības ieviešana uzlabos pašsajūtu, sniegs gandarījumu un, iespējams, ļaus jums palīdzēt vai būt noderīgam arī citiem. Tiem Auniem, kuriem ir “slepenā dzīve” – krāpšana, meli, manipulācijas ar varu, naudu u.c. slēpjamas aktivitātes, tās šonedēļ var sākt nākt gaismā. Šis jaunmēness jums dāvās drosmi, pārliecību un jaunas iniciatīvas, galvenokārt, lai beidzot gūtu taisnīgi nopelnītos rezultātus, pamanāmību vai atzinību.

Vērsis

Vērsim draudzība, skaistums, iejūtība, savstarpējs atbalsts un radoša atmosfēra spēs atgriezt ticību sev un dzīves mīlestību. Vēl līdz ceturtdienai ieskaitot, jūs varat veidot un pārveidot, graut un būvēt savu lielo dzīves stratēģiju. Šajā procesā jūs iespējams meklēsiet atbildes un padomus kā grāmatās, tā arī pie kādiem gudriem cilvēkiem. Lai arī kopējā sajūta var nebūt diez ko komfortabla, šajā laikā ļoti spēcīgi paplašināsies jūsu pasaules uztvere. Jūs vienu pēc otras atbrīvosities no savām maskām, tarakāniem un savu laiku nokalpojušām pārliecībām. Iespējams nāksies atteikties no kāda ceļojuma. 5. aprīļa jaunmēness turpinās kustināt vairāk jūsu iekšējos procesus, tādēļ ieplānojiet laiku sev, pārdomām un sevis lutināšanai.

Dvīnis

Lai arī daļa šīs nedēļas enerģijas vēl joprojām ir raksturojamas ar vārdiem – “ezītis miglā”. Tomēr šobrīd, visticamāk, dvīņi jau būs paspējuši adaptēties šai liriski nekonkrētajai, mākslinieciski radošajai vai miglas pūtēju ietekmei, paņemot no tās vislabāko un ļaujot tai kalpot jūsu mērķiem. Ceturtdien, kāds sens draugu pāridarījums vai nerealizēts plāns var atkal, ar papildus intensitāti aktualizēties, bet šoreiz, lai saņemtu drosmi un pilnībā atvadītos no pagātnes ēnām. Līdz ar piektdienas jaunmēnesi būtu ieteicams sākt kalt nopietnus, praktiskus un arī stratēģiskus ilgtermiņa plānus. Plāns, pārdomas un ieskicētie soļi būs diezgan racionāli un adekvāti realizējami noteiktajā laikā. Svarīgi ir uzdrošināties.

Vēzis

Nedēļas sākumā Vēži būs vairāk sapņaini, romantiski un noskaņoti dzīves baudīšanai nesteidzoties. Tomēr ceturtdien, pašā mēness cikla noslēgumā, piezagsies kāds nemiers un nepacietība. Būtu ieteicams šo enerģiju novirzīt tam, lai atbrīvotos no neveselīgiem ieradumiem un negatīvām, destruktīvām domām, piemēram, kā neticība saviem spēkiem un pārliecības trūkums. Pie viena, atbrīvojaties no liekām mantām, idejām un grāmatām. Piektdien, 5. aprīlī, sāksies jauns Mēness cikls, kurā būs ļoti vajadzīga jūsu drosme un pārliecība. Tādēļ atlikušajā nedēļā kaliet pašus ambiciozākos savus profesionālos un privātās dzīves mērķus. Būs vajadzīga spēcīga motivācija un gribasspēks, bet viss būs iespējams.

Lauva

Lauvām kopumā šī būs laba nedēļa, lai arī netrūks savi izaicinājumi. Nedēļas pirmajā pusē būs pastiprināta sapņainība, radošā iedvesma un arī nekonkrētība. Tomēr būs Lauvas, kurām šis laiks būs vairāk saistīts ar veselības jautājumu risināšanu. Paaugstināta jūtība pret zālēm un dažādiem vīrusiem, tādēļ saudzējiet paši sevi. Šis nav laiks kad pārmēru pārslogot sevi vai cerēt, ka viss pats no sevis atrisināsies. Ceturtdienas vecajā mēnesī jūs varat atbrīvot savu ikdienu gan mājās, gan darbā no liekiem pienākumiem, saistībām un arī nevajadzīgām mantām. Pašizziņa nesīs labus augļus. 5. aprīlī, līdz ar jaunmēnesi, sāciet plānot ceļojumus, apmācības vai kā savādāk paplašināt savu redzesloku vai kompeteneces.

Jaunava

Jaunavu dzīvēs vēl joprojām daudz nekonkrētību, neskaidrību un šaubu, lai arī, maigums, dāsnums un iejūtība jums tiešām piestāv, tāpat kā šī perioda veselīgais “pofigisms”. Jūs varat uzlabot, atjaunot vai sakārtot praktiski jebkuras attiecības, kuras ir sākušas buksēt. Līdz ar ceturtdienas aizejošo Mēness ciklu, jums ir iespēja atšķetināt un atlaist attiecību kalambūrus, vēlmi pakritizēt un iebilst visiem atšķirīgi domājošajiem. Tāpat arī visām veselības stiprinošām un ķermeni attīrošām praksēm būs labi rezultāti. Ar 5. aprīļa jaunmēnesi sāciet nopietni izplānot kā realizēt dzīvie savus pašus drosmīgākos, atliktākos, novilcinātākos un visādi citādi iestigušākos projektus, darbus vai ieceres.

Svari

Svariem būtu jāsaudzē sava veselība, iespējams pavasara sagurums, kuru var papildināt kāda vīrusa infekcija. Ikdiena jums šobrīd vairāk līdzinās radošam haosam vai vienkārši haosam. Ļoti izteikts čaklums un darbīgums varbūt šoreiz gan jūs neraksturos, tomēr skaistums un spēja atstāt iespaidu uz kādu gan. Šobrīd jūs varat būt diezgan jūtīgi, sevišķi pret kādām dzīves netaisnībām vai jūsu nenovērtēšanu. Ceturtdien, vecajā mēnesī, veltiet laiku, lai atbrīvotu savu telpu un vidi no liekā, lai būtu vieta jaunajam. Piektdienas jaunmēness Svariem aktualizēs visa veida attiecības jautājumus. Jūs pieiesiet ļoti nopietni un konstruktīvi, plānojot ilgtermiņa aktivitātes. Kāds no jums kals arī kāzu plānus.

Skorpions

Kā pa miglu mūsu dzīve iet, kā pa miglu, kas nekad nepāriet…” pie sevis dungojot Skorpions pavadīs nedēļas pirmo pusi. Šonedēļ jūs varat netīšām izpļāpāties vai atzīties kā mīlestībā, tā arī kādā savā grēkā. Tāpat iespējams, ka ļoti radoši, visnotaļ neformāli pieiesiet kāda smagnēja birokrātiska jautājuma risināšanai. Izklaide, mīlestība un bērnu tēmas pagaidām vēl būs vispiņķerīgākās un vienlaicīgi, vispacilājošākās dzīves jomas. 4. aprīlī būtu ieteicams ieviest skaidrību, kārtību un sistēmu visā, kas jums ir svarīgs. Piektdienas jaunmēness, dāvās iespēju pievērsties nozīmīgiem projektiem un iecerēm darbā, kā jauniem izaicinājumiem un iespējām sevi parādīt un izpaust jaunā gaismā.

Strēlnieks

Kā ar neredzamām auklām dažādi vārdi, sarunu vai viedokļu atblāzmas var jūs sapīt un iepīt necaurejamā domu jūklī. Apstājieties, centieties nepievērst tik lielu uzmanību dažādiem “small talk”. Pasaule ir daudz plašāka un skaistāka, kad jūs ļaujaties to sajust un uztvert ar visām savām maņām. Mājas šobrīd ir jūsu paradīze un miera osta. Ceturtdien, mēness cikla izskaņā, būtu ieteicams pārskatīt savus patiesos resursus – kvalitātes, prasmes un īpašības, kuras jūs galīgi vairs neiedvesmo, atvadīties no naudu, bet ne kaifu nesošiem projektiem, plāniem vai iecerēm. Tūlīt pat, sākot ar piektdienas jaunmēnesi, liela uzmanība tiks pievērsta izklaides, romantikas, mīlestības un bērnu tēmai. Iespējams būvēsiet nopietnus plānus.

Mežāzis

Mežāzis turpinās nopietni un pacietīgi risināt un kārtot šīs haotiskās pasaules bardaku, lai arī, ja ir iespēja, nedēļas pirmā puse būtu vairāk piemērota vieglām, nenopietnām un izklaidējošām sarunām. Ceturtdien, līdz ar Mēness cikla beigām, būtu ieteicams pievērsties sev un savu domu sakārtošanai. Iespējams jūs apjautīsiet, ka tā kā līdz šim, jūs vairāk turpināt nevarat un arī nevēlaties. Tā var būt arī kā skarba, sāpīga apjausma, ka ir laiks savā dzīvē noslēgt kādu ļoti nozīmīgu un ieilgušu fāzi. Atļaujiet sev pieņemt galēju lēmumu. Tūlīt pat, līdz ar jaunu mēness cikla sākumu, būs vairāk jāpievēršas ģimenes vai mājas jautājumu risināšanai un kārtošanai, kas, visticamāk, prasīs papildus apņēmību un piepūli.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri draudzēsies, iepazīsies, izklaidēsies un labprāt ieņems kompānijas dvēseles lomu. Jums šobrīd ir viegli būt sociāli aktīvam, radošam un aizraujošam. Ja jūsu nodarbošanās ir saistīta ir izklaides industriju vai radošo sfēru, gaidāms ļoti dinamisks, piepildīts un finansiāli labs periods. Ceturtdien, līdz ar aizejošo Mēness ciklu, arī jums gribēsiet tomēr vairāk distancēties no pasaulīgās dunas un pavadīt laiku vienatnē. Ļaujieties šai vēlmei, tā var palīdzēt noslēgt kādu senu dzīves programmu. Līdz ar 5. aprīli un jaunu Mēnesi, pievērsieties nopietnai plānošanai, sevišķi saistībā ar kursiem, semināriem, izbraucieniem pa Latviju, lielākiem pirkšanas un pārdošanas darījumiem, reklāmu vai publicitāti.

Zivis

Nedēļas pirmā puse Zivīm aizslīdēs nemanot. Viss maigi, mierīgi, bez liekiem asumiem, gluži tā kā jums patīk. Tomēr jau uz ceturtdienu noskaņojums var izmainīties. Iespējams būs jāatsakās no kāda ilgtermiņa plāna vai no kādas draudzības, sevišķi, ja būsiet jau piefiksējis, ka tā jūs padara tukšāku, ilgstoši nomāc vai apgrūtina. Līdz ar piektdienas jaunmēness arī jums sāksies jauns, aktīvs dzīves posms. Laiks pievērsties iecerēm, kas palīdz atklāt un izpaust aizvien jaunus savus talantus, spējas un prasmes, kas likumsakarīgi var palīdzēt jums uzlabot savu finansiālo situāciju. Varbūt jau kādu laiku gatavojaties pamēģināt pirmos soļus jaunā profesijā vai jums ir radusies dzīva interese par kādu jaunu jomu. Uzdrošinies sākt!

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru