christmas 2971961 1280Klāt satraucošais un iedvesmojošais gada nogales laiks, kad ārā ir vistumšākās naktis un katram pašam jācenšas savā sirdī iedegt gaismu, lai šis laiks paietu gaišā noskaņā.

Astroloģiski šis ir ļoti produktīvs laiks, enerģijas ir konstruktīvas, kas gan palīdzēs virzīties uz jaunām virsotnēm, gan atbalstīs racionālu rīcību un saprātīgumu. Vēl līdz 22. decembra pilnmēnesim dinamika ar katru dienu tikai pieaugs. Darba ritms, kolektīvu ballītes, gaidāmie Ziemassvētki ar rūpēm par dāvanām un cienastu, daudziem liks sajusties kā vāveres ritenī, skrienot un darot visu gandrīz pat uz savu spēku robežas. Profesionāli šis arī būs ļoti vērtīgs laiks, kuru noteikti, noteikti ieteiktu izmantot līdz pēdējam, jo jaunā gada sākums sola vai nu lielus izrāvienus vai lielus lūzumus, gaidāmo janvāra aptumsumu iespaidā.

22. decembrī Saule no gudrajiem un aizrautīgajiem Strēlniekiem pāries pie mērķtiecīgajiem, stabilajiem un uz karjeru orientētajiem Mežāžiem. Daudz laimes Jums – nopietna un atbildīga darba cienītāji, bez jums pasaulē nebūtu realizējušās tik daudz sabiedrībai nozīmīgu un vajadzīgu projektu.

Ziemassvētku vakars, sevišķi, ja svinības noritēs pēc pl. 19, būs priekpilns - dāsnas dāvanas, aizraujošas rotaļas, mirdzošas acis un ģimeniska kopā būšana. Svētki būs tiešām sirsnīgi un izdevušies. Šajā pašā sirds siltā noskaņā paies arī 1. un 2. Ziemassvētki. Tikai pašā 26. decembra vakarā atgriezīsies domas par darbiem un pienākumiem.

27. un 28. decembrī, tie, kuri strādās, strādās pamatīgi un daudz, spējot paveikt tiešām iespaidīgu darba apjomu. Pat tad, ja jums uz darbu nebūs jāiet – visticamāk daudz darba būs saistībā ar pēc svētku uzkopšanu – trauki, grīdas, apģērbs, katrs atradīs, kur roku pielikt, lai kaut ko sakārtotu.

Starp svētku periodā iespējams piedzīvot arī spēcīgas jūtas, aizraušanos vai pat kaislību. Līdz ar to, ja tas ir aktuāli, sevišķi dāmām būtu jāuzdrošinās nodemonstrēt savu patikšanu, tas nesīs labus rezultātus.

Vecgada diena un vecgada svinības būs ar citu noskaņu – svētkus būs vēlme pavadīt kaut kā jums netipiski, neraksturīgi - varbūt izaicināsiet sevi vai noriskēsiet. Ja jūsos deg kaislīga aizraušanās ar kādu cilvēku, tad noteikti pavadīsiet laiku kopā ar viņu.

Katrā gadījumā, nebūtu ieteicams vecgadu sagaidīt vienatnē vai aizrauties ar alkohola lietošanu, jo tad pastāv – grūtsirdības, strīdu, greizsirdības un sānsoļu risks, kas uz pl. 5 no rīta var izvērsties kautiņā.

Vecgada vakars šogad ir perfekti piemērots, lai rakstītu vēlmju sarakstu visam 2019. gadam un veidotu jaunas jaungada apņemšanās. Visa veida mazās burvestības, solījumi un maģijas būs ļoti efektīvas. Tiesa gan, pie to izpildes būs jāķeras klāt jau ar 1. janvāra rītu.

Lai iedvesmojošs un piepildīts šis svētku laiks!

Auns

Vēl burtiski līdz jaunajam gadam, daļa Aunu aktivitātes būs vairāk noslēpumainas vai apkārtējiem neredzamas. Jūs noteikti briestat kaut kam lielam, un šis “lielais” būs klāt tieši 1. janvārī. Tādēļ tieši uz jums visprecīzāk varēs attiecināt: jauns gads – jauns sākums. Bet līdz tam vēl ļoti darbīgs un produktīvs pirms svētku laiks. Gaidāmā pilnmēness ietekmē visa pirms Ziemassvētku nedēļa paies ar pieaugošu iekšējo spriedzi - kā sadalīt laiku starp ģimeni un profesionālajām ambīcijām. Sākot ar 22. decembri, kāds jūsu mērķis, karjera vai panākumi, uz veselu mēnesi ieņems galveno vietu jūsu dzīvē un, visticamāk, iekļausiet to savā jaungada vēlmju sarakstā. Ziemassvētkos gaidāms prieks, aizrautība un labi pavadīts laiks ģimeniskā lokā, sevišķi ar bērniem.

Vērsis

Vērsim šis pirms svētku laiks palīdzēs atmest lieko savos nākotnes plānos un dos drosmi mainīties. Tanī pašā laikā, jūs darīsiet visu iespējamo, lai visiem būtu labi, lai ar visiem visu varētu sarunāt pa labam, un, lai par sevi atstātu pašu to labāko iespaidu. Pilnmēness ietekmē, 22. decembrī, jūsu iekšējā dilemma būs – vai ļauties emocionāli vieglai un vienkāršotai pieejai svētkiem un dzīvei, vai vajag stingrs plāns un ļoti nopietni gatavoties. Visticamāk, paliksiet pie pirmās iespējas. Ziemassvētku laikā jūs vislabprātāk laiku pavadīsiet mājās, sirsnīgā ģimenes vidē, kur iespējams arī uzorganizēsiet kādu lielāku dzimtas sanākšanu. Starp svētku laiks jums var sagādāt kādu romantisku aizraušanos. Vecgada vakarā būsiet sabiedriski aktīvs un svinību vietu un gaitu atļausiet izvēlēties partnerim. Vēlmju sarakstā dominēs attiecību tēma.

Dvīnis

Dvīņiem šī pirms svētku nedēļa var būt gana izaicinoša, domas un darbi it kā ritēs raiti un ies no rokas, bet patstāvīga skaidrošanās vai jūsu tirdīšana: ko jūs ar to domājāt, kāda tam ir nozīme, var nedaudz satricināt jūsu veselīgo humora izjūtu. Pieaugošajā pilnmēness gaisotnē līdz 22. decembrim, jūs būsiet vairāk pakļauts emocionāliem tēriņiem, un ja finanses būs ierobežotas, tas var satraukt. Tanī pašā laikā partneris jums var sniegt kādu finansiālo atbalstu. Ziemassvētkus vislabprātāk pavadīsiet jautrā kompānijā un, tas nekas, ja pusi no viņiem nepazīstat. Starp svētku laikā ikdienā netrūkst pienākumu. Vecgadu vislabprātāk sagaidīsiet ar partneri un/vai kolēģiem. Jaungada vēlmes vairāk grozīsies ap veselību vai darbu.

Vēzis

Vēžiem šis pirms svētku laiks ir īstu brīnumu pilns, tas izaicinās, neļaus atslābt un mudinās neaizmirst ne par veselīgām ambīcijām, ne arī pašam par sevi. To visu apvienot arī būs jūsu galvenais uzdevums. Līdz ar pilnmēnesi un Mežāža laika sākumu, 22. decembrī, partnerattiecības un spēja sevi iznest un nepazaudēt sabiedrībā, kļūs par galvenajam tēmām. Ziemassvētku laikā būsiet īpaši dāsni, kā arī tuvinieki var jūs iepriecināt ar sevišķi sirsnīgiem un radošiem apsveikumiem un dāvanām. Ja aktuāli, starp svētku nedēļā ir labas iespējas iepazīties un izveidot jaunas, aizraujošas attiecības vai uzkurināt uguntiņu jau esošajās. Vecgada vakarā jūs pilnībā nodosities mīlestībai vai bērniem, par ko arī būs jūs jaungada vēlmes.

Lauva

Pirms svētku nedēļa Lauvām būs ļoti dinamiska un aizņemta ar daudziem jo daudziem kolektīviem, aktivitātēm, ballītēm un to organizēšanu, kā arī sirsnīgu dāvanu meklēšanu draugiem un ģimenei. Pilnmēness gaisotnē, 22. decembrī parādīsies aktualitāte visam pa vidu arī atpūsties, vai pavadīt laiku ar saviem pašiem mīļākajiem un tuvākajiem cilvēciņiem uz šīs pasaules. Tomēr vilciens būs jau labi ieskrējies un darbs dzīs darbu, solot ļoti rosīgu un piepildītu laiku kā darbā, tā mājās. Ziemassvētku laikā jūs būsiet pilnībā savā ampluā – svētku noskaņas radīšana un baudīšana sniegs īpašu piepildījumu un gandarījumu. Vecgada dienā negaidīti varat izlemt svinēt mājās, bet vēlmju sarakstā dominēs ģimeniskās tēmas.

Jaunava

Šis pirms svētku rosīgums Jaunavas ļoti uzlādēs un motivēs. Jūsos dunēs prieks un entuziasms. Domas ripos turbo ātrumā. Vienīgais apgrūtinājums – tajās trūks praktiskuma, kas varētu palīdzēt tās realizēt arī dzīvē. Līdz ar pilnmēnesi, 22. decembri, jums draudzēšanās un kopēja laika pavadīšana kļūs ļoti svarīga. No šīs dienas arī bērni, romantiskās attiecības vai kāds hobijs, prasīs lielāko daļu jūsu laika un uzmanības. Ziemassvētku laikā jūs vairāk pievērsīsities laika pavadīšanai kopā ar pašiem tuvākajiem, jautrākajiem vai iedvesmojošākajiem cilvēkiem. Starp svētku laiks var sagādāt kādu intriģējošu jaunu pazīšanos, kas var patiesi aizraut. Vecgada vakaru jūs vislabprātāk pavadīsiet kopā ar jaunām paziņām vai ar mīļoto. Jaungada vēlmju sarakstā neiztrūks veselīgs egoisms.

Svari

Šā brīža Svaru finansiālā situācija var būt galvenais iemesls tam, kā jūs jūtaties. Ja šeit viss būs labi, tad arī sajūtas būs labas, ja ne – tad sliktas. Svētku laiks rosinās jūsu fantāziju un mudinās sevi kā palutināt. Pieaugošā pilnmēness noskaņa līdz 22. decembrim pastiprinās iekšējo spriedzi - kā sabalansēt vēlmi pavadīt laiku ar tuvajiem, ar iespējām “iziet sabiedrībā”. Ziemassvētku laikā varat apmeklēt kādu koncertu vai citu kultūras pasākumu, kas jūs patiesi aizraus un aizkustinās. Starp svētku laikā jums var rasties papildus iespēja nopelnīt vai arī tieši otrādi, uzrasties papildus tēriņi. Vecgada vakara svinības būs atkarīgas no jūsu pašapziņas. Jaungada vēlmju saraksts būs iespaidīgs un vairāk orientēts uz materiāliem ieguvumiem.

Skorpions

Pirms svētku nedēļa Skorpioniem būs pilna dinamikas, nopietnām sarunām, pārdomām un jauniem kontaktiem. Tieši pilnmēness ietekmē, 22. decembrī, jūs tīri emocionāli tieksities pretī zilām tālēm, lielajam sapnim un tālejošām iecerēm, bet ikdiena ar kādiem kārtojamiem dokumentiem, auto remontu, vai neskaitāmiem praktiskiem darbiem ļoti vilks jūs atpakaļ pie zemes. Ziemassvētku laikā jūs vēlēsities mirdzēt visu uzmanības centrā – iespējama uzstāšanās vai vienkārši svētku kompānijas apburšana ar savu neatkārtojamo personību. Starp svētku nedēļā tieši jums – Skorpioni, būs visvieglāk flirtēt, aizrauties, iemīlēties un tā vai citādi, pavadīt laiku mīlas pielietā gaisotnē. Vecgada sagaidīšanā jūs arī mīlēsiet pievērst sev uzmanību un iespējams piedzīvosiet spēcīgas emocijas. Vēlmju sarakstā viss tikai un vienīgi par jums pašiem.

Strēlnieks

Jau kādu mēnesi jums ir labi iekustējies jautājums par dzīves jēgu un tās saturiskumu. Šajā pirms svētku nedēļā jūs ar jaunu sparu vēlreiz pārcilāsiet iepriekš gūto izpratni un lēmumus, cenšoties tam visam piešķirt arī praktiskāku pielietojumu, lai visu, ko esat sapratuši un uzzinājuši varētu likt lietā. Pieaugošā intensitātē, līdz pat 22. decembra pilnmēnesim, jūsos milzīs iekšējā spriedze naudas jautājumos, iespējams gribēsiet saņemt partnera atbalstu vai paņemt kredītus. Tomēr ieteikums būtu koncentrēties uz to, ko paši varat nopelnīt. Ziemassvētku laikā jūs varat apciemot savus tuviniekus ārzemēs, vai arī uzņemt viņus pie sevis. Vecgada vakarā gan būsiet vairāk noslēpumains un tā īsti negribēsiet neko ārišķīgu, bet gan vairāk intīmu un mierīgu gaisotni.

Mežāzis

Mežāžiem nedēļa līdz svētkiem būs produktīva – vairāk gan saistībā ar aktivitātēm un nodarbēm ar kurām neesat gatavs publiski dalīties. Pirms svētku nedēļā noslēgsies arī jūsu vēlme pēc vienatnes un apcerīguma. 22. decembrī Saule izgaismos jūs, jūsu dzīvi un mērķus. No šī brīža mēneša garumā Mežāži svinēs savas dzimšanas dienas – laiks reālistiskiem plāniem un mērķiem, laiks veselīgām ambīcijām, pacietīgi, apņēmīgi un neatlaidīgi virzoties uz to sasniegšanu. Pilnmēness iespaidā var nākties risināt kādus sasāpējušus emocionālos jautājumus. Ziemassvētku laiks jums būs vairāk izaicinošs un aizraujošs. Iespējama dalība kādā masu pasākumā. Vecgada vakaru labprāt sagaidīsiet labā draugu kompānijā. Jaungada vēlmju sarakstā – ilgtermiņa plāni un draudzība.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem pirms svētku nedēļa paies iepriekš ieplānoto aktivitāšu ietvaros – dažādas draudzīgas svētku kopā sanākšanas un kolektīva svinības. Gaidāmā pilnmēness iespaidā jūsos uzvirmos spriedze par to, kā paspēt paveikt visus mazos darbiņus un pienākumus darbā, mājās un visur citur, sevišķi, ja ar jums kāds rēķinās un uz jums gaida. Līdz ar Mežāža laika sākumu 22. decembrī, sākas laiks, kad aptuveni līdz jūsu dzimšanas dienai būs atlicis mēnesis – šajā laikā jūs kļūsiet noslēgtāks, nopietnāks un vēlēsities pabūt arī vienatnē. Ziemassvētku sagaidīšanā un pavadīšanā jūs stipri orientēsities uz savu partneri. Vecgada vakara svinību norisē jūs labprāt pieliksiet savu roku. Savukārt jaungada vēlmju saraksts būs uz karjeru un lieliem dzīves mērķiem orientēts.

Zivis

Šajā pirms svētku laikā Zivis būs salīdzinoši ambiciozi noskaņotas un var diezgan daudz paveikt savu nākotnes plānu un mērķu vārdā. Ar katru dienu tuvojoties 22. decembra pilnmēnesim, jūsos pieaugs iekšējā dilemma – laiks ar bērniem vai draugiem, ļauties spontānai svētku sajūtai un radošumam, vai strikti pieturēties pie sākotnējā plāna. Tīri emocionāli, jūs būsiet vairāk par spontanitāti un bērniem. Ziemassvētku laikā jūs būsiet īpaši rosīgi, dienas būs piepildītas ar ģimenisku sirsnību, dalīšanās prieku un radošumu. Starp svētku nedēļā vēstis no ārzemēm vai iespēja uzsākt aizraujošu draudzību. Vecgada vakarā jūs būsiet noskaņots vairāk filozofiski un apcerīgi. Vēlmju sarakstā būs ļoti daudz nozīmīgu un ilgspēlējošu mērķu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt