aurora borealis 69221 1280Šī nedēļa būs gana aktīva un dinamiska, galvenokārt dēļ nesenā Mēness aptumsuma ietekmes. Tomēr būs iespēja just tādu kā atbrīvošanos, atvieglojumu, pāreju uz ko daudz vieglāku un priecīgāku. Tāpat kā gaiss pēc negaisa ir daudz tīrāks un uzlādētāks, tā arī tagad, izejot no aptumsuma koridora, dzīvot, elpot un darboties ir palicis vieglāk, patīkamāk, un, ar katru nākamo nedēļas dienu, tā radītā spriedze un intensitāte mūsu dzīvē aizvien vairāk pierims.

Nedēļas galvenais fons būs saistīts ar jaunām iespējām un dzīves dāvanām, kas vieniem prasīs aktīvi virzīties tām pretī, bet citiem būt gana uztverošiem un spēt būt īstajā vietā un laikā. Ja jūsu dzīvē nenotiks tā virzība, attīstība un izaugsme, kurai esat gatavs, tad apmēros var sākt pieņemties jūsu ķermenis.

Sākot no ceturtdienas, vairāku nedēļu garumā arī jūsu domas, vārdi un secinājumi par dzīvi un laimi būs daudz gaišāki, pozitīvāki un ar zināmu humora devu. Vairs nebūsiet tik prasīgi un kategoriski pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

Šajā nedēļā varat sajusties gatavs kādām jaunām iespējām, pieņemt kādu dzīves izaicinājumu. Šī drosme un izlēmība jums pašam sniegs iespēju izdziedināties no senām sāpēm, pāridarījumiem vai aizvainojumiem.

Visas nedēļas garumā gaisā virmos mīlestība. Ļoti labas iespējas iepazīties un veidot jaunas attiecības vai uzlādēt esošās.

Lai darbīga, iespējām un mīlestības piepildīta nedēļa!

Auns

Auni būs ļoti apņēmīgi un gribasspēka pilni praktiski visiem spēkiem panākt to, ko iepriekš iecerējuši – statuss, mērķis, cīņa par varu vai savu pārliecību vai vienkārši pierādīt kādai autoritātei savu patiesību. Tā rezultātā jūs varat tiešām ar milzu piepūli mēģināt iet cauri sienām un tas ir neviegls uzdevums. Tanī pašā laikā, ja jūs spēsiet uz visu paskatīties no plašāka skatījuma un perspektīvas, jūs varat viegli un pat bez piepūles tikt pie kādiem dzīves bonusiem. Radīsies iespējas padalīties ar savām zināšanām, tikt kādā neplānotā ceļojumā. Savukārt romantiski noskaņotajiem – mīlestība, aizrautība, degsme un vispārējas labsajūtas un labklājības sajūta. Labprāt draudzēsities un nu jau būsiet gatavi arī iesmiet par visu nopietno.

Vērsis

Vēršiem dzīve sāk dipināt pavisam ar citu vērienu, garšu un sajūtu. Tagad jums ir īstais laiks būt gana drosmīgiem, pieņemt jaunos dzīves izaicinājumus, vai izmantot piedāvātās iespējas. Bonusu sistēma šobrīd jums ir īpaši aktīva, galvenais, nebaidieties. Ja jūs jūtat, redzat un arī gribat kur virzīties, bet tomēr nobīsities vai sabremzēsiet notikumu gaitu, jūs varat mēģināt radušos rūgto emocionālo pēcsajūtu nomierināt ar ēdienu, kas šajā nedēļā ies labumā. Sevišķi būtu ieteicams apdomāt un pievērsties karjeras jautājumiem un ilgtermiņa plāniem, par ko būsiet gatavs arī daudz runāt. Ieteicams nepārvērtēt savus reālos spēkus, bet arī neizvairīties no atbildības un jaunu sfēru apgūšanas.

Dvīnis

Dvīņus var gaidīt kāds īpašs pārsteigums vai patīkami jaunumi partnerattiecību tēmā. Kāds draugs var pārvērsties jūsu mīļotajā cilvēkā vai mīļotais cilvēks izteikt vēlmi saistīt savu dzīvi ar jums. Tā vai citādi, mīlestība virmos gaisā un jūs gūsiet daudz prieka un labsajūtas no kopā pavadīta laika. Lietišķāk noskaņotajiem Dvīņiem, šis var izrādīties ļoti veiksmīgs laiks jaunu, veiksmīgu sadarbību veidošanai, jo sevišķi, lai realizētu savus ilgtermiņa plānus un ieceres. Līdz ar ceturtdienu, jūs kļūsiet optimistiskāki, atgriezīsies humora izjūta, daudz komunicēsiet, mācīsities vai pamācīsiet. Šajā nedēļā jūs varat pieņemt kādu izšķirošu lēmumu, kurš sniegs dziedinošu atvieglojuma sajūtu.

Vēzis

Vēzis turpinās būt ļoti sabiedriski un sociāli aktīvs. Tomēr praktiski visas nedēļas garumā jūs vēl izjutīsiet pirmdienas Mēness aptumsuma radīto spriedzi un motivējoši uzlādēto atmosfēru. Jums veiksmes un īpašo dzīves dāvanu enerģija šobrīd ir koncentrēta darba jomā – vai tas būtu darba vides uzlabojumi, kolēģu atzinība un uzslavas, vai panākumi par labi paveiktu darbu, jūs to patiesi pats būsiet arī nopelnījis. Šāds pavērsiens var motivēt jūsu gribu un pārliecību virzīties pretī saviem mērķiem vēl apņēmīgāk. Tāpat jūs ar savu sniegumu atstāsiet maksimāli labu iespaidu uz vadību, tādēļ varat iniciēt arī pārrunas par sev aktuālo. No ceturtdienas būtu ieteicams atcerēties par veselīgu humora izjūtu un spēju pasmieties arī par sevi.

Lauva

Lauvām šonedēļ vissvarīgākās un aktuālākās tēmas būs attiecības un bērni. Precētās Lauvas ļoti aktīvi pievērsīsiet partnerības jautājumiem - runāties, jokoties, atrast kopējas intereses un labi kopā pavadīt laiku. Lauvām - vecākiem šonedēļ, vēl izteiktāk kā parasti, bērni kļūs par laimes un prieka avotu. Tie, kuri vēlas kļūt par vecākiem, vecvecākiem, aizbildņiem – saņems iepriecinošus jaunumus. Sirdī brīvās Lauvas būs ļoti noskaņotas uz mīlestības meklējumiem un gūs iespēju iepazīties, satikt ja ne īsto un vienīgo, tad, kaut kādā mērā, liktenīgo mīlestību. Jūsu radošā enerģija, vēlme iepriecināt citus un pašiem gūt maksimālu prieku no dzīves sitīs ļoti augstu vilni. Galvenais nepārvērtējiet savus spēkus un budžetu.

Jaunava

Jaunavām šis ir ļoti aktīvs laiks, lai arī liela daļa jūsu enerģijas būs novirzītas uz jūsu iekšējo pasauli vai zem redzamās ārējās virskārtas. Šobrīd jums ir labas iespējas saistībā ar dzīves vietas iegādi vai iekārtošanu, pat tad, ja tas ir saistīts ar papildus finansiālajām saistībām. Lielu prieku un apmierinājumu ar savu dzīvi gūsiet pavadot vairāk laika tieši mājas vidē, arī sekss un tuvība ar mīļoto cilvēku jums tagad būs ļoti svarīga. Papildus tam, arī darba ikdiena būs gana nozīmīga un jūs viegli ar galvu metīsities tajā iekšā. Jūs spēsiet rast netradicionālākus risinājumus, ģenerēt jaunas idejas, uzsākt pielietot jaunu metodi vai tehnoloģiju savā profesionālajā ikdienā.

Svari

Svari būs dāsni noskaņoti. Viss, ko jūs šajā laikā vēlēsities vai sagribēsiet, īpaši spēcīgi iekustinās procesus jums apkārt, paaugstinot iespēju arī tikt pie vēlamā un cerētā. Ja to jums nesagādās kāds cits, tad arī paši varat aktīvi nodoties, piemēram, iepirkšanās priekiem. Ļoti strauji var paplašināties jūsu paziņu loks. Romantika un mīlestība visas nedēļas garumā turpinās virmot gaisā. Ja esat attiecībās, tad daudz prieka un, visticamāk, arī dāvanu no kopā pavadīta laika. Savukārt sirdī brīvajiem ir ļoti labas iespējas jauno paziņu lokā atrast sev jaunu aizraušanos. Katrā gadījumā jūs būsiet gatavs izklaidēties, čatot, jokot, flirtēt un vienkārši labi pavadīt laiku patīkamā kompānijā.

Skorpions

Skorpioni turpinās būt visnotaļ darbīgi un rosīgi. Ikdiena darbā un mājās būs stipri piepildīta - nekādas laiskošanās, uzņemsities iniciatīvu un ātri atrisināsiet jebkuru gandrīz par problēmu kļuvušu situāciju. Jūs paspēsiet pabūt 10 vietās vienlaicīgi un izpildīt milzīgu darba apjomu. Tāpat arī jūs neļausiet citiem to nepamanīt vai nenovērtēt. Ja nepieciešams, tieši un nepastarpināti arī runāsiet par piemaksu vai prēmiju. No ceturtdienas jūsu domas būs vairāk pievērsušās mājas dzīvei un tuviniekiem, iespējams apciemosiet radus, plānosiet viesu uzņemšanu vai apdomāsiet kādus dzīves vietas uzlabojumus. Mērķtiecībā un gribasspēkā jūs tagad būs grūti apsteigt, tādēļ lieko enerģiju ieteicams atstāt sporta zālē.

Strēlnieks

Strēlnieki, saturieties, veiksme ir sagādājusi jums labu ceļa vēju, galvenais, lai jums jau būtu vīzija un jūs aktīvi darbotos tās realizācijas virzienā. Ja tās nav, tad šajā laikā vēl kas var tikt uzburts. Tomēr, kavēties, domāt vai filozofēt vairs nav laika. Visam ir jābūt ļoti aktīvā, konstruktīvā procesā. Ja jūs balstīsities un vadīsities pēc savas sajūtas, tad jūs būsiet ļoti apmierināts ar sevi, iespējams pat pašapmierināts, līdz ar to, ja ļausities šai tīksminošajai sajūtai, palaidīsiet garām iespējas. Šāda scenārija sekas – pieņemšanās svarā. Mīlestība, attiecības, izklaides un sevis attīstīšana caur to – būs dinamiskākās nedēļas tēmas. Jums var uzrasties jaunas interesantas pazīšanās, daudz laika pavadīsiet sarunās un ceļā.

Mežāzis

Mežāži šonedēļ varēs atviegloti uzelpot. Jūs cienat un novērtējat, ka viss notiek pēc jūsu prāta – lēni, pamatīgi, nopietni un atbildīgi, tomēr pēdējā mēneša uzmanība un atbildība uz jūsu pleciem varēja gulties pat pārāk daudz. Iespējams jūs dosities pelnītā atvaļinājumā, vēlams ceļojumā uz kādām tālām zemēm, kur atjaunot savus patērētos iekšējos resursus un spēku. Laika pavadīšana vienatnē, vai prom no ierastās vides un cilvēkiem, jums būs īpaši uzlādējoša un labsajūtu sniedzoša. Iespējams jūs apdomāsiet variantus arī par kādām fundamentālām savas dzīves izmaiņām: dzīvesvietas maiņu, nozīmīgu remontu vai kādai senai vēlmei vai sapnim izlemsiet dot iespēju, uzdodot sev provokatīvo jautājumu – kāpēc gan ne?

Ūdensvīrs

Daudz laimes jums draudzīgie, enerģiskie un provokatīvie Ūdensvīri dzimšanas dienā. Tie no jums, kuri svin savu dzimšanas dienu šīs nedēļas pirmajā pusē, turieties, jūsu dzīve tikko ir iegriezusies milzu ātrumā. Tuvākais gads jums būs īpaši notikumiem bagāts, tādēļ šajā tempā neaizmirstiet parūpēties arī par sevi un savu veselību. Sākot ar ceturtdienu jūs sajutīsities īpaši labi, atgriezīsies jūsu humora izjūta, ideju pārbagātība un provokatīvā runas maniere. Jūs vēl joprojām kalpojat kā pārmaiņu vēstnesis, veicinot apkārtējos, bet dažkārt arī sevi pašu iziet no komforta zonas, pieņemt jaunus izaicinājumus, ienest dzīvē pārmaiņas, dinamiku un kustību. Draugi jums būs sagatavojoši kādu ļoti īpašu dāvanu.

Zivis

Zivīm profesionālajā un panākumu ziņā šis ir pļaujas laiks – gūt redzamus rezultātus, sasniegt mērķus, tikt pamanītam un saņemt par to arī atalgojumu. Jūs ne tikai apzināties, kas ir jūsu talanti un īpašās spējas, bet maksimāli aktīvi tos arī izpaužat. Kaut kādā ziņā, vismaz savā pasaulē, jūs varat justies kā zvaigzne un jūsos dabiski degs iedvesmas un prieka dzirksts. Aktīviem un mērķtiecīgiem soļiem jūs dosities pretī kādam senam sapnim vai cerībai. Vienlaicīgi ar to, rit pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas, kas nozīmē, ka ļoti aktīvi paliks jūsu iekšējie procesi, pamazām vietu pieteiks fundamentālas pārdomas par dzīvi, laimi un to, kur un kādā kvalitātē jūs virzāties vai arī gribētu virzīt savu dzīvi.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt