girl 2607176 1280Nedēļa paies dilstoša Mēness fāzē. Visi procesi un aizsākumi kļūst mierīgāki, tuvojoties to loģiskajam noslēgumam. Ikdienā liela vērība tiks pievērsta harmoniskai mijiedarbībai ar apkārtējo pasauli. Tiks meklētas jaunas draudzības, bet esošajās meklēti mierīgi, uz kompromisiem orientēti risinājumi.

No 5. oktobra līdz pat 16. novembrim Venēra, kas atbild par vēlmju dabu, piesaistēm un jūtām, raksturo iekšējo vērtību sistēmu un veido prioritātes, būs retrograda. Šajā laikā saskarsities ar kādiem situāciju atkārtojumiem, dzīves testiem vai iestrēgumiem, kas minētajās tēmās ieviesīs kādas jaunas atklāsmes, atziņas un izpratni. Visspēcīgāk tiks ietekmētas jebkura veida attiecības, bet jo īpaši seksuālās, jo šajā laikā kaislei, aizrautībai un iekārei tiks piešķirta īpaša nozīme, tāpat kā vēlmēm pēc dažādiem materiāliem labumiem. Šis būs laiks, kurā jāmācās atšķirt “graudus no sēnalām.”

Nedēļas nogalē un pirmdien ritēs pēdējās Mēness cikla dienas, kad var viegli sakārtot sevi un savu dzīvi, atbrīvojot to no visa liekā, nederīgā vai savu laiku jau nokalpojušā.

Nedēļa piemērota noslēgumiem, atpūtai un palēninājumam.

Auns

Auni vēl joprojām aktīvi būs gatavi nodoties saviem ilgtermiņa plāniem, izpaužot savu dabas doto iniciatīvu, apņēmību un gribasspēku. Arī attiecībām šobrīd piešķirsiet lielu nozīmi - kā draudzībai, tā arī partnerībai. No piektdienas līdz pat novembra vidum nebūs piemērots laiks jaunām attiecībām vai finansiālām saistībām, jo pār jums var valdīt iegriba, sāncensība, greizsirdība, vēlme pierādīt, dominēt vai līdzīga motivācija, kas liek zaudēt objektivitāti. Tanī pašā laikā šis var izvērsties par aizrautīgu piedzīvojumu pilnu laiku, kad pilnībā var izbaudīt katru dzīves mirkli. Līdz ar nedēļas nogali un pirmdienu ir iespējams atbrīvot savu ikdienu no visa neveselīgā, kaitīgā un jums nederīgā.

Vērsis

Vēršu ikdiena būs intensīva un piepildīta, daudz laika pavadīsiet aktīvā mijiedarbībā ar apkārtējiem cilvēkiem – runāsiet, rakstīsiet un stāstīsiet, lai tikai atrastu harmonisku risinājumu jebkurai problēmai. Lielākā daļa jūsu diplomātisko talantu aizies darbam un kolēģiem, tomēr tieši partnerattiecībās tam būtu vislielākais pieprasījums. Sākot ar 5. oktobri līdz 16. novembrim laulības dzīve var atkal un atkal jūs testēt, pārbaudot jūsu uzticību, jūtu dziļumu, pašatdevi un spēju iziet uz kompromisiem. Jūs var urdīt greizsirdība, sāncensība un vēlme panākt vai pierādīt savu taisnību. Nedēļas beigās un pirmdien varat atbrīvot vietu savā dzīvē jaunai mīlestībai, hobijam vai bērnistabai.

Dvīnis

Romantika, bērni (ja ir) vai izklaides būs galvenās arī šīs nedēļas tēmas. Viegli iepazīties, viegli draudzēties, viegli ļauties dzirkstošam optimismam un priekpilnām nodarbēm. No piektdienas, pusotru mēnesi, dzīves testi un situāciju atkārtojumi būs saistīti ar jūsu vēlmi vairāk atpūsties, mierīgāk risināt savus ikdienas darbus un pienākumus. Tas var radīt kā risku ļauties slinkumam, tā arī samotivēt jūs salāgot sava darba un atpūtas ritmu. Jebkurā gadījumā, jūs tieksities drīzāk pēc miermīlīgām izmaiņām. 7. un 8. oktobris būs pēdējās Mēness cikla dienas, kas būs piemērotas dzīves vietas tumšāko kaktu uzkopšanai, sakārtošanai un, lai atbrīvotos no vairs nevajadzīgām grāmatām, žurnālu kalniem vai citām lietām.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē Vēži jutīsies ļoti emocionāli, būs viegli aizkustināmi, arī aizvainojumi, un labprāt pavadīs laiku mierīgā, ģimeniskā atmosfērā. Lielu vērību piešķirsiet iespējai izrunāties ar tuviniekiem un to pašu sagaidīsiet arī pretī. Jūsu mīlas dzīve jau kādu laiku var dunēt ar papildus intensitāti. No piektdienas līdz novembra vidum tajā koncentrētā enerģija būs intensīva, aizraujoša, nepatstāvīga un saistīta ar zināmiem riskiem. Labas iespējas iepazīties, izklaidēties, iemīlēties, bet visam cauri vīsies rotaļīgas spēles vai pārgalvīgas kaislības iezīmes. Situācijas var būt neskaidras, jūsu sajūtas – sapinušās, bet pāri visam, acīs mirdzēs aizrautība un piedzīvojuma gars.

Lauva

Lauvas tagad būs ļoti motivētas rast kompromisu un jebkuru situāciju atrisināt tā, lai atstātu vislabvēlīgāko iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem. Šobrīd īpašu uzmanību varat pievērst savai māsai, brālim vai citam cilvēkam no tuvās vides. Daudz laika varat pavadīt uz telefona, uzklausot, stāstot un meklējot harmonisku kādas problēmas risinājumu. Partnerattiecības šobrīd var nebūt tās mierīgākās, tomēr jums ir visi instrumenti, lai spētu rast kompromisus. Sākot no 5. oktobra, pusotru mēnesi jūsos var dominēt kāda iegriba, kurai būs grūti pretoties, piemēram, uzlabot dzīves vietas pievilcīgumu vai savādāk veidot ģimenes attiecības un tradīcijas. 7. un 8. oktobrī varat pabeigt risināt kādu finansiālu jautājumu.

Jaunava

Jūsu ienākumu apmērs un naudas tēma kopumā šobrīd aizņems lielāko daļu apziņas. Šajā laikā jūs aktīvi varat meklēt iespējas un komunicēt par šo tēmu. Tā rezultātā jums būtiski palielināsies darba slodze, bet arī ienākumi neliks vilties. No 5. oktobra līdz pat 16. novembrim jūs aizrausities ar iepirkšanos, ar kādu cilvēku no sava paziņu loka vai jūsu lielākā vērtība būs iespēja iepazīties un parunāties. Tomēr šim periodam ir raksturīga ne tikai aizrautība, bet arī nepatstāvība, apvienojumā ar negaidītiem notikumu pavērsieniem. Tādēļ izvērtējiet, pirms metaties ar galvu nezināmajā. Nedēļas nogale un pirmdiena būtu ļoti piemērotas dienas, lai atbrīvotos no pazemināta vai kā citādi neadekvāta sevis redzējuma.

Svari

Dinamisks un aktīvs Svariem ir šis laiks. Daudz enerģijas aiziet dažādās izklaidēs, piedzīvojumos un svinības. Jūs tagad mirdzat uz savas dzīves skatuves un tas ļauj jūsu dzīvei sagādāt aizvien jaunus un jaunus pārsteigumus un iespējas. Saņemtās dāvanas var būt ļoti vērtīgas un ar dziļu vai daudznozīmīgu nozīmi. Šāds kopējais fons ļoti cels jūsu pašapziņu. Laikā no 5. oktobra līdz 16. novembrim jums var būt atkārtotas iespējas saņemt dāvanas, finansiālos bonusus vai komplimentus, kas var būt redzamais rezultāts jūsu iepriekš izvirzītajām pareizajām dzīves prioritātēm un attieksmei. Savukārt ja tādu nav, tad tieši pašvērtējumā, attieksmē un prioritātēs būs jāievieš kādas veselīgas korekcijas.

Skorpions

Aizrautībā un degsmē Skorpionus ir ļoti grūti pārspēt, jo sevišķi tagad, kad jūsu harizma izpaužas īpaši spilgti. Jūs tagad vēlēsities panākt neizdzēšamu efektu iepazīstoties, uzstājoties, pārrunājot vai citās dzīves situācijās. Jums var piemist pat tāds kā hipnotisks iespaids uz apkārtējiem, kas ļaus gūt vēlamos rezultātus. Laikā no 5. oktobra līdz 16. novembrim jums būs iespēja pārskatīt savas ietekmes spēku, izvērtēt savus iemīļotos “instrumentus” mijiedarbībā ar apkārtējiem, kā arī atbilstoši tam pārkārtot savas dzīves prioritātes. Šis jums būs ļoti intensīvs, kaislībām un iegribām bagāts laiks, kas palīdzēs ieraudzīt sevi jaunā gaismā. Pirmdiena būs piemērota neveselīgu draudzību pārtraukšanai.

Strēlnieks

Strēlniekiem rit pēdējie mēneši pirms īstas dzīves vētras, tādēļ jūsos ar aizvien lielāku spēku un intensitāti uzkrājās tāda kā iekšējā spriedze, neapmierinātība, iestrēguma vai dīkstāves sajūta, pateicoties tam, ka ļoti lielu devu no savām izjūtām un vēlmēm jūs vai nu pats neizprotat vai vienkārši apzināti slēpjat no apkārtējās pasaules. No piektdienas līdz pat novembra vidum daļa no šiem impulsiem un vēlmēm atkārtosies tikmēr, kamēr jūs pilnībā nebūsiet pieņēmis lēmumu. Jums var būt ļoti zīmīgi sapņi, tādēļ liela vērtība būs meditācijai, sapņu un vīziju piefiksēšanai, pašapcerei vai vienkārši laika pavadīšanai vienatnē. 7. un 8. oktobrī varat sakārtot savu galvu, atbrīvojot to no mākslīgām ambīcijām un mērķiem.

Mežāzis

Mežāžiem šobrīd ir ļoti labs laiks, lai nonāktu uzmanības centrā ar saviem darbiem, centieniem un talantiem. Jūs burtiski varat fokusēt savu enerģiju, lai atstātu iespaidu uz publiku vai kādu plašāku auditoriju. Jūsos būs gana daudz enerģijas un apņēmības, lai to izdarītu pēc iespējas elegantāk un šarmantāk. Jūs var piesaistīt arī politiskā skatuve. No 5. oktobra līdz 16. novembrim var iestrēgt jautājumi, kas saistīti ar ietekmīgām apvienībām, senām draudzībām vai kādiem vērienīgiem plāniem. Šeit situācijas var sakārtoties tā, ka jums nopietni ir jāpārskata sava motivācija, vēlme un gatavība ieņemt kādu agrāk tik iekārotu lomu. Pirmdiena ir piemērota askēzei, visa liekā un novecojušā atmešanai.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šis laiks ir ļoti dinamisks un enerģisks. Jūs viegli izejat uz iniciatīvu un ieņemat dominējošu, maksimāli uz sevi orientētu dzīves lomu. Periods ir piemērots, lai mācītos vai mācītu citus, vai gūtu jaunus iespaidus ceļojot. Laikā no 5. oktobra līdz 16. novembrim dažādi notikumi un scenāriju atkārtojumi būs saistīti ar jūsu vēlmi gūt panākumus, atzinību vai pat slavu. Katrs bremzējošais apstāklis ir tikai kā papildus motivātors pārkārtot jūsu dzīves prioritātes atkal un atkal, tikmēr, kamēr tās atbildīs jūsu vēlmju raksturam. Nedēļas nogalē un pirmdien ritēs pēdējās Mēness cikla dienas, kas būs ļoti piemērots laiks, lai attīrītu savu iekšējo pasauli un vidi no savu laiku jau nokalpojušā.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē būs pastiprināts ģimeniskums, jūtīgums un rotaļīgums, kas sniegs milzīgu emocionālo gandarījumu no laika pavadīšanas ar bērniem. Šis periods kopumā prasa no jums spēju pieņemt dzīves izaicinājumus un transformēties savu nākotnes plānu vārdā. Laikā no 5. oktobra līdz 16. novembrim ar aizrautību un entuziasmu mēģināsiet saskaņot savas vēlmes ar nākotnes vīziju, strādāsiet ar savu motivāciju iegūt papildus izglītību – zināšanas vai iespējām tikt pie sen kārota ceļojuma. Jūs varat vēlēties vairāk uzdrošināties riskēt un piedzīvot, kas var motivēt sasteigt notikumus. Galvenais ieguvums – vērtību sistēmas pārskatīšana un prioritāšu sakārtošana atbilstoši jūsu patiesajām vēlmēm.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve"

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt