new age 2134977 1280Šī nedēļa paies dilstošā Mēness fāzē un aprimstošās aptumsumu radītās spriedzes gaisotnē. Visas saaktivizētās un aktualizētās dzīves tēmas ne tik daudz aprims, kā paliks konkrētākas, noteiktākas un pārliecinošāk iekārtosies jūsu nākotnes plānos.

Aizejošais janvāris ar to bija īpašs, ka ļāva ieraudzīt, sajust, apzināties un saprast – kas ir tās lietas, jomas, cilvēki, sfēras, projekti un ieceres, kurām ir vieta būt jūsu dzīvē un no kurām ir pienācis laiks atvadīties. Līdz ar nedēļas otru pusi būs aizvien vieglāk vārdos noformulēt saprasto, pierakstīt izlemto, izsvītrot lieko un jau konkrēti izprast gan laikā gan apjomā savus tālākos soļus pat visa šī gada griezumā. Citiem vārdiem, vēl šonedēļ jums ir iespēja apjaust, atzīties sev vai jau konkrēti ieskicēt galvenās šī gada tēmas.

Iekšējā enerģija, uguns un degsme plūdīs ar milzu sparu, tā palīdzēs pārvarēt šķēršļus, arī savas bailes vai nedrošību, mainīt iekšējās paradigmas un aktīvi virzīties uz priekšu. Tanī pašā laikā, šī enerģija būs tik stipra un kompromisus nemīloša, ka drīzāk salūzīsiet vai ko salauzīsiet, nekā meklēsiet kompromisus vai mēģināsiet elastīgi risināt situāciju. Tādēļ, būtu ieteicams lieko enerģiju novirzīt fiziskajās aktivitātēs un būt saudzīgiem pašiem pret sevi.

Līdz ar nedēļas nogali un pirmdienu, 4. februāri, ritēs pēdējās Mēness cikla dienas, kad, neskatoties uz paaugstināto fizisko tonusu, būtu jākoncentrējas uz attīrīšanos un atbrīvošanos telpā, miesā, garā un arī savās galvās. Tādejādi atbrīvojot vietu un sagatavojot sevi jaunam, produktīvam Mēness ciklam.

Auns

Tik aktīvi kā tagad Auni mēdz būt pusotru mēnesi ik pa pāris gadiem, tādēļ šis tiešām ir jūsu laiks. To vēl pastiprina kāda ilgtermiņa iecere, iedvesmojoša ideja, zināšanu sistēma vai arī ceļojums, kas kā sarkana lupata plivinās jūsu acu priekšā, neļaujot norimties un atslābināties ne uz mirkli. Auni, esiet aktīvi ne tikai savos projektos, darbos un karjeras veidošanā, bet arī tīri fiziski – izbaudiet ziemas sportu un citu aktīvo atpūtu, palīdziet sev izlīdzsvarot savu milzīgo enerģiju. Papildus tam, jums būs liela vēlme sacensties un vienmēr visur būt pirmajam, tas ļoti palīdz profesionālajā un biznesa vidē kopumā, bet var novest arī pie pārpūles un traumām. Nedēļas otrā pusē ieteicams atbrīvoties, atlaist, izmest, izsvītrot vai atteikties no visa liekā.

Vērsis

Tad, kad iekšējā pasaulē ir sakrājies tāds spēks kā jums Vērši, būtu labi to likt lietā kādos darbos vai nedarbos. Tā kā lielu daļu enerģijas jums būs vieglāk realizēt darbojoties vienatnē vai kaut kur prom no visiem, tad varat strādāt no mājām, ceļot, vai arī veikt sagatavošanās darbus kādai nākotnes iecerei vai plānam. Kopumā jūs būsiet orientēts uz karjeru un panākumiem, kā rezultātā par to var nākties biežāk piedomāt un runāt. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums vai pavērsiens attiecībās vai saistībā ar kādu nesenu palielāku pirkumu, kas vedinās pārskatīt jūsu vērtību sistēmu. Nedēļas nogalē un pirmdien būtu ieteicams veikt ģenerālo tīrīšanu ar skapju un plauktu atbrīvošanu no liekām mantām.

Dvīnis

Dvīņiem šā brīža lielais temps, kad domas un idejas ne tikai jums, bet arī apkārtējiem šaudās vienlaicīgi neskaitāmos virzienos, ir ļoti piemērots. Intelektuālo domu daudzveidība un to radītā mentālā slodze var kādu izdedzināt, bet, ja esat tipisks Dvīnis, jūs peldēsities šajā ideju jūrā un izbaudīsiet tempu kādā viss notiek – viss ir tik dzīvs, aizraujošs, interesants un tik strauji mainās! Tādēļ tieši jūs, Dvīņi, varat palīdzēt apkārtējiem šajās plašajās vārdu, ideju un domu straumēs noorientēties, palīdzēt saprast un atbalstīt ar padomu vai kādām norādēm. Elastība un spēja adaptēties jebkuram cilvēkam, situācijai vai apstākļiem ir vēl viens jūsu talants, kas šajā nedēļā jums palīdzēs izlaipot pat pa šaurām un bīstamām takām.

Vēzis

Vēzim arī šī nedēļa turpināsies būt ļoti dinamiska – profesionālie izrāvieni, baiļu pārvarēšana, uzdrīkstēšanās un risku uzņemšanās, kas citos laikos nebūt nav jums raksturīgi. Darbs kopumā ritēs veiksmīgi un būs orientēts uz izaugsmi un panākumiem. Ja ir padomā kāds biznesa projekts, laiks sākt pie tā aktīvi strādāt – vismaz uzlikt to uz papīra. Partnerattiecības un jūsu panākumi var savstarpēji konkurēt par vietu un laiku jūsu dzīvē, tādēļ var nākties papildus skaidrot un risināt situāciju vai nu ar laulāto vai ar savu vadību. Nedēļas nogalē un pirmdien atpūtieties, attīriet savu telpu no liekām mantām un savu ķermeni no uzkrātās emocionālās slodzes ar kādām ūdens procedūrām, bet galvu – no trauksmainām domām ārpus pašreizējā brīža.

Lauva

Lauvām attiecību tēma šobrīd būs pati aktuālākā, sevišķi tās attiecības, kuras ir noformētas likumiski vai līgumiski. Attiecību turbulence var novest pie vēlmes katram turpināt ceļu savā virzienā, sevišķi, ja tepat vien tuvumā ir kāda cita opcija. Janvārī, sevišķi janvāra beigās pieņemtais lēmums var būt galējs, neizmaināms. Tieši šonedēļ vēl ir iespēja izrunāties, saprast un sakārtot attiecības. Tomēr vilinājums visu atrisināt ātri un bez liekas domāšanas vai analizēšanas arī būs. Darba lietas prasīs noteiktību, atbildību un stabilu sniegumu, bet urdīs arī pārmaiņu gars, kas mudinās pasniegt sevi jaunā gaismā vai ampluā, spēju un prasmi rast jaunus risinājums sistēmās, tradīcijās un labi ierastajā rutīnā.

Jaunava

Jaunavas šonedēļ būs pilnībā nodevušās darbam – pilna galva ar idejām un plāniem, neskaitāmas sarunas, sarakstes un norunas, viss notiks vienlaicīgi un viss būs ātri jāpaspēj. Patiesībā jums šāda intelektuālā dinamika būs diezgan harmoniska. No ceturtdienas paliks daudz vieglāk noformulēt, novest līdz galam, saprast vai izrunāt visu to, kas līdz šim jūsos ir virmojis, bet īsti nepadevās mentālai izpratnei. Var būt vēlme vai provokācija uzņemties kādas kredītsaistības, tomēr šī nedēļa tam noteikti nav piemērota. Tāpat arī iekšējais nemiers un nepacietība var izprovocēt uz kādiem citiem riskiem, piemēram, ātra braukšana ar mašīnu, ekstrēms vai tml., ja to novērojat, ieteicams palielināt ikdienas fizisko slodzi.

Svari

Svari visas nedēļas garumā būs noskaņoti ļoti komunikabli un brīvi. Viegli iepazīsities, iegūsiet jaunas paziņas un spēsiet parādīt sevi no šarmantākās puses. Tomēr, tuvojoties nedēļas nogalei, palielināsies iespējamība tikpat ātri arī pārraut jaunizveidotās attiecības dēļ kāda nepatīkama pārsteiguma vai jūsu vilšanās cilvēkā. Šādā gadījumā jums būs iespēja dziedināt kādu senu attiecību pēcgaršu, atbrīvojot vietu jauna līmeņa un pavisam citas kvalitātes attiecībām un draudzībām. Ja esat precējušies, partneris prasīs no jums daudz uzmanības, neļaujaties strīdu provokācijām, bet apzināti pavadiet kvalitatīvu laiku divatā. Nedēļas nogalē mājās ieteicama ģenerālā tīrīšana.

Skorpions

Lai arī jūsu uzmanība un domas vairāk būs pievērsušās mājas lietām, tuviniekiem un/vai dzīvesvietas jautājumiem, liela daļa jūsu enerģijas būs novirzīta dažādiem ikdienas darbiem un pienākumiem. Finansiāli šis ir jūsu pļaujas laiks, kad radīsies iespējas un arī vēlme veikt kādu lielāku pirkumu. Entuziasmā un enerģiskumā pretī saviem mērķiem un iecerēm varat viegli pārforsēt un pārstrādāties. Atrodiet laiku aktīvai atpūtai. Neprasiet no citiem cilvēkiem, kā arī no ierīcēm un tehnikas to pašu tempu, kas ir jums. Tā vietā ievelciet gaisu un noskaitiet līdz desmit, nav vajadzīgs neko sasteigt. Tuvojoties nedēļas nogalei atbrīvojiet savu telpu, laiku un prātu no visa vecā un savu nokalpojušā.

Strēlnieks

Strēlniekiem tagad pats galvenais ir nekļūt iedomīgiem un lepniem. Veiksme ir ar jums un tā palīdz īstenot ne vienu vien izrāvienu jūsu dzīvē. Jums ir dabiska vēlme patikt cilvēkiem un jūs labprāt vairojat un arī pats izstarojat skaistumu, dāsnumu, pārpilnību un labsirdību. Tomēr, ja pašapliecināsities uz citu rēķina, nāksies pārskatīt un izmainīt tos pīlārus, uz kuriem jūs reāli balstāt savu pašvērtējumu. Tāpat arī varat piedzīvot ļoti strauju, arī sāpīgu un dziedinošu romantisko aizraušanos. Nedēļas nogalē būs iespējams pastrādāt intelektuāli, sakārtot savu galvu ar kādu izrunājoties, rakstīt, plānot un visādi citādi līdz galam noformulēt galvenās idejas, virzienus, projektus un plānus, drosmīgi atsakoties no liekā un maznozīmīgā.

Mežāzis

Mežāžiem šis var būt laiks, kurā tiek iekustināti globāli procesi un pieņemti kardināli lēmumi par savu tālāko dzīvi. Jūs strādāsiet pie mērķu un ieceru konkretizācijas, nebaidoties izsvītrot vai atteikties no nereālistiskām niansēm. Šobrīd jūsu spēks, apņēmība un jauda ir tik liela, ka varat sevi galīgi nomocīt vai kaut ko sevī salauzt, ja kā ledlauzis metīsities pretī visiem dzīves izaicinājumiem. Iespējams, pastāvošo problēmsituāciju var atrisināt daudz vieglāk, pieejot jautājumam elastīgāk – ja durvju vietā ir siena, tas nenozīmē, ka jums jālaužas tai cauri, turpat tuvumā var izrādīties atvērts logs vai pat citas durvis. Dariet visu, lai atbrīvotos no iekšējās spriedzes – pastaigājaties, sportojiet, ejiet uz masāžu u. tml.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri šobrīd spēj sev pievērst uzmanību vairāk nekā citos periodos. Tiesa, ne visi Ūdensvīri šajā papildus uzmanībā jutīsies komfortabli. Viens no veidiem, kā mazināt satraukumu, ir spēja pajokot un ļauties veselīgai smiekla devai, bez tās jūs var pārņemt diezgan liels nemiers un trauksmainība. Draugi ir jūsu vislielākā bagātība, tādēļ ļaujiet viņiem sevi iepriecināt dzimšanas dienā vai vienkārši ar savu klātbūtni. Šonedēļ mācieties izbaudīt mirkli, neļaujaties kārdinājumam klejot pa nākotnes scenārijiem, izņemot, ja plānojat kādas tālākās aktivitātes. Nedēļas nogalē visticamāk būsiet vairāk gatavs laika pavadīšanai ar pašiem tuvākajiem, bet jau ar svētdienas vakaru atgriezīsies pastiprināta vēlme socializēties.

Zivis

Šajā nedēļā būs iespēja līdz galam noķert, noformulēt vārdos, tēlos, reālistiskā un saprotamā formātā kādu no jūsu sapņiem, projektiem, iecerēm vai nākotnes vīzijām. Pie šīs ieceres jūs turpināsiet strādāt visa gada garumā un procesā tā vēl var krietni pamainīties. Tomēr izpratne par pirmajiem soļiem šajā ceļā šobrīd ir zelta vērta. Otra nedēļas tēma ir spēkpilna tiekšanās pretī iecerētajam, kas var radīt nemierīgu un nepacietīgu fona noskaņu – novirziet šo enerģiju savas dzīves pārkārtošanai un iekārtošanai tā, lai tā labāk jums atbilstu. Piemēram, iemācieties pateikt skaidru “nē”, ja jūs kaut ko nevēlaties. Ļaujiet sev pabūt vienatnē, ceļot, dodiet sev iespēju padomāt. Jums būs laba saikne ar sapņu pasauli, pievērsiet tiem uzmanību.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt