luck 1914104 1280Šī nedēļa ir sākusies ar jaunu Mēness ciklu un Cūkas gada sākumu. Tādēļ, ja 2019. gadu sagaidot īsti nenodevies vēlmju rakstīšanai un gada galveno sapņu un mērķu formulēšanai, tad to var vēl paspēt šo otrdien, 5. februārī, kad sāksies jaunais gads pēc austrumu zodiaka.

Šis ir ideāli piemērots laiks ilgtermiņa plānošanai un arī Mēness cikls, kuru iekustināsim otrdien un trešdien, būs kopumā orientēts uz ilgtermiņa plāniem, to pamatīgumu un spēju realizēt dzīvē. Ar plānu intelektuālo daļu būtu jātiek skaidrībā līdz sestdienai, jo no 10. februāra līdz pat aprīļa vidum prāts, domāšanas veids un idejas būs drīzāk iedvesmojošas, radošas un “izplūdušas”, kā konkrētas, precīzas un efektīvas.

Šobrīd lielāka vērtība tiks piešķirta skaidrībai, strukturētībai, sakārtotībai, iespējai virzīties pa karjeras kāpnēm, kā arī sasniegt savus profesionālos un privātos mērķus.

Tomēr šajā nedēļā ir diezgan spēcīgas arī spontānās enerģijas, sevišķi nedēļas otrajā pusē, ātri lēmumi, pārgalvīgas idejas, milzu temps un nespēja gaidīt. Tādēļ, vēl joprojām ieteikums lieko enerģiju novirzīt aktīvajā atpūtā vai sporta zālē, savādāk, iespējams aizkaitinājums, trauksmainība, nepacietība, agresīva braukšana pie stūres un līdzīgas izpausmes.

Lai produktīvs un piepildīts jaunais Cūkas gads!

Auns

Auniem turpinās ļoti intensīvs un dinamisks laiks. Cūkas gads sāksies ar neatliekamu nepieciešamību tūlīt un tagad ķerties “vērsim pie ragiem”. Lai arī kas būtu piesaistījis jūsu uzmanību vai šobrīd izvirzījies dzīves priekšplānā – nekādi šķēršļi vai attaisnojumi netiks akceptēti. Jūs ar milzu enerģiju, apvienojumā ar ugunīgu spontanitāti būsiet gatavi kaut vai uzspridzināt visus ierobežojumus un šķēršļus, arī potenciālās sekas jūs nespēs nobiedēt. Paturot to visu prātā, iespēju robežās otrdien un trešdien tomēr “pieturiet zirgus” un pievērsieties vairāk galvas sakārtošanai saskaņā ar jūsu šā brīža prioritātēm. Lai to paveiktu, jums palīdzēs fiziskās aktivitātes un sports. Sākot ar piektdienas pēcpusdienu būs vēlme pateikt visu, kas sakrājies.

Vērsis

Vēršiem jaunas mēness cikls atnesīs ambiciozus plānus un mērķus, laiks nopietni pārskatīt tālāko savu profesionālo darbību un virzienu. Neslēpiet sveci zem pūra, aktīvi meklējiet risinājums kā sevi parādīt pasaulei, tikt pamanītam, atzītam un novērtētam. Jūs vairāk pievērsīsities savas dzīves sakārtošanai vai pārkārtošanai – spēsiet nospraust prioritātes un praktisko pusi arī noteikti nepiemirsīsiet. Centieties nebūt pārāk prasīgi pret sevi un neaizraujaties ar salīdzināšanu, jums ir jārealizē pašam sevi un tam būtu jākļūst par galveno atskaites punktu. Kopējās enerģijas ir ļoti dinamiskas un spontānas, kas arī jums piešķils papildus tempu. Iespējama saruna ar vadību kurai var būt neprognozējamas sekas, arī labā nozīmē.

Dvīnis

Dvīnim jaunais Mēness cikls dāvās iespēju pievērsties ceļojumu vai izglītības plāniem. Tagad jums būs daudz vieglāk apzināti noformulēt savas vēlmes un idejas, bet tiklīdz tas būs izdarīts, tā arī jebkāda pacietība vai spēja sagaidīt īsto mirkli var pazust. Ja ļausiet šai tendencei nekontrolēti attīstīties, visticamāk, apcerēsiet dažādus nākotnes plānus un “ja, nu” scenārijus, kas var radīt diezgan trauksmainu un nemierīgu fonu. Visiem Dvīņiem, kuriem ikdienā ir svarīga precizitāte, ne tik daudz radošums – lielākā darba daļa būt jāpaveic līdz 9. februāri, jo tūlīt pēc tam un pāris mēnešiem loģiskā domāšana vairs nebūs tik asa. Jūs pats visvairāk novērtēsiet sevī un citos drosmi, uzdrīkstēšanos un spēju iziet uz risku.

Vēzis

Vēžiem šis jaunais Mēness cikls un Cūkas gada sākums ir par drosmi, nebaidīšanos atšķirties, spēju pārvarēt savu inertumu, bailes, kautrīgumu vai kādu citu apzinātu un pašam traucējošo rakstura šķautni. Jūs būsiet vairāk nekā citkārt atvērti biznesa idejām un projektiem, kā arī komandas darbam kopumā. Tāpat būsiet arī gatavs rast visiem derīgus risinājumu. Tādēļ otrdien un trešdien plānojiet aktivitātes ilgākam laika periodam, ar kādu uzdrīkstēšanos no jūsu puses. Lai arī visapkārt valdīs liela steiga un aktīva darba duna, lielākā daļa nedēļas Vēžiem būtu jāpavada vairāk sapņaini plūstošās sajūtās. Lielākā dinamika aizsāksies līdz ar nedēļas nogali, kad var tikt pieņemti kardināli lēmumi un skaļi pateikts viss iekšā gruzdošais.

Lauva

Lauvām jaunais Mēness cikls aktualizēs attiecību jautājumus – profesionālās un privātās partnerības. Šonedēļ būs daudz pārrunu, sarunu, lēmumu un ideju par visu, kas šajā partnerībā svarīgs un aktuāls. Piemēram, pievēršoties kopējiem ceļojuma plāniem, dažādu saskanīgu interešu organizēšanai vai pat izšķirošai sarunai par kopā esamību vai neesamību. Lai arī ikdienā jūs vairāk centīsities sakārtot un sistematizēt visu, kam ķersities klāt un darbā ievērosiet diezgan spēcīgu pašdisciplīnu un paškontroli, jūsu partneris vai kādi ārējās vides apstākļi var radīt nepieciešamību ātri reaģēt un adaptēties notikumu gaitai. Iespējams kāds neplānots ceļojums vai neatliekama saruna, kura var jūs pārsteigt nesagatavotu.

Jaunava

Jaunavām šonedēļ būtu ieteicams pievērsties darba jautājumiem un plāniem. Ja jau kādu laiku plānojat darba maiņu vai izmaiņas savos pienākumos, tad šis jaunmēness jums palīdzēs šīs tēmas iekustināt. Otrdien un trešdien vairāk plānojot, bet jau atlikušajā nedēļā aktīvi rosoties. Ja šis solis jums ir atkarīgs no kāda cilvēka atbildes, lēmuma vai viedokļa, jūs, visticamāk, izprovocēsiet sarunu vai kā savādāk panāksiet, ka jautājums tiek izkustināts. Lietišķo pusi noteikti būtu jāiespēj sakārtot līdz sestdienai, jo pēc tam, vairāku mēnešu garumā precizitāte vairs tik labi nevedīsies. Pastiprināsies vēlme sevi radoši izpaust un atstāt iespaidu uz pretējo dzimumu. Labprāt izbaudīsiet mākslu un kultūras aktivitātes.

Svari

Svari šobrīd savam ārējam tēlam pieies ļoti nopietni un atbildīgi, perfekcionisms un liels prasīgums pret sevi dominēs. Tanī pašā laikā jaunais Mēness cikls vairāk ievirzīs jūsu domas romantiskā vai uz izklaidēm orientētā gultnē. Ja jau sen briestat kādai aizraujošai kopējai aktivitātei ar mīļoto cilvēku un/vai bērniem, šis ir īstais laiks, kad par to runāt. Iespējams vēlēsities izplānot kādu aizraujošu ballīti, pievērsties pašam vai samotivēt tuviniekus attīstīt kādu jaunu hobiju vai radošo talantu. Jūs viegli ģenerēsiet radošas idejas un vēlēsities tajās dalīties ar citiem. Tiesa, partnera reakcija uz jūsu priekšlikumiem šobrīd nav prognozējama. Attiecības kopumā prasīs papildus rūpes, laiku un uzmanību.

Skorpions

Skorpioni turpinās būt ļoti enerģiski, mērķtiecīgi un apņēmīgi. Tomēr šajā nedēļā vēl klāt nāks liela impulsivitāte, kas pastiprinās tieksmi uz nepārdomātu risku, izteiktu neiecietību un nepacietību, sevišķi darbā. Jaunais Mēness cikls ar Cūkas gada sākumu jums atnesīs virkni domas, idejas, plānus un ieceres saistībā ar ģimenes dzīvi, dzīves vietu un to, kādi dažādi uzlabojumi vai attīstības scenāriji jūs šajā jomā vēl saista. Tagad jums ir labas iespējas sakārtot savas prioritātes un nodalīt to, kas jums ir patiesi svarīgs no nesvarīgā. Ļoti rekomendējams sportot un aktīvi pavadīt visu nedēļu, kā arī neļaut sacensību garam jūs izprovocēt. Nedēļas otrajā pusē uzmanieties nepārsteigties ar vārdiem.

Strēlnieks

Strēlniekiem Jaunmēness vedinās pievērsties paziņu loka paplašināšanai. Jaunas sociālās aktivitātes internetā vai arī reālajā dzīvē, arī kursu vai semināru organizēšana vai apmeklējums. Jūs dabiski tieksities būt sabiedrībā un viegli atradīsiet kopējas sarunu tēmas praktiski ar jebkuru cilvēku. Labs laiks, lai saplānotu mārketinga aktivitātes, ko lielāku iegādātos vai pārdotu, piemēram, automašīnu, jaunāko telefona modeli vai datoru. Jūs būsiet aizrautības pilns, tikai plānošanu būtu jāpaveic līdz nedēļas nogalei, kad enerģijas tam būs vispiemērotākās. Jums ir labas iespējas tikt pie pašu nopelnītiem finansiāliem bonusiem vai arī var saaktualizēties vēlme pārskatīt, cik adekvāts ir jūsu atalgojums.

Mežāzis

Mežāži šobrīd ir zodiaka šarmantākā zīme. Jūs dabiski izpaudīsiet savu gaumi un stilu, kā arī varat saņemt ne vienu vien komplimentu. Jums šobrīd ir ļoti svarīgi mierīgi un labdabīgi atrisināt jebkuru sasāpējušos situāciju, tomēr savu vērtību un prioritātēs jūs arī nenodosiet. Jaunais Mēness cikls jums atnesīs idejas un plānus darba jomā, sevišķi visā, kas saistīts ar finansēm. Ja jūs neapmierina pašreizējais algas apmērs – izlemsiet par labu jauna darba meklējumiem. Tādu pašu lēmumu pieņemsiet, ja darbs būs palicis neinteresants. Šajā nedēļā ir iespējams būvēt kardināli jaunus dzīves mērķus un, jūsu izlēmība un tālejošās idejas to padarīs ļoti reālistiski īstenojamu. Svarīgāko ieteicams paveikt līdz 9. februārim.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri, apsveicu, šis jaunmēness visvairāk iegriezīs tieši jūsu enerģijas. Tādēļ, jo sevišķi jums – lieli plāni, oriģināls humors, inovatīvā domāšana un idejas, kas apsteidz laiku, plūdīs kā no pārpilnības raga. Jūs būsiet kompānijas dvēsele un, iespējams, šonedēļ mīlēsiet arī izprovocēt vai nošokēt apkārtējos kā ar vārdiem, tā arī ar darbiem. Iespējams jums uzradīsies kāds oriģināls un nestandarta plāns. Ja no šīs nedēļas intensitātes jums galva “iet riņķī”, pēc iespējas vairāk pavadiet laiku svaigā gaisā. Savukārt, ja jums šonedēļ iekrīt dzimšanas diena, tad jums gads savā intensitātē turpinās pieaugt un sagādāt labas attīstības perspektīvas, kā arī iespēju veikt kardinālas dzīves pārmaiņas.

Zivis

Zivīm šobrīd enerģiju ziņā notiek pilnīgs kosmoss, tikai kosmoss – iekšējā pasaulē. Jūs labprāt izbaudāt vienatni vai ļoti radniecīgu dvēseļu kompāniju. Jūsos noris dziļas pārdomas par pasaules kārtību un to, kādi uzlabojumi tajā būtu vajadzīgi. Jūs viegli spējat saskatīt savus tālākos soļus, kā arī drosmīgi pieņemt izšķirošus lēmumus. Ar šādu fonu sagaidot jauno Mēness ciklu jūs ievibrēsiet ļoti dziļus un tālejošus procesus savā dzīvē, vairāk saistībā ar savu pašrealizāciju ne tikai caur darbu, bet arī tajā, cik noderīgs jūs varat būt šai pasaulei kopumā. Līdz ar 10. februāri, vairāku mēnešu garumā tiks aktivizēta jūsu iztēle un spēja iedvesmoties pašiem un iedvesmot arī citus ar savām idejām un radošumu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt