woman 3056863 1280Šajā nedēļā intensitāte turpinās pieaugt. Laiks starp diviem aptumsumiem – aptumsumu koridors, allaž ir notikumiem bagātāks un spēj izkustināt dziļākus slāņus pašos un iekustināt vērienīgus procesus globāli. Tomēr, tuvojoties nedēļas otrai pusei, enerģijas paliks vieglākas, ne tik piezemētas.

Fonā virmos romantiskās attiecības, šoreiz ne tik daudz kā pretpoli, kuri pievelkas, bet kā abpusēji kaislīgi, intensīvi aizrautīgi un nepacietīgi magnēti, kuri nevar viens no otra atrauties. Esošajās attiecības tas uzjundīs jaunu liesmu, bet jaunās attiecībās būtu jāuzmanās - nesasteidziet notikumus, dodiet viens otram laiku arī iepazīties. Atgādiniet sev – kas ātri deg, ātri var arī izdegt. Iespējama liktenīgā kaislība, bet tas nenozīmē, ka uz visu mūžu.

Līdz ar 20. janvāri, Saulīte no darbīgajiem un apņēmīgajiem Mežāžiem pāries pie draudzību, brīvību un humoru mīlošajiem Ūdensvīriem. Daudz laimes jums – pasaules pārmaiņu veicinātāji un lielie humānisti, bez jums pasaule būtu daudz sašķeltāka un, viennozīmīgi, drūmāka.

Visa šīs nedēļas intensitāte kulminēsies 21. janvārī, kad naktī pl. 7:12 būs gaidāms pilns Mēness aptumsums, kas būs redzams arī Latvijā. Šis aptumsums visvairāk skars Lauvas un Ūdensvīrus, arī Vēršus un Skorpionus. Galvenās aptumsuma tēmas – darboties kolektīvā vai individuāli, uzņemties vai neuzņemties atbildību, spontāni ļauties savam radošajam impulsam vai labāk visu iepriekš saplānot.

Visā šajā laikā ir ieteicams būt īpaši humāniem pret sevi, nepārstrādāties un lieki neriskēt.

Lai iedvesmojošiem notikumiem piepildīts laiks!

Auns

Aunus šobrīd ļoti aizraus kādi ceļojumu plāni, iespēja gūt jaunus iespaidus vai arī apgūt ko jaunu. Jūs varat diezgan strauji un impulsīvi izlemt, kaut kur aizbraukt, uzsākt kādus apmācību kursus, vērsties pēc padoma pie kāda speciālista. Tomēr paralēli tam, jūs saskarsities ar kādiem ne īpaši komfortabliem ierobežojošajiem faktoriem – iespējams pienākumi darbā vai kādas citas saistības un atbildības. Tāpat arī jums būs dzīva interese un, labprāt iniciēsiet laika pavadīšanu ar partneri vai jaunu romantisko aizraušanos. Aptumsuma ietekmē jūsu mīlas dzīvē, draudzībā, laika pavadīšanā ar bērniem, bērniņa radīšanā, izklaidēs vai savu talantu izpaušanā, varat tikt pie sen gaidīta pavērsiena.

Vērsis

Šī perioda aktivizētais praktiskums Vēršiem būs tīri pa prātam. Jūs intensīvi meklēsiet un arī atradīsiet noderīgas zināšanas, padomus un prakses, lai iecerētais un uzņemtais kurss būtu maksimāli drošs un stabils. Iespējams kāds ceļojums vai komandējums, kas palīdzēs uz savu dzīvi paraudzīties no plašākas perspektīvas. Nedēļas harmoniskākās dienas būs otrdiena un trešdiena. Fonā dunēs arī kaislīgas aizrautības guns. Ja nenobīsities, varat piedzīvot alķīmisku sevis pārkausēšanu jaunā kvalitātē – saņemt dāvanu par uzdrīkstēšanos. Aptumsumu ietekmē risināsiet iekšējo konfliktu starp: laiku, uzmanību un enerģiju ģimenei vai karjeras mērķiem, nepieciešamību un pat vēlmi realizēties ārpus mājas dzīves.

Dvīnis

Dvīņiem šis laiks ir intensīvs un nopietniem uzdevumiem piepildīts. Iespējams jūs kārtojat kādu nopietnu dokumentāciju – saistībā ar biznesa vai kāda projekta uzsākšanu, kredīta vai investīciju saņemšanu, vai arī jums ir jāgatavo atskaites bankai, valstij vai kādai formālai iestādei par tēriņiem, nodokļiem u.tml. Šajā laikā viss, ko jūs rakstīsiet vai runāsiet var tikt izmantots arī pret jums, tādēļ esat apzināti un vērīgi tajā ko darāt. Ļoti krasi varat mainīt savus uzskatus un pārliecības vai arī veicināsiet to nomaiņu citos. Aptumsumu ietekmē risināsiet dilemmu starp: stratēģisku, globālu vai vairāk subjektīvu, īstermiņa pieeju; uzsākt, pabeigt nopietnas apmācības vai pietiks ar kādiem kursiņiem, izlasītu grāmatu; mācīt citus vai pašam vēl pamācīties.

Vēzis

Vēzim šis laiks var būt diezgan saspringts, daudz kas jūsu dzīvē mainās un tik daudz vēl būtu jāpaspēj. Iespēju robežās pavadiet laiku svaigā gaisā, apmeklējiet baseinu vai paguliet atslābinošā vannā. Jūs jutīsities daudz labāk un daudz vairāk arī varēsiet šai pasaulei sniegt, ja būsiet atpūties un būsiet saskaņā pats ar sevi. Sevišķi jūtīgs un emocionāls būsiet nedēļas nogalē, kas var pastiprināties, ja jūsos būs sakrājusies iekšējā spriedze. Aptumsumu ietekmē var saaktualizēties tēmas par savu talantu izpaušanu vai neizpaušanu, atalgojumu un sava darba vērtību. Ja profesionālajā jomā pēdējā gada garumā būsiet aktīvi pieņēmis jaunos dzīves izaicinājumus – tagad varēsiet plūkt šī darba augļus.

Lauva

Lauvas šobrīd vislielāko enerģijas devu novirza darbam un ikdienas rūpēm. Tomēr ap nedēļas vidu jau varēsiet sākt apjaust 21. janvāra aptumsuma ietekmi, kura jūs skars vistiešākā veidā. Uzradīsies spēcīga vēlme veikt kādas būtiskas izmaiņas savā dzīvē, veikt milzu lēcienu, iziet uz risku, nomainīt visu vai ļoti daudz savā dzīvē, pat, ja tas nozīmētu sākt visu no nulles. Tas var būt karjeras lēciens vai pilnīga nodarbošanās maiņa, pārcelšanās uz ārzemēm, sevišķi, ja tur jau gaida jūsu mīlas objekts. Savā būtībā, ja jau aptuveni gadu, pusotru, jūs jau ar šo ideju dzīvojat un līdz šim – ne šur, ne tur, tad laikā ap šo aptumsumu, jūs arī izlemsiet un lēksiet nezināmajā, kur galvenais ieguvums – iespaidi, piedzīvojums un jauna dzīves garša.

Jaunava

Jaunavas visu uztvers ļoti nopietni, izklaide vai hobijs savīsies kopā ar darbu vai darba situācijām. Jūsos notiek ļoti spēcīga uzskatu un pārliecību maiņa, primāri, saistībā ar mīlestību, romantiskajām attiecībām un bērniem. Tieši bērna vai mīļotā cilvēka teiktais var jums atvērt pilnīgi jaunu kosmosu un pavērt durvis uz atšķirīgu pasaules redzējumu. Ģimenē un mājās tagad visam būtu jābūt ļoti labi, labprāt izbaudīsiet atpūtu un arī īpašus tuvības mirkļos ar mīļoto. Aptumsuma ietekmē pastiprināsies vēlme būt noderīgam un vajadzīgam šai pasaulē un tas var likt jums vairāk pievērsties vai nu darbam vai kādam labdarības projektam - palīdzēt, atbalstīt, glābt vai pasargāt, sevišķi bērnus vai dzīvniekus.

Svari

Svari šobrīd gribēs vairāk dzīvi uztvert tā viegli un priekpilni. Vizināties mašīnā kopā ar mīļoto cilvēku, apciemot tuvus, tālus radus un paziņas un, jūs jau būsiet apmierināts ar dzīvi. Šajā laikā jūs varat izlemt iegādāties jaunu automašīnu vai telefonu, iespējams nedaudz pārmaksāsiet, bet būsiet ļoti ar to apmierināts. Būs Svari, kas var saņemt arī šādu dāvanu no mīļotā cilvēka. Dažādu kursu vai semināru apmeklējums arī jūs spēs pamatīgi iedvesmot un uzlādēt tālākajiem nākotnes soļiem. Aptumsumu ietekmē saaktualizēsies hobiji, jaunas aizraušanās, arī mīlestība, romantika un laika pavadīšana ar bērniem. Gūsiet daudz prieka no radošām, mākslinieciskām un estētiskām nodarbēm un pasākumiem.

Skorpions

Skorpioniem dzīve joprojām var sniegt kādus materiālos bonusus – algas, prēmiju vai dāvanu veidā. Jūs turpināsiet būt ļoti aktīvs, būs daudz darba, bet par to arī labi samaksās. Jūs ļoti nopietni izturēsities pret saistībām un jums uzticēto atbildību. Iespējams jums būs jāraksta, jāprezentē vai jāsagatavo kādi nopietni, ļoti svarīgi dokumenti, vairāk birokrātiska rakstura priekš augstākās vadības vai kādas valsts iestādes. Jūsu runātajam un rakstītajam vārdam būs ļoti milzīga ietekme un pat vara, kas var kļūt par sākumu vairāku gadu gaidā risināmiem jautājumiem. Jūs būsiet gatavs pārcilvēcisku spēku ieguldīt kādas novecojošas idejas, sistēmas vai pārliecība nomainīšanā. Aptumsumu ietekmē jūs meklēsiet līdzsvaru starp darbu un mājām.

Strēlnieks

Ja jums ir spēcīgi izteikta Strēlnieku zīme, šis ir jūsu bonusu sistēmas un “jackpot” laiks, sevišķi tuvāk nedēļas nogalei un nākamas nedēļas pirmajā pusē. Jūs gaida veiksme tādā apmērā, kādā jūs pats tam reāli esat gatavs un, tiesa, arī nopelnījis. Jūsu mīlas dzīve arī šobrīd ir ļoti dinamiska – daudz prieka, jaunu iespaidu un iespēju no kopā pavadītā laika. Ja esat vēl tikai savas īstās mīlestības meklējumos, ir ļoti augsta iespējamība satikties, iepazīties un/vai uzsākt attiecības. Aptumsumu ietekmē var izdoties paplašināt savu paziņu loku, ar saviem vārdiem un darbiem uzrunāt daudz vairāk cilvēku. Jūs varat tikt testēts un pārbaudīts uz savu mērķu noteiktību un vīzijas dzīvotspējīgumu.

Mežāzis

Mežāži turpina pārkārtot savu pasauli, mēģinot izprast savu “esību”, kas jūs esat, kas neesat, vai vairs neesat. Jūs veicat tādu kā sevis auditu un šajā procesā vairs neslēpjaties, neko nenoliedzat un bez nožēlas vai pašpārmetumiem atbrīvojaties no visa liekā – pienākumiem, saistībām, atbildībām, nevajadzīgiem statusiem, maskām un paštēliem. Process, ko jūs tagad aizsāksiet, turpināsies vismaz gadu. Tas palīdzēs jums kļūt maigākam, uztverīgākam, atvērtākam jaunām iespējām un efektīvāk izlietot savu laiku. Gaidāmā aptumsuma ietekmē risināsiet jautājumus saistībā ar finansēm jūsu projektiem vai mērķiem: par atalgojumu, kredītiem, vai nepieciešamajām investīcijām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir vieni no galvenajiem varoņiem un vistiešāk ietekmētajām zīmēm gaidāmajā Mēness aptumsumā. Ja jau kādu mēnesi, jo sevišķi pēdējo nedēļu laikā bijāt pavisam distancējies un norobežojies no citiem cilvēkiem un vairāk pievērsies savai iekšējai pasaulei, tad ziniet, līdz ar svētdienu, kad pirmie Ūdensvīri sāks svinēt savas dzimšanas dienas, tas beigsies. Jūs būsiet gatavs atvērties pasaulei jaunā gaismā, jaunā sevis izjūtā un izpratnē. Un, lai jūs tiešām atgrieztos sociumā, liela loma būs jūsu partnerim, vai citā dzīves periodā saplānotajām aktivitātēm un plāniem. Draugi šajā laikā būs jūsu vislielākā dāvana un bonusu sistēma, pavadiet laiku kopā un plānojiet lielus plānus. Pie jūsu durvīm jau stāv jaunas iespējas.

Zivis

Zivis šobrīd jau dzīvo kādas īpašas bonusa sistēmas gaidās. Jūsu iekšējā intensitāte neļauj vairs nosēdēt mierā, kaut kas ir jādara lietas labā, jo sevišķi profesionālajā jomā – nauda, darbs, panākumi. Jūs jūtat pareizi, jūsu dzīvē var iegriezties veiksmes rats, sevišķi šīs nedēļas otrajā pusē vai nākamās nedēļas sākumā. Jūs varat gūt necerētu publisku atzinību, gūt panākumus, paaugstinājumu, publicēties, ja esi sieviete – arī apprecēties. Tomēr potenciālie panākumi nebūs kā dāvana no “skaidrām debesīm”, tas būs jūsu visa iepriekšējā gada, pusotra, iekšējā pasaulē un dzīvē veikto pārmaiņu, pieņemto izaicinājumu un izpausto talantu sekas, rezultāts. Materializējiet savu sapni dzīvē, īstenojiet savus mērķus, šis ir īstais laiks.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt