girl 777468 1280Šī būs īpaša, pilnmēness gaisotnes piepildīta nedēļa, kurā nomainīsies fonā valdošais enerģētiskais fons.

20. martā (pl.23:58) Saule ieies Auna zīmē, kad drosmīgie, stiprie, apņēmīgie un mērķtiecīgie Auni sāks atzīmēt savas dzimšanas dienas. Daudz laimes jums, pavasara vēstneši, dzimšanas dienās!

Tāpat arī 20. martu atzīmē kā oficiālo pavasara sākumu (pavasara ekvinokciju) un astroloģisko jauno gadu, ar ko arī visus apsveicu.

21. martā būs gaidāma pilnmēness kulminācija un, kas par pilnmēnesi! Bez iepriekš minētajiem zīmīgajiem atskaites punktiem – šis pilnmēness iestājas brīdi, kad Saulīte tikko ir apciemojusi Aunus, kas ir tāds kairinoši jauns un satraucošs brīdis – kas aktivizēs pārgalvību un nepacietību.

Pastiprināsies egocentriskums, būs liels kārdinājums pastāvēt un drosmīgi iestāties par sevi, sevišķi, ja iekšēji jums būs pāridarījuma vai apbižotības sajūta. Jūsu iekšējie trigeri, podziņas, aukliņas vai tarakāni, vienalga kā jūs tos dēvētu – būs gatavi nodemonstrēt savus kroņa numurus visā to krāšņumā.

Aktuālākās nedēļas tēmas – kā nezaudēt sevi attiecībās, nepazaudējot pašas attiecības; ja nav attiecību – flirti un iepazīšanās vai to provokācijas; tāpat aktīva būs karjeras tēma un savu mērķu sasniegšana par katru cenu.

Vēl joprojām turpinās retrogradā Merkura ietekme – kas šajā laikā spēj radīt ne vienu vien pārpratumu, neskaidrību, apgrūtinās spēju situāciju uztvert objektīvi un pieņemt galējus lēmumus. Tādēļ nav ieteicami lieli, finansiāli nozīmīgi pirkumi, ieguldījumi, kā arī uzsākt ko pilnīgi jaunu. Vispateicīgākais šis laiks būs mākslas baudīšanai, atpūtai, art-terapijai, lielu sapņu sapņošanai un vecu sapņu atlaišanai.

Lai drosmīgs un pacilājošs ir jūsu pavasaris!

Auns

Auni, Auni, Auni! Viss, pietiek kaut ko gaidīt, šonedēļ jūsu dzīvē atgriezīsies sparīgums. Pilnmēness noskaņa būs ļoti uzlādējoša un kur nu vēl pats fakts, ka ir sācies astroloģiskais jaunais gads un jūsu īpašais laiks. Tāpat kā pavasara asni un dzinumi tiecas pretī saulei, tā arī jūs tik daudzās jomās esat pirmie - pirmie, kuri pamana, iet neiestaigātus ceļus un ir gatavi izpaust savu neatkārtojamo iekšējo impulsu, neskatoties uz citiem un nemeklējot paraugus. Daudz laimes jums – aktīvie un drosmīgie celmlauži! Sirdī brīvie Auni būs noskaņoti flirtam, savukārt attiecībās esošie var izprovocēt kādu strīdu vai tas radīsies, ja nebūsiet gatavs meklēt kompromisus un ieklausīties otra viedoklī.

Vērsis

Jūsu pacietība, darbs un mērķtiecība šonedēļ var sākt nest augļus. Tiesa, iespējams ne tādus vai ne tādā veidā, kā jūs pats būtu gribējis vai gaidījis. Tomēr, kā tautā saka – dāvinātam zirgam zobos neskatās. Jums var būt kāds interesants darba, karjeras vai pat rokas un sirds piedāvājums, kas ilgtermiņā spēlēs kādu būtisku lomu jūsu dzīvē. Līdz ar astroloģisko pavasari, aktivizēsies jūsu iekšējā pasaule un nepieciešamība vairāk laika pavadīt savā nodabā. No jūsu zemapziņas var uzpeldēt kāda pagātnes ēna (sāpe), dēļ kā jūs varat ierauties sevī. Tāpat arī klātesošais pilnmēness fons radīs spriedzi starp darbu, ikdienas pienākumiem un iekšēju nepieciešamību no visiem aizbēgt un ierakties savā pasaulē.

Dvīnis

Līdz ar astroloģisko jaunā gada sākumu, jūs savu uzmanību pievērsīsiet saviem ilgtermiņa plāniem, vairāk gan tiem, kurus iepriekš kādu iemeslu dēļ neizdevās realizēt, atstājot jums tādu kā nepabeigtības vai vilšanās pēcgaršu. Tagad ir īstais laiks celt tos atkal gaismā, pārskatīt, pārdomāt, pārcilāt un saprast – vai jūs to tiešām vēlaties. Varianti ir divi: vai jūs to darāt vai beidzot liekaties mierā un atlaižat savu pagātni. Labākais padomdevējs jums būs jūsu pašu sajūtas, nevis situācijas analīze, ar plusu un mīnusu uzskaitīšanu. Pilnmēness ietekmē var uzrasties, kādas izklaides iespējas, kuras būs pretrunā ar jūsu sākotnējiem nedēļas plāniem. Tādēļ neko nesoliet, jo solījumus būs grūti izpildīt un tam būs sekas.

Vēzis

Vēži jau vēl gribētu nedaudz pasapņot par nākotni vai pakavēties nostalģiskās atmiņās, bet dzīve iet uz priekšu. Šī nedēļa jums var prasīt konkrētu lēmumu vai noteiktus soļus pretī tam, ko jūs izlēmāt vai savā dzīvē vēlaties. Šis pavasara sākums jums atnesīs drosmi stāties pretī savām bailēm, nedrošībai vai nepārliecinātībai. Ja tās līdz galam sevī neatpazīstat, tad saskarsieties ar situācijām, kurās varēsiet ieraudzīt – kur piekāpāties vai esat mainījuši savu dzīves kursu tikai dēļ bailēm un nedrošības. Pilnmēness iespaidā iespējamas izvēles, sarunas vai konfrontācijas, kur jāsabalansē savas profesionālās iespējas ar mājas dzīvi un pienākumiem. Uzticieties savai vīzijai un lieciet lietā intuīciju.

Lauva

Lauvu dzīvēs iespīdēs saulīte, prieks un iedvesma, sevišķi sākot ar ceturtdienu. Jums atgriezīsies ilgtermiņa perspektīvu redzējums un vieglums. Dzīve atkal spēs jums piedāvāt jaunas, aizraujošas krāsas un jūsu acīs iedegt iedvesmas dzirksti. Tomēr darbs nekur neizpaliks un jums, lai saglabātu savu “seju” vai izpildītu solīto, nāksies darbā krietni pasvīst. Nepieciešamība sadarboties vai rēķināties ar atšķirīgu viedokli var piedot nedēļai papildus dinamiku un sparu, bet patiesība, kas dzimusi strīdā būs daudz vērtīgāka. Tieši spēja rast kopsaucēju ar visprovokatīvākajiem un sarežģītākajiem cilvēkiem, var dāvāt jums jaunas iespējas un gūt kādus dzīves bonusus. Pilnmēness aktualizēs jēgas meklējumus.

Jaunava

Līdz ar ceturtdienas pilnmēnesi un astroloģiskā gada sākuma, Jaunavas var sajusties nedaudz labāk. Pasaule kļūs mazāk pretrunīga un tik izteikti neiestāsies jums opozīcijā. Tomēr visur esošais peldošais neloģiskums un nekonkrētība, turpinās jums bendēt nervus. Tādēļ ieteicams būtu nodoties labi zināmiem ikdienas darbiem. Pilnmēness enerģija var radīt satraukumus saistībā ar naudu un finansiālām saistībām kopumā. Ja ir seni parādi vai kredīti, tie var kļūt publiski zināmi un prasīs no jums tūlītēju, drosmīgu rīcību. Šis nav piemērots laiks jaunām finansiālām saistībām. Jums var nākties risināt attiecību jautājumus ar esošo vai bijušo mīļoto cilvēku, vai aktīvāk pievērsties bērnu audzināšanai.

Svari

Svariem darbā šobrīd ir tik daudz neskaidrību un nekonkrētību, ka vieglāk vienkārši neiedziļināties un plūst pa straumei, pašiem aktīvi pievēršoties savai mīlas dzīvei. Šis ir laiks, kad pavasarīgi tauriņi var lidināties jūsu vēderā. Jūs varat viegli iemīlēties un aizrauties vai arī esošajās attiecībās uzburt jaunu mīlas dzirksti. Pilnmēness ietekmē tieši esošās attiecības – gan ar laulāto, gan profesionālās sadarbības, būs pakļautas vislielākajām provokācijām un izaicinājumiem. Iespējams, ka partneris gribēs uzspiest savu gribu, nerēķinoties ar jūsu viedokli, bet šoreiz jums tas radīs spēcīgu netaisnības izjūtu, kas uzjundīs vēlmi un gatavību iestāties par sevi un savu pārliecību. Esiet drosmīgi.

Skorpions

Skorpioni šonedēļ jutīsies labi. Nedēļa būs intensīva, darbīga un prasīs zināmu drosmi. Ar katru nedēļas dienu aizvien vairāk atraisīsies dinamiskās enerģijas un Skorpioni uzņems aizvien lielāku dzīves tempu. Līdz ar pavasara sākumu, jūs lielu vērību pievērsīsiet ikdienas darbiem un savstarpējām attiecībām ar kolēģiem. Ja jums ir palicis kāds neatrisināts konflikts par un ap darba pienākumiem un kolēģiem, tad notikumu gaita attīstīsies tā, lai jums būtu iespēja šo konfliktu atrisināt. Distancēšanās vai izolēšanās būs raksturīga tikai tad, ja jūs centīsities izvairīties no situācijas risināšanas. Mīlestība turpinās virmot gaisā. Esošās attiecības var būtiski ietekmēt jūsu pasaules redzējumu.

Strēlnieks

Vēl varbūt nedaudz neskaidrām aprisēm vai līdz galam ar prātu neatsekojamā veidā, tomēr šonedēļ sākas jūsu bonusu laiks. Astroloģiskais jaunais gads aktivizēs jūsu radošumu, vēlmi izklaidēties, mīlēt un ķert kaifu no dzīves. Ja nu gadījumā jums ir aizķēries kāds kompleksiņš vai sena mīlas sāpe, tad pilnmēness iespaidā tā var izpeldēt tavas dzīves centrā un atgādināt, ka tepat vien ir. Tas sniegs neatkārtojamu iespēju – ieraudzīt, akceptēt, piedot un vēlāk arī pilnībā atlaist to no savas dzīves. Darba darīšanās var rasties iespēja būtiski paplašināt kontaktu loku, kas jums nākotnē var sniegt kādus ieguvumus. Tāpat arī jūsu runātais un rakstītais gūs atzinību. Labs laiks reklāmai vai publicitātei.

Mežāzis

Mežāži ir tādās kā jaunas brīvības gaidās. Šobrīd spēcīgas enerģijas palīdz jums atgūt lielāku sevis izjūtu, kas iet roku rokā ar ļaušanu būt sev pašam– priekos un bēdās, kāpumos un kritumos, iedvesmā un atpūtā. Jums nav pāri visam jābūt pašdisciplinētam, visu varošam un atbildīgam par visiem un visu, jūs varat kaut ko atstāt un uzticēt arī citiem, atļaujot sev dzīvot un elpot brīvāk. Līdz ar astroloģisko pavasari, jūs dosiet priekšroku laika pavadīšanai mājas vidē vai starp pašiem tuvākajiem, ļaujoties dziedinošai sevis atjaunošanai. Tiesa, pilnmēness iespaidā jums var būt iekšējais konflikts, kā šo vēlmi sabalansēt ar savu darbu un statusu. Iespējams jūs gaida kādi finansiāli bonusi vai ceļojums.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem arī šonedēļ saglabājas liels akcents uz to, ka ārējam tēlam un spējai atstāt paliekošu pirmo iespaidu ir liela nozīme. Līdz ar astroloģisko pavasari, jūs būsiet ieinteresēti izveidot jaunas, interesantas pazīšanās. Jūs labprāt apmeklēsiet kādus kursus vai seminārus, kā arī pavadīsiet daudz laika mašīnā vai ceļā. Jūsu iekšējā pasaulē pamazām nobriedīs ļoti spēcīgas, bezkompromisa pārliecības par to, ko, kad un kādā veidā jūs tālāk vēlaties veidot savu dzīvi. Pilnmēness iespaidā jūs varat saskarties ar kādām baumām vai to radīto sājo pēcgaršu, pārslēdzieties uz savu veselīgo humora izjūtu, un neuztveriet notiekošo pārāk nopietni. Dodiet sev iespēju pavadīt laiku ar mīļoto omulīgā divvientulībā.

Zivis

Vēl pēdējās Zivtiņas atzīmēs savu jaunā dzīves gada sākumu, kad jau ar ceturtdienu nodosiet stafeti tālāk. Tomēr, neskatoties uz to, kopējās enerģijas vēl joprojām stipri aktivizēs jūsu dabas dotos talantus un resursus – kā smalki jūtīgu, uztverošu, atbalstošu un idealizētu pasaules uztveri. Tādēļ vēl aizvien ļausities sapņiem vaļējām acīm, dziļi izjustai mākslas un mūzikas baudīšanai, aizkustinājumam un aizrautībai. Līdz ar astroloģisko jaunā gada sākumu un pilnmēnesi jums nāksies pievērsties nedaudz piezemētākām lietām – naudai. Ja tās pietrūks jūsu radošajam lidojumam – sākumā varat satraukties, bet tūlīt pēc tam arī izlēmīgi meklēsiet risinājumus, iespējams, atklāsiet, cik patiesi vērts ir jūsu darbs.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt