sunset 1985086 1280Nedēļa sāksies ar pilnmēnesi, kas mudinās būt čaklākiem, rūpīgākiem un izpalīdzīgākiem. Šis pilnmēness pastiprinās iekšējo spriedzi tajā, cik noderīgi un vajadzīgi jūs esat ne tikai ģimenei un esošajai darba vietai, bet arī sabiedrībai kopumā.

Pilnmēness spriedzi izdosies līdzsvarot pacietīgi nododoties ikdienas rutīnai un ķeroties klāt pat pie diezgan nepateicīgiem darbiem. No otras puses, būs iespēja nopietni un fundamentāli pārskatīt savas prioritātes, statusu, pienākumus, atbildības samērīgumu ar jūsu reālo ieguldījumu un saņemto atalgojumu. Ja nepieciešams, konstruktīvas, bet arī ļoti atmaskojošas sarunas ar jūsu vadību vai kādu autoritāti.

19. februārī Saulīte no dzīvespriecīgajiem humānistiem – Ūdensvīriem, pāriet pie visu mākslas veidu aizbildnes, dziļo jūtu un sajūtu pētnieces, intuitīvās un līdzjūtīgās Zivs zīmes. Daudz laimes jums, Zivtiņas, dzimšanas dienā, bez jūsu iejūtības un bagātās sajūtu pasaules, šeit uz Zemes būtu daudz mazāk mīlestības, mākslas šedevru un iespēju, kur patverties grūtos dzīves brīžos.

Tagad arī visām pārējām zīmēm daudz labāk vedīsies, ja atcerēsities par maigumu, skaistumu un savstarpējo izpalīdzīgumu.

Visus stingros noteikumus, ikdienas rāmjus, pienākumus un disciplīnas, kuras viegli asociējas ar smagiem akmens krāvumiem, būs iespējams ar ūdens enerģijas maigumu, elastību, spēju pielāgoties un atrast zemākās pretestības ceļu, viegli apiet vai atrast radošu risinājumu jebkurai dzīves problēmai.

Idejas, vīzijas un projekti, kurus sākāt iedzīvināt mēneša sākumā, tagad piedzīvos pirmos pārbaudījumus un palīdzēs ieraudzīt plāna vājās vietas.

Šonedēļ varat viegli nodoties rakstīšanai, fantazēšanai, mīlestībai vai būt radošo ideju plūsmā. Radošās ieceres un idejas, kas uzradīsies šajā nedēļā, ieņems aktīvu vietu jūsu dzīvē un plānos vismaz līdz aprīļa viducim.

Nedēļas nogale būs intensīva – transformācija, atklātība un tiešums, mainīsies jūsu formas un ierastā lietu uztvere, liels jūtu dziļums, spēcīgs magnētisms un liela kaislība.

Lai radoša un iedvesmojoša nedēļa!

Auns

Auni šonedēļ paliks pavisam mierīgi, tieši tik mierīgi, cik jūsu dabiskā kapacitāte ļauj tādiem vispār būt. Šajā periodā tieši jūs visvairāk skars lielākās enerģiju pārejas. No vienas puses, līdz pat marta beigām, jūs kārtīgi iekustināt spēs tikai nepieciešamība pelnīt naudu. No otras puses, tik tikko aizsākās dziedinošu spēku iedarbība tieši uz jūsu personību, kuras ietekme būs izstiepta praktiski 8 gadu garumā. Tas liecina, ka process notiks lēni, bet pamatīgi. Savukārt tūlīt pat, jau martā no jums atstāsies milzīgie tornādo spēki, kas līdz šim iegrieza jūsu dzīvē lielus, haotiskus virpuļus. Līdz ar to, tagad esot šīs milzīgās pārejas vidus punktā, jūs būsiet vairāk noslēgts, iegrimis savā pasaulē un domās.

Vērsis

Šīs nedēļas pilnmēness Vērsim būs pa prātam. Galu galā, jums tas aktivizēs mīlestības, izklaides un draudzības tēmu. Pie tam, vairumā gadījumu, jūs pats būsiet gan idejas autors, gan galvenais pasākuma menedžeris – pats iniciēsiet un organizēsiet dažādas tikšanās un kopā sanākšanas. Pilnmēness spriedze var jūs skart tikai tad, ja jums neļaus būt galvenajam situācijas noteicējam. Jums var būt daudz radošas idejas, kas stipri apsteidz laiku un jūsu šā brīža faktiskās iespējas. Tomēr tās var palīdzēt jums iedvesmoties, spert kādus nozīmīgus soļus vai izdarīt svarīgas izvēles par labu jūsu sapnim jau šobrīd. Tuvākos mēnešus jums ļoti svarīga būs ideju un domu apmaiņa ar draugiem un domubiedriem.

Dvīnis

Dvīnim šī pilnmēness nedēļa uzmanības centrā izvirzīs to, kā labāk sabalansēt profesionālās ieceres un projektus ar mājas dzīvi. Tagad motivācija rīkoties jums būs dziļi personīga un subjektīva, salīdzinoši, grūti ietekmējama. Šajā laikā veiktās pārrunas ar kādu autoritāti, potenciālo darba devēju vai arī radušās idejas, iekustinās procesus uz vairākiem mēnešiem. Ja šonedēļ ir paaugstinājuma vai izaugsmes solījumi, tad līdz to izpildei var nākties pagaidīt līdz aprīlim. Ja jau sen esat vēlējies iedziļināties kādā tēmā vai ļauties kādam radošam projektam, kur fantāzijai ir liela nozīmē, šis laiks tam ir ideāli piemērots. Nedēļas otrā pusē var rasties iespēja pārliecināties par pēdējā mēneša ieceru dzīvotspējīgumu.

Vēzis

Vēzim šis pilnmēness būs no patīkamajiem. Jūsu projektiem, plāniem un iecerēm jau būtu jābūt ievirzītām diezgan stabilā gultnē. Laiks pasapņot par zilām tālēm, ceļojumiem, vai pievērsīsities kam citam, sava redzesloka paplašināšanai. Piemēram, saruna ar viedu cilvēku, kādas apmācības, iedziļināšanās kādā nozarē vai varbūt savas iekšējās pasaules labirintos caur meditāciju. Vienīgā pilnmēness radītā frustrācija var būt tajā, ka jūs tiecaties pēc zvaigznēm, iedvesmoties un pasapņot, bet ikdiena un apkārt esošie cilvēki visu laiku atgādinās par praktisko pusi, kādiem solījumiem, pienākumiem, lietišķu tikšanos, veikala apmeklējumu, velkot jūs atpakaļ pie zemes.

Lauva

Lauvas ar šo nedēļu, praktiski mēneša garumā, tieksies uz kādu ierobežojumu vai tradicionālo pieeju maiņu. Jūs iedvesmosities paši vai kādu citu mainīt ieradumus un iziet no komforta zonas. Ja ne paši, tad dzīve, bieži caur vistuvāko cilvēku mutēm, jums atgādinās par tām veselīgajām pārmaiņām jūsu dzīvē, kurām nu jau ir pienācis īstais brīdis. Pilnmēness jums aktualizēs naudas jautājumus – varat jūtīgi reaģēt, ja šķitīs, ka naudas visam nepietiek, vai arī apsvērsit kredīta ņemšanu. Šajā dilemmā praktiskumam būtu jāuzvar. Nedaudz personīgākā gultnē šis pilnmēness jums aktivizēs pašvērtības jautājumus un to, vai esat gana drosmīgs uzņemties risku virzīties pretī jauniem, vēl neiepazīties horizontiem.

Jaunava

Jaunavām šī nedēļa sāksies ar attiecību tēmas aktivizēšanos. Parādīsies sapņi, plāni un ilgtermiņa ieceres saistībā ar esošo partnerattiecību gaitu. Labprāt plānosiet kopējus ceļojumus vai kā savādāk bagātināt jūsu kopā būšanu. Profesionāli noskaņotākajām Jaunavām, sākot ar šo nedēļu, ir iespēja attīstīt biznesa partnerības dažādos aspektus vai arī uzsākt atklāti demonstrēt sevi pasaulei kādā jaunā, līdz šim neierastā lomā vai ampluā. Šis pilnmēness jūs, Jaunavas, skars vistiešāk, tādēļ tieši tagad jūs varat to vislabāk sajust un izmantot sev par labu. Lai arī jārēķinās, ka šonedēļ būsiet daudz emocionālākas, uztverīgākas un nekonkrētākas, kopumā šī jums ir ļoti veiksmīga un enerģiski uzlādēta nedēļa.

Svari

Mājas dzīve, mājinieki, tuvi un tāli radinieki vēl joprojām jums prasīs spēju gudri menedžēt ar savu laiku un, kur nepieciešams, arī stingri novilkt robežas, pasakot “nē!”. Šajā pilnmēness nedēļā jums ļoti saaktivizēsies zemapziņa, ļoti aktīvi sapņosiet un no rīta varat pamosties, kā pēc darba padarīta. Jums būs steigšus jāsteidz palīgā te kādam kolēģim, te tuviniekam, vai arī paši no tā visa sagursiet tik ļoti, kad kādu dienu pagulēsiet mājas ar kādu vīrusu vai pavasara nespēku. Darbā būsiet daudz radošāks, bet tas nenozīmē, ka čaklāks. Jaunas idejas profesionālajā jomā aizņems jūsu prātu vēl līdz pat aprīļa vidum. Savukārt mēneša sākumā norunātais un sasolītais, tagad tiks pārbaudīts un testēts savā dzīvotspējā.

Skorpions

Skorpioni apmēram mēnesi lielāko akcentu savā dzīvē liks uz iepazīšanos, izklaidēm, tuvību un attiecībām kopumā. Skorpioni – vecāki, arī uz bērniem. Pilnmēness gaisotne var atgādināt par kādiem iepriekš saplānotiem plāniem un aktivitātēm ar draugiem, domubiedriem, bet priekš jums tam vairs nav nozīme, jo galvā virmo pavasaris, mīlestība un aizrautība. Kādi plāni? Viss ir pakļauts radošam haosam vai mirkļa burvībai un impulsam. Ja esat precējies – attiecībās uzšķilsiet jaunu dzirksti vai strīdēsieties par katru nieku. Iespējams jau kādu laiku strādājāt pie nopietniem dokumentiem vai gatavojāties kādam lielam pirkumam, šonedēļ izšķirsies – visu vai neko, tiks pārkāpta kāda kritiskā robeža.

Strēlnieks

Pati pilnmēness gaisotne ļoti stimulēs un motivēs Strēlniekus aktīvi rosīties. Darbs dara darītāju un jums darba šajā nedēļā netrūks. Tomēr vispatīkamākā vide, kur jūs tagad gribēsiet uzkavēties un pavadīt laiku, ir jūsu mājas un tuvo cilvēku kompānija. Jūs kļūsiet nostalģisks, labprāt kavēsities bērnības atmiņās vai izstaigāsiet seno dienu takas. Ja ikdienas darbi būs apdarīti, jūs savā vidē viegli ļausities sapņaini plūstošai sajūtai, kas ļaus apcerēt un padomāt par dzīvi un lietām no globālāka skatu punkta. Tas palīdzēs jums sajust un iedvesmoties kādiem nākotnes plāniem, kas var būt pat labu peļņu sološi. Šajā laikā var realizēties arī kāds sapnis par savu dzīves vietu, kā pirkums, noma, pārcelšanās vai iekārtošanās.

Mežāzis

Mežāzis turpina filigrāni ieturēt stilu, kurā apvienojas elegance, nopietnība un, Mēžāžu sievietēm - la femme fatale (liktenīgās sievietes) iespaids un piesitiens. Jums būs tendence uztvert visu melnbaltās kategorijas, vai nu ir, vai nav. Jums būs grūti mainīt viedokli vai iziet uz kompromisu. Jūs ieradāties un esat gatavi saņemt visu vai neko. Pilnmēness iespaidā lielu nozīmi piešķirsiet tālejošākiem un maksimāli praktiskiem plāniem un iecerēm. Tomēr sapītās un samudžinātās sarunas ar apkārtējiem jūs var ieaijāt vieglā čalošanā par visu un par neko vienlaicīgi. Tādēļ jūsu lielākais pilnmēness konflikts būs - kā savienot šo vilinoši izklaidējošo pazīšanos, draudzēšanos un sarunas - ar jūsu praktiskajiem nākotnes plāniem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri tagad ir gatavi no savas dzimšanas dienu plānošanas un svinēšanas tēmas pārslēgties uz ko daudz praktiskāku – kur, ko un kā nopirkt, lai iepriecinātu sevi ar ko foršu. Jūs varat būt pārņemts ar jauna telefona, automašīnas vai kāda “gadžeta” iegādi, kam patiesībā ir arī diezgan labs laiks. Vienīgi šajā laikā naudai ir tendence aizplūst no jūsu rokām kā ūdenim. Pilnmēness ietekme padarīs jūs tikai nepacietīgākus kaut kā jauna iegādes procesā. Ja jūsu profesionālajā darbībā liela nozīme ir radošai un inovatīvai domāšanai, tad tagad jūs varat ļoti veiksmīgi sevi parādīt, sevišķi, ja no tā tiešā veidā būs atkarīgi jūsu ienākumi. Domubiedri var uzdot āķīgus jautājumus par jūsu idejām, kas ļaus ieviest tajās lielāku skaidrību.

Zivis

Daudz laimes jums – superīgās, iejūtīgās, dāsnās, izpalīdzīgās, radošās un iedvesmojošās Zivis. Sākas jūsu laiks ar dzimšanas dienu plāniem un svinībām, ar izsapņotām dāvanām un sirsnīgu kopā būšanu ar jums svarīgiem cilvēkiem. Pie tam, kas par Zivs laika sākumu! Pilnmēness, kad jūsu dabiskās enerģijas ir maksimāli uzlādētas un enerģetizētas. Ja šonedēļ svinat savu dzimšanas dienu, ņemiet vērā, tāds būs viss gads. Jūsu iztēle, sapņu valstība un radošā domāšana ir izteikti sakāpināta un, vienlaicīgi, maksimāli orientēta uz rezultātu, konkrētību un kādu noteiktu mērķi. Tādēļ sapņojiet, fantazējiet, rakstiet un iztēlojieties, šajā laikā uzlādētais un izsapņotais nesīs jums reālus augļus nākotnē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt