spring 1166564 1280Nedēļa paies pieaugošā intensitātē un paaugstinātā slodzē, lai arī ar prātu ne visam spēsim izsekot līdzi un saprast. Tādēļ vieglāk un dabiskāk jutīsies visi tie, kuri būs gana atvērti plūst pa straumei un darīt to, ko dzīve – apkārtējā vide, cilvēki un situācija no jums prasīs katrā konkrētajā brīdī.

Ja jums ir sakrājušies darbi un pienākumi, kuriem vajadzīga iedvesma, netradicionāls redzējums, vai arī tie ir saistīti ar jomu, kurā jūs jūtaties kā zivs ūdenī – varēsiet paveikt milzīgu, pat smagnēju darba apjomu vai atrast radošu risinājumu, lai darba smagums jūs vairāk nenospiestu.

Šajā nedēļā būs vienas no spēcīgākajām intuitīvajām enerģijām – ja neieciklēsities uz loģisku un strukturētu pieeju, šis var kļūt par ļoti produktīvu laiku. Pievērsiet uzmanību sapņiem, idejām, simboliem un savām iekšējām sajūtām. Visdestruktīvākais, ko jūs šajā laikā varētu darīt – bēgt no realitātes fantāziju pasaulē (TV, virtuālā vide, spēles u.tml.) vai dēļ enerģiju maiguma mūžīgi visu atlikt ar domu – gan jau viss kaut kā pats no sevis atrisināsies.

Pat ja neesat nekādā veidā saistīts ar neko radošu vai iedvesmojošu, šis laiks būs ļoti vērtīgs – ceļojumiem, meditācijām, kādu zināšanu atkārtošanai, īpašai dvēseliskai tuvībai, kā arī koncertu un mākslas baudīšanai.

Lai iedvesmojoša un atjaunojoša nedēļa!

Auns

Ja jums, Auni, būs mērķis, tad šajā nedēļā jūs nepazudīsiet. Pat ar visu to, ka, laiku pa laikam tīšuprāt no visiem bēgsiet savā pasaulē vai arī netīši - apslimstot. Neskatoties uz to, ir arī ļoti produktīvas enerģijas, kas veicinās profesionālo ambīciju un vēlamo ieņēmumu saskaņošanu. Necentieties visu notiekošo saprast un izskaidrot ar prātu. Jums pašam it visā būs savi slēptie motīvi, bet var izrādīties, ka arī citiem ir pa kādam noslēpumam, kas var būtiski ietekmēt šīs nedēļas notikumus. Pacietība, izturība un atklātība pret sevi, būs lielākās perioda vērtības. Jūsos var nobriest pārliecība, ka ir vajadzīgs risināt jautājumus par paaugstinājumu, atbildības palielināšanu, algas pielikumu u.tml. tēmām.

Vērsis

Vēršus ir pārņēmis tāds kā nemiers, jūs esat gatavs zemi rakt un kalnus pārbīdīt, lai būtu vieta un iespēja iesēt sēklas jauniem projektiem, plāniem un kādu izsapņotu ieceru realizācijai. Šobrīd jūs strādāsiet vairāk uz nākotni. Ja spēsiet neapjukt citu cilvēku viedokļos un uzskatos, kā arī nesapīties dažādos nākotnes scenārijos, tad varat uzskatīt, ka ar sarežģītāko būsiet ticis galā. Cita nedēļa tēma – draudzība un domu biedri, kuriem šobrīd būs uz jums liela ietekme. Laika pavadīšana ar sev interesantiem cilvēkiem var būt ļoti atalgojoša – palīdzēs atbrīvot iekšējo spriedzi un atslēgties no lielā prasīguma pret sevi. Tāpat arī var parādīties kāda romantiska aizraušanās, kas ikdienai piedos papildus dzirksti.

Dvīnis

Dvīņiem, ja ir iespējams, būtu ieteicams doties kādā garākā atvaļinājumā vai arī strādāt no mājām. Jūsu vadība var jums uzdot izpildīt nesaprotamus vai piņķerīgus darbus, un, ļoti iespējams, lai arī kā jūs censtos, ar rezultātu nebūs apmierināta tā vai tā. Jūs pats šajā laikā varat nodoties pārdomām par kādām kardinālām izmaiņām savā dzīvē, kā valsts vai profesionālās darbības maiņa. Ja jūs ir skārusi nodokļu reforma, vēl pāris nedēļas šī tēma aizņems jūsu prātu, mudinot meklēt kādu netipisku risinājumu. Laiks ir piemērots tam, lai paveiktu visus tos iesāktos un nepabeigtos darbus un projektus, kas ir sakrājušies uz galda gan darbā, gan mājās. Ieteikums visam pieiet radoši un paļauties vairāk uz sevi.

Vēzis

Vēzi spēcīgi iedvesmos kādi nākotnes plāni – kā ceļojums, iedvesmojoši projekti, gaidāmās apmācības vai īpaša tikšanās, kā arī neskaitāmas aizraujošas idejas par savu dzīvi kopumā. Jau iesāktās lietas un darbi turpināsies savā gaitā, ja strādājat ar cilvēkiem – darba būs ļoti daudz. Jūsu dzīvē var iegriezties vai atgriezties kāds sens draugs vai bijušais partneris, kam kopumā būs pozitīva ietekme. Tagad jūs ļoti veikli spēsiet izšķirot un nodalīt vērtīgās idejas, projektus, darbus un plānus no nederīgiem un savu nokalpojušiem. Tas palīdzes saprast, no kā tuvākajos mēnešos vajadzēs atteikties, lai netraucēti varētu turpināt tiekties pretī zvaigznēm, kam daudz iedvesmojošākam un aizraujošākam.

Lauva

Lauvas ļoti centīsies atrisināt jebkuru situāciju vai konfliktu ar apkārtējiem pa labam. Pat tad, ja tas prasīs iziet uz kādiem kompromisiem pašiem ar sevi. Šis laiks pagaidām jūsos var veicināt zināmu apjukumu un neskaidrību. Sajūta – tā kā ir bijis līdz šim vairs neder, bet kā dzīvot savādāk, pa jaunam – galīgi nav skaidrs. Šis laiks nemīl steigu, tādēļ esiet mierīgi un pacietīgi, dariet to, kas jādara un ļaujiet savai iekšējai izpratnei un sajūtām nobriest, ieņemt kādu konkrētu formu. Ja gribat tomēr pasteidzināt notikumu gaitu, tad tas prasīs brutālu tiešumu, drosmi un atklātību pret sevi un saviem patiesajiem motīviem, kas jūs atbrīvos no apjukuma un tālāk jau mudinās spert atbilstošus nākamos soļus.

Jaunava

Jebkādu attiecību risināšana šajā laikā būs neproduktīva – ļoti augsts pārpratumu un savstarpējās nesapratnes risks. Var atjaunoties kāds sens konflikts. Ja būsiet pārāk tiešs un atklāts – otrs var palikt mūžam apvainojies un ierakstīt jūs savu ienaidnieku sarakstā. Tomēr jūs pašu šajā laikā vadīs vairāk praktiski un konstruktīvi, pat ļoti pamatoti motīvi – jūs gribēsiet tiekties augstāk un tālāk, vairāk un ātrāk. Tomēr dzīve vairāk vedinās jums ieraudzīt to, no kā būtu jāatsakās, tādejādi liekot jums no sākuma atbrīvot vietu, laiku un telpu savā dzīvē jaunajam, pirms jums piedāvāt kādas jaunas iespējas. Pacietīgs darbs un sistemātiska pieeja ikdienas lietām būs visproduktīvākais veids kā pavadīt šo nedēļu.

Svari

Lai arī lielu daļu uzmanības šobrīd no jums prasa tieši ikdienas darbs un pienākumi, jūs pats būsiet diezgan romantiski noskaņots. Jūs varat izaicināt pretējo dzimumu ar ekstravagantu izskatu vai uzvedību, kas var pat pārsteigt. Tas var uzšķilt mīlas liesmu kā esošajās attiecības, tā palīdzēt izveidot jaunas. Katrā gadījumā mīlas dzīvē jūs gribēsiet nobrucināt visu šablonisko un ierasto, bagātinot to ar svaigām vēsmām. Ja apsverat kredīta ņemšanu dzīvesvietas iegādei vai remontam, pagaidām vēl nesteidzieties, izsveriet un apdomājiet visu iepriekš. Tiem Svariem, kuriem ikdiena saistīta ar cilvēkiem, šis laiks prasīs īpašu elastību un spēju adaptēties situācijai, galvenokārt, dēļ komunikāciju pārpratumiem.

Skorpions

Skorpioni, viens no jūsu lielākajiem talantiem ir spēja būt godīgiem un atklātiem pašiem pret sevi. Tādēļ, šajā laikā, kad idejas, sajūtas un impulsi vairāk izpaužas neloģiskā un nestrukturētā veidā, spēja nošķirt ilūzijas no patiesības, graudus no sēnalām, būs ļoti svarīga. Visvairāk pārpratumu un haosa enerģijas izpaudīsies bērnu vai romantisko attiecību jomā. Ar bērniem var nākties atkal un atkal pārrunāt jau labi zināmus noteikumus un patiesības. Jūsu dzīvē var atgriezties vai iegriezties kāda sena mīlestība, kura jūsu virzienā var raidīt līdz galam nesaprotamus signālus. Šeit galvenais saprast, ko šī atkal redzēšanās nozīmē jums, ko jūs pats vēlaties, ne tik daudz par to – kas notiek otrā cilvēkā.

Strēlnieks

Ja jūs saskatīsiet tādu iespēju, jūs vislabprātāk pavadīsiet laiku pa mājām. Daži Strēlnieki var tik ļoti vēlēties nedaudz atpūsties un pavārtīties pa gultu, ka pat var apslimt, lai sagādātu sev šo iespēju. Tā kā darba šajā laikā jums būs ļoti daudz un no tā tiešā veidā ir atkarīgs naudas daudzums jūsu makā, tad, lai nesabotētu pats sevi ar slimību, pastiprināti pievērsiet uzmanību tam, cik sabalansēta ir jūsu ikdiena un ļaujiet sev atpūsties. Tieši šajās atpūtas pauzēs pie jums var atnākt vērtīgas atklāsmes, atziņas, intuitīva zināšana vai izpratne par to, kā labāk iekārtot savu dzīvi. Ja šobrīd maināt dzīves vietu – tas būs ļoti garš un piņķerīgs pasākums, daudz visādu pārpratumu un nesaprotamu lietu.

Mežāzis

Darbs un disciplīna būs viens no nedēļas saukļiem. Tomēr jūs pats varat laiku pa laikam ļauties brīvam plūdumam pa straumi, meklējot zemākās pretestības vai mazākās piepūles risinājumus. Šajā laikā notiek ļoti spēcīga jūsu formu nomaiņa, kad jūs mācaties apvienot savu stingro, pārliecināto un visu varošo personības šķautni ar daudz mazāk izpausto maigumu, uztverīgumu, atbrīvotības un ļaušanās sajūtu. Lai palīdzētu jūsu ikdienai kļūt lēnākai, jūs varat saskarties ar kādām transporta problēmām, komunikāciju pārpratumiem, kavētām tikšanām, pēkšņi uzkārušos datoru vai telefonu un tml. Cits veids – jūsu dzīvē var uzrasties kāds romantisku interesi izraisošs kandidāts, kas kairinās iztēli.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri pamazām pārslēgsies uz jaunu dzīves tempu un izpausmes raksturu. Pagaidām jūs vēl gribat šarmēt, patikt un koķetēt. Tomēr jūsu sajūtās un iekšējā pārliecībā būs jūtams izaicinājums pret visu šablonisko un ierasto. Nauda šobrīd jums var burtiski slīdēt ārā no rokām, ieguldījumi vai pirkumi tagad nebūs diez ko veiksmīgi, var nākties izmantot garantijas vai apdrošināšanu. Tomēr tas viss motivēs jūs tā nopietni un drosmīgi pārskatīt savus ilgtermiņa plānus, to perspektīvu un savu gatavību tajā visā ieguldīties. Arī jūsu ambīcijas nesnaudīs, kas kopumā mudinās būt aktīvākiem, bet, pagaidām, vairāk savā iekšējā pasaulē un lēmumu nobriedināšanā, kā ārējā rīcībā.

Zivis

Zivis urdīs dabiska vēlme kaut kur tiekties, kaut kur virzīties – visam ir jāiet uz attīstību. Šis iekšējais dzinulis neļaus jums pilnībā atslābt, lai arī kopējās enerģijas ir ļoti maigas un, salīdzinoši, mierīgas. Jūsu intuīcija šobrīd var būt vienā no visaugstākajiem punktiem, tādēļ – sapņojiet, zīmējiet, iztēlojieties, krāsojiet un radiet, palīdziet stiprināt savu uztverīgo pusi. Šajā laikā uzburtie tēli un idejas būs nozīmīgas ilgtermiņā. Jūs labprāt draudzēsities un dalīsities ar apkārtējiem. Tur kur citi redzēs problēmas vai strupceļus, jūs smelsities iedvesmu kādam radošam risinājumam. Labs laiks mūzikas baudīšanai, ceļojumiem un iesāktā noslēgšanai. Skatieties uz savu dzīvi un ikdienu no plašākas perspektīvas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt