wallpaper 3093081 1280Nedēļa paies dilstošā Mēness fāzē, tas nozīmē, ka aktīvākā mēneša daļa jau ir aiz muguras un iekšēji gatavosities tādam kā noslēgumam.

Lai arī ar prātu strukturēt informāciju un pieņemt galējus lēmumus vēl joprojām būs pagrūti, līdz ar 28. martu, kad Merkūrs atkal kļūs direkts, pamazām tomēr paliks aizvien vieglāk. No šīs dienas līdz par aprīļa vidum, jums būs iespēja izdarīt galējas izvēles, noslēgt, izlemt vai pabeigt visas situācijas, jautājumus, darbus un ieceres, kas pa jūsu galvu ir maisījušās jau no februāra beigām.

Tāpat no šīs nedēļas paaugstināsies estētikas, māksliniecisko izpausmju un sajūtu uztverīgums. Tas ļaus lielu vērību un vērtību piešķirt mākslai, mūzikai un sajūtu rosinošai kultūras dzīvei. Sievietes kļūs romantiskākas, iejūtīgākas, morāli atbalstošākas, var viegli iemīlēties un aizrauties. Ja ir dabas dota ievirze uz mākslām – gaidāms radošais pacēlums un iedvesmas mūzas apciemojums.

Savukārt no svētdienas, līdz pat 16. maijam, daudz komunicēsim, ar aizrautību meklēsim un nodosimies interesantām idejām un sarunām, bet var būt grūtības noturēt uzmanību un novest iesākto līdz galam. Tādēļ šis periods būtu piemērots maksimāli daudzveidīgām, stimulējošām un aizraujošām nodarbēm.

Lai iedvesmojoši skaists jums šis laiks!

Auns

Visi tie Auni, kuri šonedēļ sagaidīs savas dzimšanas dienu, tuvāko gadu saskarsies ar nepieciešamību skatīties patiesībai acīs un atbrīvoties no senām sāpēm, pārdzīvojumiem un citiem pagātnes nospiedumiem un ēnām. Gads, kurā būs iespējams dziedināties. Šobrīd vēl kādu daļu savus apsvērumus lēmumus un izvēles vēl klusībā paturēsiet pie sevis, sevišķi tās, kuras būtiski ietekmē jūsu tālākos soļus un iecerētās nākotnes virsotnes. Jūs vienkārši nebūsiet gatavs par saviem motīviem un izvēlēm dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem. Savukārt no svētdienas līdz maija vidum būsiet izteikti mobils, ikdiena prasīs spēju ātri reaģēt un pielāgoties situācijai – daudz jābraukā, jārunā, jāuzzina, jāizpēta. Varat iegādāties telefonu vai auto.

Vērsis

Vēršiem šonedēļ gaidāms radošais pacēlums. Iespējamas pēkšņas, negaidītas un oriģinālas vizualizācijas, tēli un kombinācijas, kuras tūlīt vēlēsities realizēt dzīvē. Pamazām sāks atšķetināties domu mutuļi, puspabeigtās vai līdz galam neizrunātās tēmas un jautājumiem ar domubiedriem un draugiem. Viss sāks ieņemt savu vietu un noslēguma aprises, arī kādas ilgtermiņa ieceres. Ja jums būs iespēja, labprāt pavadīsiet laiku vienatnē vai noslēdzoties savā pasaulē. Tomēr, no nedēļas nogales līdz pat maija vidum, liela deva jūsu iekšējo resursu, iniciatīvas, uzņēmības, spēja pārvarēt sevi vai kādus šķēršļus, būs saistīta ar naudas pelnīšanu vai kādu jaunu savu talantu izpaušanu pasaulē.

Dvīnis

Lai arī ne līdz galam loģiskā un strukturētā veidā, tomēr priekš jums pašiem saprotamās sajūtās un nojausmās, jūs spēsiet identificēt to - uz kuru pusi un kādā veidā tālāk jums būtu jāvirza savs dzīves ceļš. Jau vairāk kā mēnesi ilgajās juceklīgajās domās un sarunās sāks nogulsnēties kādi zelta graudi un vērtīgas atziņas. Jūs vēlēsities tikt pamanīts, ievērots, saņemt uzmanību vai atzinību. Savukārt līdz ar svētdienu, tuvākais pusotrs mēnesis, būs jūsu aktīvākais, iniciatīvām bagātākais laiks tuvāko 2 gadu periodā. Tā kā, ja ir vēlme mainīt darbu, dzīvesvietu, studijas vai veikt kādas citas lielas dzīves pārmaiņas, kur jāiziet uz iniciatīvu, jābūt drosmīgam, uzņēmīgam un aktīvam, šis būtu tam vispiemērotākais laiks.

Vēzis

Vēzim šis ir laiks, kad jāturpina aktīvi realizēt savus mērķus un ieceres, jo tieši tagad būs visvieglāk saprast un saskatīt, kur tālāk virzīties. Jūsu centieniem būs pamanāmāki rezultāti, kļūs daudz vieglāk sasniegt rezultātus un gūt atzinību par iepriekš paveikto. Šonedēļ pamazām ieviesīsies lielāka skaidrība par šī gada ceļojuma plāniem, par to - kur, kad un kādā kompānijā doties. Tanī pašā laikā, no svētdienas līdz pat maija vidum, liela daļa jūsu enerģijas dabiski tiks novirzīta iekšējai pasaulei, pārdomām, pašatklāsmei vai arī kādam vienatnē realizējamam hobijam. Šis būs periods, kad tikt skaidrībā ar sevi un šeit palīdzēt varēs tikai paši tuvākie un uzticamākie vai arī jūs pats sev.

Lauva

Lauvām tiekšanās pēc ideālās mīlestības un kopības sajūtas šonedēļ pastiprināsies. Īpaši tuvības mirkļi ar mīļoto cilvēku, kā arī skaistu un dziļu sajūtu rosinošas mākslas un kultūras šedevru baudīšana var jums sniegt ļoti uzlādējošu un bagātinošu pieredzi, radot atklāsmi - ka šādu mirkļu dēļ vien ir vērts dzīvot. Paši gan jūs ar galvu metīsities iekšā kādās apmācībās, ceļojumos vai dzīvi apliecinošās un jēgpilnās iecerēs. Sevišķi tādās, kas iepriekš tika atliktas drosmes vai pārliecības trūkuma dēļ. No svētdienas, pusotra mēneša garumā, liela daļa jūsu enerģijas būs novirzīta draugiem, draudzīgām kopā sanākšanām, kādām domubiedru kolektīvu aktivitātēm vai arī ilgtermiņa plānu iekustināšanai.

Jaunava

Līdz ar šīs nedēļas sākumu jūs pāriesiet uz daudz maigāku, iejūtīgāku un kompromisus pieļaujošāku attieksmi. Jums vēl vairāku nedēļu garumā būs ļoti svarīgi veidot skaistas, mīlestības pilnas un savstarpēji atbalstošas attiecības. Mīnuss – iespējams pārāk daudz piekāpsities. Plus – mīlestība un labestība ir pāri visam. Savukārt no 28. marta vairs nebūs spēkā mentālos procesus sabotējošie akcenti. Jau var sākt palikt vieglāk saprast ko vēlaties pats un ko no jums vēlas arī otrs cilvēks. Notikumi, kas aizņēma jūsu prātu no februāra beigām, tagad beidzot sāks atšķetināties. No svētdienas līdz pat maija vidum jums būs ļoti spēcīgas ambīcijas, daudz laika un enerģijas veltīsiet savu mērķu sasniegšanai un pamanāmībai.

Svari

Šonedēļ radošo profesiju Svari būs iedvesmas pārņemti un pilnībā aizrāvušies ar saviem kreatīvajiem projektiem un iecerēm. Jums būs netradicionāls lietu redzējums un spēja apgūt vai izmantot kaut ko pilnīgi jaunu, pat inovatīvu, ko citā laikā jūs varbūt pat neuzdrošinātos. Pamazām ieviesīsies skaidrība arī jūsu darba situācijā kopumā un attiecībās ar kolēģiem. Tik tālu, cik tas būs atkarīgs no jums, jūs būsiet gatavs pielāgoties un meklēt mierīgākos situācijas risinājumus. Partnerība un partnerattiecības šobrīd ir jūsu dzīves prioritāšu saraksta pašā augšgalā. No svētdienas līdz maija vidum būtu ļoti piemērots laiks ceļošanai, zināšanu apguvei un citām – redzesloku paplašinošām aktivitātēm.

Skorpions

Skorpionu neskaidrības, pārpratumi un iekšējais apjukums saistībā ar kādu mīlas objektu vai bērniem, līdz ar šo nedēļu pamazām aprims. Jums būs iespēja, ja ne līdz galam loģiskā ceļā, tad tomēr intuitīvi apjaust zelta patiesību un jūsu pašu attieksmi pret notiekošo. Ar katru dienu aizvien izteiktāk jūs apjautīsiet, ka pieņemtie lēmumi ir galēji. Tanī pašā laikā, ja stāsts ir par mīlestību, tad “rozā brilles”, iedvesmojoša pacilātība un nevēlēšanās domāt par sekām vēl būs klātesoša. Tāpat arī ar visu savu būtību pretosities visam ierastajam un paredzamajam. Ar svētdienu, pusotra mēneša garumā - risks, nespēja nosēd uz vietas mierā un milzu uzdrošināšanās. Iespējamas biznesa iniciatīvas.

Strēlnieks

Strēlniekiem iestrēgušie ģimenes vai dzīves vietas jautājumi šonedēļ sāks risināties. Mājās gribēsiet pavadīt laiku mierīgā, skaistā un komfortablā vidē, ja savas mājas tā vēl nevarat raksturot, iespējama iepirkšanās šīs idejas vārdā. No 28. marta vairs nav spēkā ierobežojumi saistībā ar kā jauna uzsākšanu, nozīmīgiem lēmumiem un pirkumiem. Mīlas dzīve, izklaides joma vai bērnu tēma būs jūsu galvenās prioritātes. Šeit arī iespējami kādi satraukumi vai situācijas, kas spēcīgi asociēsies ar kādu nepatīkama pagātnes notikumi, tikai šoreiz, lai sadziedētu senās rētas. No svētdienas, pusotra mēneša garumā, jūsu partnerattiecībās un attieksmē pret apkārtējiem parādīsies dominējošas un savu gribu uzspiedošas iezīmes.

Mežāzis

Pēdējā mēneša bardaks, haoss vai izplūdušās nekonkrētības, kā pārceltās tikšanās, atcelti vai pārcelti darbi, sarunas un norunas, tagad, ar 28. martu noslēgsies. Notikumu daba sāks attīstīties un vedīs uz kādu mērķi vai rezultātu. Arī jūs paši būsiet gatavi runāt par lietu, viss novilcinātais un atliktais tagad, tuvāko nedēļu laikā, būs jāceļ gaismā: ar visiem, kurus tas tiešā veidā skar - jāizrunājas, jāizskaidro un jāvienojas. Laiks virzīties uz priekšu. Ja apsverat mašīnas iegādi – tad lielāku uzsvaru liksies uz estētiku, nevis praktiskumu. Ja jums ir māsa vai brālis, jūs priecāsities par kopā pavadīt laiku. Līdz ar svētdienu, tuvāko pusotru mēnesi, jūsu ikdiena būs ļoti piepildīta, iespējams, palielināsies darba slodze.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri būs gatavi komunicēt un atrast kopēju valodu praktiski ar jebkuru. Tanī pašā laikā, jūsu izteiktā nespēja kontrolēt savas finanses, kas var izsaukt neapmierinātību ar atalgojumu un jūsu maka saturu kopumā, šobrīd sāks mainīties. Jau šonedēļ jums ir iespēja tikt pie kādiem finansiāliem bonusiem – piepelnīšanās, prēmijas, kādas negaidītas dāvanas vai pat laimesta. Tāpat arī jums ir iespēja beidzot pašam tikt skaidrībā ar to, cik jums patiesībā vajag naudas, lai ikdienā tās būtu pietiekami. No svētdienas līdz pat maija vidum jūs lielu daļu savas enerģijas novirzīsiet izklaides sfērai, iespējama arī iepazīšanās vai romantiska aizraušanās. Savukārt, ja ir bērni – viņi prasīs papildus rūpes un uzmanību.

Zivis

Zivis šonedēļ būs maigākas, uztverīgākas, jūtīgākas un arī iedvesmotākas. Jūsu estētikas izjūta un vēlme pieskarties pasaules skaistumam caurvīs ikdienu vēl vairāku nedēļu garumā. Iespējams radošais pacēlums, kad idejas, nojausmas un atklāsmes pamazām sāks ieņemt konkrētas aprises un, pat ja visu šobrīd tīri fiziski nespējat realizēt, vismaz piefiksējiet priekš sevis, lai tas nepazustu dzīves dunā. Savukārt līdz ar svētdienu, pusotra mēneša garumā, daudz enerģijas veltīsiet mājas un ģimenes dzīvei. Šis var būt laiks, kad pārcelties, veikt dzīves vietas remontu, vai ģimenei būs vajadzīgs, lai jūs uzņematies iniciatīvu, organizējat kopīgas aktivitātes vai par visiem parūpējaties.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt