sea 4007309 1280

Šī nedēļa aizsāks galveno tēmu visam marta mēnesim. Iezīmējot šo periodu sapņainu, meditatīvu un, vienlaicīgi, arī gana praktisku lietās un plānos, kas būs iekšēji nobriedināti un labi sagatavoti iepriekš. Savukārt, ja nav plānu, projektu vai mērķu – tad šomēnes vairāk sajutīsities kā “klīstošais holandietis”, plūšana pa straumei un kādi iekšēji meklējumi.

Pašā nedēļas sākumā vēl ritēs pēdējās mēness cikla dienas, kad būtu ieteicams atbrīvoties no nevajadzīgām mantām un formām, pievērsties kārtības ieviešanai savā dzīvē, telpā, ķermenī un garā.

Savukārt jau trešdien, 6. martā, pl. 18:03 sāksies jauns mēness cikls Zivs zīmē, kas ļaus iešūpoties vairāk kādām tālejošākām iecerēm, kurām tagad varat atgriezt jaunu elpu. Tomēr tā kā klātesošs ir arī liels maldu, ilūziju un pašapmāna risks, ieskaitīsies tikai reālas darbības un konkrēti soļi.

No 6. marta, praktiski 7 gadu garumā aizsāksies milzu kustība Vēršu zīmē, kas mudinās iziet no komforta zonas, atbrīvoties no ieradumiem un liekiem uzkrājumiem. Globāli skatoties, veicinās turbulenci un nestabilitāti banku sektorā un citās jomās, kas ir saistītas ar naudu, mantu, krāšanu, glabāšanu un garantijām.

Tāpat arī no 5. līdz 28. martam būs tā dēvētais retrogrādais Merkūrs, kurš jau automātiski norāda – šis laiks nav piemērots nekā jauna uzsākšanai, lielāku pirkumu veikšanai, sevišķi telefonu, datoru un automašīnas, kā arī dokumentu parakstīšanai. Vienīgais izņēmums, ja viss maksimāli ir sagatavots pirms šī laika, un paraksti ir saistīti ar kaut kā pabeigšanu, nevis jauna uzsākšanu.

Šis laiks nav vērsts uz ļoti smalku precizitāti un konkrētību, bet gan nojausmas un kopējās sajūtas noķeršanai, kas spēj gan iedvesmot un celt spārnos, gan arī sevi noniecināt līdz pelnu melnumam.

Tādēļ, īsumā, viss atlikušais marts būs vairāk piemērots atpūtai, lietu pārskatīšanai un pārkārtošanai, t.sk., intuīcijas un sapņu saskaņošanai ar reālo dzīvi.

Auns

Auniem šis laiks ir kā došanās ziemas miegā, atpūtā vai ceļojumā pirms lielās pavasara rosības. Jūs iegrimsiet pārdomās par savu dzīvi, tās jēgu un uz kurieni tā virzās. Vai arī gluži pretēji, jūs varat aizrauties ar visu to, kas palīdzēs jūsu domas novērst no būtiskā – kā videospēles, garu seriālu skatīšanās vai kāds cits “bēgšanas” veids no realitātes. Tās arī būs galvenās jaunā Mēness cikla tēmas. Šajā laikā ieteicams rakstīt dienasgrāmatu, ceļot, nodoties kādām ūdens procedūrām, kā arī, ja ir kāds malā atlikts radošais projekts, kuru neesat pabeidzis iepriekš, ķerties tam klāt un pabeigt. Arī retrogradā Merkūra radītās pārdomas būs saistītas ar visdziļāk jūsos paslēpto, kas spilgti izpaudīsies caur sapņiem un mākslu.

Vērsis

Jā, Vērši, jūsu dzīvē tagad tik īsti sāksies dinamika un kustība – tuvākajos 7 gados, atkarībā no tā, tieši kad svinat savu dzimšanas dienu, būs apmēram divu gadu periods, kad uz vietas nosēdēt un būt mierā ar to, kas jau ir jūsu dzīvē nebūs iespējams. Priekšplānā izvirzīsies brīvības mīlestība un pārmaiņu vēji. Savukārt vēl šonedēļ, aizsākoties jaunam Mēness ciklam kopā ar retrogrādo Merkūru, būtu labs laiks pievērsties ilgtermiņa plānu pārskatīšanai, kādas atliktas ieceres reanimēšanai, kā arī īpašu vietu ieņems draugi un kopā pavadītais laiks. Jūs viegli iedvesmosities paši no savām radošajām iecerēm un projektiem, un tūlīt pat ķersities klāt pie to realizācijas. Gribasspēks un apņēmības jums netrūks.

Dvīnis

Dvīņiem, ja iespējams, šis būtu ļoti piemērots laiks atvaļinājumam, kura laikā atpūsties, pārdomāt dzīvi, galvenos tās mērķus, karjeras gaitu un perspektīvas kopumā. Jaunais Mēness cikls jums palīdzēt vismaz nojaust, kas ir nākamā iedvesmojošā virsotne uz kuru jūs gatavojaties tiekties. Šis laiks ir radošs, iedvesmojošs un vairāk sajūtās balstīts, ne tik daudz precizitātē, loģikā un konkrētībā. Tādēļ arī kāds jauns sapnis vai cerība var jums palīdzēt pārvarēt ierastos loģikas uzliktos ierobežojumus un ieraudzīt savu dzīvi pavisam jaunā perspektīvā. Ja jums ir jāraksta vai jāuzstājas – izmantojiet kādas senākas iemaņas, lietojiet daudz metaforu, radošus salīdzinājumus, attēlus un citas vizualizācijas.

Vēzis

Vēzis tagad laižas brīvā lidojumā, sevišķi tie Vēži, kuri ir saskaņā ar savu sajūtošo un intuitīvo pusi. Šajā laikā jūs vairāk būsiet orientēts uz jaunas vīzijas radīšanu. Iespējams jau kādu laiku jūsu dzīve nesniedz to apmierinājumu un gandarījumu, kādu jūs gribētu. Iespējams ir iestrēdzis kāds senāks jūsu sapnis, no kura neesat gatavs atteikties. Lūk! Līdz ar jauno Mēness cikla sākumu – laiks atgriezt saviem sapņiem spārnus – iedvesmoties no bildēm, stāstiem vai ceļojumiem, noticēt sev, dodot iespēju piepildīt ko sen lolotu. Ja tas ir saistīts ar kāda senas ieceres atgriešanu savā dzīvē, tad pacietība un darbs ir tas, kas ļaus tam visam ieņemt arī konkrētas aprises un reālistisku izpildījumu.

Lauva

Lauvām gaidāmais Mēness cikls būs izaicinošs – visas enerģijas būs vairāk adaptējošas un uztverošas. Līdz ar to, lietas virzīsies uz priekšu nevis tajās jomās, kur jūs aktīvi ar savu iniciatīvu metīsities iekšā, bet drīzāk tur, kur ļausiet sev plūst pa straumei, intuitīvi sajūtot, kas ir vajadzīgs katrā konkrētajā brīdi. Šo mēness tieksities pēc dziļām sajūtām un ļoti produktīvs būs jebkurš iekšējais darbs ar sevi – vecu paternu un ieradumu nomaiņa, uzdrīkstēšanās ļauties, uzticēties un mīlēt, izšķīdināt savus ierobežojumus un visus “nespēju”, “nevaru” vai “tas nav par mani”. Iespējamas vērtīgas atklāsmes un apjausmas. Praktiskākā gultnē – iespējams vajadzēs nauda, bet nav ieteicams ņemt kredītu.

Jaunava

Jaunavām attiecību un jūtu pasaule tagad būs pāri visam. Jūsu lielākais izaicinājums būs tajā, ka loģikas likumi šomēnes vienkārši nedarbosies. Ja jūsu darbā ir vajadzīga liela precizitāte, tad šis būs piņķerīgs laiks. Tādēļ, ja iespējams, paņemiet atvaļinājumu un vērojiet visu šo haosu no malas. Jaunais Mēness cikls palīdzēs jums uz visu dzīvē notiekošo paraudzīties no atšķirīga skatu punkta, iziet ārpus praktiskajiem un loģiskajiem ierobežojumiem, vairāk sajūtot un iztēlojoties kā būtu, ja būtu. Jūsu dzīvē var atgriezties bijušais mīļotais cilvēks, kas var stipri sajaukt galvu. Jebkādu dokumentu kārtošanai šis nav piemērots laiks, tāpat kā skaidrības, konkrētības un kārtības ieviešanai.

Svari

Svari šobrīd būs ļoti nodevušies kādiem ikdienas darbiem un plāniem. Ja darbojaties radošajā sfērā – viss ir pilnīgā kārtībā. Pateicoties jaunam Mēness ciklam jums radīsies ne viena vien aizraujoša un nākotnē attīstāma ideja, kas bagātinās tavu profesionālo sniegumu. Kā arī retrogrādais Merkūrs visa marta garumā palīdzēs pabeigt neskaitāmus iesāktos un novārtā atstātos ikdienas darbiņus. Iespējama satikšanās un jautājumu risināšana ar kādu no bijušajiem kolēģiem. Jūs spēcīgi motivēs vēlme pēc lielākas drošības un stabilitātes savā dzīvē un tās dēļ liksiet lietā gan savu fantāziju, gan iztēli, gan šarmu un runas dotības. Tanī pašā laikā, ikdiena prasīs spēju būt gana uztverīgam un intuitīvam.

Skorpions

Skorpioniem mīlestība, izklaides un atpūta turpina ieņemt dzīves centrālo vietu. Jaunais Mēness cikls padarīs jūsu jūtas vēl dziļākas un jūsu vēlmi pēc izklaidēm – intensīvāku. Jūs varat atsākt vai atkārtoti nodoties kādam no saviem agrākajiem hobijiem. Jūsu dzīvē var atgriezties kāds bijušais sirds āķītis un, šādā gadījumā, viss marts būs piepildīts ar pārdomām, sarunām un visādiem “ja, nu..” scenārijiem. Šis ir laiks, kad jūs viegli aizraujaties un iedvesmojaties un, šajā aizrautībā viegli pavelkat līdzi arī apkārtējos. Arī dažādi bērnu jautājumi prasīs no jums papildus enerģiju un uzmanību. Ja iespējams, labāk uzreiz paņemt atvaļinājumu, jo praktiskām lietām šobrīd nebūsiet gatavi pievērsties.

Strēlnieks

Strēlnieki tagad, vairāk kā citkārt, būs aizņemti un pārņemti ar savu pasauli. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku savās mājās, dzīves vietā un kopā ar ģimeni. Jaunais Mēness cikls it kā iznesīs šo mājas dzīves mīlestību jaunā līmenī – varbūt jūs to padarīsiet daudz pievilcīgāku un ērtāku, varbūt remontēsiet, pucēsiet vai vienkārši kaifosiet no iespējas pasēdēt mājās un neko īpašu nedarīt. Ja vien ikdiena nebūtu tik rosīga, pilna darbiem un dažādiem pienākumiem, kas burtiski var ieraut kā vāveres ritenī. Retrogrādais Merkūrs jums liks padomāt, pārdomāt vai kā savādāk atsaukt atmiņā visu to, kas jums ir svarīgs savās mājās un ģimenē. Daudz laika un uzmanības veltīsiet rūpējot un gādājot par tuviniekiem.

Mežāzis

Mežāži strādās daudz, pacietīgi un uzmanīgi. Varat saņemt kādas jaunas vai vecas ziņas, kurām pēkšņi izrādīsies daudz lielāka nozīme kā sākotnēji domājāt. Ikdienā sanāks vairāk komunicēt un atjaunot kontaktu ar kādām paziņām no pagātnes. Tāpat arī šis ir piemērots periods svešvalodas zināšanu atsvaidzināšanai, iespējams aktīvi sazinoties ar kādu no ārzemju draugiem. Jaunais Mēness cikls palīdzēs jums paplašināt kontaktu loku, tikt sadzirdētam un pamanītam. Darījumos – ļoti uzmanīgi pārbaudīt dokumentus, pārjautāt un pārliecināties, ka visi visu ir sapratuši pareizi. Visu martu bērni un/vai mīlas dzīve prasīs ļoti daudz laika un enerģijas. Labs laiks, lai iepazītos vai atjaunotu attiecības.

Ūdensvīrs

Pievēršoties savai šarmantākai personības šķautnei, Ūdensvīri spēs pieņemt jebkādas apkārtējo īpatnības, pat tad, ja kāds uzskatīs, ka staigāt ar zābaku galvā ir stilīgi. Patiesībā jūs paši varat aktīvi pacensties pārbīdīt “normālās” stila un gaumes robežas uz nedaudz provocējošāku pusi. Tuvākie septiņi gadi jums sola milzu pārmaiņas dzīves vietā, iespējama ne viena vien pārcelšanās vai diezgan ilgstoši remontdarbi. Jaunais Mēness cikls atgriezīs jūsu entuziasmu un dzirksti profesionālajā jomā, spēsiet rast ļoti savdabīgus, visnotaļ radošus veidus kā piepelnīties. Marta mēnesī celsiet gaismā kādus savus talantus, spējas un prasmes, kuras būs kā labi aizmirsts vecais, atgriešanās pie kā pazīstama.

Zivis

No trešdienas, līdz ar jauna Mēness cikla sākumu, sāksies īstenais Zivs zīmes laiks. Laiks, kad iedvesmoties, sapņot, izšķīdināt visas robežas un pašizdomātos ierobežojumus. Nekam nav nozīmes izņemot jūsu pašu sajūtai par notiekošo jūsu dzīvē. Sapņojiet lielus sapņus un droši atgrieziet spārnus arī kādai no savām senākajām iecerēm. Atmiņa šajā laikā darbosies ļoti īpatnēji, tā spēs savilkt paralēles un zīmīgus notikumus cauri gadiem, kā rezultātā jūs varat apjaust kādu nozīmīgu ieceri, kurai tagad vēlēsities iedot konkrētu formu un izpildījumu. Tāpat varat atbrīvoties no pagātnes vainas sajūtām, pārdzīvojumiem un pašpārmetumiem. Laba fantāzija, iztēle un kāpināta rodošā dzirksts – lieciet to lietā!

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt